سبد خرید من

نقد و بررسی بازی Twelve Minutes

بررسی بازی Twelve Minutes

در بررسی بازی 12 دقیقه آنقدرها هم منحصر به فرد به نظر نمی رسد. وقتی همه چیز را جمع کنید، یک بازی ماجراجویی نسبتاً سنتی با نقطه و کلیک است که در یک محیط اتفاق می افتد. اما نکته جالب این است که این یک معمای حلقه زمانی نیز هست، بنابراین حتی اگر تمام اشیاء پازل خود را از پرش در اختیار دارید، باید آنها را به روش‌های عمدی متفاوت در طول ده‌ها و ده‌ها ترکیب کنید.

بازنشانی حلقه در طول داستان کامل شش تا هشت ساعته به منظور باز کردن قفل اطلاعات جدید. این یک چرخش تازه در ژانری است که من از روزهای اصلی جزیره میمون ها دوستش داشتم، و داستان به اندازه ای خوب است که من را وادار کند فوراً بخواهم با شخص دیگری صحبت کنم که او نیز آن را تمام کرده است.

دوازده دقیقه و حلقه زمانی آن را به عنوان خانه ای از کارت در نظر بگیرید: می توانید آن را با استفاده از هر چیزی در عرشه بسازید، اما اگر یک اشتباه مرتکب شوید، فرو می ریزد و باید از اول شروع کنید. گاهی اوقات شما عمداً آن را از بین می برید تا چیزی را که برای تلاش مناسب بعدی خود برای به پایان رساندن آن نیاز دارید به دست آورید.

همچنین تا حدودی منعطف است: وقتی با دو نفر دیگر که آن را بازی کردند صحبت کردم، متوجه شدم که هر کدام از ما مسیر کمی متفاوتی را برای رسیدن به نتیجه انتخاب کردیم.

بررسی بازی ۱۲ دقیقه

در این داستان شخصیت شما با صداپیشگی جیمز مک آووی در ابتدای بازی در حال قدم زدن در جلوی در آپارتمان شماست، جایی که همسر شما با بازی دیزی ریدلی مشتاق به اشتراک گذاشتن اخبار است. او به شما سلام می کند و دسری را که درست کرده است به شما پیشنهاد می دهد. با این حال، چند دقیقه بعد، پلیسی با صدای ویلم دافو در می زند و ادعا می کند که حکم بازداشت همسر شما را دارد.

یک حرکت اشتباه و همه چیز سریع پیش می رود و حلقه دوباره شروع می شود. شما همچنین نمی توانید آپارتمان را ترک کنید، زیرا انجام این کار باعث بازنشانی حلقه می شود. آن حبس گاهی اوقات احساس آرامش می‌کرد، وقتی سعی می‌کردم بفهمم که چه کاری باید انجام دهم و بفهمم چرا این پلیس اینقدر خصمانه است، زیرا می‌دانستم که پاسخ در اتاقی است – هیچ مکان دیگری وجود نداشت که بتوانم چیزی را در آن از دست بدهم. البته، اگر گیر کردید (که من یک بار انجام دادم تا اینکه تصادفاً در مسیر جدیدی قرار گرفتم)، همان آپارتمان یک خوابه نیز می تواند ناامید کننده باشد.

اگر بخواهید، چیزها می توانند سطح Groundhog Day را تاریک کنند، و این به شما بستگی دارد که ببینید آیا این روش ها فقط روش های هوشمندانه ای هستند که می توانید در صورت گیر افتادن، ناامیدی را از بین ببرید یا می توان از آنها استفاده کرد. به عنوان راه های قانونی برای پیشبرد داستان. پیشنهاد می شود جهت خرید خرید پلی استیشن 5 اکبند کلیک کنید.

  نقد و بررسی بازی gran turismo sport [2021] + تصویر

البته شما اقلامی را در اطراف آپارتمان پراکنده دارید که می توانید بردارید، استفاده کنید و با اشیاء دیگر ترکیب کنید: چیزهایی مانند لیوان قهوه، چاقوی آشپزخانه، قاشق، دسرهای فوق الذکر، و تلفن همراه خود، فقط برای نام بردن از چند مورد. می‌توانید هر یک از آنها را انتخاب کنید و به سبک کلاسیک ماجراجویی نقطه و کلیک به موجودی شما اضافه می‌شوند، و فهمیدن اینکه چگونه – و چه زمانی – استقرار آن‌ها کلید پیشبرد طرح است.

صداپیشگان کوچک اما پر ستاره کار بسیار خوبی برای زنده کردن داستان انجام می دهند، و دافو به ویژه در نقش پلیس خطرناک است. همچنین یک امتیاز ظریف و جذاب وجود دارد که لحظات کلیدی را به خوبی تکمیل می کند. همچنین، توانایی پیشبرد سریع از طریق گفتگو که قبلاً بارها در حلقه‌های قبلی شنیده‌اید، برای جلوگیری از تکراری شدن چیزها بسیار ارزشمند است. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 5 دست دوم کلیک کنید.

نقد و بررسی بازی ۱۲ دقیقه

در عین حال، از نظر بصری، دوازده دقیقه بسیار ساده است، و هشت ساعت زمان زیادی برای تماشای همان نمای بالا به پایین آپارتمانتان است. مشکلات کلیپینگ مکرر و انیمیشن‌های بسیار ابتدایی شبیه سیمز کمکی نمی‌کنند، اما این همان چیزی است که من با غرق شدن در راز اصلی زندگی با آن را یاد گرفتم.

و این رمز و راز کاملاً جواب می دهد. لوئیس آنتونیو، نویسنده و کارگردان، ماهرانه لایه‌های پیاز داستان را کنده می‌کند. وقتی استیم نشان داد که در مرحله اولیه بازی‌ام به مدت هفت ساعت و نیم بازی کرده‌ام، شگفت‌زده شدم. این مدت طولانی نبود، و منظورم این است که به روشی خوب. پیشنهاد می شود جهت خرید ps4 کلیک کنید.

  معرفی شخصیت آرتور مورگان Arthur Morgan + بیوگرافی

بیان اشتیاق من برای معمای حلقه زمانی Twelve Minutes بدون بحث در مورد آنچه در پایان اتفاق می افتد دشوار است، اما مانند Inside، با دادن چیزی به شما آسیب بزرگی می زنم. چیزی که می توانم بگویم این است که نتیجه ارزشش را دارد و روش هوشمندانه ای که لوئیس آنتونیو، نویسنده و کارگردان، ماجراجویی سنتی نقطه و کلیک را بر روی سرش می چرخاند، باعث می شود داستان گویی غیر متعارف قانع کننده ای به وجود بیاید که فقط می توانست به عنوان یک داستان کار کند. بازی بازی های عالی از سه بازیگر محترم را اجرا کنید و نتیجه یک جنایت به یاد ماندنی است که ارزش حل شدن دارد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 4 دست دوم کلیک کنید.

ویدئو نقد و بررسی بازی Twelve Minutes

  نقدها و نمرات بازی Battlefield 2042 در سایت های معتبر + ویدئو

بررسی بازی 12 دقیقه

توسعه دهنده: Nomada Studio

ناشر: Annapurna Interactive

تاریخ انتشار: 19 آگوست 2021

پلتفرم ها: Xbox Series X|S، PC، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch

ژانر: ماجراجویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *