سبد خرید من

معرفی شخصیت های مورتال کمبت

در این مطلب لیستی از شخصیت های سری بازی های مبارزه ای Mortal Kombat و بازی هایی است که در آنها ظاهر می شوند آورده شده است. با توجه به تعداد زیاد شخصیت های این بازی به تعدادی از آنها می پردازیم. در ادامه به معرفی شخصیت های مورتال کمبت می پردازیم.

Sonya Blade

معرفی مهم ترین شخصیت های مورتال کمبت

سونیا بلید یک شخصیت خیالی در مجموعه بازی های مبارزه ای Mortal Kombat توسط Midway Games و NetherRealm Studios است. او اولین بار در بازی اصلی 1992 به عنوان تنها مبارز زن فهرست بازی کرد. او با الهام از هنرمند رزمی سینتیا روتروک، یک افسر نظامی در نیروهای ویژه است. سونیا در نسخه Game Boy Color Mortal Kombat 4 حضور نداشت.
سونیا در Mortal Kombat: Tournament Edition نبود.

Johnny Cage

معرفی شخصیت های بازی Mortal Kombat

یک شخصیت خیالی در مجموعه بازی‌های مبارزه‌ای Mortal Kombat توسط Midway Games و NetherRealm Studios است. او که در بازی اصلی سال 1992 معرفی شد، یک ستاره فیلم اکشن با پیشینه گسترده هنرهای رزمی است. کیج در نسخه Game Boy Mortal Kombat نبود. کیج در نسخه Sega Master System/Game Gear یا نسخه Game Boy Mortal Kombat II نبود.
کیج فقط به عنوان یک نام روی سنگ قبر در نسخه اصلی Mortal Kombat 3 و Ultimate Mortal Kombat 3 ظاهر شد. او یک شخصیت کاملاً قابل بازی در به‌روزرسانی Trilogy Mortal Kombat بود.
کیج در نسخه Game Boy Color Mortal Kombat 4 نبود.
کیج در نسخه Game Boy Advance Mortal Kombat: Deadly Alliance نبود. در بازی Mortal Kombat vs. DC Universe، قبر کیج در پس زمینه قبرستان دیده می شود.

  لیست 9 بهترین بازی های ps4 تا سال 2021

Goro

معرفی تمام شخصیت های مورتال کمبت

Goro فقط در نسخه Game Boy Mortal Kombat قابل باز شدن بود. او همچنین به دلیل یک نقص در نسخه SNES موجود بود. در هر نسخه دیگری، او یک رئیس فرعی غیرقابل انتخاب بود.
گورو در Mortal Kombat 3 یا Ultimate Mortal Kombat 3 نبود. او در اکثر نسخه های Mortal Kombat Trilogy حضور داشت، به جز نسخه Nintendo 64.
گورو در نسخه آرکید یا نسخه Game Boy Color Mortal Kombat 4 نبود.
گورو در نسخه پلی استیشن 2 یا نسخه ایکس باکس بازی Mortal Kombat: Deception نبود، مگر به صورت کوتاه.
گورو در مورتال کامبت (2011) در طی 150مین ماموریت برج چالش، متعلق به گور قابل بازی است. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 5 اکبند کلیک کنید.

Kano

Kano

کانو یک شخصیت خیالی در مجموعه بازی های مبارزه ای Mortal Kombat توسط Midway Games و NetherRealm Studios است. او که برای اولین بار در بازی اصلی سال 1992 شروع به کار کرد، رهبر اژدهای سیاه، یک سازمان جنایی خیالی است. کانو در نسخه Sega Master System/Game Gear Mortal Kombat نبود.
Kano باید در نسخه Game Boy Advance Mortal Kombat: Deadly Alliance باز می شد و در Mortal Kombat: Tournament Edition گنجانده نشد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره بهترین استریمر ایران را بخوانید.

Liu Kang

Liu Kang

او به عنوان بزرگترین جنگجو و قهرمان Earthrealm به تصویر کشیده می شود، به طور کلی قهرمان اصلی سریال است. لیو کانگ در نسخه Sega Master System/Game Gear یا نسخه Game Boy Mortal Kombat 3 نبود.
لیو کانگ فقط در آپدیت Mortal Kombat: Unchained Mortal Kombat: Deception به طور کامل در دسترس بود. در نسخه‌های دیگر، برای بازی باید قفلش باز می‌شد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 4 اکبند کلیک کنید.

Noob Saibot

Noob Saibot

در ابتدا به عنوان یک شبح سیاه از دیگر نینجاهای مرد این سری معرفی شد و حرکات ویژه آنها را به اشتراک می گذاشت، او در بازی های بعدی حرکت و ظاهر منحصر به فرد خود را به دست آورد.

Noob Saibot به عنوان Sub-Zero اصلی از Mortal Kombat پس از انتشار Mortal Kombat: Deception مشخص شد. ساب زیرو فعلی برادر نوب است که برای اولین بار در Mortal Kombat II ظاهر شد .
نوب در نسخه Sega Master System/Game Gear یا نسخه Game Boy Mortal Kombat II نبود.

نوب فقط در سه گانه Mortal Kombat، Mortal Kombat Advance و نسخه های SNES و Mega Drive/Genesis Ultimate Mortal Kombat 3 کاملاً قابل بازی بود. او یک شخصیت مخفی قابل انتخاب در Ultimate Mortal Kombat و نسخه آرکید Ultimate Mortal Kombat 3 بود. یک شخصیت مخفی غیر قابل انتخاب در اکثر نسخه های اصلی Mortal Kombat 3 و Sega Saturn نسخه Ultimate Mortal Kombat 3. او در نسخه Sega Master System/Game Gear و نسخه Game Boy Mortal Kombat 3 و همچنین موجود نبود. نسخه جاوا موبایل و نسخه آیفون Ultimate Mortal Kombat 3.

Noob در نسخه آرکید یا نسخه Game Boy Color Mortal Kombat 4 قرار نگرفت.

Noob فقط به عنوان یک شخصیت قابل باز شدن در Mortal Kombat: Tournament Edition در دسترس بود. او در هیچ نسخه دیگری از Mortal Kombat: Deadly Alliance حضور نداشت.

نوب با اسموک در Mortal Kombat: Deception به عنوان یک شخصیت تگ تیم (Noob-Smoke) همراه شد. او در Mortal Kombat: Unchained و نسخه GameCube بازی Mortal Kombat: Deception به طور کامل قابل بازی بود، اما باید در نسخه های دیگر آنلاک می شد.

Raiden

Raiden

بر اساس خدای ژاپنی رایجین، او به عنوان خدای رعد و برق که کنترل رعد و برق را در اختیار دارد، به تصویر کشیده شده است. Raiden در نسخه Sega Master System/Game Gear یا نسخه Game Boy Mortal Kombat II نبود.او مورد اشاره قرار گرفت، اما در Mortal Kombat 3 یا Ultimate Mortal Kombat 3 ظاهر نشد. یک شخصیت کاملاً قابل بازی در به روز رسانی Mortal Kombat Trilogy بود.
Raiden فقط در به‌روزرسانی Mortal Kombat: Tournament Edition بازی Mortal Kombat: Deadly Alliance کاملاً در دسترس بود. در نسخه‌های دیگر، برای بازی باید قفلش باز می‌شد.
Raiden فقط در به‌روزرسانی Mortal Kombat: Unchained Mortal Kombat: Deception به طور کامل در دسترس بود. در نسخه‌های دیگر، برای بازی باید قفلش باز می‌شد. پیشنهاد می شود جهت خرید ایکس باکس وان کلیک کنید.

Reptile

Reptile

او در بازی اصلی سال 1992 به عنوان یک حریف پنهان ظاهر شد و او را به عنوان اولین شخصیت مخفی در تاریخ بازی های مبارزه ای معرفی کرد. Reptile فقط در نسخه‌های Sega Genesis و SNES Mortal Kombat با استفاده از یک دستگاه تغییر دهنده بازی قابل بازی بود. در اکثر نسخه های دیگر، او یک شخصیت مخفی غیرقابل انتخاب بود. او در نسخه Sega Master System/Game Gear، نسخه Game Boy یا نسخه Tiger Mortal Kombat نبود.
Reptile باید در نسخه Game Boy Color Mortal Kombat 4 باز می شد.
Reptile در نسخه Game Boy Advance Mortal Kombat: Deadl نبود. احتمالاً Reptile در Mortal Kombat: Deception به شکل Onaga (که بدن او را در اختیار داشت) گنجانده بود.

Scorpion

Scorpion
او که یک نینجا مرده است، اساساً با تلاشش برای انتقام از مرگ خود، خانواده و قبیله اش تعریف می شود. Scorpion در نسخه اصلی Mortal Kombat 3 نبود، اما به طور کامل در تمام نسخه های Ultimate Mortal Kombat 3 و Mortal Kombat Trilogy قابل بازی بود.

Shang Tsung

Shang Tsung

او اولین رئیس نهایی بازی اصلی 1992 بود و یکی از شرورهای اصلی این فرنچایز باقی مانده است.Tsung فقط در نسخه SNES Mortal Kombat به دلیل نقص بازی قابل بازی بود. در هر نسخه دیگری، او یک رئیس بازی غیر قابل انتخاب بود. تسونگ در نسخه Sega Master System/Game Gear یا نسخه Game Boy Mortal Kombat 3 نبود. سونگ باید در نسخه Game Boy Advance Mortal Kombat: Deadly Alliance باز می شد. در Mortal Kombat II معرفی شد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره بدترین بازی های انحصاری را بخوانید.

  آموزش قدم به قدم ساخت اکانت نینتندو [Nintendo Switch] + ویدئو

Baraka

Baraka
او که در Mortal Kombat II معرفی شد، یک تارکاتان است، یک گونه خیالی ساکن در Outworld. مانند سایر اعضای نژاد خود، او می تواند یک جفت تیغه را از ساعد خود جمع کند.Baraka در نسخه Sega Master System/Game Gear یا نسخه Game Boy Mortal Kombat II نیست. Baraka در Mortal Kombat 3 یا Ultimate Mortal Kombat 3 نیست، اما به طور کامل در Mortal Kombat Trilogy قابل بازی است.
Baraka در Mortal Kombat 4 نیست، اما در آپدیت آن یعنی Mortal Kombat Gold قرار دارد. باراکا یک شخصیت رئیس غیرقابل انتخاب در حالت داستانی نسخه پلی استیشن 4 / ایکس باکس وان / نسخه ویندوز مورتال کامبت ایکس است، اما در 24 آوریل 2017 به نسخه موبایل اضافه شد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 5 دست دوم کلیک کنید.

Blaze

Blaze
Blaze اولین کار خود را به عنوان یک شخصیت پس زمینه در Mortal Kombat II انجام داد و اولین بازی خود را در Mortal Kombat: Deadly Alliance به عنوان یک شخصیت مخفی انجام داد. Blaze در Mortal Kombat: Armageddon بازگشت و به عنوان یک شخصیت قابل بازی و رئیس نهایی خدمت کرد. Blaze پس از مشاهده یک جنگنده ناشناس در پس‌زمینه میدان Pit II از Mortal Kombat II و Mortal Kombat Trilogy ساخته شد. Blaze در Mortal Kombat: Tournament Edition یا نسخه Game Boy Advance Mortal Kombat: Deadly Alliance نبود. Blaze در Mortal Kombat: Deception نبود، به جز یک کمئو، اما در آپدیت آن، Mortal Kombat: Unchained کاملاً قابل پخش بود.

Jax

Jax

جکس در نسخه Sega Master System/Game Gear یا نسخه Game Boy Mortal Kombat 3 نبود. جکس در نسخه Game Boy Color Mortal Kombat 4 نبود. Jax در Mortal Kombat: Tournament Edition نبود و فقط در نسخه Game Boy Advance Mortal Kombat: Deadly Alliance به طور کامل قابل بازی بود. در تمام نسخه‌های دیگر، او برای بازی باید آنلاک می‌شد.
Jax فقط در Mortal Kombat: Unchained به طور کامل قابل بازی بود. در تمام نسخه‌های دیگر Mortal Kombat: Deception، او فقط با یک دستگاه تغییر دهنده بازی قابل بازی بود.

Jade

Jade
او اولین بار در Mortal Kombat II به عنوان یک حریف مخفی بازی کرد و اولین بار در Ultimate Mortal Kombat 3 قابل بازی شد. سلاح اصلی او یک کادر فولادی است. جید در نسخه اصلی Mortal Kombat 3 نبود. او یک شخصیت قابل بازگشایی در نسخه جاوا موبایل یا نسخه آیفون Ultimate Mortal Kombat 3 بود. او در تمام نسخه‌های Mortal Kombat Trilogy حضور داشت.
Jade در Mortal Kombat: Unchained و نسخه GameCube بازی Mortal Kombat: Deception به طور کامل قابل بازی بود، اما باید در نسخه های دیگر آنلاک می شد.
اد بون در توییتی تایید کرد که جید برای Mortal Kombat X بازنخواهد گشت. با این حال، نسخه “Mournful” کیتانا بر اساس جید ساخته شده است و کیتانا از چوب و چوب جید به عنوان سلاح استفاده می کند. Jade بعداً در 24 آوریل 2017 به نسخه موبایل Mortal Kombat X اضافه شد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 4 دست دوم کلیک کنید.

Kintaro

Kintaro
او اولین بازی خود را در Mortal Kombat II به عنوان رئیس فرعی بازی انجام داد و در Mortal Kombat Trilogy قابل بازی شد. در Mortal Kombat (2011) Kintaro به عنوان یک رئیس فرعی برای بازی باز می گردد. در Mortal Kombat X، کینتارو به عنوان یک شخصیت DLC بازگشته است.

کینتارو در نسخه Game Boy Mortal Kombat II نبود. کینتارو در Mortal Kombat 3 یا Ultimate Mortal Kombat 3 نبود. او در اکثر نسخه های Mortal Kombat Trilogy حضور داشت، به جز نسخه Nintendo 64. Kintaro در نسخه PlayStation 4/Xbox One/Windows Mortal Kombat X ظاهر نمی شود. با این حال او در 28 فوریه 2018 به نسخه موبایل اضافه شد. کینتارو در یکی از مرگ‌های شانگ سونگ در MK11 یک عکس کوتاه می‌سازد.

Kitana

Kitana

کیتانا در نسخه اصلی Mortal Kombat 3 نبود، اما در تمامی نسخه‌های Ultimate Mortal Kombat 3 و Mortal Kombat Trilogy کاملاً قابل بازی بود. کیتانا فقط در نسخه نینتندو 64 و نسخه رایانه شخصی Mortal Kombat 4 با یک دستگاه تغییر دهنده بازی قابل بازی بود. او فقط در نسخه طلایی Mortal Kombat کاملاً قابل بازی بود. کیتانا در Mortal Kombat: Tournament Edition نبود. کیتانا فقط در بازی Mortal Kombat: Unchained به طور کامل قابل بازی بود. در نسخه‌های دیگر Mortal Kombat: Deception، او فقط با یک دستگاه تغییر دهنده بازی قابل بازی بود.

Kung Lao

Kung Lao

او که یک راهب شائولین بود، در Mortal Kombat II برای اولین بار بازی کرد. او به عنوان یک قهرمان اصلی در این مجموعه، از جمله به عنوان یکی از قهرمانان اسپین آف اکشن ماجراجویی Mortal Kombat: Shaolin Monks به تصویر کشیده می شود. لائو در نسخه Sega Master System/Game Gear یا نسخه Game Boy Mortal Kombat II نبود. لائو در نسخه Sega Master System/Game Gear یا نسخه Game Boy Mortal Kombat 3 نبود. Lao فقط در Mortal Kombat Gold به طور کامل قابل بازی بود. او در نسخه های دیگر Mortal Kombat 4 حضور نداشت. لائو در Mortal Kombat: Tournament Edition نبود.

ویدئو معرفی تمام شخصیت های مورتال کمبت

ادامه ی معرفی شخصیت های بازی Mortal Kombat

Mileena

Mileena
Mileena در نسخه اصلی Mortal Kombat 3 نبود. او به طور کامل در نسخه جاوا موبایل یا آیفون قابل پخش بود. نسخه Ultimate Mortal Kombat 3. او باید برای بازی در Ultimate Mortal Kombat، نسخه آرکید و نسخه Sega Saturn Ultimate Mortal Kombat 3 باز می شد. او در تمام نسخه های دیگر و سه گانه Mortal Kombat کاملاً قابل بازی بود. Mileena در Mortal Kombat 4 نبود، اما در آپدیت آن، Mortal Kombat Gold بود. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 3 دست دوم کلیک کنید.

Shao Kahn

Shao Kahn
او که به عنوان امپراتور قلمرو خیالی Outworld به تصویر کشیده می شود، یکی از شرورهای اصلی فرنچایز است. Shao Kahn فقط در برخی از نسخه های Mortal Kombat Trilogy به طور کامل قابل بازی است. در Mortal Kombat Advance، نسخه Nintendo 64 Mortal Kombat Trilogy، نسخه‌های SNES، Mega Drive/Genesis، و نسخه‌های PC Mortal Kombat 3، و نسخه‌های SNES، Mega Drive/Genesis، و Java Mobile نسخه‌های Ultimate Mortal Kombat 3، Kahn. باید به عنوان یک شخصیت باز شود. او یک شخصیت مخفی قابل انتخاب در Sega Master System/Game Gear نسخه Mortal Kombat 3 است. در تمام نسخه های دیگر Mortal Kombat 3 و Ultimate Mortal Kombat 3، او به عنوان یک رئیس بازی غیر قابل انتخاب عمل می کند.
Shao Kahn روی نسخه پلی استیشن 2 یا نسخه ایکس باکس بازی Mortal Kombat: Deception نیست، فقط در نسخه Gamecube بازی است.

Smoke

Smoke
او اولین بار در Mortal Kombat II به عنوان یک حریف پنهان ظاهر شد و به یک شخصیت مخفی قابل بازی در Mortal Kombat 3 تبدیل شد و او را به اولین جنگنده بازشدنی این فرنچایز تبدیل کرد.

Smoke فقط به عنوان یک شخصیت مخفی قابل انتخاب در Mortal Kombat 3 در دسترس بود. او به طور کامل در نسخه جاوا موبایل Ultimate Mortal Kombat 3 قابل بازی بود و به طور کامل در تمام نسخه های دیگر و Mortal Kombat Trilogy قابل بازی بود.
اسموک با Noob Saibot در Mortal Kombat: Deception به عنوان یک شخصیت تگ تیم (Noob-Smoke) همراه شد. او در Mortal Kombat: Unchained و نسخه GameCube بازی Mortal Kombat: Deception به طور کامل قابل بازی بود، اما باید در نسخه های دیگر آنلاک می شد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن ۲ دست دوم کلیک کنید.

  هر آنچه در مورد Steam Deck می دانیم

Sub-Zero

Sub-Zero

Sub-Zero اصلی از Mortal Kombat بعداً مشخص شد که Noob Saibot است (به بالا مراجعه کنید). این Sub-Zero برادر کوچکتر اصلی است.Sub-Zero بدون نقاب در نسخه Nintendo 64 Mortal Kombat Trilogy نبود، اما در عوض با Classic Sub-Zero ترکیب شده است. Sub-Zero در Mortal Kombat: Tournament Edition نبود. او باید در نسخه Game Boy Advance Mortal Kombat: Deadly Alliance باز می شد. در Mortal Kombat (2011) هم به عنوان Sub-Zero معمولی از ابتدا و هم قابل باز شدن به عنوان Cyber ​​Sub-Zero موجود است.

در این مطلب به معرفی مهم ترین شخصیت های مورتال کمبت پرداختیم. پیشنهادات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *