سبد خرید من

جزئیات مربوط به Overwatch 2 : نقشه های جدید ، تغییرات قهرمان و…

جزئیات [کامل] بازی Overwatch 2 | تغییر شخصیت ها، نقشه های جدید، گیم پلی و...

جزئیات مربوط به Overwatch 2 : نقشه های جدید ، تغییرات قهرمان و......

پخش زنده “What’s Next” از Overwatch 2 تعداد زیادی اطلاعات جدید درباره دنباله در حال توسعه ، از جمله کاهش نفرات تیم بود. در طول ارائه دو ساعته ، سایر جزئیات مربوط به نقشه ها و حالت های جدید و همچنین تنظیمات برخی از قهرمانان ، گفته شد که در زیر گردآوری شده اند ، و به شما کمک می کند تا از آخرین اخبار مطلع شوید.

 

Overwatch 2 PVP لایو استریم توسعه دهنده

تغییرات بزرگی برای Overwatch 2 در حال آمدن است ، شروع یک تغییر اساسی در حالت پخش کننده در مقابل بازیکن تیرانداز قهرمان. برای Overwatch 2 ،  از دو تیم شش نفره – تعداد بازیکنان فعلی در Overwatch – به دو تیم پنج نفره تبدیل می کند.

مدیر بازی Overwatch ، آرون کلر ، این تغییر را در جریان پخش زنده روز پنجشنبه اعلام کرد. کلر گفت که ترکیب جدید تیم Overwatch 2 شامل دو قهرمان آسیب ، دو قهرمان پشتیبانی و یک تانک خواهد بود.

کلر توضیح داد که “تانک ها می توانند مشکل آفرین” و “پر سر و صدا” باشند ، و بلیزارد “همیشه سعی کرده است جنگ ما را آسان کند و بسیار قابل درک باشد. بعضی وقتها پیگیری اینکه 11 بازیکن دیگر در میدان جنگ چه کاری انجام می دهند ، سخت است.

حذف دو مورد از این موارد همه چیز را ساده می کند و به بازیکنان این امکان را می دهد تا همه اتفاقات اطراف خود را درک کنند و به همین دلیل انتخاب های بهتری انجام دهند.

  جزئیات دستگاه Xbox Stream Box

کلر خاطرنشان کرد: Overwatch PvP در طول سالها به شدت تغییر کرده است ، از انتخاب قهرمان “بدون محدودیت” به محدود کردن بازیکنان به فقط یک نمونه قهرمان در هر تیم به ایجاد نقش. Blizzard همچنین چندین ترکیب و اندازه تیم (4v4 ، 7v7) را آزمایش کرده است و آنها امیدوارند که 5v5 در Overwatch 2 را برای بازیکنان و بینندگان بازی را آسان تر کند.

کلر خاطرنشان کرد ، تغییر از 6v6 به 5v5 به معنای تغییرات بزرگی برای شخصیت های مخزن است ، که باعث می شود آنها تهاجمی تر و “از نظر آسیب بیشتر هیبریدی تر باشند”. جف گودمن ، طراح قهرمان سرب ، جزئیات برخی از تغییرات را که (در حال حاضر) شامل حالت آتش متناوب برای وینستون است که باعث انفجار رعد و برق متراکم برای حمله، انفجار با برد بیشتر می شود.

حتی نقشه های بازی نیز برای انطباق با تغییر تک مخزن به ازای هر تیم در حال پیشرفت هستند. توسعه دهندگان گفتند که Blizzard در میدان نبرد اشیا cover پوششی بیشتری به بازیکنان می دهد.

اندازه های جدید تیم 5v5 بر اساس گیم پلی نمایش داده شده در نقشه های جدید تنظیم شده در نیویورک و تورنتو ، به حالت های رقابتی ، بازی سریع و Push PvP جدید در Overwatch 2 گسترش خواهد یافت.

جهت خرید پلی استیشن 1 دست دوم کلیک کنید.

نقشه های جدید و حالت های اضافه شده در بازی Overwatch 2

 

نقشه های جدید و حالت های اضافه شده

در جریان پخش زنده “What’s Next” ، تیم Overwatch در مجموع از 5 نقشه وارد شده به Overwatch و Overwatch 2 رونمایی کرد. این نقشه ها بازیکنان سراسر دنیا را از ایستگاه بزرگ مرکزی نیویورک گرفته تا کولوسئوم در رم می برد. حتی خانه ریو دو ژانیرو لوسیو به عنوان یک نقشه اسکورت ظاهر می شود ، جایی که بازیکنان می توانند از باشگاه او دیدن کنند.

  آموزش تنظیمات کاربردی PS5

جالب اینجاست که موقعیت مکانی شهر نیویورک (همچنین نقشه اسکورت) دارای دو اشاره به مدیر سابق بازی جف کاپلان است.

برای خرید ps5 دست دوم اینجا کلیک کنید

 

نقشه ها:

در Overwatch 2 به سمت خط پایان مونت کارلو مسابقه دهید.
نقاط مورد علاقه:
اتومبیل خلبان اتوماتیک
برق می زند
قایق های تفریحی

از یک برش نیویورکی بین نبردها در Overwatch 2 لذت ببرید.
نقاط مورد علاقه:
ترمینال بزرگ مرکزی
موتور 11

در Overwatch 2 به ریو بروید.
نقاط مورد علاقه:
محموله طاووس

علاوه بر سه نقشه بالا ، تیم Overwatch یک حالت کاملاً جدید را فاش کرد: Push. در این حالت ، بازیکنان برای کنترل بیش از حد T.W.O ، یک ربات غول پیکر که یک مانع را تحت فشار قرار می دهد ، به منظور مسدود کردن اتاق تخم ریزی تیم ، رقابت می کنند. هدف این است که T.W.O بدست آورید. تا مانع را به سمت تخم ریزی تیم دشمن سوق دهند. اولین کسی که این وظیفه را به انجام می رساند یا اولین کسی که به آن نزدیک می شود ، برنده مسابقه است. طبق اعلام تیم Overwatch هیچ تساوی در فشار وجود ندارد. در زیر دو نقشه Push جدید ، رم و تورنتو را بررسی کنید.

در Overwatch 2 در خیابان های رم بگردید.
نقاط مورد علاقه:
کولوسئوم
فواره های زیبا

زمستان تورنتو در Overwatch 2
نقاط مورد علاقه:
هتل مونتبیانکو
تیم فوردسون
درختان برگ افرا

تغییرات شخصیت و به روز رسانی ها در بازی اورواچ 2

 

تغییرات شخصیت و به روز رسانی ها

با افت بیش از 2 ساعت  ، چندین قهرمان بازی برخی تنظیمات را دریافت خواهند کرد. تیم Overwatch جزئیاتی از این تغییرات را شرح داد و شخصیت هایی را که تحت تأثیر قرار می گیرند ، از جمله Mei ، Torbjörn و Winston مشخص کرد.

  با انتشار تریلری ، تاریخ انتشار عنوان Aliens: Fireteam Elite مشخص شد.

برای Mei و Winston ، هر دو قهرمان به روزرسانی هایی در مورد توانایی های خود دریافت می کنند که کیت های آنها را اصلاح می کند. به عنوان مثال ، Endothermic Blaster Mei هنوز سرعت دشمنان را کاهش داده و خسارات بیشتری وارد می کند اما دیگر آنها را در جای خود مسدود نمی کند. در همین حال ، وینستون دارای یک آتش سوزی جایگزین است.

از طرف دیگر ، Torbjörn دچار تغییر زیبایی می شود. او بزرگتر است ، دنده های پیشرفته تری دارد و یک لباس تنظیم شده دارد. این نوع تغییر بصری همه شخصیت ها را تحت تأثیر قرار خواهد داد ، زیرا Overwatch 2 چند سال پس از اولین بازی اتفاق می افتد.

Overwatch 2 در حال حاضر تاریخ اکران ندارد و به نظر می رسد حداقل تا سال 2022 نمی توانیم به آن دسترسی داشته باشیم.

خرید PS3 دست دوم کپی خور با قیمت ارزان در این لینک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *