سبد خرید من

نقد و بررسی بازی Death Stranding Director’s Cut در پلی استیشن 5 + ویدئو

نقد و بررسی بازی Death Stranding Director's Cut در PS5 + ویدئو و نمرات

بازی Death Stranding Director's Cut

نقد و بررسی کامل بازی Death Stranding در PS5 + نکات مثبت و منفی بازی

Death Stranding: Director’s Cut بهترین بهانه برای بازگشت به دره سایه مرگ و یافتن زیبایی وحشتناکی است که در آنجا منتظر است. آنچه ویژگی ها و محتواهای جدید را جذاب می کند  این است که بازگشت را ساده تر و خوشایندتر از همیشه می کند.

Death Stranding در نوامبر 2019 برای پلی استیشن 4 منتشر شد. Death Stranding یک بازی سخت اما جذاب است. نمایش سنگین یک پیام که بسیار ساده است. این به وضوح در لحظات معمولی بازی ، هنگامی که شما نردبانی را پیدا می کنید که توسط بازیکن دیگری پشت سر گذاشته شده است پیدا می کنید. نامه ای از NPC دریافت می کنید که از زحمات شما تشکر می کند.

در واقع ، هم در داستان و هم در گیم پلی خود استدلال می کند که خود بدبختی چیزی است که ارزش انجام کارها و زندگی را دارد. Death Stranding یک بازی است که نیاز به صبر دارد .

اما نکته مهمتر اینکه ، Director’s Cut کمی مسئله دارد . علیرغم جذابیت نویسنده ای مانند کوجیما که از روش های جذاب استفاده می کند ، تنظیمات دیالوگ و فایل های متنی یا افزودن صحنه ها را انجام می دهد ، هیچ چیز به طرز وحشتناکی در طرح ، داستان ، توسعه شخصیت ها یا نحوه ارائه جهان در اینجا به هم نخورده است  و جدید نشده است.

این بازی هنوز عمدتاً همان بازی سال 2019 است: یک اودیسه پسا آخرالزمانی برای اتصال مجدد شهرهای متفاوت آمریکا به هر قیمتی ، با قهرمان ضمنی و بی وفای ما ، سام پورتر بریجز ، که با ارواح واقعی و استعاری آمریکا در امتداد رودخانه روبرو است. مسیر.  همه اینها توسط یک حلقه اصلی گیم پلی برگزار می شود که شما را مجبور می کند پستچی را در کل کشور-عمدتا پیاده- و در مناطق مختلف و ایجاد کننده مالیخولیا بازی کنید.

با این حال ، همه اینها در بازی برای دو سال پیش بود ، و به طور کلی ، Director’s Cut همان تجربه پیشرفته Ghost of Tsushima’s Director’s Cut بود.

حتما بخوانید
هر آن چیزی که در مورد Starfield می دانیم

خرید پلی استیشن 5

 

تصویر محیط بازی Death Stranding Director's Cut در PS5

این چیز بدی نیست ، فقط چیز بزرگی هم نیست. تازه واردان و کسانی که از ابتدا شروع می کنند بیشترین لذت خواهند برد. The Director’s Cut دارای مجموعه ای بسیار زیبا از چالش های مقدماتی ، توضیحات واضح تر در مورد مکانیک اصلی و برخی ابزارهای مفید مانند Skeleton Support و Maser Gun جدید ناتوان کننده است که در اوایل موجود است و بسیاری از تشدید بازی را از بین می برد.

چند قسمت اول یک محدوده شلیک AR وجود دارد که به شما امکان می دهد هرگونه سلاح جدیدی را که در برابر اهداف ایستا یا ربات هایی که شبیه دشمنان MULE عمل می کنند ، بدست آورید ، آزمایش کنید، این امر  کمک می کند تا سرانجام زمان استفاده از طناب Strand را پایین بیاوریم.

خرید لوازم جانبی PS5

 

امکانات بازی در پلی استیشن 5

همه اینها با امتیازات مورد انتظار PS5 همراه شده است. ارتقاء گرافیکی تا 60 فریم بر ثانیه تقریباً بی عیب و نقص است و با وجود داشتن دو حالت برای کیفیت و عملکرد ، هر دو توانستند به آن نرخ فریم پایبند باشند ، درحالی که حالت کیفیت فقط هنگام گرفتار شدن توسط BT ها یا گرفتار شدن در یک خلأ دچار مشکل می شود.

زمان بارگذاری تقریباً حذف می شود ، که باعث می شود بازگشت به تجارت پس از خلاء گفته شده بسیار آسان تر باشد. بار دیگر ، موارد هپتیک در DualSense در اینجا هستند. شما می توانید هر حرکت کوچک یا حرکتی را که سام انجام می دهد احساس کنید ، و فشار و مشکلی که در تلاش برای ایجاد تعادل در هنگام حمل بار سنگین وجود دارد ، در اینجا فوق العاده است. این حس یک لایه غوطه وری بسیار موثر به تجربه می افزاید.

خرید کنسول پلی استیشن 5 کارکرده و دست دوم

 

ویدئو بررسی بازی Death Stranding Director’s Cut

در واقع ، برخی از محتواهای داستانی جدید وجود دارد که مهمترین آنها مربوط به کشف زودهنگام یک کارخانه یا مرکز علمی متروکه توسط سم است و با پیشرفت در بازی ، مناطق جدیدی باز می شود. این کیسه مخلوط است. از یک سو ، داستان جدیدی که گفته می شود داستانی قدرتمند است که از اکتشافات اصلی بازی درباره آنچه واقعاً آمریکا است ، آنچه در این راه از دست داده ایم و بهترین راه برای بازگرداندن آن سرچشمه می گیرد.

حتما بخوانید
بررسی بازی جذاب و گرافیک بالای Monster Energy Supercross 4

و این سوال را مطرح می کند که ما برای فرزندانمان چه چیزی را پشت سر می گذاریم و آیا می توانیم گناهان نسلهای قبلی را به هر نحوی که مهم است جبران کنیم. مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که این داستان به طور کامل شامل مخفی کاری زیادی می شود.

در حالی که همیشه در بازی بزرگتر چنین چیزی وجود داشت ، این به وضوح کمی شبیه بازی است که به طرفداران Metal Gear اشاره می کند و به آنها اشاره می کند ، در بازی که از نظر مکانیکی و تنهایی متفاوت است.

نقد و بررسی بازی Death Stranding

این مورد برای بسیاری از ویژگی های جدید مانند Maser Gun ، منجنیق بار ، Buddy Bots و پیست مسابقه صدق می کند. همه اینها قطعاً می تواند بازی را آسان تر کند-بادی ربات می تواند منابع را به نمایندگی از شما به شهرها منتقل کند ، به ویژه در زمان صرفه جویی می کند-اما همچنین تمرکز بازی را کمی از کار تغییر می دهد این امر دوباره آمریکا را متصل می کند ، اساساً به حلقه های روی نقشه اشاره می کند و به کامپیوتر دستور می دهد که کار را برای ما انجام دهد.

این امر به ویژه کنایه آمیز است زیرا به معنای واقعی کلمه جهان درون بازی به طور کلی مخالفان سابق کارکنان پست خود را ایجاد کرد. بازی در این لحظات به جای RTS غیرعادی تغییر می کند ، به جای ، خوب ، هرچه را که Death Stranding توصیف می کنید.

دو سال پس از شکست دادن آن ، من هنوز مطمئن نیستم که در واقع Death Stranding را از نظر ژانر چگونه طبقه بندی می کنم. کوجیما ممکن است بخواهد “بازی بد” را به یک چیز تبدیل کند ، اما از نظر آنچه در اینجا انجام شده است هنوز کمی شل است. و با این وجود ، می توان گفت که بزرگترین نقاط قوت بازی از آن ماهیت نامشخص ناشی می شود ، این که اکشن و مکانیک توسط داستان گفته شده محدود می شوند و نه برعکس.

زیبایی بازی در واقع در دشواری گذر از زمین های متروک آمریکاست که با تمام امیدها و رویاهای ملت بار شده است و خود مرگ از هر طرف به صورت فیزیکی خود را نشان می دهد. این بازی با از بین بردن مقدار زیادی از آن از دست سم کمی جدا می شود ، حتی در حالی که به طور قطع بازی و عناصر گیم پلی متعدد آن را کمتر کسل کننده می کند. خوشبختانه ، همانطور که گفته شد ، هیچ یک از محتوای جدید آنچه را که Death Stranding در نهایت هست و تبدیل می شود ، تغییر نمی دهد.

حتما بخوانید
نقد و بررسی بازی Death's Door

حتی با این وجود ، غیرقابل انکار است که بازگشت به دنیای Death Stranding پس از سالی که همه ما در آن زندگی می کردیم ، به طریقی که هرگز پیش بینی نمی کردم وارد بازی شود ، تاثیرگذار بود. این اولین بار بود که بازخورد مثبت بازی را به من جلب نکرد. به ازای هر کار کوچکی که سام انجام می دهد می دهد.

برای اولین بار به نظر من دقیق نیامد که بازی چقدر دقیق خواهد بود و اینکه چگونه انزوا هرگونه تعامل با یک انسان زنده را به یک رویداد تبدیل می کند. امید ، ناامیدی ، تعیین همه چیز در حال حاضر متفاوت است و به طریقی که بازی را تجربه می کند ، حتی اگر به اندازه کافی آن را دوست نداشته باشید و ده ها ساعت به آن پایبند باشید.

کارگردان کات هنوز کار قابل تحسینی انجام می دهد و آن تجربه را برای حداکثر غرق شدن افزایش می دهد. حتی در حالی که سعی می کنید خود را به سمت چیزی نزدیک تر ببرید ، هنوز هیچ چیز شبیه این بازی نیست.

خرید PS4 دست دوم ارزان

 

متای عنوان Death Stranding Director’s Cut اعلام شد

متای عنوان Death Stranding Director's Cut اعلام شد

میانگین نمرات بازی Death Stranding Director’s Cut در متاکریتیک با ۳۷ نقد؛ ۸۷

The Gamer 100
PlayStation LifeStyle 100
Push Square 90
We Got This Covered 90
Wccftech 86
IGN 70
Comicbook 50

 

نکات مثبت

ارتقاء فنی در همه سطوح چشمگیر است

محتوای داستانی جدید قوی است و سوالات تکان دهنده ای می پرسد

بازی اصلی فقط در بازیهای تکراری پیشگام تر شده است

عناصر جدید آموزشی/آموزشی یادگیری بازی را بسیار ساده تر می کند

 

نکات منفی

مناطق مخفی جدید احساس متا می کنند و به طرز ناخوشایندی از بقیه بازی خارج می شوند

عناصر گیم پلی بازی Director’s Cut کمی از روایت بازی می برد

 

تاریخ عرضه:

این عنوان امروز برای PS5 عرضه خواهد شد.

خرید بازی PS5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *