سبد خرید من

طرح زیبا از بازی بتلفیلد 2042 که انتشار آن به تاخیر افتاد

این بازی پروژه ای نیست که مشکل داشته باشد. فقط چرخه آن کمی بیشتر طول می کشد و عرضه عقب می افتد!

الکترونیک آرتز اخیراً یکی از بزرگترین بازی های خود در سال جاری ، Battlefield 2042 را به تعویق انداخته است ، اما به گفته مهندس اصلی نرم افزار Jim Hejl ، این نشانه ای از مشکل بازی نیست. هجل با انتشار توئیتر گفت هیچ دلیلی برای نگرانی در مورد تاخیر Battlefield 2042 وجود ندارد-بازی فقط به “زمان بیشتری در چرخه چرخش” نیاز دارد. قرار است این بازی به جای 22 اکتبر در 19 نوامبر منتشر شود.

Hejl گفت: “سلام ، من واقعاً از همه حمایت های جامعه در مورد تاریخ های جدید 2042 قدردانی می کنم. احساس خوبی است که به ما اعتماد دارید. این یک بازی قوی است. این اولین بازی من نیست. این پروژه ای نیست که مشکل داشته باشد. فقط به چرخه کمی بیشتر نیاز دارد.”

در حال حاضر ، Hejl در حال کار بر روی تنظیم سیستم های تعیین خط زمین Battlefield 2042 “برای حداکثر عملکرد بدون از دست دادن چیزی از نظر بصری” است.

Hejl همچنین در مورد نحوه توسعه Battlefield 2042 به صورت 24 ساعته به لطف نحوه توسعه برنامه نویسان در سراسر جهان که بر روی آن کار می کنند ، صحبت کرد.

Hejl در توییتی دیگر اذعان کرد که مانند هر نوع تلاش خلاقانه دیگر ، برخی از مردم آنچه را که DICE با Battlefield 204 به ارمغان می آورد دوست ندارند.

DICE در توضیح تاخیر ، گفت توسعه Battlefield 2042 در طول همه گیری “چالش های پیش بینی نشده” را برای توسعه دهندگان ایجاد کرد. EA انتظار داشت که توسعه دهندگان آن بتوانند به دفتر برگردند تا در استودیو کار کنند و Battlefield 2042 را به پایان برسانند و تکمیل کنند ، اما این امکان پذیر نیست ، که این امر را به تاخیر انداخت.

حتما بخوانید
بررسی بازی Little Nightmares 2 : کابوس‌های کوچک ۲

نسخه بتا چند نفره برای Battlefield 2042 قرار بود در ماه سپتامبر برگزار شود ، اما ظاهراً تا اوایل اکتبر (آبان) به تعویق می افتد.

هر آنچه که باید از بازی Battlefield 2042 بدانید

برای خرید انواع بازی پلی استیشن و ایکس باکس ( PS4 | PS5 | XBOX ONE | XBOX SERIES X | S) آکبند روی این متن کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *