سبد خرید من

بخش کریرمود FIFA 22 چه تغییراتی کرده است؟!

کامل ترین اخبار و اطلاعات در مورد تغییرات Career در بازی FIFA 22 + ویدئو تریلر رسمی

پس از سالها درخواست هواداران ، حالت حرفه ای FIFA 22 به شما اجازه می دهد تا باشگاه شخصی خود را برای مدیریت ایجاد کنید ، با کیت های قابل تنظیم ، استادیوم ها و موارد دیگر .

باشگاه های ایجاد شده توسط بازیکن در حالت مدیر حرفه ای در دسترس خواهند بود و می توانند در هر یک از لیگ های بازی استفاده شوند-باشگاه ایجاد شده شما جایگزین باشگاه فعلی می شود که به بخش بقیه جهان منتقل می شود.

شما ابتدا با ایجاد نام ، انتخاب نام مستعار از پیش تعیین شده برای استفاده مفسران و تعیین یک باشگاه رقیب (که در اخبار و تفسیرها با اهمیت بیشتری مورد توجه قرار می گیرد) ، کار خود را آغاز کنید.

همچنین می توانید کیت های خانگی و خارج از خانه ، تاج و ورزشگاه خود را سفارشی کنید. کیت ها با انتخاب سه رنگ و همچنین ده ها الگوی از پیش ساخته شده که ظاهراً بر اساس طرح های آدیداس طراحی شده اند ، ارائه می شوند. تاج ها کمی ساده تر هستند و مجموعه ای از طرح و یک رنگ را ارائه می دهند.

محل برگزاری خانه شما به عنوان یکی از استادیوم های بدون مجوز بازی شروع می شود ، اما می توان آن را با رنگ های مختلف صندلی ، الگوهای زمین و اشکال خالص سفارشی کرد و می توانید موسیقی هدف و پیاده روی، و همچنین شعارهای جمعیتی را تعیین کنید (و می توانید ورزشگاه را برای هر ورزش سفارشی کنید. باشگاه واقعی بدون ورزشگاه مجاز نیز).

شما قادر خواهید بود قبل از شروع هر فصل بازی ، کیت ، تاج و استادیوم خود را تغییر دهید.

  اولین تریلر از عنوان WWE 2K22 منتشر شد

باشگاه سفارشی شما با گروهی از بازیکنان تولید شده آغاز می شود که می توانید با آنها نیز همکاری داشته باشید. شما می توانید رتبه کلی ستاره تیم و میانگین سنی بازیکنان آن – و همچنین بودجه نقل و انتقالات را برای جایگزینی افرادی که نمی خواهید شروع کنید.

خرید بازی PS5

خرید بازی PS4

 

به گفته الکس کنستانتینسکو ، طراح بازی ارشد ، بازیکنان طوری انتخاب می شوند که معتقد باشند معتقد به لیگ هستند ، “فرض کنید 7 درصد بازیکنان لیگ برتر انگلیس ملیت فرانسوی دارند. هر بار بازیکنی برای تیم شما در لیگ برتر انگلیس ، 7 درصد احتمال دارد که آنها فرانسوی باشند. ”

شما همچنین می توانید اولویت های هیئت مدیره باشگاه خود را برای خود تعیین کرده و تمرکز آنها را بر توسعه جوانان ، ثبات مالی و موارد دیگر تغییر دهید. موفقیت مسابقه شما تا حدودی با رتبه ستاره تیم شما و لیگ که در آن قرار دارد تعیین می شود.

گذشته از باشگاه های سفارشی ، حالت شغلی تعدادی تغییر دیگر نیز دارد. حالت شغلی بازیکنان بازسازی شده است و اضافه شدن به عنوان زیرمجموعه ، سیستم رتبه بندی مدیران ، اهداف بازی ، رشد بازیکنان ، سیستم تسطیح ، درخت مهارت ، امتیازات و حتی سکانس های سینمایی نشان دهنده فضای رختکن بعد از مسابقات است.

سینماتیک انتقال در حال به روز شدن است و بازی همچنین سعی می کند با پیشرفت در حرفه خود ، داستانهای مدیر یا بازیکن خود را بهتر بیان کند ، از جمله اضافه کردن تفسیرهایی که نشان دهنده دستاوردهای شما است.

تیفوها نیز در حال حاضر پویا هستند ، بدین معنی که هر بازیکنی از باشگاه شما – حتی بازیکنان ایجاد شده – می تواند برای طرفداران شما به اندازه کافی مهم باشد تا پرچم بزرگی از خود را در ورزشگاه که قبل از مسابقات نمایش داده می شود ، بدست آورد.

خرید بازی ایکس باکس وان

خرید بازی xbox series x

 

فیفا 22 | تریلر رسمی حالت حرفه ای

 

تغییرات کامل بخش Career Mode در FIFA 22 : شما می توانید باشگاه خودتان را بسازید.

در ابتدا باید اسم و اسم مخفف باشگاه را انتخاب کنید ، سپس لیگ دلخواه را انتخاب کرده و تیم ساخته شده را جایگزین یکی از تیم های لیگ انتخابی می کنید.
شما می توانید یک باشگاه را به عنوان باشگاه رقیب خود معرفی کنید ، با این کار جو استادیوم ، اخبار و دوربین در جریان بازی با تیم رقیب متفاوت خواهد بود.
شما می توانید در آغاز هر فصل کیت ، لوگو و استادیوم خود را دچار تغییرات کنید ، تنوع طرح های بسیاری برای این کار در دسترس است.
شما می توانید استادیوم خودتان را طراحی کنید ، رنگ صندلی ها ، رنگ پایه ، شکل و گودی زمین ، سرود هواداران و … را می توانید انتخاب کنید ! همچنین برای باشگاه هایی که استادیوم لایسنس شده ندارند نیز می توانید این کار را انجام دهید.

  همه چیز درباره قرارداد همه چیز درباره قرارداد بتسدا و مایکروسافت

در ساخت تیم ، به شما تعدادی بازیکن داده می شود که نوع سطح آنان ، سنشان و بودجه ی باشگاه دست شماست ، همچنین ملیت بازیکنان بر اساس لیگ انتخابی شما انتخاب می شود ، برای مثال در لیگ انگلیس هفت درصد بازیکنان فرانسوی هستند ، پس اگر تیمتان در انگلیس باشد ، هفت درصد بازیکنان شما فرانسوی خواهند بود.

همچنین هدف باشگاه (کسب سهمیه ، فرار از سقوط و …) را نیز شما انتخاب خواهید کرد.

PS5 دست دوم

 

تغییرات کریر با بازیکن در فیفا 22

از این پس به صورت بازیکن تعویضی نیز می توانید وارد بازی شوید.
از این پس مربی به شما نمره می دهد ، شما به عنوان یک بازیکن تعویضی شروع به کار خواهید کرد ، در صورتی که توقع مربی بر آورده شد فیکس می شوید و اگر مربی را نا امید کنید حتی سکونشین و شاید به یک تیم دیگر انتقال داده شوید.

سطح انتظار مربی بستگی به قدرت تیم حریف ، پست شما و ترکیب تیم حریف دارد.
بازیکن شما از این به بعد دارای لول بندی خواهد بود و باید با بازی کردن و عملکردتان امتیاز کسب کنید تا لول تان بالاتر برود ، با افزایش لول به شما اسکیل پوینت داده می شود ، همچنین درخت مهارت ها به این مود افزوده شده است.

به این مود پرک ها نیز افزوده شده است ، پرک ها بسته به پست شما اهدا می شود ؛ اگر مهاجم بودید برای مثال یک پرک قدرت شوت شما رو بالاتر می برد ؛ شما در هر بازی میتوانید از سه پرک استفاده کنید ؛ لازم به ذکر است پرک ها با افزایش لول شما اهدا می شود.

  ترفندهای بازی Biomutant

یک قابلیت فوق العاده دیگر ، جو رختکن در این بخش است ، از قهرمانی گرفته است تا شکست در یک بازی حیثیتی ، جالب است بدانید که اگر شما بهترین بازیکن زمین شده اما بازی را با شکست به اتمام رسانده باشید سعی خواهید کرد جایزه خود را مخفی نگه دارید.

تغییرات کامل بخش Career Mode در FIFA 22 : شما می توانید باشگاه خودتان را بسازید.

 

بخش نقل و انتقالات تیم

اضافه شدن صحنه های سینماتیک جدید
اضافه شدن قابلیت شروع یا توقف بررسی یک بازیکن از منوی نقل و انتقالات

 

تغییرات متفرقه‌

اگر یک افتخار کسب کنید (مانند آقای گلی ، بردن صد بازی به عنوان مربی و …) بیشتر از قبل به آن پرداخته خواهد شد.
در نسل نهم صحنه های جدیدی به بازی اضافه شده است برای مثال اگر عملکرد خوبی در یک بازی مهم انجام ندادید استادیوم سریعا خالی می شود.

اضافه شدن صحنه های جدید برای معرفی مربی و خرید های تیم

افزایش کیفیت عکس های بازی در اخبار

تفسیر بازی و عملکرد شما

در گذشته فقط بنر بازیکنان افسانه ای باشگاه توسط هواداران استفاده میشد اما الان از بنر بازیکنان با سابقه و یا ستاره ی تیم نیز استفاده خواهد شد.

روی هم رفته ، تغییرات نشانه های امیدوارکننده تری را در بازی ای که قبلاً بعد از تمرین با آن تحت تأثیر قرار گرفته بودیم ، نشان می دهد. ما همچنین با تهیه کننده بازی در مورد نحوه برخورد فیفا 22 با مشکل طولانی مدت سری صحبت کردیم.

PS4 دست دوم + قیمت ارزان

پلی استیشن 3 دست دوم

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *