سبد خرید من

تصویر Xbox Series S پرفروش‌ترین کنسول جمعه سیاه

پرفروش‌ترین کنسول جمعه سیاه سوئیچ یا PS5 نبود، بلکه کنسول Xbox Series S بود.

به نظر می رسد که در طول دوره خرید جمعه سیاه، این سوییچ یا PS5 نبود که در تعداد بالا فروخته می شد، بلکه برادر ضعیف تر Xbox Series S ، Xbox Series X سیصد دلاری بود. این احتمالاً به دلیل چند عامل از جمله قیمت آن و در دسترس بودن آن در سایت های خرده فروشی مانند آمازون است.

همانطور که توسط Business Insider گزارش شده است، این خبر از Adobe Digital Economy Index می آید که ادعا می کند بیش از 1 تریلیون بازدید از سایت های خرده فروشی را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است و همچنین بیش از 1000 خرده فروش را در مورد اینکه چه کالاهایی بهتر از دیگران می فروشند مورد بررسی قرار داده است. همه این داده ها ظاهراً نشان می دهد که برنده بزرگ این فصل خرید جمعه سیاه، Xbox Series S کوچک است.

در ابتدا، ممکن است این موضوع شگفت‌انگیز به نظر برسد، اما چند دلیل وجود دارد که این ایکس‌باکس کوچک‌تر تا این اندازه خوب عمل می‌کند. برای یک چیز، این در واقع در بسیاری از فروشگاه ها موجود است. در حال حاضر خرید یک PS5 یا Xbox Series X پانصد دلاری بسیار سخت است. با این حال، سری S چند روزی است که برای خرید در فروشگاه های مختلف از جمله GameStop و Best Buy در دسترس است.

  بخش کریرمود FIFA 22 چه تغییراتی کرده است؟!

یکی دیگر از مواردی که به سری S کمک می کند Game Pass است. این سرویس بین Forza Horizon 5، Halo Infinite و کتابخانه بزرگی از بازی‌های قدیمی و جدیدتر، چیزهای زیادی را با هزینه کم در اختیار مردم قرار می‌دهد. سری S نیز تمام دیجیتال است، بنابراین Game Pass برای آن عالی است.

در نهایت، قیمت پایین تر قطعا به فروش کنسول های Xbox Series S کمک می کند.

جالب اینجاست که سال گذشته، فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، به Kotaku گفت که انتظار چنین چیزی را داشت و گفت: «فکر می‌کنم در طول نسل، انتظار ما این باشد که قیمت واقعا مهم باشد و شاهد فروش بیشتر سری S باشیم.»

اگر از کنسول های نسل نهم استفاده میکنید، در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید که چه کنسولی تهیه کرده اید؟

خرید Xbox One دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *