سبد خرید من

بهترین استریمر

بهترین استریمر ایران

استریم در اوایل سال 2010 به وجود آمد و در سایت‌هایی مانند یوتیوب که در آن کاربران می‌توانستند ویدیوهای خود را در قالب vlog یا Let’s Plays آپلود کنند، ایجاد شد. در حالی که همه ی محتواها زنده نبود، کاربران هنوز هم می توانستند مخاطبان قابل توجهی به دست آورند و از محتوای خود امرار معاش کنند.

با به وجود آمدن سایت های دیگری مانند Twitch این محبوبیت افزایش یافت. با توجه به میلیون‌ها دلاری که استریمرها می‌توانند کسب کنند، استریم به یک گزینه شغلی مناسب برای افرادی که دارای شخصیت یا مهارت هستند تبدیل شده است.

استریمر حرفه ای کیست؟

ساده‌ترین راه برای توضیح «استریمر حرفه‌ای» کسی است که از طریق پخش زنده بازی‌ها، موسیقی، هنر، محتوای زنده و موارد دیگر امرار معاش کند. … یکی دیگر از گرایش‌های بزرگ، استریمرها «فقط چت» هستند که به سادگی خودشان را با دوربین نشان می دهند در حالی که با مخاطبان خود صحبت می‌کنند.

در این مطلب ما به بهترین استرمی ایرانی می پردازیم. اغلب استریمرهای ایرانی در زمینه گیم فعالیت می کنند، یعنی استریم اصلی آنها گیم پلی است. البته هنوز استریم پدیده ای نوپا در ایران به حساب می آید و جا برای رشد دارد.

Aria Keoxer (آریا کئوکسر)

Aria Keoxer (آریا کئوکسر)

با آریا رحمتی یا همان آریا کئوکسر شروع می کنیم. آریا در حال حاضر ساکن کشور ترکیه است و یکی از محبوب ترین یوتیوبرهای ایرانی است که استریم انجام می دهد. ویدئوهای او فقط در حوزه گیم خلاصه نمی شود، هم اکنون او در کانال یوتیوب خود علاوه بر گیم ویدئوهای فان و ولاگ هم منتشر می کند.

  پلی استیشن پلاس چیست؟

آریا را میتوان یکی از قدیمی های یوتیوب و استریم ایران دانست. او اکنون با بیش از 200 هزار دنبال کننده در یوتیوب در صدر قرار دارد. طرفداران او را ایکس آرمی میگویند که تعداد آنها هر روز در حال افزایش است. آریا همچنین در کارهای خیرخواهانه نیز فعالیتی دارد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 5 اکبند کلیک کنید.

میا پلیز (Mia plays)

میا پلیز (Mia plays)

میا پلیز یا همان کیمیا روانگر یکی از استریمرهای محبوب هست. او یک استریمر و یوتیوبر تحصیل کرده به شمار می آید. سادگی و سبک متفاوتش باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد. برخی از ویدئوهای او به همراه کوروش ضبط و پخش می  شود. میا نسبت به آریا فعالیت کمتری در یوتیوب دارد. در حال حاضر در کانادا زندگی می کند. او به اخت ویدئو اهمیت زیادی می دهد و به جزئیات توجه زیادی می کند. همچنین وی تدوین ویدئوهایش را خودش انجام می دهد.

تاکسیک گرل (Toxic Girl)

تاکسیک گرل (Toxic Girl)

تاکسیک گرل یا همان کوثر، از اولین استرمی های خانم در ایران به شمار می آید. او هم اکنون ساکن ترکیه است. کوثر علاوه بر استریم در یوتیوب فعالیت دارد و ویدئوهای فان درست می کند. او هم اکنون در یوتیوب بیش از 100 هزار دنبال کننده دارد. ویدئوهایی را با آریا کئوکسر می سازد که مخاطبین زیادی دارد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 4 اکبند کلیک کنید.

فرشاد سایلنت

فرشاد سایلنت

فرشاد سایلنت یا همان فرشاد دهقانی یکی دیگر از استریم های به نام ایرانی است. او هم اکنون ساکن کشور سوئد است. وی در رشته مهندسی نرم افزار حصیل کرده است. فرشاد به صورت روزانه در یوتیوب ویدئو دانلود می کند. اغلب ویدئوهای وی را ولاگ و فان تشکیل می دهد. فرشاد یکی از پر درآمدترین یوتیوبرهای ایرانی به حساب می آید. فرشاد معروفیت خود را با کمک آریا کئوکسر بدست آورده است. او هم اکنون بیش از 200 هزار دنبال کننده در یوتیوب دارد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره فیلم گرفتن از صفحه ps۴ را بخوانید.

  نقدها و نمرات بازی Battlefield 2042 در سایت های معتبر + ویدئو

علی بیگزموگ

علی بیگزموگ

علی بیگزموگ یا علی سکته یکی از استریم های موفق ایرانی است که چند سالی است وارد این حوزه شده است. علی خنده رو و فان است به همین خاطر توانسته مخاطبین خودش را به دست بیاورد. او سابق بر این در آپارات فعالیت میکرد. علی اخیرا به همراه ایمان ویدئوهای خود را برای یوتیوب می سازد. علی در ساخت ویدئوهایش خلاقیت زیادی استفاده می کند. برخی نسبت به امار فیک او شایعاتی را در فضای مجازی پراکنده بودند. اکنون او ساکن ایران است. فعالیت او در بین دیگران در استریم پر رنگ تر است. پیشنهاد می شود جهت خرید ایکس باکس وان کلیک کنید.

ORCA

ORCA

آرمان یا همان اورکا یک استریمر پر طرفدار ایرانی است. او امسال توانست 2 رکورد جهانی را در استریم بشکند. استریمی به نفع خیریه برگزار کرد که 300ساعت در 11 روز به طول انجامید. این استریم در روزهای ابتدای سال 1400 برگزار شد. پیش از این 48 استریم موفق را از رزومه خود ثبت کرده است. بخاطر مسئله جسمی که آرمان برایش پیش آمده بود در استریم 11 روزه «ورزش‌های الکترونیکی نصر» و «ردبول» مسدول مراقبت از سلامت وی بودند. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره بهترین بتل رویال موبایلی را بخوانید.

آروین شو

آروین شو

آروین یکی دیگر از بهترین استریمر ایران است. او هم اکنون ساکن کشور سوئد هست. آروین چندی است در یوتیوب نیز فعالیت می کند. به تازگی 50 هزار دنبال کننده در یوتیوب بدست آورده است و چالشی نیز به همین مناسبت در یوتیوب آپلود کرده است.

  معرفی شخصیت آرتور مورگان Arthur Morgan + بیوگرافی

آروین شاغل هست و به همین خاطر ویدئوهای کمتری آپلود می کند. او از خانواده خود چیزی در فضای مجازی نمی گوید. در گذشته آریا یک مسئله کوچکی با آورین داشت. البته فرشاد یکی از دوستان آورین به حساب می آید. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 5 دست دوم کلیک کنید.

farhadXRay

farhadXRay

فرهاد توانا یا همان farhadXRay یکی دیگر از بهترین استریمر های ایرانی است. او متولد شهر مشهد است.سابق بر این استریم موزیک انجام میداده است. اکنون با سام صابری یکی دیگر استریمرهای ایرانی ویدئو تهیه می کند. فرهاد علاوه بر استرمی در یوتیوب نیز ویدئوهای فان منتشر می کند.

در کل کامیونیتی گیم ایران نسبت به بقیه به همدیگر نزدیک هستند و رابطه صمیمی ای در ظاهر دارند.

در پایان لازم به ذکر است که لیست بهترین استریمر ایران از این تعداد بیشتر هستند و ما به معرفی معروف ترین استریمرهای ایرانی پرداختیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *