سبد خرید من

ساعت و نحوه پخش رویداد جدید Nintendo Direct (سپتامبر 2021)

ساعت و نحوه پخش رویداد جدید Nintendo Direct (سپتامبر 2021)

تصویر Nintendo Direct

این پخش زنده عمدتا بر بازی های Switch تمرکز می کند.

نینتندو ارائه جدید Nintendo Direct را امروز پخش می کند ، جایی که این شرکت قصد دارد جزئیات جدیدی را در مورد بازی های آینده نینتندو سوییچ فاش کند. نینتندو جریان جدید Nintendo Direct را در توییتر اعلام کرد.

 

ساعت پخش و Nintendo Direct

نینتندو دایرکت بعدی ساعت 6 بعد از ظهر روی آنتن می رود زمان ارائه این برنامه “تقریباً 40 دقیقه” است و تمرکز بر روی نرم افزار Nintendo Switch در زمستان آینده است. نینتندو معمولاً ارائه های Nintendo Direct خود را در چند مکان مختلف پخش می کند. بینندگان قادر خواهند بود آن را در کانال های YouTube و Twitch نینتندو مشاهده کنند.

ترکیب فعلی نینتندو شامل Metroid Dread (به زودی در 8 اکتبر (16مهر)) ، Splatoon 3 ، Metroid Prime 4 و دنباله ای برای Legend of Zelda: Breath of the Wild است. اما نینتندو همچنین به روزرسانی های مورد انتظار برای بازی های منتشر شده را برنامه ریزی کرده است.

طرفداران بازی Animal Crossing: New Horizons تشنه محتوای جدیدی هستند که توسط نینتندو وعده داده شده است ، در حالی که بازیکنان Super Smash Bros. Ultimate دارای یک و فقط یک جنگنده اضافی بیشتر به عنوان بخشی از بازی Fighters Pass Volt Nintendo Switch هستند.

گفته می شود پیشنهادات جدیدی برای Nintendo Switch Online نیز در راه است. همچنین گفته می شود که نینتندو علاوه بر بازی های NES و Super NES ، بازی Game Boy و Game Boy Color (و احتمالاً حتی بازی های نینتندو 64) را به سرویس اشتراک آنلاین خود می آورد.

حتما بخوانید
بهترین کارت های کپچر نینتندو سوییچ

همچنین سخت افزار جدیدی در راه دارد. نسخه جدید نینتندو سوییچ ، با صفحه نمایش OLED ، قرار است تا 8 اکتبر (16 مهر) وارد بازار شود. در ماه نوامبر ، یک بازی دستی و بازی جدید که جشن 35 سالگی The Legend of Zelda را جشن می گیرد ، وارد می شود.

 

چه انتظاری از نینتندو دایرکت دارید

نینتندو تا پایان سال 2021 مجموعه کاملی دارد ، از جمله Metroid Dread ، Mario Party Superstars ، Shin Megami Tensei V ، Pokémon Brilliant Diamond و Pokémon Shining Pearl و Advance Wars 1 +2: Re-Boot Camp.

از آنجا که دوره زمستان می تواند تا اوایل سال 2022 نیز ادامه یابد ، نینتندو عناوین بیشتری نیز دارد که احتمالاً در آن زمان نیز راه اندازی می شوند ، مانند Pokémon Legends: Arceus ، Splatoon 3 ، Project Triangle Strategy ، Mario + Rabbids: Sparks of Hope و احتمالاً حتی دنباله Legend of Zelda: Breath of the Wild-هرچند ما روی آن حساب نمی کنیم.

البته هر دو Metroid Prime 4 و Bayonetta 3 علیرغم سکوت رادیویی در مورد به روزرسانی های اخیر بسیار مورد انتظار هستند. نینتندو دایرکت به دلیل افت سایه خود نیز مشهور است ، بنابراین هنوز می توان به شگفتی مانند Hollow Knight: Silksong امیدوار بود.

ما به طور بالقوه می توانیم در مورد سومین بازی شایعه Xenoblade Chronicles بشنویم. گفته می شود قرار بود اوایل امسال فاش شود ، اما ظاهرا توسعه آن دشوار بوده است. علاوه بر این ، اعلام جدید کنترلر Nintendo Switch نیز امکان پذیر است.

نینتندو محصول جدیدی را در کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا ثبت کرده است که احتمالا یک کنترلر بازی جدید برای نینتندو سوییچ است و به‌زودی از آن رونمایی می‌شود. این می تواند یک کنترلر نینتندو 64 باشد که با بازی های N64 که به Switch Online می آیند ، ارتباط برقرار کند ، مشابه کاری که نینتندو با SNES در سرویس آنلاین انجام داد.

حتما بخوانید
مقایسه گرافیکی بازی vampyr در ps4 و نینتندو سوییچ

برای خرید نینتندو سوییچ اینجا کلیک کنید

خرید لوازم جانبی نینتندو سوییچ (Nintendo Switch)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *