سبد خرید من

مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5

مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5

مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5 تصویر ۱

مقایسه بازی Crash Bandicoot 4

Crash Bandicoot 4: It’s About Time وارد Xbox Series X / S ، PlayStation 5 ، PC و Switch شده است .در این مطلب نسخه های PS5 و Switch را در کنار هم مقایسه کردیم و جای تعجب نیست که تفاوت های چشمگیری وجود دارد.

خرید ps4 در این لینک

خرید xbox one در این لینک

Crash Bandicoot 4 را در PlayStation 4 تجربه کرده ایم ، جایی که خوب کار می کرد. سرعت عجیب و غریب  را در طی سطوح شلوغ به خاطر می آوریم ، چند روزی است که نسخه PlayStation 5 آمده است و بسیار عالی است. با سرعت 60 فریم در ثانیه با سرعت 4K قفل شده است . من به عنوان یکی از طرفداران مانیتورهای سریعتر ، دوست دارم حالت 1440p را با سرعت 120 فریم در ثانیه اجرا کنم ، اما در اینجا عشق سرعت ندارم. بنظر من بهتر بود که کمی سریعتر لود می شد.

مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5 تصویر ۲

کسی تعجب می کند که یک بازی ویدیویی روی سیستم قدرتمندتر بهتر اجرا شود؟ نه؟ چطور است که یک بازی ویدیویی روی سیستم کم قدرت تر بدتر اجرا شود؟

بدیهی است که نسخه سوییچ Crash Bandicoot 4 با 4K60 اجرا نمی شود. حتی در حالت متصل به 1080p نمی رسد و با کیفیت 720p با سرعت 30 فریم در ثانیه با پایداری بسیار خوبی روبرو می شود ، که البته به این معنی است که از نظر سینمایی (سرفه) بسیار بیشتر است. رزولوشن بدون لرزش به 540p کاهش می یابد ، که بسیار چشمگیر به نظر می رسد اما وقتی به صفحه قابل حمل کوچکتری نگاه می کنید اهمیت چندانی ندارد.

  تریلر گیم پلی Marvel Midnight Suns منتشر شد

مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5 تصویر ۳

هنوز هم یک بازی زیبا در Switch است. در هیچ کجا به زیبایی PS5 یا حتی PS4 نیست. یک دلیل آن جلوه های نوری است. نسخه سوییچ ،چراغ های دینامیکی را فقط در فاصله نزدیک ارائه می دهد یا به طور کامل آنها را از بین می برد. ویدئوی Digital Foundry نمونه های برجسته ای از این دست را نشان می دهد ، مانند عدم وجود برق و برق در مراحل اولیه در سوییچ.

مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5 تصویر ۴

نسخه ی سوییچ کاملاً تاریک می شود.

برای اینکه بازی به راحتی بر روی سخت افزار Nintendo اجرا شود ، نسخه سوئیچ نیز از نقاط کمتری استفاده می کند و جزئیات منظره را از دست می دهد. بافت ، رندر آب و سایه ها همه برای سوییچ تجزیه می شوند. و همین باعث می شود تصویر تاریک تر بنظر برسد.

بزرگترین تنزل رتبه برای نسخه سوییچ ، عدم وجود تاری حرکت برای هر شی است. سیستم های قدرتمندتر برای تطبیق انیمیشن از تاری حرکت پس از پردازش استفاده می کنند و به بازی احساس کارتون CGI بیشتری می دهند. سوییچ از این جلوه ها استفاده نمی کند ، بنابراین انیمیشن کمی لگ دار به نظر می رسد. این چیزی بود که شاید هرگز متوجه آن نمی شدیم اگر مقایسه اینها را کنار هم  نمی دیدیم.

مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5 تصویر ۵

کدام کرش را ترجیح می دهید؟ 

در ادامه می توانید ویدئو مقایسه ای نبازی جذاب را در پی استیشن 5 و نینتندو سوئیچ تماشا کنید.

ویدیو مقایسه بازی Crash Bandicoot 4 بر روی نینتندو سوئیچ و ps5

 

تجربه شما از این بازی جذاب چطور بوده است؟ آیا در پلی استیشن 5 این بازی را تجربه کرده اید؟ در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

  افزایش سرعت دانلود Xbox

 

مشاهده سایت رسمی بازی کراش بندیکوت در این لینک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.