سبد خرید من

0 تا 100 فیلم گرفتن از صفحه ps۴ با صدا و کیفیت عالی!

فیلم گرفتن از صفحه ps۴

فیلم گرفتن از صفحه ps۴ با صدا

فیلم گرفتن از صفحه ps۴

در این مطلب به شما قدم به قدم آموزش میدهیم که چطور این کار را انجام دهید. در ادامه مطلب همراه ما باشید.

آنچه شما برای فیلم گرفتن از صفحه ps۴ نیاز دارید: پلی استیشن 4، دسکتاپ یا لپ تاپ، پورت USB

تنظیمات ویدیوی خود را انجام دهید

فیلم گرفتن از ps4
ابتدا دکمه اشتراک گذاری روی دسته پلی استیشن 4 خود را نگه دارید تا منوی اشتراک گذاری باز شود (در اینجا نحوه همگام سازی یک کنترلر PS4 آورده شده است).

مرحله 1: از اینجا، می‌توانید مجموعه‌ای از تنظیمات مختلف را برای نحوه اشتراک‌گذاری محتوایی که در PS4 خود ایجاد می‌کنید، از جمله ویدیو، تغییر دهید. بعداً باید از این تنظیمات برای آپلود ویدیو خود استفاده کنید، اما در حال حاضر، می‌خواهید PS4 را برای ضبط طول دقیق کلیپ‌های خود آماده کنید.

مرحله 2: برای انجام این کار، به منوی Set Video Length بروید.

در اینجا، می‌توانید تعیین کنید که پلی‌استیشن 4 با فشار دادن دکمه اشتراک‌گذاری چه مدت ضبط خواهد کرد. PS4 می تواند به طور خودکار به مدت یک ساعت یا 30 ثانیه ضبط کند، اما زمان پیش فرض 15 دقیقه است.

فیلم گرفتن از صفحه ps۴ خود را می توان با فشار دادن دکمه Share روی کنترلر PS4 خود دو بار پشت سر هم انجام داد. ضبط کردن را می توان در هر زمان با دو بار کلیک کردن روی دکمه متوقف کرد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 4 کلیک کنید.

  10 نفر از مشهورترین افراد گیمر

نحوه ذخیره خودکار گیم پلی ضبط شده در PS4

پلی استیشن 4 شما به طور خودکار 15 دقیقه آخر بازی را ضبط می کند و آن را در ویدیوی دستگاه شما ذخیره می کند.

1. دکمه Share را روی کنترلر PS4 خود فشار دهید. فقط یکبار دکمه اشتراک گذاری را فشار دهید. با دو بار فشار دادن آن، یک ضبط جدید شروع می شود و کش پاک می شود.

2. Save Video Clip را انتخاب کنید یا دکمه مربع روی کنترلر خود را فشار دهید.

بازی خود را انتخاب کنید

فیلم گرفتن از صفحه ps۴ بسیار ساده است. یک بازی را اجرا کنید و دو گزینه خواهید داشت. ابتدا می‌توانید با استفاده از دکمه اشتراک‌گذاری، ضبط جدیدی را شروع کنید، که برای مدت زمانی که در تنظیمات مشخص کرده‌اید یا تا زمانی که دوباره دکمه اشتراک‌گذاری را فشار دهید، ضبط می‌شود.

مرحله 2: PS4 برای مدت زمانی که تنظیم کرده اید با دوبار فشار دادن دکمه Share ضبط می کند و می توانید با دو بار فشار دادن مجدد دکمه Share، ضبط را در هر زمانی متوقف کنید.

مرحله 3: وقتی ضبط کامل شد، کلیپ شما در پوشه Capture Gallery در صفحه اصلی پلی استیشن 4 ذخیره می شود.

مطمئن شوید بازی‌ای که ضبط می‌کنید به‌طور خودکار ویژگی‌های ضبط را غیرفعال نمی‌کند. برخی از عناوین – Metal Gear Solid V: The Phantom Pain یک نمونه بدنام است، و همچنین راه اندازی مجدد Ratchet & Clank – به منظور حفظ اسپویل های داستان، به طور موقت ویژگی ضبط را متوقف می کند.

برای دور زدن این موضوع، به جای ویژگی های اشتراک گذاری داخلی کنسول، باید از کارت ضبط استفاده کنید، اما تعداد کمی از بازی ها بیش از چند بار از آن استفاده می کنند. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 5 دست دوم کلیک کنید.

15 دقیقه آخر ویدیو را ذخیره می کند

وقتی اتفاق بزرگی در یک بازی رخ می‌دهد و می‌خواهید آن را ضبط کنید، اما قبلاً دکمه اشتراک‌گذاری را برای شروع یک ویدیو فشار نداده‌اید، شانسی ندارید. PS4 شما همیشه در حال ضبط ویدیو است — فقط آن ویدیو را ذخیره نمی کند مگر اینکه شما به آن بگویید. 15 دقیقه آخر بازی شما همیشه در حافظه پنهان ویدیوی PS4 ذخیره می شود. بنابراین اگر به‌تازگی از یک باس فایت سخت عبور کرده‌اید یا یک هد شات شیرین دریافت کرده‌اید، همچنان می‌توانید ویدیو را از حافظه پنهان ذخیره کنید.

نکته اینجاست: اگر می‌خواهید 15 دقیقه آخر بازی خود را ذخیره کنید، دکمه اشتراک‌گذاری را دوبار فشار ندهید! از لحظه فشار دادن دکمه به بعد، ضبط ویدیوی جدیدی شروع می شود. با شروع یک ضبط جدید، ویدیوی ذخیره شده در حافظه پنهان حذف می شود.

مرحله 1: برای ذخیره 15 دقیقه آخر گیم پلی، کافی است یک بار دکمه Share را فشار دهید تا به منوی اشتراک گذاری دسترسی پیدا کنید. بیشتر از 15 دقیقه نمی تواند ذخیره کند. می توانید 15 دقیقه، 15 دقیقه فیلم گرفتن از صفحه ps۴ را ادامه دهید. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره بهترین بازی بتل رویال را بخوانید.

فیلم گرفتن از صفحه پلی استیشن 4

مرحله 2: از آنجا، Save Video Clip را انتخاب کنید یا دکمه مربع را فشار دهید. با این کار ویدیو در گالری کپچر ذخیره می شود، جایی که می توانید در اوقات فراغت خود آن را به هم بزنید یا آن را به اشتراک بگذارید.

مرحله 3: همچنین می‌توانید از منوی اشتراک‌گذاری برای اشتراک‌گذاری فوری کلیپ ویدیویی در رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید، که همچنین آن را در گالری ضبط ذخیره می‌کند، اما در مرحله بعد شما را به رابط رسانه اجتماعی می‌برد.

کلیپ خود را کوتاه کنید
اکنون آماده اید تا کلیپ ویدیوی خود را ویرایش کنید و آن را به شکل قابل اشتراک گذاری درآورید. در بیشتر موارد، می‌خواهید ویدیوی خود را کوتاه کنید تا برای مصرف عمومی آماده شود. برخی از پلتفرم‌های اجتماعی نیاز دارند که ویدیوها کوتاه باشند – برای مثال، کلیپ‌های توییتر باید کمتر از دو دقیقه باشند. حتی اگر نیازی به کوتاه کردن کلیپ خود ندارید، ممکن است بخواهید موارد خسته کننده در ابتدا و/یا انتهای ویدیو را حذف کنید و به قسمت خوب آن برسید.

مرحله 1: گزینه Trim در دو مکان موجود است. در گالری کپچر، ویدیوی خود را هایلایت کنید و دکمه Options را روی کنترلر خود فشار دهید تا منویی که شامل گزینه Trim است باز شود.

مرحله 2: همچنین می توانید Share Video Clip را از منوی اشتراک گذاری انتخاب کنید و به صفحه ای با لیستی از شبکه های اجتماعی و خدمات ویدئویی دسترسی خواهید داشت.

مرحله 3: یکی را که می‌خواهید برای اشتراک‌گذاری ویدیوی خود استفاده کنید، انتخاب کنید و به صفحه اشتراک‌گذاری هدایت می‌شوید، جایی که می‌توانید به‌روزرسانی فیسبوک یا توییت بنویسید، توضیحی برای ویدیوی خود اضافه کنید و غیره. دکمه Trim را در بالای صفحه پیدا خواهید کرد.

مرحله 4: انتخاب Trim به شما این امکان را می دهد که برخی از فیلم ها را از فایل ویدیوی خود حذف کنید تا آن را کوتاه کنید.

مرحله 5: ابتدا با استفاده از Directional Pad بر روی کنترلر خود، نقطه ای را در ویدیو پیدا کنید که می خواهید از آنجا شروع شود تا در نمای ماکرو جدول زمانی ویدیو پیمایش کنید. پیشنهاد می شود جهت خرید  پلی استیشن 4 دست دوم کلیک کنید.

  Back 4 Blood به یک اتصال اینترنتی همیشه آنلاین نیاز دارد و این وحشتناک است

جدول زمانی، اسکرین‌کپ‌هایی را نشان می‌دهد که بخش‌های کوچکی از ویدیو را نشان می‌دهند: می‌توانید اندازه این قطعه‌ها را کم یا زیاد کنید، و با هر بار ضربه زدن به D-Pad، مقدار ویدیویی را که از آن پرش می‌کنید، تغییر دهید.

مرحله 6: برای تغییر طول خط زمانی، منوی کشویی را انتخاب کنید که “فاصله های 10 ثانیه” را می خواند. همانطور که ممکن است حدس بزنید، جدول زمانی پیش‌فرض باعث می‌شود که با فشار دادن D-Pad 10 ثانیه از ویدیو رد شود، اما می‌توانید آن را به 60 ثانیه افزایش دهید یا برای دقیق‌تر شدن آن را به یک ثانیه کاهش دهید.

مرحله ۷: وقتی موقعیتی را پیدا کردید که می‌خواهید ویدیوی جدید کوتاه‌شده‌تان از آنجا شروع شود، برای تنظیم نقطه شروع، L2 را بزنید.

مرحله 8: از آنجا، در امتداد جدول زمانی به جلو بروید تا نقطه پایانی خود را پیدا کنید و R2 را بزنید. یک کادر نارنجی، قسمتی از جدول زمانی را که تبدیل به ویدیوی جدید شما می شود، برجسته می کند. وقتی ویرایش نهایی را انجام دهید، سایر بخش ها حذف خواهند شد.

مرحله 9: برای ویرایش های دقیق تر، می توانید ویدیو را تماشا کنید تا با فشار دادن دکمه پیش نمایش در زیر جدول زمانی ویدیو، نقطه مناسب برای شروع یا توقف را پیدا کنید. همانطور که ویدیو پخش می شود، یک تایمر در سمت راست صفحه و یک مکان نما در حال حرکت روی خط زمانی خواهید دید که هر دو به شما کمک می کنند مشخص کنید که چه زمانی باید کلیپ خود را شروع و متوقف کنید.

مرحله 10: برش را کامل کنید و ویدیوی شما به همراه بقیه ویدیوهای شما در گالری کپچر ذخیره می شود.  پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 3 دست دوم کلیک کنید.

ویدئوی خود را به اشتراک بگذارید

هنگامی که ویدیوی شما به اندازه مناسب کوتاه شد، زمان انتشار آن در اینترنت است. برای انجام این کار، باید پلی استیشن 4 خود را به حساب های رسانه های اجتماعی خود متصل کنید.

مرحله 1: انتخاب یک شبکه اجتماعی از منوی اشتراک‌گذاری کلیپ ویدیو، دستورالعمل‌های روی صفحه را برای ورود به سیستم به شما ارائه می‌دهد. هنگامی که شبکه‌های اجتماعی خود را تنظیم کردید، فقط باید ویدیوی خود را انتخاب کنید و توییت خود را بنویسید و وضعیت به‌روزرسانی شود. ، توضیحات و غیره.

مرحله 2: برخی از پلتفرم‌های اجتماعی کنترل‌های بیشتری را برای سفارشی کردن تنظیمات حریم خصوصی برای ویدیوی خود ارائه می‌کنند. به عنوان مثال، هنگام آپلود در فیس بوک یا یوتیوب، می توانید از کنترل ها برای تعیین افرادی که می توانند ویدیو را ببینند استفاده کنید. در YouTube، همچنین می‌توانید ویدیوهای خود را به‌عنوان «فهرست نشده» منتشر کنید تا خصوصی نباشند، اما در جستجوها نشان داده نشوند. همچنین می‌توانید کنترل‌های حریم خصوصی را برای افرادی که می‌توانند ویدیو را در فعالیت اجتماعی حساب شبکه پلی‌استیشن شما ببینند، تنظیم کنید. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن ۲ دست دوم کلیک کنید.

ریختن ویدیو در رایانه

اگر هنوز نمی‌خواهید ویدیوی خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید، می‌توانید ویدیو را از PS4 خود به یک هارد دیسک خارجی یا درایو فلش منتقل کنید و سپس آن را در رایانه آپلود کنید.

مرحله 1: درایو خود را به یکی از پورت های USB در جلوی پلی استیشن خود وصل کنید و به گالری کپچر بروید.

مرحله 2: ویدیویی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید، سپس دکمه Options را فشار دهید.

مرحله 3: با استفاده از منوی ظاهر شده در سمت راست صفحه، Copy to USB Storage Device را انتخاب کنید.

مرحله 4: به نمای شبکه ای کپچر گالری بازگردانده می شوید. می‌توانید با فشار دادن X، مواردی را که می‌خواهید در درایو USB خود کپی کنید انتخاب کنید. تصاویر و ویدیوهایی که انتخاب می‌کنید با علامت بزرگی در کادر تیک بالای هر مورد علامت‌گذاری می‌شوند.

مرحله 5: پس از انتخاب هر چیزی که می خواهید انتقال دهید، به منوی سمت راست بروید و Copy را انتخاب کنید.

مرحله 6: در صفحه بعدی OK را بزنید و هر چیزی که انتخاب کرده اید به درایو خارجی شما منتقل می شود. پیشنهاد می شود جهت خرید بازی ps4 کلیک کنید.

فیلم گرفتن از پی اس 4
مرحله 7: هنگامی که ویدیوهای خود را با موفقیت به درایو خارجی منتقل کردید، درایو USB را از PS4 خود خارج کنید. شما می توانید فایل های ضبط شده ویدیوی خود را به سادگی با وصل کردن درایو خارجی خود به پورت USB با رایانه خود تعویض کنید. اگر از یک دستگاه ویندوزی استفاده می کنید، پوشه ای به نام PS4 را در پوشه My Computer خود خواهید دید. و اگر از مک استفاده می کنید، آن را در Finder خواهید دید.

مرحله 8: اگر به چیزی در پوشه PS4 خود نیاز دارید، می توانید به سادگی با کلیک بر روی آن به آن دسترسی پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که برای پیدا کردن آن ممکن است مجبور شوید چند پوشه را مرور کنید. همانطور که به دنبال آن هستید، حتماً به دنبال پوشه Share باشید، زیرا این پوشه حاوی پوشه Video Clips است.

  بهترین مانیتورهای بازی 4K برای سال 2021

مرحله 9: اگر می خواهید بازی های ضبط شده قدیمی را تماشا کنید، پوشه Video Clips را انتخاب کنید و در پوشه های مختلف فیلم جستجو کنید. متوجه خواهید شد که هر فایل با فرمت mp4. فرمت می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ویدیوی مورد نظر خود را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید و آن را در رایانه خود دانلود کنید.

هنگامی که تمام این مراحل را انجام دادید، این فرصت را خواهید داشت که موارد ضبط شده را با دیگران به اشتراک بگذارید و در صورت لزوم آنها را ویرایش کنید. از آنجایی که آنها در یک فرمت فایل .mp4 ساده هستند، می توانید آنها را با استفاده از نرم افزار استاندارد ویرایش ویدیو ویرایش کنید. به اتمام این مراحل شما فیلم گرفتن از صفحه ps۴ با صدا را یاد گرفته اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *