سبد خرید من

بررسی بازی Days Gone در PC

Days Gone لحظات هیجان انگیز خود را دارد ، اما نتوانست در مورد داستان و شخصیت های خود چیز جالب و معناداری را بیان کند. نسخه رایانه ای آن عملکرد و کیفیت را افزایش می دهد ، اما برخی دیگر از عناصر این بازی  به همان شکل باقی می مانند.

در ماه می 2021 ، سونی Days Gone را به رایانه منتقل کرد. علاوه بر جمع آوری به روزرسانی های ارزش دو ساله از زمان عرضه اولیه بازی یعنی سال 2019 ، نسخه ویندوز فرصت هایی برای گرافیک و عملکرد پیشرفته با رایانه های شخصی قدرتمندتر بازی ارائه می دهد.

شخصیت آزادی خواه بیش از حد بالا شما را با یک تفنگ بیرون می کشد و به شما نشان می دهد که چگونه یک آهو را ردیابی کنید ، اگرچه قبلاً آموزش ردیابی داشته اید. پس از آن شما وظیفه دارید گوشت بیشتری برای خود و رفیق خود تهیه کنید زیرا منبع شما کم است ، کاری که دیگر مجبور به انجام آن نخواهید شد.

شما همچنین غذا نمی پزید و نمی خورید. شما فقط می توانید به اردوگاه های اطراف نقشه گوشت اهدا کنید تا با آنها اعتماد و پول ناچیزی کسب کنید. بعد از مدتی ، حتی توقف برای برداشتن گوشت از گرگهایی که به شما حمله کرده اند ، ارزش آن را ندارد.

ps5 دست دوم

خرید Xbox 360 کارکرده

خرید ایکس باکس سری ایکس

ویدئو بررسی بازی در PC

مانند بسیاری از موارد در Days Gone ، شکار فقط برای حضور در آنجا وجود دارد ، ایده ای که به صورت تصادفی انتخاب شده و سپس رها می شود. برخلاف شکار ، برخی از این ایده ها حتی در لحظه خوب هستند.

اما بیشتر جنبه های Days Gone فاقد هدف هستند. بسیاری از موضوعات روایی آن با معنا دار بودن و جالب بودن معاشقه می شوند ، اما هرگز کاملا متعهد نیستند ، با شخصیت هایی که عملکردها و انگیزه های آنها منطقی نیست.

سوار شدن به موتور سیکلت سوپاپ در دنیا و بیرون آوردن لانه ها و انبوهی از زامبی ها به گونه ای که اغلب تکمیل لیست های باز جهان باز راضی کننده است ، اما در پایان ، باید این سوال را بپرسید که هدف همه اینها چیست.

موتور سیکلت در تمام کارهایی که در Days Gone انجام می دهید ، مرکزیت دارد. رفتن به هر مکانی ، از جمله با سفر سریع ، به دوچرخه شما احتیاج دارد و اگر می خواهید در جهان در خارج از کشور پس انداز کنید ، بهتر است در کنار آن باشید.

پیاده شدن از دوچرخه هم مربوط به ورودی و هم خروجی شماست. شما باید به اندازه کافی دور از دشمن متوقف شوید تا آنها صدای آمدن شما را نشنوند ، اما همچنین اگر همه چیز به سمت جنوب برود و فرار کنید باید بتوانید به سرعت به سمت دوچرخه خود بدوید.

و در حالی که در حال عبور از Freaker هستید و چیزهایی مانند باند و مهمات را غارت می کنید ، باید مراقب یک قوطی بنزین و مقداری آهن قراضه باشید تا دوچرخه شما در شکل عالی باشد – اگر خراب شود یا تمام شود بنزین ، شما در اصل پیچ خورده اید. با این اوصاف ، در صورت ترک و بازگشت به محلی ، بنزین و سایر غنایم دوباره تولید می شوند ، بنابراین هرگز وقت واقعی خود را صرف جستجوی آن نخواهید کرد.

  لیست کامل تاریخ انتشار بازی های 2021 ( آپدیت جدید )

در آغاز کار برای دو اردوگاه کار می کنید: سنگر تئوری توطئه کوپلند و اردوگاه کار اجباری جهنمی تاکر. کوپلند مکانیکی دارد که می تواند دوچرخه شما را به روز کند ، در حالی که تاکر یک تاجر اسلحه بسیار خوب دارد. دوچرخه ناخواسته استارتر شما در هر گالن تقریباً یک مایل مسافت می گیرد و شما نمی توانید یک جعبه گاز را روی دوچرخه یا شخص خود ذخیره کنید ، بنابراین یا باید برای سوخت گرفتن به یک کمپ برگردید یا دائماً به دنبال جعبه های گاز در قلمرو Freaker باشید.

این باعث می شود که ابتدا گشت و گذار و انجام کارهایی در دنیای آزاد ناامید کننده باشد ، بنابراین شما مأموریت های پرتاب زیادی را برای شروع دو اردو انجام می دهید.

بسیاری از این ماموریت های اولیه شامل کارهای شکار و نجات کوکی برنده است که در آن شما به مکانی می روید ، شخصی را برای ردیابی رد پا و سرنخ های دیگر ردیابی می کنید و سپس برخی از راهزنان یا Freaker را می کشید. بعضی از اینها شما را مجبور می کند تا هدف را زنده بگیرید ، که این معمولاً به معنای تعقیب آنها با دوچرخه و تیراندازی به لاستیک های آنها است.

اگر به طور اتفاقی بنزین یا مهمات شما تمام شود یا اگر دوچرخه شما از قبل ضعیف است و پس از چند چرخش دست انداز خراب می شود ، در این مأموریت ها خود به خود شکست می خورید و باید از ابتدا شروع کنید. شما همچنین با R2 شتاب می گیرید و با R1 شلیک می کنید ، گرچه وحشتناک نیست ، اما بد و ناجور است.

هر چند دوچرخه خود را کمی ارتقا دهید ، جهان باز می شود. دیگر به مسافت پیموده شده گاز کم و یک زرادخانه ضعیف محدود نمی شوید ، می توانید بیرون بروید و با مهارت بیشتری مناطق تحت کنترل دشمن در اطراف نقشه را بدست آورید. شما اردوگاه های کمین را با کشتن همه افراد حاضر پاک می کنید و با سوزاندن همه لانه ها مناطق آلوده Freaker را از بین می برید.

علاوه بر اعتماد و اعتبار ، پاکسازی کمپ کمین منابع شما را برای غارت ، نقشه منطقه و یک نقطه سفر سریع به شما متصل می کند. تخریب یک منطقه آلوده به شما امکان می دهد سریع در منطقه سفر کنید. باز کردن قفل نقشه و خنثی سازی تهدیدها به روشی است که ذره ذره پاک می کند و می توانید در ارتقا دوچرخه خود نتیجه کار خود را ببینید.

با این حال ، تنوع کمی بین هر کمینگاه و منطقه آلوده وجود دارد ، و آنها زود تکرار می شوند .

  Roblox بعد از قطعی چند روزه به حالت آفلاین باز می گردد!

گیم پلی بازی Days Gone

NERO جایی است که واقعاً چیزها بلند می شوند. جاسوسی بر روی دانشمندان NERO متشکل از مأموریت های مخفی کاری سریع است. آنها می توانند قبل از باز کردن توانایی های شما برای بهبود مهارت های مخفی کاری شما ، ناامید کننده باشند ، اما مکالمه هایی که از آنها شنیده اید از نظر قانونی جالب هستند و به سوالاتی پاسخ می دهند که سایر داستان های زامبی اغلب از آنها غافل می شوند.

به عنوان مثال ، شما با شنود یک دانشمند در مورد مطالعه Freaker scat یاد می گیرید که آنها بیش از افراد دیگر غذا می خورند – آنها همچنین گیاهان را می خورند ، و این بدان معنی است که به این زودی ها گرسنه نخواهند شد (مانند 28 روز بعد). دیکن به سرعت با یک محقق NERO در تماس است که از منابع دولتی برای پیگیری آنچه ممکن است برای سارا اتفاق افتاده استفاده می کند. حتی اگر رابطه آنها گیج کننده باشد ، یک رمز و راز وسوسه انگیز است.

واحدهای پزشکی متروکه نرو و سایت های تحقیقاتی حاوی جزئیات جزئی بیشتری هستند ، از جمله ضبط کننده هایی که قطعه هایی از صحنه را پخش می کنند .

قرار گرفتن در داخل یک واحد مربوط به سوخت گیری مجدد ژنراتور است ، اطمینان حاصل کنید که همه بلندگوهای اطراف را پیدا کرده و غیرفعال می کنید تا سر و صدا باعث جذب Freakers نشود.

یافتن هر بلندگو در برخی از سایت ها ممکن است کمی مشکل باشد ، همین امر باعث می شود لحظه روشن کردن انرژی هیجان انگیزتر شود و این مسئله باعث می شود که خیالتان راحت تر شود. علاوه بر اینکه کنجکاوی خود را برآورده می کنید ، پاداش ملموس تری از یک انژکتور به شما تعلق می گیرد که باعث بهبود سلامت ، استقامت و توانایی تمرکز شما مانند گلوله می شود.

به محض اینکه دیکن دیگر استفاده ای از سارا و بقیه نداشته باشد ، رشته های داستانی از بین می روند. کوپلند و تاکر فقط تا زمانی که دیکن به اردوگاهی برود که لوازم بهتری داشته باشد مهم است. سلامتی بوزر فقط به این دلیل مهم است که دلیل زندگی دیکن است. حتی جزئیات جزئی جالب در مورد Freakers برای دیکون ، که فقط به سارا اهمیت می دهد ، بی فایده است.

دیکن خودخواه است و اینکه بازی نسبت به او انتقادی نداشته باشد بسیار ملال آور است.

دیکن در طول بازی چیزی نمی آموزد و داستان بیش از هر چیز به اعتبار سنجی اعمال و احساسات او مربوط می شود. هنگامی که یک شخصیت او را ترغیب می کند که کسی را با خونسردی نکشد ، دیکن “اثبات” می کند که قتل بهتر از رحمت است.

دیکن همچنین سیاستی دارد که در آن زنان بی سلاح را نمی کشد ، که به هیچ وجه در داستان تأثیر نمی گذارد و کاملاً بررسی نمی شود. در اینجا هیچ درون نگری وجود ندارد. دیکن خودخواه است و اینکه بازی نسبت به او انتقادی نداشته باشد بسیار ملال آور است.

گرافیک Days Gone در PC

 

Days Gone در PC

در رایانه ، Days Gone بهترین پایه خود را – یا چرخ موتور سیکلت – جلو می گذارد. با توجه به محدودیت های سخت افزار نسل آخر ، بازی PS4 دو ساله اکنون دامنه وسیع تری از گزینه های سفارشی سازی بصری و عملکرد را در بین بازی های رایانه ای ارائه می دهد.

  Xbox and Bethesda E3 2021 : در این رویداد چه گذشت

با اجرای بازی در تنظیمات High یا Very High ، جنگل ها و جاده های شکسته شمال غربی پس از آخرالزمانی در PS4 واضح تر و دقیق تر به نظر می رسند. در مورد شخصیت ها نیز همین طور است: جزئیات کت Deacon St. John  کاملاً واضح است .

مانند اکثر عناوین به روز شده در شش ماه گذشته یا بیشتر ، بزرگترین پیشرفت نرخ فریم است. Days Gone به شما امکان می دهد با نرخ فریم بدون پوشش بازی کنید و به نظر می رسد توانایی ارائه عملکرد بسیار بالا را دارد.

با آ پردازنده Core i7 و پردازنده گرافیکی Nvidia 1070  ، سرعت 1080 فریم در ثانیه و با سرعت کمتر از 60 فریم در ثانیه با سرعت 1440 فریم در ثانیه 95 فریم بر ثانیه از بازی می توان استفاده کرد.

این بدان معنی نیست که بدون هیچ گونه دست انداز در جاده پرتاب نمی شود. اگرچه بازی کاملاً روان اجرا می شود – به مراتب بهتر از بازی PS4 در هنگام راه اندازی – برخی از مسائل فنی جزئی را در اینجا و آنجا وجود دارد: در یک جلسه تا زمانی که کنترلرها را روشن نکنید ، نمی توانید در انتخاب سلاح و چرخ دستی حرکت کنید.  انتظار می رود برخی از این مشکلات در هفته های آینده برطرف شود.

اگرچه محتوای جدیدی به طور خاص برای رایانه های شخصی وجود ندارد ، اما توسعه دهنده Bend Studios برخی از پیشرفت ها را از زمان راه اندازی بازی از جمله New Game + ، حالت دشوارتر بقا و برخی از مواد آرایشی به بازی اضافه کرده است.

من نمی گویم هیچ یک از این ویژگی ها به طرز چشمگیری تجربه را بهبود می بخشد ، اما به شما این امکان را می دهد که اگر خیلی تمایل دارید ، از آن بهره بیشتری ببرید.

Days Gone یک تجربه سطحی است. با وجود روایت یک داستان طولانی و پر پیچ و خم ، در نهایت این یک بازی در مورد دیکن است که با دوچرخه خود در اطراف جنگل های آلوده به Freaker حمله می کند و اهداف را پاکسازی می کند. بنابراین می توانید استدلال کنید که نسخه PC Days Gone با نقاط قوت بازی، بازی می کند: سطحی ترین جنبه های بازی را افزایش می دهد.

 

نکات مثبت Days Gone:

خط داستانی NERO جزئیات جذاب و تازه ای در مورد آخرالزمان ویژه زامبی ها ارائه می دهد.
پاکسازی اردوگاه می تواند رضایت بخش باشد.

 

نکات منفی Days Gone در PC:

رابطه دیکون با سارا فلت و غیرقابل قبول است.
بسیاری از داستان های روایی به طور ناگهانی پایان می یابند یا فاقد نتیجه گیری جالب و معنی دار هستند.
فعالیت های دنیای باز تکرار می شوند.
قدم زدن ضعیف هیجان را از دعواهای جمعی خارج می کند.

خرید بازی PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *