سبد خرید من

چگونه غارهای غارت نامحدود (پر لوت) Halo Infinite را باز کنیم

چگونه غارهای پر لووت در Halo Infinite را باز کنیم+[اسم غار لوت Halo]

تصویر غارهای بازی Halo Infinite

در Halo Infinite، غارهای غارت ممکن است فقط یک دور از حالت های Stockpile، CTF یا دیگر حالت های Big Team Battle را به نفع شما برگردانند. این غارهای غارتگر که به تیم شما امکان دسترسی به طیف گسترده ای از سلاح ها و تجهیزات و همچنین یک نقطه دید منحصر به فرد سخت و دشوار را می دهند، در زمان پرتاب کمیاب هستند، اما بسیار مهم هستند. در اینجا نحوه ورود به غارهای غارت Halo، به علاوه آنچه در داخل آنها خواهید یافت، آمده است.

 

Halo Infinite: چگونه وارد غارهای Loot شویم

ما در روزهای اولیه عرضه Halo Infinite هستیم و به نظر می رسد در حال حاضر تنها یک نقشه با غارهای Halo Loot برای باز کردن وجود دارد. آن نقشه Fragmentation است که در عموم منحصر به صف‌های Big Team Battle است، زیرا یکی از بزرگترین نقشه‌های بازی است. دو غار غارتگر روی نقشه وجود دارد که در دو طرف میدان جنگ در فضای باز قرار گرفته اند، اما با دیدن یکی از آنها یکی را خواهید شناخت زیرا در هر دو طرف یکسان به نظر می رسند.

چیزی که شما به دنبال آن هستید یک درب علمی تخیلی نسبتاً نامناسب است که در زمین طبیعی حک شده است. هنگامی که برای اولین بار به آن نزدیک می‌شوید، با کنسولی که در نزدیکی شما ساخته شده است، در حالی که در قفل را هک می‌کنید، به رنگ قرمز روشن می‌شود.

  اموزش ساخت کاربر جدید در ایکس باکس سری اس و ایکس|ساخت کاربر جدید در xbox series x|s

چطور ماوس و کیبورد را به Xbox Series X|S وصل کنیم؟

 

لوت کردن غار در بازی هیلو اینفینیت

برای شروع یک تایمر هک 20 ثانیه ای با کنسول تعامل کنید. به محض اتمام، درب از قرمز به آبی تغییر می کند و به طور خودکار باز می شود. وارد شوید تا با شرمساری ناگهانی ثروت مواجه شوید.

بر روی دیوارها چندین نوع اسلحه قرار داده شده است، در حالی که در طبقات باید انواع مختلف نارنجک و سلاح های قدرت و ابزارها قرار گیرد. در هیچ کجای نقشه نمی‌توانید اینقدر قدرت شلیک را به این اندازه نزدیک به هم پیدا کنید، که این کار را برای شما و کل تیمتان آسان می‌کند تا بهترین اسلحه‌ها را در Halo Infinite به کار ببرید، البته بهترین تجهیزات را هم ذکر نکنید.

برای بهترین استفاده از غارهای غارت، زمانی که هم تیمی‌ها در نزدیکی هستند، آن‌ها را باز کنید، و هماهنگ کنید که چه زمانی وارد و خارج می‌شوید تا کسی از لذت بردن از انبوه اسلحه‌ها و ابزارآلات قفل نشود. به این ترتیب، همه شما را غارت خواهید کرد و به عنوان یک واحد آماده برای حمله به هر دشمنی که با آن روبرو می شوید، آماده می شوید.

خرید بازی های دست دوم برای ایکس باکس وان و ایکس باکس وان اس

 

نکته پایانی

در حالی که به نظر می رسد غارهای لوت در حال حاضر فقط در نقشه Fragmentation یافت می شوند، ما همچنان در حال بررسی صفحه کلیدهایی هستیم که می توان آنها را در نقشه های مختلف پیدا کرد و با آنها بازی کرد. پیام‌های موجود در پنل‌های آن‌ها می‌توانند بین «فعال» و «غیرفعال» تغییر کنند، اما ما هنوز مشخص نکرده‌ایم که آیا چیزی بیشتر از کمی تعامل برای آنها وجود دارد یا خیر – ممکن است فقط همین باشد.

  انتقال دیتا از ps4 به ps5 + آموزش 4 روش کاربردی + ویدیو

برای توضیحات بازی Halo Infinite در سایت Xbox اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *