سبد خرید من

Halo Infinite – تغییرات عمده در Battle Pass Progression برای این هفته در راه است

این هفته تغییرات بزرگی برای "Battle Pass" بازی Halo در راه است!

تصویر بازی Halo Infinite

توسعه دهنده Halo Infinite 343 Industries در پی موجی از بازخوردهای منفی در مورد آن، تغییرات عمده ای را در سیستم پیشرفت نبرد پاس بازی ایجاد می کند.

در اواخر این هفته، 343 “تنظیمات هدفمند” را در سیستم پیشرفت نبرد پاس ارائه خواهد کرد. John Junyszek از 343 گفت: این شامل چالش‌های جدید «Play 1 Game» می‌شود تا به بازیکنان کمک کند «به طور مداوم در پاس نبرد با انجام مسابقات به روشی که می‌خواهند پیشرفت کنند».

343 همچنین بر اساس بازخورد طرفداران با هدف کمک به بازیکنان برای عبور سریعتر از چالش های هفتگی تغییراتی را در Weekly Challenges ایجاد می کند تا به آنها کمک کند تا در نبرد پاس سریعتر رتبه بندی کنند.

متأسفانه، این بدان معناست که 343 چالش های موجود بازیکنان را بازنشانی می کند. برای جبران این وضعیت، کاربران در صورتی که بین 23 تا 30 نوامبر بازی کنند، جایزه نهایی Halo Infinite، Sigil Mark VII Visor را به صورت رایگان به همه می دهد.

343 همچنین تأیید کرد که مدت زمان افزایش دو برابری XP را دو برابر می کند تا به جای 30 دقیقه به مدت 1 ساعت اجرا شود تا به پیشرفت سریعتر افراد کمک کند. در نهایت، 343 گفت که این تغییرات را از نزدیک زیر نظر خواهد گرفت تا اطمینان حاصل شود که تأثیر مثبتی بر تجربه ای که استودیو به آن امیدوار است خواهد داشت.

علاوه بر این، تغییرات بیشتری در راه است. “ما متعهد هستیم که به تکامل این سیستم ها ادامه دهیم، اما زمان می برد. از اینکه به نسخه بتا ما ملحق شدید متشکریم و بازخورد را ادامه می دهیم!”

  ترفندهای بازی Biomutant

اگر علاقه مند به دانلود این بازی هستید و پیشنهاد میکنیم که مطلب دیگر سایت ما در مورد آموزش نحوه دانلود بازی Halo Infinite برای Xbox و PC را نیز بخوانید.

 

تریلر چند نفره بازی Halo Infinite

 

بازیکن Halo Infinite ترفند نارنجک را در Epic Cinematic جاودانه می کند

اگرچه Halo Infinite تنها چند روزی است که منتشر شده است، بازیکنان در حال حاضر از زرادخانه سلاح های بازی برای انجام چند کشتار چشمگیر استفاده می کنند. این مینی فیلم از Redditor u/izbene به بازیکن نشان می دهد که موفق می شود یک نارنجک پلاسما را از طریق نقشه پرتاب کند، جایی که در نهایت به دشمنی در اتاق بعدی می چسبد.

فراتر از خود کشتن، باید به تعهد لحظه‌ای احترام بگذارید: موسیقی متن متحرک، فیلم‌های آهسته، زوایای متعدد دوربین، برخورد بدن بازیکن مغلوب ابتدا با دیوار. سپس کلیپ با کشتن کامل از دید بازیکن به پایان می رسد، که تا زمانی که مدال Hail Mary ظاهر شود کمی کمتر نمایشی است.

اگر در تلاش برای ساختن کشتن حماسی خود در Halo Infinite هستید، راهنمای مبتدیان ما برای تسلط بر نبرد چند نفره بازی را بررسی کنید – شامل سه نوع مختلف نارنجک که بازیکنان می توانند به زرادخانه خود اضافه کنند.

  با انتشار تریلری، عنوان Call Of Duty Vanguard معرفی شد + ویدئو تریلر

حالت چند نفره رایگان Halo Infinite به عنوان بخشی از جشن بیستمین سالگرد ایکس‌باکس در اوایل کاهش یافت و فقط کمپین در 8 دسامبر منتشر شد. این بازی چند نفره را می‌توان هم‌اکنون بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی بازی کرد، با اولین پاس نبرد بازی اکنون در دسترس است.

در حالی که بازیکنان در مورد نحوه عملکرد پاس نبرد شکایت هایی داشتند، توسعه دهنده 343 Industries در حال حاضر تغییرات اساسی در نحوه پیشرفت بازیکنان در پاس ایجاد کرده است.

خرید بازی Xbox One

خرید بازی های xbox series s

لینک دانلود Halo Infinite از استیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *