سبد خرید من

مود Rivals عنوان Ghost Of Tsushima Legends رونمایی شد

با انتشار تریلری ، از مود Rivals عنوان Ghost Of Tsushima Legends رونمایی شد.

در 3 سپتامبر (12 شهریور) ، Ghost of Tsushima: Legends یک حالت جدید به نام Rivals دریافت می کند که در آن دو تیم از دو بازیکن در قالب حالت ترکیبی رقابت می کنند.

هدف این است که دشمنان بیشتری را از بین ببرید و در سطوح بیشتری نسبت به تیم های دیگر پیشرفت کنید ، اما بازیکنان می توانند مگاتاما (واحد پول جهانی) را برای دریافت پاداش ، نفرین و … برای جلوگیری از پیشرفت رقبای خود هزینه کنند. به اندازه کافی هزینه کنید و امواج نهایی شروع می شوند. این امواج را قبل از تیم دیگر به پایان برسانید و در مسابقه برنده شوید.

همزمان با انتشار نسخه ی کارگردان ، با یک آپدیت رایگان شاهد تغییراتی در مود Survival ، اضافه شدن زره های جدید و چالش های هفتگی خواهیم بود.

از نوزدهم شهریور تا نهم مهر ماه به صورت هفتگی محتوای جدید (مانند نقشه و زره) برای بخش آنلاین بازی عرضه می شود.

خرید PS5 دست دوم

قیمت پلی استیشن 3 دست دوم

 

تریلر Ghost Of Tsushima Legends

سونی و توسعه دهنده Sucker Punch روز چهارشنبه اعلام کردند که حالت چند نفره Ghost of Tsushima ، Legends ، دارای محتوای رایگان جدید و نسخه مستقل است.

در همان روز ، یک حالت جدید 2v2 به نام Rivals به Legends معرفی می شود.

  بهترین مانیتورهای بازی 4K برای سال 2021

خرید ps4 دست دوم

ایکس باکس 360 دست دوم

 

جزئیات مربوط به این مود:

در Rivals ، دو تیم دو نفره برای شکست موج دشمنان رقابت خواهند کرد. با هر دشمن شکست خورده ، مگاتاما را جمع آوری می کنید که می توانید از آن برای آسیب رساندن به تیم دیگر استفاده کنید.

به عنوان مثال ، می توانید Magatama را در Shades صرف کنید تا خریدهای مخالفان خود ، نفرین ها (تخلیه سلامتی ، انفجار بدن و غیره) ، آتش Hwacha و موارد دیگر را مسدود کند. پس از صرف مقدار کافی ماگاتاما ، امواج ایستگاه نهایی را باز می کنید. اینها را قبل از تیم مقابل تکمیل کنید تا برنده شوید!

در کنار Rivals ، Legends همچنین یک سیستم Gear Mastery دریافت می کند تا تجهیزات شما را بیشتر کند.

سیستم جدید Gear Mastery نیز همزمان با انتشار مود Rivals به بازی اضافه خواهد شد که محتویات جدیدی برای افراد بالای لول 110 به ارمغان می آورد.

بازیکنانی که لول 110 را به دست آورده اند ، اکنون می توانند آن را به یک کلاس متصل کرده و “چالش های تسلط” را فعال کنند. این به شما امکان می دهد سطح Ki یک چرخ دنده را به 120 ارتقا دهید و در نهایت قفل جایزه دوم را باز کنید!

همانطور که چالش های مهارت را فعال می کنید ، می توانید یک قابلیت جدید و تکنیک های جدید را برای هر کلاس باز کنید.

Sucker Punch همچنین در روز 20 آگوست ، همزمان با انتشار Ghost of Tsushima Director’s Cut ، به روز رسانی Legends را راه اندازی می کند که شامل تعادل مجدد حالت Survival است.

  نقد و بررسی بازی Forza Horizon 5 + نکات مثبت، منفی و ویدئو

جزئیات مربوط به مود Ghost Of Tsushima Legends

 

قیمت این نسخه:

همچنین نسخه ی جداگانه ی آنلاین این عنوان با قیمت 20 دلار در دسترس قرار خواهد گرفت ؛ هزینه ی فعال سازی بازی کامل بعد خرید نسخه ی مستقل 40 (برای PS4) و 50 دلار (برای PS5) خواهد بود.

خرید بازی PS4

خرید بازی پلی استیشن 5

 

تاریخ انتشار Ghost Of Tsushima Legends:

این مود دوازدهم شهریور ماه به بازی اضافه می شود.

بخش آنلاین بازی Ghost of Tsushima با نام Ghost Of Tsushima: Legends با قیمت ۲۰ دلار در تاریخ ۱۲ شهریور به‌صورت یک محصول مستقل برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ عرضه خواهد شد.

Mastery Challenges همچنین توانایی جدید و تکنیک های جدید را برای هر کلاس باز می کند و ، هنگامی که کامل شد ، به بازیکنان امکان می دهد یک امتیاز دوم به بارگذاری خود اضافه کنند.

اینها شامل نقشه دیگری از Rivals ، نقشه های جدید Survival و نسخه جدیدی از حمله سال گذشته ، Trials of Iyo است ، که مشکل را افزایش می دهد اما “چالش هایی را در ابعاد بزرگ بوجود می آورد.” حمله جدید دارای رهبران جدید نیز خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *