سبد خرید من

راهنمای سلاح‌های Halo Infinite: بهترین اسلحه‌ها برای چند نفره و نحوه کار آنها

لیست بهترین اسلحه های بازی چندنفره Halo Infinite [ویدئو و نحوه استفاده]

با راه اندازی بازی چند نفره Halo Infinite، طرفداران این فرصت را دارند که به جدیدترین حالت های رقابتی داستانی این سری بپرند. با این حال، حتی اگر یک بازیکن بزرگ Halo باشید، احتمالاً زمانی که برای اولین بار وارد Infinite می شوید، کمی دچار لغزش می شوید.

بسیاری از عناصر جدید و بهینه‌سازی شده وجود دارد که می‌تواند گیج‌کننده باشد، که مهم‌ترین آنها اسلحه‌های Halo Infinite هستند. بسیاری از آنها نسخه های جدیدی از سلاح های آشنا هستند، مانند تفنگ تهاجمی و تفنگ جنگی. اما سایرین سلاح‌های کاملاً جدید یا تفنگ‌های برگشتی هستند که برد و عملکرد آنها تغییر کرده است.

فهمیدن نحوه کار اسلحه های جدید در حالی که در میانه مسابقه هستید می تواند راه خوبی برای کشته شدن توسط فردی با تجربه بیشتر باشد.

ما خلاصه‌ای کامل از تمام تفنگ‌ها در Halo Infinite را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کند درک کنید که هر تفنگ چگونه کار می‌کند و چگونه باید سعی کنید از آن استفاده کنید، چه از نزدیک و شخصی یا در بردهای طولانی‌تر.

همچنین می‌توانید هر تفنگ را خودتان در بخش آکادمی منوی اصلی آزمایش کنید، به شدت توصیه می‌کنیم این کار را انجام دهید. احتمالاً زندگی شما را نجات خواهد داد.

 

MA40 AR

اسلحه MA40 AR در بازی Halo Infinite

تفنگ تهاجمی اصلی Halo نیز سلاح پیش‌فرض شما و تفنگی است که احتمالاً اغلب از آن استفاده می‌کنید. این یک تفنگ تهاجمی ساده است که در بردهای نزدیک و متوسط مؤثر است و مهمات زیادی را به سرعت روی یک هدف می ریزد اما تمایل به اسپری کردن زیاد در اطراف دارد.

در هر مکانی بلندتر از برد میانی، MA40 تقریباً بی فایده می‌شود، اما در درگیری‌های نزدیک، تفنگی مؤثر برای پاره کردن سپر دشمن و تکمیل کار است. MA40 را با انفجار نارنجک به عنوان بازکننده یا نزدیکتر به مبارزه جفت کنید و سعی کنید تا جایی که ممکن است به حریف خود ضربه بزنید. شلیک را متوقف نکنید و اسلحه را روی هدف نگه دارید، متوجه خواهید شد که می تواند به طور موثری اسپارت ها را در هم بکوبد.

خرید پلی استیشن 5

 

Pulse Carbine

تفنگ پلاسمایی Covenant بازی‌های گذشته، مورد علاقه Covenant Elites، در Halo Infinite با شکلی کمی متفاوت بازمی‌گردد. کارابین در حال حاضر بیشتر شبیه به تفنگ جنگی BR75 است، که باعث می‌شود در بردهای طولانی‌تر دقیق‌تر شود و بدون گرم شدن بیش از حد اسلحه در دست، کار با آن را کمی آسان‌تر می‌کند.

  بهترین مانیتورهای بازی 4K برای سال 2021

این تفنگ یک انفجار سه گلوله ای شلیک می کند که اهداف را ردیابی می کند و به ویژه در انداختن سپرها موثر است و آن را به سلاح خوبی برای جفت شدن با یک فروشنده مستقیم آسیب مانند تپانچه BR75 یا سایدکیک تبدیل می کند.

 

BR75

BR75 یکی از بهترین سلاح های Halo Infinite چند نفره

بازی Halo 2 Battle Rifle تقریباً به همان شکلی که در گذشته دیده بودید بازگشته است. این نسخه تفنگ تیرانداز از تفنگ تهاجمی  یک انفجار سه گلوله دقیق شلیک می کند که در برد میانی تا دور بسیار موثر است. به اندازه کافی به هدف شلیک کنید و حتی می‌توانید با BR75 به‌عنوان یک تک‌تیرانداز رفتار کنید – در حالی که برای بریدن سپرها مشکل دارد، اما برای فرود هدشات‌های دوربرد و پایان دادن به حریفان عالی است.

در Halo Infinite، اغلب متوجه می‌شوید که BR یک سلاح خوب برای تمیز کردن حریفانی است که با هم تیمی‌های شما می‌جنگند، و همچنین می‌توانید به طور مؤثری از آن برای تعقیب افراد تا پوشش استفاده کنید، حتی اگر نتوانید آنها را بکشید.

خرید پلی استیشن 4

 

ویدئو راهنمای کامل برای تفنگ های برتر در چند نفره! 

 

VK78 Commando

کماندو یک سلاح جدید است که جایی بین MA40 و BR75 قرار دارد. این مسلسل دقیق تر از تفنگ تهاجمی استاندارد است، اما فاقد برد موثر تفنگ جنگی است. همچنین کاملاً خودکار است، اما با یک خشاب کوچکتر از MA40، که اگر هدف مناسبی داشته باشید، آن را به یک سلاح میان رده خوب تبدیل می کند.

با استفاده از هد شات، می‌توانید افراد را با کماندو در محدوده‌هایی که برای مقابله با بارگذاری پیش‌فرض مشکل دارند، از هم جدا کنید، و این باعث می‌شود که برای مبارزات تیمی بزرگ‌تر استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که مهمات کماندو خیلی سریع تمام می شود، به خصوص اگر می خواهید مانند MA40 از نزدیک با حریفان مبارزه کنید.

قیمت ایکس باکس سری ایکس

 

Shock Rifle

تصویر BR75 در بازی هیلو

در حالی که در  Halo Infinite تفنگ های پلاسمایی Covenant و گاه به گاه اسلحه Sentinel را می بیند، همچنین شامل یک کلاس از سلاح های انرژی است که اساساً با الکتریسیته شلیک می کنند.

Shock Rifle یکی از این اسلحه ها است – در اصل یک تفنگ تک تیرانداز آذرخشی است. نتیجه Shock Rifle و سایر تفنگ های برقی این است که انرژی هدف اولیه شما را به زنجیر می بندد و به حریفان نزدیک نیز برخورد می کند، بنابراین اگر بتوانید با اسلحه شوک به یک گروه ضربه بزنید، ممکن است آسیب جانبی یا حتی کشته شوید. شما همچنین می توانید وسایل نقلیه را با تفنگ شوک زاپ کنید و به طور موقت آنها را غیرفعال کنید.

هدشات‌ها در یک انفجار از اسپارتی‌ها بیرون می‌آیند، اما توجه داشته باشید که تفنگ باید برای یک ثانیه بین شلیک‌ها شارژ شود وگرنه آسیب کامل نخواهید دید. مواظب شبکه هدف گیری خود باشید تا کمی ضربان داشته باشد — به این ترتیب می دانید که شلیک کاملاً شارژ شده است.

  E3 2021: بازی هایی که در نمایشگاه نبودند

 

Disruptor

Disruptor یکی دیگر از تفنگ های برقی است و مانند Shock Rifle از اصابت به اهدافی که در کنار هم قرار گرفته اند سود می برد. برد اسلحه خیلی زیاد نیست، اما در حالی که به آرامی شلیک می کند، کاملاً خودکار است و برای شلیک به جمعیت، مثلاً، در یک نقطه کنترل مفید است.

اگر بتوانید شلیک پرتابه های کندتر آن را به زمین بزنید، Disruptor یک اسلحه شگفت آور موثر است – پس از حدود سه ضربه به اسپارتان، سپر را می شکند و در آن نقطه، به مرور زمان شروع به آسیب رساندن می کند و از سپر جلوگیری می کند.

بازسازی و مانند تفنگ شوک، می‌توانید از آن در برابر وسایل نقلیه نیز استفاده کنید، و به نظر می‌رسد این بهترین کاربرد تفنگ است – می‌تواند وسایل نقلیه را با 7-8 شلیک از کار بیاندازد، برای مدت کوتاهی آن را متوقف کند و از شلیک آن جلوگیری کند. این Disruptor را به گزینه ای عالی برای متوقف کردن زنبورها یا Warthog هایی که تیم شما را فلج می کنند تبدیل می کند.

خرید Xbox One

 

CQS48 Bulldog

با بولداگ، ساده‌ترین تفنگ ساچمه‌ای را در Halo Infinite دریافت می‌کنید، اگرچه انتظار نداشته باشید که وقتی اسپارتی‌های دیگر را از فاصله نزدیک بر روی سینه‌شان قرار می‌دهید، یک تیر شلیک کند.

بولداگ قدرتمند است، اما نه بیش از حد، و دو تا سه شلیک با اسلحه لازم است تا حریف را در فاصله‌های مختلف نزدیک‌تر از بین ببرد. در ستون بعلاوه، Bulldog یک خودکار با یک مجله طبل بزرگ است، بنابراین شما می توانید تا زمانی که کار را انجام دهید به شلیک ادامه دهید.

 

M41 SPNKR

عکس اسلحه BR75

موشک انداز دو لوله Halo هنوز هم یکی از بهترین ها در این تجارت است. پرتاب کننده بزرگ ترین و موثرترین پرتاب کننده مواد منفجره در بازی است و یک موشک تنها یک وسیله نقلیه را خراب می کند و فوراً هر کسی را در نزدیکی انفجار – که شعاع بسیار زیادی دارد – می کشد.

قبل از اینکه مجبور به بارگیری مجدد شوید، دو شلیک می‌گیرید، اما وقتی این سلاح قدرتمند را بردارید، موشک‌های زیادی نخواهید داشت. می‌توانید با پرتاب‌کننده راکت نشانه‌گیری کنید و بزرگ‌نمایی کنید، اما موشک‌هایی که شلیک می‌کند احمقانه هستند، بنابراین وقتی ماشه را فشار می‌دهید، مطمئن شوید که هدفتان در نقطه‌ای باشد.

خرید بازی دست دوم PS5

 

Hydra

Hydra پرتاب کننده مواد منفجره مانند یک موشک انداز کوچک عمل می کند و پرتابه های سریع و مستقیم انفجاری را شلیک می کند. انفجارها به اندازه اسلحه های انفجاری دیگر بزرگ یا قدرتمند نیستند، پس این را در نظر داشته باشید، و بهتر است با هدف قرار دادن پاهای دشمن سعی کنید آنها را در انفجار بگیرید.

  جدیدترین خبر های جذاب بازی street of rage 4

تغییر حالت هدف باعث می شود که پرتابه ها دشمنان را ردیابی کنند، بنابراین شما از آنها کمی بیشتر شبیه موشک استفاده می کنید. Hydra در برابر وسایل نقلیه و گروه ها عالی است، به شرطی که بتوانید انفجارهای خود را به طور دقیق در نزدیکی افراد فرود بیاورید. توجه داشته باشید که بارگیری مجدد برای همیشه طول می کشد، بنابراین اگر نیاز به تعویض و ادامه مبارزه دارید، یک سلاح موثر آماده داشته باشید.

خرید بازی کارکرده Xbox One

 

MK50 Sidekick

از بهترین اسلحه های هیلو چند نفره: MK50 Sidekick

تپانچه استاندارد شما افزودنی خوبی برای بارگیری شماست و به شما این امکان را می دهد که به طور موثر اهدافی را کمی دورتر از MA40 AR خود بزنید. Sidekick می تواند خیلی سریع شلیک کند و آسیب زیادی وارد کند، و مانند BR، برای گرفتن هد شات روی دشمنانی که سپرهایشان شکسته است، عالی است.

با این حال، شکستن این سپرها سخت تر است، به خصوص به این دلیل که این یک نیمه خودکار است. اگر بتوانید ماشه را به سرعت بکشید، می‌توانید چند قتل قابل اعتماد از این کار دریافت کنید، اما Sidekick همان چیزی است که به نظر می‌رسد: یک اسلحه پشتیبان.

 

Mangler

Mangler کم و بیش Mauler Halo 3 است و تقریباً به همین صورت عمل می کند. این یک تفنگ ساچمه ای مانند تپانچه است، که آن را با یک تفنگ دوربرد در اسلحه دوم شما جفت می کند. Mangler می تواند از نزدیک بسیار موثر باشد، اما گلوله های آن زمانی که به سمت هر چیزی بیشتر از سمت نزدیک میان برد شلیک می شود، بسیار پخش می شود.

می‌تواند سریع شلیک کند و دارای یک مجله بسیار بزرگ است، بنابراین تا زمانی که بتوانید شلیک کنید، می‌توانید دشمنان را به طور موثری با این یکی از بین ببرید.

خرید بازی Xbox Series X

 

Plasma Pistol

تصویر Plasma Pistol

تپانچه پلاسما کلاسیک Halo همانگونه است که شما آن را به یاد دارید. تپانچه به خودی خود می تواند چیزی شبیه یک سلاح ضعیف باشد – سریع شلیک می کند اما گلوله های پلاسمایی آن کندتر از گلوله ها هستند و در حالی که در برابر سپرها قوی هستند، پس از سقوط آنها نسبت به سایر سلاح ها آسیب کمتری وارد می کند.

شما می توانید شلیکی را شارژ کنید که به سرعت سپر حریف را از بین می برد، به قیمت داغ شدن بیش از حد اسلحه روی شما. شات شارژ تقریباً به خوبی بازی‌های گذشته ردیابی نمی‌شود، بنابراین زمانی که در حال آماده‌سازی عکس هستید، این را در نظر داشته باشید. برخلاف گذشته، یک یا دو پانچ تپانچه پلاسما و تفنگ دقیقی مانند BR کمتر جفت موثری در Halo Infinite است.

این تفنگی است که می‌خواهید با هم تیمی‌هایی که می‌توانند از توانایی شما در پرتاب سپر استفاده کنند، استفاده کنید.

خرید بازی کارکرده PS4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *