سبد خرید من

جزئیاتی از بهبودها و پیشرفت های گرافیکی GTA Trilogy

فاش شد: جزئیاتی از بهبودها و پیشرفت های گرافیکی GTA Trilogy

تصویر GTA Trilogy - جزئیات جدید ریمستر GTA

عدم ارائه‌ی اطلاعات کامل در مورد GTA: The Trilogy The Definitive Edition از سوی راکستار گیمز باعث شده است که جزئیات از طرق مختلف فاش شوند. مدتی پیش، یکی از طرفداران سری GTA با بخش پشتیبانی راکستار گیمز ارتباط برقرار کرد و به دنبال این موضوع، توانسته اطلاعات جدیدی کسب کند.

برخی از آنها شامل ارجاعات سرگرم کننده به میم ها و سانگ آندریاس است. به نظر می رسد دیگران به تاکتیک های سرعت سریع و سوء استفاده های مورد علاقه طرفداران متصل هستند.

Kotaku اولین بار در آگوست سال جاری در مورد ریمسترهای شایعه GTA Trilogy گزارش داد. سپس در 8 اکتبر ، پس از افشای اطلاعات رتبه بندی خارجی از بازی ، Rockstar Games سرانجام رسماً GTA Trilogy Definitive Edition را با یک تیزر کوتاه اعلام کرد و تأیید کرد که این بسته شامل GTA III ، Vice City و San Andreas خواهد بود.

از آن زمان به بعد ، Rockstar هیچ چیز دیگری در مورد مجموعه آینده فاش نکرده است ، به غیر از برخی اطلاعات مبهم که ناشر در یک پست خبری به اشتراک گذاشته است ، جایی که توضیح می دهد این سه گانه شامل تصاویری به روز شده و “پیشرفت های گیم پلی مدرن” است. Kotaku از منابع شنیده است که Rockstar قصد دارد این بازی ها را در ماه نوامبر منتشر کند. (من همچنین شنیده ام که Rockstar اکنون برنامه های خود را دوباره تغییر داده است و نسخه های فیزیکی بازی ها را منتشر می کند ، اگرچه احتمالاً تا بعد از ماه نوامبر منتشر نخواهد شد.)

  مقایسه بازی Marvel's Avengers در ps5 و XBOX SERIES S | X

رسمی: انتشار GTA Trilogy Remaster برای امسال تایید شد

 

تصویر سه گانه GTA

به نظر می رسد که این یک اشاره مستقیم به گسترش معروف DLC Red Dead Redemption Undead Nightmare باشد. در آن بازی ، بازیکنان می توانستند آخرین پاگنده را پیدا کرده و بکشند. انجام این کار به شما دستاورد “شش سال در راه” تعلق می گیرد. این خود اشاره ای به GTA: San Andreas بود که شش سال قبل از Red Dead Redemption منتشر شد. بازیکنان سالها به دنبال یک Bigfoot شایعه شده در سان آندریاس بودند. (این وجود ندارد ، متأسفم.) بنابراین راک استار در Undead Nightmare با آن شوخی کرد.

در حال حاضر ، شوخی کامل شده است ، و ظاهراً بازسازی کننده آینده سان آندریاس به این واقعیت اشاره کرده است که آخرین Bigfoot 81 سال قبل از شروع بازی درگذشت ، یعنی 1911 ، یعنی زمان تنظیم RDR 1. فرقی میکنه؟ ادامه دادن.

یک دستاورد متفاوت در GTA یافت می شود: به نظر می رسد سان آندریاس از آغاز بازی مستقیماً به الگوی رفتاری محبوب C.J. اشاره می کند و می گوید: “… اینجا دوباره می رویم.” من معمولاً طرفدار میم ها نیستم که به بازی های ویدئویی وارد می شوند – همانطور که در Halo Infinite دیده می شود – اما من از این نظر خوب هستم زیرا این میم به معنای واقعی کلمه از سان آندریاس است. برای باز کردن قفل این بازی ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که 100٪ بازی است و سپس یک بازی جدید را شروع کنید. فوق العاده آسان … اصلا سخت نیست…

  نقد و بررسی بازی Death's Door

به نظر می رسد چند دستاورد در این مجموعه به طور مستقیم به استراتژی های سریعتر و آسان تری که بازیکنان در طول این سالها برای تکمیل ماموریت هایی که ممکن است آزاردهنده باشد ، اشاره کرده اند اشاره کند.

یک مثال عالی از این دستاورد “به این نتیجه رسیدم” است. برای باز کردن قفل این یکی ، بازیکنان باید از اتوبوس برای تحویل هشت روسپی به توپ پلیس در GTA III استفاده کنند. این یک مأموریت نسبتاً اولیه است که برای بسیاری از بازیکنان دشوار به نظر می رسد زیرا شما را مجبور می کند که در مدت زمان کوتاهی حداقل چهار روسپی را که در اطراف شهر قرار دارند به یک مکان واحد – توپ پلیس شهر آزادی – تحویل دهید.

از آنجا که اکثر اتومبیل های GTA III فقط می توانند سه سرنشین داشته باشند ، شما مجبور به سفرهای متعدد شدید ، و چند تصادف یا گم شدن در هر نقطه می تواند منجر به شکست ماموریت شما شود. با این حال ، برخی از بازیکنان حیله گر متوجه شدند که اگر قبل از انجام ماموریت ، اتوبوسی را سوار کرده اید ، آن را نزدیک محل شروع خود پارک کرده اید و سپس از آن استفاده کرده اید ، می توانید هر هشت زن را در یک حرکت جابجا کنید. Rockstar هم اکنون به بازیکنان برای استفاده از این اکسپلویت کلاسیک پاداش می دهد.

اکثر دستاوردها همان چیزی هستند که انتظار دارید ، پاداش بازیکنان برای انجام ماموریت ها ، انجام فعالیت های جانبی و کشتن تعداد مشخصی از اعضای باند.

  مقایسه Resident Evil Village در PS4, PS4 Pro,PS5

آپگرید گسترده در زمینه‌ی بصری از جمله بهبود سیستم نورپردازی و محیط

تکستچرهایی با وضوح بالاتر

افزایش کیفیت دورنماها و نمایان شدن جزئیات بیشتر مناظر با فاصله‌ی زیاد

اعمال رویه‌ی کنترل و نشانه‌گیری بازی GTA V

برای خرید PS5 روی این متن کلیک کنید

برای خرید کنسول PS4 روی این متن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *