سبد خرید من

بدترین بازی های انحصاری xbox

بدترین بازی های انحصاری

 

بدترین بازی های انحصاری playstation

مجموعه قوی و چشمگیر انحصاری های پلی استیشن احتمالاً بزرگترین مزیتی است که آن نسبت به رقبای مستقیم خود در بازار دارد ، واقعیتی که از زمانی که هر کسی به یاد دارد صادق است. در طول سال‌ها، دارندگان پلی‌استیشن با انواع انحصاری‌ها، از جمله بزرگان شخص اول مانند Crash Bandicoot، God of War، Uncharted، و The Last of Us و همچنین انحصاری‌های شخص ثالث عالی مانند Final Fantasy، Metal Gear Solid مواجه شده‌اند. که هر دو تا همین چند وقت پیش انحصاری پلی استیشن بودند. اما مانند هر چیز دیگری در این دنیا، همه چیز خوب نیست. حتی لیست بازی های انحصاری پلی استیشن نیز از قانون میانگین پیروی می کند. برای این منظور، در این ویژگی، قصد داریم نگاهی به بدترین بازی های انحصاری playstation در طول سال‌های گذشته بیندازیم.

توجه داشته باشید که وقتی می گوییم انحصاری پلی استیشن، لزوماً به این معنا نیست که این بازی ها توسط سونی ساخته شده اند. چندین بازی در این لیست عناوین شخص اول خواهند بود، در حالی که چندین بازی دیگر انحصاری شخص ثالث خواهند بود. با توجه به این موضوع، بیایید درست وارد شویم.

 

HAZE (PS3)

بدترین بازی های انحصاری ps

بازی‌ای که در زمان راه‌اندازی آن حجم‌های دیوانه‌کننده‌ای ایجاد کرد، تا جایی که بسیاری آن را به عنوان قاتل Halo PS3 معرفی می‌کردند – نتیجه بسیار دور از انتظار بسیاری از مردم بود. Haze، زمانی که همه چیز گفته شد و انجام شد، نه تنها به طرز تهاجمی بدون الهام و بدون تخیل بود، بلکه کاملاً یک بازی ضعیف بود. این یک طرح وحشتناک، هوش مصنوعی احمقانه و کمبود جدی محتوای معنی دار داشت. در نهایت، تنها چیزی که این Halo-قاتل توانست بکشد نیم دوجین ساعت از زمان شما بود که هرگز به آن باز نخواهید گشت. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 5 اکبند کلیک کنید.

  لیست 9 بهترین بازی های ps4 تا سال 2021

LAIR (PS3)

بدترین بازی های انحصاری playstation
درست مانند Haze، Lair یکی از مورد انتظارترین انحصاری های PS3 در اولین مراحل چرخه عمر آن بود. اما درست مانند هیز، این یک ناامیدی عظیم بود. روی کاغذ، هیچ راهی وجود نداشت که این بازی چیزی جز شگفت‌انگیز باشد- بازی‌ای که شما را به عنوان یک شوالیه اژدها سوار بازی می‌کند، با تصاویری که در آن زمان قول می‌داد که شبیه هیچ‌کسی که قبلاً دیده بود، نباشد. چگونه یک نفر موفق می شود چنین چیزی را اینقدر سلطنتی خراب کند؟ با پر کردن بازی پر از کنترل‌های حرکتی غیر ضروری و بسیار ضعیف، به همین ترتیب است.

KNACK (PS4)

بدترین عناوین انحصاری کنسول‌های ایکس‌باکس

با Knack، سونی می‌خواست این پیام را ارسال کند که پلی‌استیشن فقط به هاردکورها غذا نمی‌دهد. برای کسانی که می‌خواهند یک بازی نسبتاً ساده، در دسترس و در عین حال لذت‌بخش داشته باشند، Knack باید پاسخگو باشد. جز اینکه اینطور نبود خیلی ساده بود، به حدی که هیچ نوع عمقی نداشت، و در حالی که روی کاغذ ایده‌های جالبی را ارائه می‌کرد، هرگز واقعاً از آنها استفاده نکرد. مردم، میم ها را باور نکنید – Knack بهترین بازی تمام دوران نیست. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 4 اکبند کلیک کنید.

RIDGE RACER (PS VITA)

RIDGE RACER (PS VITA)

Ridge Racer در PS Vita واقعاً حق وجود ندارد. این یک بازی نیست – این یک نسخه نمایشی فنی است. و آن هم، بسیار بی‌تفاوت. زمانی که بازی برای اولین بار عرضه شد، فقدان محتوای کلی آن شگفت‌انگیز بود، زیرا بازی عملاً بازیکنان را مجبور می‌کرد که اگر چیزی بیش از تعداد انگشت شماری آهنگ و ماشین می‌خواستند، DLC بخرند، در حالی که حتی مواردی که در بازی وجود داشت در بهترین حالت حتی متوسط نبود.اصلاً هیچ سیستم پیشرفتی وجود نداشت، در حالی که مسابقه آنلاین نیز به طرز وحشتناکی نامتعادل بود. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره بهترین استریمر ایران را بخوانید.

TWISTED METAL III (PS1)

TWISTED METAL III (PS1)

با توجه به اینکه پیشینیان (و جانشینان) چقدر خوب عمل کردند، این که باید از Twisted Metal III در لیستی مانند این نام ببریم، تکان دهنده است- اما متاسفانه، کاملاً موجه است. اغراق نیست اگر بگوییم تنها نکته مثبت بازی موسیقی متن عالی آن بود. فراتر از آن، همه چیز درست نبود. مراحل آن ضعیف طراحی شده بود، در حالی که فیزیک آن نیز به طرز دردناکی بد بود- و با توجه به این واقعیت که این یک بازی مبارزه با ماشین است، داشتن فیزیک بد آخرین چیزی است که می‌خواهد. پیشنهاد می شود جهت خرید ایکس باکس وان کلیک کنید.

LAST REBELLION (PS3)

LAST REBELLION (PS3)

آخرین شورش بد بود. خیلی بد. خیلی خیلی بد. تقریباً در هر بخش کاملاً شکست خورد – یک طرح خنده دار بد، مبارزات مضحک خسته کننده، پیشرفت بسیار خطی داشت، و مملو از درجه سختی ناعادلانه و خسته کننده بود. در واقع آنقدر بد بود که پس از انتشار آن، رئیس NIS به معنای واقعی کلمه به همان کلمه گفت که “واقعا برای مشتریان ما متاسف است زیرا ما آن عنوان را منتشر کردیم”.

BRAVO TEAM (PS4)

BRAVO TEAM (PS4)

چیزی جز یک نسخه ی نمایشی فناوری برای نشان دادن آنچه که VR احتمالاً می تواند برای بازی ها در آینده نزدیک انجام دهد نبود، خوب بود. از آنجایی که مردم اهمیت خاصی به آن نمی‌دهند خوب است، اما واقعاً به آن اهمیتی هم نمی‌دهند. و از بسیاری جهات، این دقیقاً همان چیزی بود که بود – به جز اینکه به عنوان یک بازی مناسب منتشر شد، که مطلقاً اینطور نبود. بیایید حتی در مورد جلوه های بصری صحبت نکنیم، که کاملاً قدیمی به نظر می رسید، یا روایت، که ممکن است در کنار موضوع باشد، اما هنوز به طرز باورنکردنی غیرقابل تصور بود. بازی فقط خسته کننده بود. سریع‌ترین سطح طراحی و مکانیک تیراندازی را داشت، با مقداری مخفی کاری ضعیف اجرا شده در ترکیب، و… همین بود. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 5 دست دوم کلیک کنید.

KUNG FU RIDER (PS3)

Kung Fu Rider یکی از عناوین راه‌اندازی سونی برای PS Move بود که باید شما را به نوع بازی آن راهنمایی کند. پیش فرض آن به یک اقدام عجیب و غریب و لذت بخش اشاره می کرد، اما در نهایت فقط عجیب بود. بازی با فیزیک بد، انیمیشن های بد، کنترل های بی پاسخ، انبوهی از اشکالات فنی و کمبود شدید محتوا گرفتار شده بود. فاحش ترین از همه گناهان آن این بود که در واقع با قیمت 40 دلار خرده فروشی می شد.

BASEMENT CRAWL (PS4)

BASEMENT CRAWL (PS4)

Basement Crawl کاملاً نامگذاری شده است، زیرا هنگامی که آن را بازی کردید، می خواهید به زیرزمین خود خزیده و سپس خود را بکشید. شکسته نشد – اما واقعاً، این تمام ستایشی است که این بازی سزاوار آن است، و همه ستایش هایی است که تا به حال دریافت کرده و خواهد داشت. Basement Crawl بی‌هوده‌ترین و غیراصولی‌ترین بازی‌ای است که تا به حال بازی کرده‌اید – اگرچه ما به‌طور جدی بازی آن را توصیه نمی‌کنیم. اگر اینقدر زمان (و نفرت از خود) در دست دارید، کاری کمتر غمگین انجام دهید، مانند، نمی‌دانم، به جای آن، Knack را بازی کنید. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره فیلم گرفتن از صفحه ps۴ با صدا را بخوانید.

  نقد و بررسی بازی gran turismo sport [2021] + تصویر

MORTAL KOMBAT: SPECIAL FORCES (PS1)

MORTAL KOMBAT: SPECIAL FORCES (PS1)

Mortal Kombat: Special Forces یک بازی وحشتناک است. میدوی مجبور شد سریال را موقتاً به دلیل آن متوقف کند.

GANGS OF LONDON (PSP)

GANGS OF LONDON (PSP)

طرح اولیه برای همه وجود دارد که باید آن را دنبال کنند، بنابراین حتی اگر توسعه دهندگان نتوانند یک بازی عالی بسازند، حداقل می توانند یک بازی مناسب بسازند. متأسفانه، Gangs of London خیلی بد بود. میزان تکرار در این بازی مضحک بود – اساساً، اگر یک ماموریت را انجام داده باشید، همه آنها را انجام داده اید (البته اغراق آمیز است، اما نکته را متوجه شدید). حتی اساسی‌ترین مکانیک‌ها – رانندگی و تیراندازی – خراب شده بودند، بنابراین حتی آشفتگی در دنیا هم جالب نبود. اوه، و فراموش نکنیم که این یک بازی بسیار خشن با رتبه M بود که دارای زبان قوی و صریح بود و به دلایلی ترجیح داد بسیاری از کلمات نفرین کننده خود را به صدا درآورد. این را هرگز فراموش نکنیم. مانند آن است که از Uncharted 2 و The Last of Us به عنوان برخی از بهترین انحصاری های پلی استیشن در این لیست در مورد انحصاری های بد نام ببریم. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 4 دست دوم کلیک کنید.

LITTLE DEVIANTS (PS VITA)

LITTLE DEVIANTS (PS VITA)

اگر منصف باشیم، Little Deviants احتمالاً در میان بازی‌های بهتر در این فهرست قرار دارد. اما این باید کمتر در مورد کیفیت خود Little Deviants و بیشتر در مورد سایر بازی های این لیست به شما بگوید. از آنجایی که Little Deviants اساساً یک بازی شکسته یا تهاجمی بد نیست، مانند بسیاری دیگر از بازی‌های موجود در اینجا، اما همچنان در انتهای مجموعه انحصاری پلی‌استیشن قرار دارد. این اساساً مجموعه‌ای از مینی‌بازی‌ها بود، و اگرچه برخی از آن‌ها از روش‌های ورودی ویتا به خوبی استفاده می‌کردند، بهتر بود این بازی یک عنوان رایگان یا یک نسخه نمایشی فناوری یا یک بازی بسیار بسیار ارزان با این تفاوت که هیچ کدام از آن ها نبود.

PLAYSTATION MOVE APE ESCAPE (PS3)

بدترین چیزی که PS Move تا به حال ارائه کرده است چیست؟ خب، Ape Escape ممکن است بدترین نباشد (این به معنای کم‌فروشی است که Move می‌تواند چقدر بد باشد)، اما مطمئناً در بالا (یا پایین) وجود دارد. حتی این هم نیست که بازی بسیار کم عمق و غیرمعمول بود – همان طور که بود. همچنین کاملاً غیر سرگرم کننده بود.

بدترین عناوین انحصاری کنسول های ایکس باکس

در ادامه بدترین بازی های انحصاری xbox می پردازیم.

 Fighter Within

 Fighter Within

هیچ بازی دیگری مانند Fighter Within به وضوح کاستی های اولیه Xbox One را برجسته نمی کند. هدف انحصاری یوبی سافت با امتیاز 23 متاکریتیک رقت انگیز این بود که پتانسیل کینکت را به عنوان یک ابزار جانبی به نمایش بگذارد.

متأسفانه، گیم پلی کم عمق و کنترل های ناهماهنگ طعم ترش را در دهان تعداد انگشت شماری از افرادی که واقعاً این عنوان را خریداری کردند، ایجاد کرد. با توجه به نقدهای تند Fighter Within و شهرت منفی کینکت، تعداد کمی از مشتریان پول نقد خود را که به سختی به دست آورده اند را صرف این عنوان راه اندازی وحشتناک می کنند. یک بازی باید کار کند تا شانسی برای سرگرمی داشته باشد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن 3 دست دوم کلیک کنید.

 Halo: The Master Chief Collection

 Halo: The Master Chief Collection

چنگال های خود را زمین بگذارید، ما نمی گوییم Halo متوسط است. خب، Halo 5: Guardians بسیار ضعیف است، اما سه گانه اصلی Bungie ژانر FPS را دوباره تعریف کرد. 343 Industries چهار بازی قبلی را در Halo: The Master Chief Collection بازسازی و بسته بندی کرد. در حالی که کمپین‌های تک‌نفره کاملاً فوق‌العاده هستند، این را نمی‌توان در مورد چند نفره نیز گفت. برای بهترین بخش از سه سال، مولفه آنلاین Master Chief Collection خراب بود.

Ghostbusters
Ghostbusters

 The Elder Scrolls Online

 The Elder Scrolls Online
MMO ها را نمی توان مانند هر سبک دیگری تحلیل کرد. God of War و Cuphead در یک حالت کامل راه اندازی شدند، وضعیتی که بعید است با گذشت زمان تغییر کند. Anthem و Destiny مدل «بازی‌ها به‌عنوان سرویس» را پیش می‌برند، اما MMOها این مفهوم را تعریف کردند.

امروزه، The Elder Scrolls Online در میان نمایندگان بهتر این ژانر قرار دارد. در زمان راه اندازی، RPG آنلاین فاقد شخصیت، گزینه های سفارشی سازی یا عمق گیم پلی بود. این یک MMORPG بی شمار بود. تعدادی از بهبودهای کیفیت زندگی به ترویج The Elder Scrolls Online از حد متوسط کمک کرد. پیشنهاد می شود جهت خرید پلی استیشن ۲ دست دوم کلیک کنید.

 Mafia III

 Mafia III

مکانیک های تیراندازی از نظر فنی صلاحیت دارند، اما ماموریت ها به ندرت از همان ساختار اساسی منحرف می شوند. تاثیر ضربات روایی قوی Mafia III با سرعت وحشتناک داستان کاهش می یابد. اکنون، برای اعتبار بخشیدن به جایی که باید اعتبار داشته باشیم، موسیقی متن فیلم چیزی کم از درخشان نیست. برای مافیا بیا، برای موسیقی بمان.

Professional Farmer 

Professional Farmer 

در زمان شروع سال 2017، شور و شوق شبیه‌ساز کشاورزی کاملاً از بین رفته بود، اما این امر مانع از آن نشد که افراد خوب Visual Imagination Software تلاش کنند دست خود را به گلدان بیاورند. متأسفانه، آنها واقعاً می‌توانستند کمی تلاش بیشتری برای آن انجام دهند.

از قضا، Professional Farmer 2017 تقریباً تا آنجایی است که شما می توانید از یک عنوان با کیفیت حرفه ای به دست آورید. به طور خلاصه، این بازی در ابداع یا گسترش سوابق بسیاری از عناوین برتر در ژانر خود شکست خورده است، و در عوض به خوبی از آنها تقلید نمی کند تا یک حلقه گیم پلی تکراری ایجاد کند که کاملاً علاقه شما را در مدت یک ساعت از بین می برد. پیشنهاد می شود جهت خرید بازی PS5 آکبند کلیک کنید.

Guitar Hero Live

Guitar Hero Live
Guitar Hero بدون توجه به برنامه های توسعه یافته یا ورودی های قابل حمل، 10 نسخه را در طول یک دهه تولید کرد. مانند بسیاری از هنرمندانی که در ست‌لیست‌های آن حضور دارند، Guitar Hero یک نیروی صرف شده است.

Guitar Hero Live چرخ را دوباره اختراع کرد و مکانیک آن را بهبود بخشید. در سال 2018، اکتیویژن اعلام کرد که قصد دارد GHTV را خاموش کند و بیشتر آهنگ‌ها را غیرقابل پخش کند.

  هر آنچه در مورد Steam Deck می دانیم

Halo: Spartan Assault

Halo: Spartan Assault
Halo: Spartan Assault که بر روی Xbox 360 و  تلفن همراه نیز موجود است، روشی فاسد برای ارائه مجوز افسانه‌ای در کنسول نسل هشتمی مایکروسافت بود. به سختی می توان یک تیرانداز دوقلو را به عنوان نماینده شایسته برند Halo در نظر گرفت، اما وجود آن نشان دهنده عدم کنترل کیفیت است.

افرادی که به دنبال کسب تجربه کامل Master Chief هستند می توانند Halo: Spartan Assault را از طریق Xbox Game Pass امتحان کنند. توصیه می کنیم انتظارات خود را محدود کنید.

در لیست بدترین بازی های انحصاری ps کدام یک مورد توجه شما هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *