سبد خرید من

معرفی شخصیت آرتور مورگان

معرفی شخصیت آرتور مورگان

آرتور مورگان شخصیت اصلی در بازی Red Dead Redemption 2 است. جنایتکار کاریزماتیک که اشرافیت با او بیگانه نیست. این بازی در سال 2018 انتشار یافت. آرتور مورگان در باند Datca Van der Linde است.

همراه با او، بازیکن هر گوشه ای از جهان Red Dead Redemption 2 را کاوش می کند، بیش از یک گنج را پیدا می کند، ده ها مغازه و قطار را باز می کند، لذت قمار را می چشد و می فهمد شکار واقعی چیست.

آرتور مورگان توسط حرکات راجر کلارک به تصویر کشیده شده‌است. او در سال ۱۸۶۳ از پدری خلافکار و مادری فاحشه به دنیا آمده است. ریشه ای ولزی دارد. در ادامه بیشتر به معرفی شخصیت Arthur Morgan می پردازیم.

ویدئو دیالوگ های آرتور مورگان

 

بیوگرافی آرتور مورگان

آرتور زمانی که چهارده ساله بود، با از دست دادن والدینش در سنین نوجوانی، به باند داچ ون در لینده پیوست و به زودی اولین حامی هلند شد. آرتور با پیشخدمتی به نام الیزا پسری به نام آیزاک داشت. او به طور منظم از آنها حمایت کرد تا اینکه توسط دزدان کشته شدند. با گذشت زمان، آرتور به فداکارترین مجری هلندی تبدیل شد. پیشنهاد می شود جهت خرید ps5 کلیک کنید.

هنگامی که یک دزدی ناموفق کشتی برای آنها چاره‌ای جز فرار از کوه‌ها باقی نمی‌گذارد، آرتور به یافتن وسایل کمک می‌کند و بعداً یکی از اعضای باند جان مارستون را دنبال می‌کند. او به سرقت قطار متعلق به غول نفتی Leviticus Cornwall کمک می کند و پس از نقل مکان به Horseshoe Overlook، با مزدوران اجیر شده Cornwall مبارزه می کند.

آرتور با حرکت به سمت کلمنس پوینت، درگیر درگیری بین دو خانواده متخاصم، بریتویت ها و گری ها می شود که منجر به دستگیری جک، پسر جان می شود. آرتور جک را از زیر نظر آنجلو برونته، ارباب جنایت باز می‌گیرد و پس از اینکه برونته آنها را به دام انداخت، به انتقام از برونته کمک می‌کند. پس از دستگیری برونته، داچ او را غرق می کند. آرتور متوجه طغیان خشونت آمیز داچ می شود که مشخصه او نیست.

در سنت دنیس، یک سرقت از بانک شکست خورده، برخی از اعضای گروه را مجبور به خروج از شهر می کند.

او با دیگران در گوارما، جزیره ای در نزدیکی کوبا، کشتی غرق می شود، اما در کنار یک انقلابی در ازای یک کشتی به سرزمین اصلی می جنگد. آرتور با جمع شدن مجدد با بقیه، تصمیم می گیرد جان اسیر شده را نجات دهد، که این موضوع باعث تحقیر داچ شد. پیشنهاد می شود درباره معرفی شخصیت های مورتال کمبت بخوانید.

  راهنمای خرید ps4 + معرفی انواع پلی استیشن 4 : فت، اسلیم، پرو + ویدیو

اندکی بعد، آرتور بیمار می شود و بیهوش می شود و از اسبش می افتد. پس از مراجعه به پزشک، تشخیص داده می شود که او به سل مبتلا شده است. او که از واقعیت تلخ مرگ قریب الوقوع خود شوکه شده است، شروع به تفکر در تصمیمات و اخلاقیات می کند، که منجر به دوستی خود با رهبر بومیان آمریکا، Rains Fall می شود.

این تمایل او را برای محافظت از بقایای باند، به ویژه جان و خانواده اش، تحریک می کند. پس از نجات جان از زندان، آرتور تردیدهای خود را در مورد داچ آشکار می کند، زیرا نمی تواند وسواس فزاینده رهبر خود را بپذیرد.

داچ ظاهراً آرتور را در جریان حمله به یک پالایشگاه نفت رها می‌کند و جان را با شلیک گلوله در جریان سرقت قطار رها می‌کند. هنگامی که داچ درخواست آرتور برای نجات ابیگیل همسر جان را از دست کارآگاهان پینکرتون نادیده می گیرد، آرتور باند را رد می کند. پس از رویارویی با آنها، آرتور متوجه می شود که میکا بل با عمل به عنوان یک خبرچین برای Pinkertons به باند خیانت کرده است.

او به داچ برمی گردد تا او را از این موضوع مطلع کند، اما داچ به آرتور و جان تازه بازگشته روی می آورد. با حمله پینکرتون ها به کمپ، آرتور و جان فرار می کنند. آرتور از جان التماس می کند که نزد خانواده اش بازگردد. او به زودی در کمین میکای انتقام جو قرار می گیرد و داچ مداخله می کند. آرتور داچ را متقاعد می کند که میکا را رها کرده و برود.

اگر بازیکن از افتخارات بالایی برخوردار باشد، آرتور تسلیم جراحات و بیماری خود می شود و در حالی که طلوع خورشید را تماشا می کند در آرامش می میرد. با کمال افتخار، میکا او را اعدام می کند. پیشنهاد می شود جهت خرید ps5 دست دوم کلیک کنید.

بیوگرافی آرتور مورگان

شخصیت آرتور مورگان

آرتور یک قانون شکن سرد و متفکر است که اغلب به خشونت متوسل می شود و تردیدهای اخلاقی کمی در مورد قتل دارد. در بدترین حالت، آرتور می‌تواند کاملاً بی‌احساس باشد و نسبت به افرادی که به آنها صدمه می‌زند، بی‌تفاوت باشد. با وجود اینکه آرتور می تواند چنین خشونتی را انجام دهد، جنبه بازیگوشی شخصیت خود را دارد که در اطراف افرادی که با آنها دوست است آشکار می شود.

با وجود توانایی‌اش در انجام اعمال خشونت‌آمیز بزرگ، آرتور قوانین اخلاقی خاص خود را دارد و به آنچه که قتل غیرضروری می‌داند اعتقادی ندارد. به خصوص اگر خود یا کسانی را که به آنها اهمیت می دهد به خطر بیاندازد. او همچنین توسط داچ بزرگ شد تا معتقد باشد که انتقام یک تلاش بی‌ثمر است. به نظر می رسد آرتور به شدت معتقد است که خشونت باید سرد، ضروری و بدون احساس باشد، هرگز از روی لذت شخصی یا بدون دلیل نباشد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره خدای جنگ کیست را بخوانید.

  لیست بهترین تلویزیون برای ps5، ایکس باکس و گیمینگ + 11 مدل [4K]

به تعبیر خودش، آرتور آگاه است که «مرد بدی» است و به وضوح می‌داند که رفتار بد او از نظر اخلاقی اشتباه است. با این حال، او اعمال خود را به عنوان متفاوت از اکثر جنایتکاران توجیه می کند. همانطور که باند Van der Linde دارای فلسفه ای است که آرتور واقعاً معتقد بود می تواند به مردم کمک کند. اما او به زودی متوجه شد که این فلسفه به قول جان مارستون یک نیرنگ یا یک «بهانه» است.

با افتخار، آرتور را می توان فردی فداکار دانست که به دیگران و بیشتر در مورد موقعیت ها فکر می کند. با افتخار کم، آرتور را می توان فردی خودخواه دید که فقط به خود فکر می کند، مانند اهمیت دادن به بقای خود، حتی اولویت دادن به انتقام از میکا و گرفتن ذخیره پول باند به جای کمک به جان و خانواده اش.

برخلاف اکثر اوقات، آرتور دیدگاه‌های جنسیتی یا نژادپرستانه ندارد، حتی بیان می‌کند که از همه به یک اندازه متنفر است. جهت خرید و مشاهده قیمت پلی استیشن 4 دست دوم کلیک کنید.

معرفی آرتور مورگان رد دد ریدمپشن 2

معرفی آرتور مورگان رد دد ریدمپشن 2

آرتور با هر دو دست به یک اندازه خوب است (این به ویژه در هنگام تیراندازی قابل توجه است) که از آن می توان نتیجه گرفت که او دو دستی است. این یک استعداد کاملاً نادر است. مورگان عالی شنا می کند و به خوبی نقاشی می کشد. اگر توانایی اول بارها و بارها جان یک قهرمان را نجات دهد، دومین توانایی از سازمان ذهنی ظریف او صحبت می کند که در مجرمان بدنام یافت نمی شود. آرتور فرزندی داشت که در کودکی با مادرش مرد. قهرمان این داستان تکان دهنده را در جریان ملاقات با Falling Rain تعریف می کند. معشوقه و فرزند او را به خاطر ده دلار دزدیدند و کشتند. اگرچه آرتور پس از اطلاع از بارداری او قول ازدواج با دختری را نداد، اما همچنان به طور مرتب به ملاقات او می رفت و تا جایی که می توانست کمک می کرد. در دیدار بعدی، مورگان دو صلیب چوبی را روی قبرها دید و متوجه شد که خانواده کوچکش کشته شده اند. قهرمان با بچه چهار ساله جان مارستون که او را به یاد پسرش می اندازد خوب است. اگرچه این واقعیت از زندگی نامه شخصیت در طول بازی به سختی ذکر می شود، تراژدی که او نتوانست از آن جان سالم به در ببرد، تأثیر زیادی بر شخصیت مورگان خواهد داشت. بسته به شهرت در پایان بازی، پس از مرگ آرتور، یک کایوت یا یک گوزن ظاهر می شود که آشکارا نمادی از روح قهرمان داستان است که از زنجیر بدن فانی رها شده است. پیشنهاد می شود جهت خرید و مشاهده قیمت پلی استیشن 3 دست دوم کلیک کنید.

نظر منتقدان در مورد شخصیت آرتور مورگان

شخصیت آرتور مورگان مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. الکس ناوارو از Giant Bomb نوشت که تصویر متفکرانه از درگیری‌های داخلی آرتور انسانیتی را که اغلب در دیگر بازی‌های Rockstar وجود نداشت، در اختیار داشت. کایل اتوود از LevelSkip او را “شخصیت تراژدی و مهمتر از همه انسانیت” نامید. کرک همیلتون در kotako معتقد بود که آرتور در ابتدا غیرقابل توجه به نظر می رسید، اما به دلیل اجرای کلارک جذاب تر شد.

تام پاور از GamesRadar معتقد بود که شرح زندگی آرتور در Red Dead Redemption 2 منعکس کننده یک تراژدی شکسپیر است و فصل های مختلف بازی پنج مرحله غم و اندوه را نشان می دهد. نیک پلساس از Electronic Gaming Monthly سفر خود را «بسیار بهتر» از سفر جان مارستون در Red Dead Redemption یافت و اشاره کرد که کاستی‌های آرتور حس همدردی را برانگیخت.

برعکس، مارتین رابینسون، نویسنده Eurogamer، آرتور را کمتر از جان قانع‌کننده‌تر می‌دانست، بنابراین تجربه او از روایت را اشتباه می‌گرفت. جهت خرید بازی ps5 کلیک کنید.

معرفی شخصیت Arthur Morgan

  پلی استیشن پلاس چیست؟

جوایز Arthur Morgan

کلارک برای اجرای این شخصیت نامزدی‌های بسیاری را به خود اختصاص داد و جایزهٔ بهترین ایفاکننده را در جوایز بازی ۲۰۱۸ دریافت کرد. او برای نقش خود برنده بهترین اجرا در The Game Awards 2018،  و نایب قهرمان همان دسته در بلاگ پلی استیشن شد؛ او همچنین نامزد پانزدهمین جوایز بازی‌های آکادمی بریتانیا شد. شخصیت آرتور در بیست و دومین جشنواره سالانه D.I.C.E هم نامزد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *