سبد خرید من

راهنمای بازی Returnal : نکات مهمی که باید قبل از بازی بدانید

راهنمای کامل بازی Returnal : نکات مهمی که باید قبل از بازی بدانید

گیم پلی بازی Returnal

با توجه به اینکه بازی Returnal مورد اقبال عمومی قرار گرفته است، در این مطلب چندین نکته مفید آورده شده است که به بازیکنان مبتدی و حرفه ای در این بازی کمک می کند.

Returnal ، یک بازی انحصاری PS5 از متخصصان این ژانر در Housemarque ، ممکن است در ابتدا یک تجربه آشنا به نظر برسد. با ساختار فضای وحشتناک و اقدام سوم شخص سریع ، می توان به راحتی به مقایسه و تقسیم عناوین موجود مانند Hades ، Metroid و Control فکر کرد. مانند اکثر rouguelites ، سرگرمی Returnal در رشد مهارت های شما از طریق شکست یافت می شود ، با هر بار اجرا به شما چیز جدیدی در مورد نحوه برخورد بهتر با بازی می آموزد. این می تواند به شما کمک کند تا با کمی راهنمایی ، مخصوصاً اگر ساعات کاری را به ویژه چالش انگیز می دانید ، وارد شوید. در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما کمک می کند برخی از مکانیک های مبهم Returnal را توضیح داده و سرعت شما را بهبود ببخشد.

 

حرکت را متوقف نکنید

Housemarque در حال دور شدن از ریشه های شوتر بازی 2D سنتی خود با Returnal است ، اما این بدان معنی نیست که ستون های اصلی گیم پلی بازی را با خود به همراه نیاورده است. یکی از این موارد بمباران گلوله ها و دشمنانی است که باید با آنها مقابله کنید و باعث می شود هر زمان ثابت بمانید به طور تدریجی خطرناک تر می شود. میادین جنگی Returnal به گونه ای طراحی شده اند که به صورت هدفمند احساس تنگ شدن می کنند ، اما هر یک از آنها زاویه هایی را برای بهره برداری از شما فراهم می کند و به شما امکان می دهد تا از دشمنان فاصله بگیرید. بهتر از این ، حرکت مداوم در اطراف دشمنان را مجبور به شکستن شکل گیری و یافتن راه های مختلف برای رسیدن به شما می کند ، و شانس بیشتری برای شما ایجاد می کند تا آنها را جداگانه انتخاب کنید.

با رشد زرادخانه اسباب های شما ، توانایی حرکت در یک فضا نیز گسترش می یابد. قلاب دست و پنجه نرم (که فقط چند ساعت از آن قفل آن را باز می کنید) مثالی عالی در این مورد است که به شما اجازه می دهد تاب های نجات دهنده زندگی و جاخالی های ماهرانه ای را به هم بزنید تا حتی از موهای زائد نیز خلاص شوید. اما وقتی فشار به زیر فشار می آید ، اطمینان از سرعت مسخره دو سرعت سلین تا اطمینان از زنده ماندن شما بسیار کمک خواهد کرد. تا زمانی که به اندازه عکسبرداری حرکت می کنید ، خوب خواهید شد.

برای اطلاع از جدیدترین قیمت خرید پلی استیشن 5 کارکرده فوق العاده تمیز اینجا کلیک کنید

برای مشاهده آخرین قیمت و خرید PS4 | پلی استیشن 4 دست دوم و کارکرده در حد نو اینجا کلیک کنید

هدف قرار دادن مکان های دیدنی مزایایی دارد

با تمرکز بر حرکت ، حتی ممکن است گزینه ای برای هدف قرار دادن مکان های دید سلاح شما برای Returnal زائد به نظر برسد. سرعت شما را کاهش می دهد و شما را مجبور می کند دقیق شوید ، این هزینه را به هزینه یک میدان دید باریک تر که می تواند به معنای از دست دادن برخی از پرتابه های ورودی باشد ، نشان می دهد. وسوسه انگیز است که هرگز از ADS استفاده نکنید و به دقت ضربات متکی اعتماد نکنید ، اما در این صورت دیگر از نقاط ضعف دشمنان استفاده نخواهید کرد.

این امر به ویژه برای هر دو دشمن رئیس مانند بسیار مهم است ، که هر یک از آنها به طور کلی دارای یک نقطه ضعف هستند که فقط در هنگام هدف قرار دادن مناظر قابل مشاهده است. همچنین به شما کمک می کند تا آتش خود را بر روی این نقاط متمرکز کنید ، که هم برای سلاح های شلیک کند و هم برای سلاح هایی با اندازه کوچک مجله بسیار مهم است. همچنین ساده ترین راه برای متزلزل نگه داشتن این بی رحمانه ها است که به شما فرصتی برای آسیب رساندن مهم را می دهد در حالی که به شما شلیک نمی شود. اطمینان حاصل کنید که هر گلوله علامت خود را پیدا می کند ، می تواند این اهداف عظیم را سریعتر از بین ببرد ، درصورتی که تصمیم بگیرید فقط از لگن شلیک کنید ، این بدان معنی است که زمان کمتری برای از بین بردن سلامتی شما خواهد بود.

 

ADS و Alt-Fire همان دکمه هستند، اما شما می توانید آن را تغییر دهید (تنظیمات دسته بازی Returnal)

یکی از بهترین ویژگی های Returnal نحوه استفاده از ویژگی های منحصر به فرد ارائه شده توسط کنترل کننده DualSense است. یکی از رایج ترین موارد استفاده از L2 است که به عنوان وسیله ای برای هدف قرار دادن مکان های دیدنی و درگیر کردن حالت شلیک متناوب هر سلاح عمل می کند. با فشار دادن نیمه ، با کمک محرک های مقاومتی کنترل کننده ، شما را در ADS قرار می دهد ، در حالی که کاملاً پایین می کشید ، شما را به حالت alt-fire می رساند. دو ساعت طول می کشد تا به آن عادت کنید ، اما به سرعت به طبیعت دوم تبدیل می شود.

آموزش تنظیمات DualSense بازی Returnal

Returnal به شما امکان می دهد در صفحه گزینه ها به یک تنظیم کنترلر سنتی بروید.

هنوز هم ، اگر فقط یک راه حل پیدا نکرده اید و هنگامی که تمام هدف شما این است که alt-fire خود را هدر می دهید ، Returnal یک تنظیم کنترلر سنتی تر را ارائه می دهد که L2 را فقط برای هدف گذاری ذخیره می کند و alt-fire شما را نقشه برداری می کند به جای L1. هر وقت خواستید می توانید این کار را در منوی تنظیمات فعال کنید ، بنابراین با هر دو آزمایش کنید و ببینید کدام یک احساس راحتی بیشتری دارد.

 

به بارگزاری فعال خود توجه کنید

از یک سیستم بارگیری مجدد فعال بهره می برد که به شما کمک می کند اسلحه های خود را با زمان بندی مناسب سریعتر بارگیری کنید. هر سلاح (و هر نوع تغییر از هر سلاح) دارای پنجره زمان بندی و بارگذاری مجدد فعال خود است ، که در ابتدا ورود به ریتم می تواند کمی گیج کننده باشد. اما استقامت شما پاداش خواهد گرفت ، زیرا در یک جنگ بی نظم ، تفاوت بین زندگی و مرگ می تواند دوم یا هدر رفتن دوم در یک بارگیری مجدد فعال اشتباه یا از دست رفته باشد ، به خصوص با سلاح هایی که پس از هر بار شلیک باید دوباره بارگیری شوند. روی نوار موجود در میان موهای خود تمرکز کنید و با هر سلاح جدیدی که بر می دارید با پنجره زمانبندی دینامیک تنظیم شوید. به خاطر آن پاداش خواهید گرفت

  پوستر جدید Mass Effect در روز N7

 

سلاح های سطح بالا همیشه بهترین انتخاب نیستند

تسلیحاتی که در Returnal می یابید با مهارت تسلیحات اداره می شود – میله ای که به تدریج در هر بار اجرا پر می کنید و درجه سلاح هایی را که پیدا می کنید تعیین می کند. ممکن است وسوسه انگیز باشد که فقط روی سطح کل سلاح تمرکز کنید و هر چیزی بالاتر از آنچه را که دارید تعویض کنید ، اما با شروع طولانی شدن اجرا و دشمنان الگوهای حمله پیچیده تری را معرفی می کنند ، داشتن سلاحی که راحت باشید اغلب کشنده تر از یکی با سطح بالاتر.

تصویری از گیم پلی و سلاح های بازی ریترنال

فقط به طور خودکار سلاح را بردارید زیرا درجه بالاتری دارد.

علاوه بر این ، سطح اسلحه برای سلاح مجهز شده شما میزان آتش سوزی و قدرت پردازش را در نظر نمی گیرد ، که باید هر زمان که تغییر می دهید مکث کنید. به عنوان مثال ، بیوم دوم Returnal با دشمنانی بیشتر در هوا پر شده است که کار با سلاح های دوربرد را در مراحل آغازین کمی آسان تر می کند. اشتباه نکنید ، سازگاری با سلاح های جدید و انتخاب سلاح مناسب برای بخشی از دویدن که در آن قرار دارید بسیار مهم است. اما اگر هنوز دشمنان را دور می کنید و احساس می کنید در یک شیار قرار گرفته اید ، آنچه را که دارید بچسبانید تا کاملا احساس کنید که دیگر به اندازه کافی قوی نیست.

 

Dash Into Danger، نه دور از آن

یکی از مهارت هایی که با آن شروع می کنید ، یک خط تیره فوق العاده مفید است که می توانید تقریباً آن را در هر جایی بکشید ، اما برخلاف بسیاری از بازی های اکشن ، Returnal انتظار دارد که برای رفتن به سمت پرتابه ها ، نه لزوماً دور از آنها ، از آن استفاده کنید. در حالی که با سرعت زیاد ، شما در برابر حملات شکست ناپذیر هستید ، به شما اجازه می دهد تا از آن برای دور زدن دیواره ای از گلوله ها استفاده کنید و در عین حال فاصله خود را برای یک دشمن برای یک کشتار ویرانگر از بین ببرید. از dodge شما همچنین برای حل پازل سبک نیز استفاده می شود ، زیرا بسیاری از اتاق های اختیاری مملو از لیزر و خطرات دیگری هستند که برای فرار از آن ها به طرز ماهرانه ای طفره می روید.

بعداً در شرایطی که برخی از حملات (مشخص شده با رنگ بنفش آنها) به شما اجازه نمی دهد با خیال راحت از آنها عبور کنید ، همه چیز تغییر می کند. این می تواند بعد از ساعت ها حافظه عضلانی به شما بگوید که کاملاً ممکن است ناخوشایند باشد اما فقط در مورد تغییر ناگهانی هشدار داده شود.

برای خرید PS3 کارکرده و استوک با قیمت عالی و مناسب اینجا کلیک کنید

برای خرید ایکس باکس وان استوک و دست دوم سالم با قیمت خوب اینجا کلیک کنید

جنگ قدرتمند خود را فراموش نکنید

صحبت از غوغا ، هنگامی که موفق شدید به اولین بیوم Returnal بروید ، با حمله دائمی غوغا پاداش خواهید گرفت ، تا آنجا که می توانید آن را در حملات خود بگنجانید. نه تنها هنگامی که شما یک دشمن را درست خرد کنید ، کاملاً خارق العاده به نظر می رسد ، بلکه غوغای شما به طور مداوم یکی از قدرتمندترین حملات بازی است. اکثر دشمنان (در خارج از کارفرمایان) اگر در سلامتی نصف یا کمتر باشند با یک بریده بریده می میرند. همانطور که سطح آدرنالین خود را بالا می برید ، غواصی شما حتی قدرت بیشتری پیدا می کند و به شما اجازه می دهد هر زمان چه گروه هایی از دشمنان را پاک کنید.

راهنمای بازی ریترنال

تیغه دوست شماست و بسیار جالب است.

فراموش کردن آن هنگامی که بیشتر مشغول بازگشت موشک به دشمن هستید ، فراموش کردن از آن آسان است ، اما نادیده گرفتن غوغا با عصبانیت بیشتر کنار آمدن با عملکرد Returnal را سخت تر می کند. دشمنانی که دارای سپر هستند نیز قبل از این که آسیب دیگری به آنها وارد کنند نیاز به یک غوغا دارند ، بنابراین توصیه می شود قبل از اینکه یک اجرای زودرس به دلیل آن خاتمه یابد ، از نزدیک و با آنها راحت باشید.

 

در بازی ریترنال تا حد امکان از آسیب دیدن خودداری کنید

این ممکن است برای یک تیرانداز بی فکر باشد. ضربه کمتری به معنای مرگ کمتر است ، بنابراین مطمئناً از آن اجتناب خواهید کرد. مسئله این است که ، تیراندازان ما را عادت می دهند که برای مقابله با چند مورد ، اغلب با سیستم هایی که به شما پاداش می دهند ، حتی اگر بی احتیاط باشید بی توجه باشید. بازگشت اصلاً اینگونه نیست و این در مکانیک آدرنالین آن مشهود است.

ضرب آدرنالین شما با افزایش تعداد دشمنانی که بدون آسیب دیدن می کشید ، افزایش می یابد و حداکثر به 5 می رسد. هر سطح دارای هدیه های خاص خود است ، از جمله توانایی شناسایی دشمنان از طریق دیوارها ، حمله قدرتمندتر (هنگامی که قفل آن را باز می کنید) و حتی پاداش های ارزی بیشتر در هنگام کشتن. خسارت وارد کنید ، اما صفر می شود. مزایای یک متر آدرنالین بالا به تنهایی کافی است که توصیه می شود طولانی تر شدن یک مبارزه را به جای خطر غیر ضروری توصیه کنید ، اما این فقط زمانی رشد می کند که شما شروع به پیدا کردن نسخه های مناسب برای هماهنگی با آدرنالین می کنید (مانند موردی که شما را بر اساس جریان فعلی خود بهبود می بخشد) سطح آدرنالین).

 

همیشه به دنبال سلامتی و رزین باشید

مکانیکی که Returnal بلافاصله روشن نمی کند ، ارتباط ذاتی بین  سلامتی و توانایی شما در افزایش سطح سلامتی شما است. آیتم بهداشتی بین رزین و ویال ها متفاوت هستند – نمونه اول به نوعی از سلامتی شما کمک می کند که با پر شدن ، مقدار کل شما کمی افزایش می یابد ، در حالی که دومی به راحتی سلامتی از دست رفته را بهبود می بخشد. آنچه توضیح داده نشده این است که اگر از سلامتی کامل برخوردار هستید ، تمام ویال های موجود در نقشه مانند رزین عمل می کنند ، به این معنی که در رشد کل سلامتی شما نیز نقش دارند.

همه چیز در مورد بازی Returnal | کامل ترین راهنمای بازی

هر چند تصمیمی وجود دارد که باید در اینجا بگیرید. شما می توانید از طریق مبارزات عرصه جدید تلاش کنید تا قبل از آسیب رساندن به دشمنان ، همه این وانت ها را جمع آوری کنید ، اما این امر پس از یک نبرد دیگر چیزی برای درمان نخواهد داشت. برعکس ، می توانید تا بعد از یک دعوا آنها را نادیده بگیرید ، اما می توانید دیرتر و یا بعداً بدون یک کل سلامتی مناسب برای گرفتن از بدن دواندید. در هر صورت ، خوب است به یاد داشته باشید که این پیکاپ ها را به طور کامل نادیده نگیرید ، حتی اگر کاملاً در رده بالایی قرار داشته باشید.

  در برنامه ایکس باکس در رویداد گیمزکام ۲۰۲۱ چه گذشت؟ + تریلر بازی ها

 

از آیتم هایی که پیدا کردید بلافاصله استفاده نکنید

اگرچه با توجه به این یادداشت ، مجبور نیستید وقتی این تصمیمات را به شما ارائه می دهند ، که برای هر مورد ، ایستگاه های ساخت و سایر مواردی که در هر بیوم پیدا می کنید دو برابر است. Returnal دارای هر یک از بیوم های خود است که با نقاط سفر سریع پر شده است ، و شما را ترغیب می کند که به مناطقی که ممکن است وسایل را در آن جا گذاشته اید برگردید تا بعداً پاداش آنها را بگیرید. به عنوان مثال ، تخت های سنگی که باعث بهبودی شما می شوند می توانند درست قبل از سطح بیوم دیگر فعال شوند ، یا مواد مصرفی که برای آنها فضای خالی نداشتید پس از خارج شدن از اتاق که در آنها بودید ، هنوز هم می توانند به خوبی جمع شوند.

نقشه عالی Returnal یادآوری مکان های مورد علاقه را آسان می کند ، بنابراین بیش از حد درگیر پیشرفت به جلو نشوید و درعوض ، لحظه ای را به حساب بیاورید ، کمی عقب نشینی کنید و اطمینان حاصل کنید که قبل از حرکت همه چیز را در اختیار دارید. به خصوص که دشمنان دوباره احترام نمی گذارند ، و این کار را بدون خطر انجام می دهد که می تواند روند حرکت شما را به سمت بهتر تغییر دهد.

 

پرش از Biomes کاملاً قابل قبول است

هنگامی که یک بیوم جدید را باز کردید ، می تواند از بین برود و زود از بین برود و با شروع مجدد اجرا مورد استقبال قرار گیرد. خبر خوب این است که ، با باز شدن قفل ، مسیر یک بیوم جدید معمولاً در اوایل اجرای جدید ارائه می شود و به شما امکان می دهد از آن عبور کنید. هر بیوم همچنین در ابتدای کار از یک مهارت ارتقا weapon سلاح برخوردار است تا شما را به اندازه مورد نیاز دشمنان پیش رو برساند ، اما هنوز باید اسلحه ای در آن سطح پیدا کنید تا کاملاً سریع باشد.

 

17 دقیقه از گیم پلی بازی Returnal 

شایان ذکر است این واقعیت است که اگر یک رئیس را در یک biome شکست دهید ، تقریباً برای همیشه مبارزه کرده اید ، مگر اینکه بخواهید به آن نبرد برگردید. بنابراین نگران نباشید که مجبور شوید از طریق چند مبارزه سخت رئیس ، پس از هر مرگ ، قدرت را کسب کنید .

 

مراقب نقشه خود باشید

مفیدترین ابزار شما در Returnal ، جدا از اسلحه ، مینی نقشه شماست. این چیز به طور مداوم در حال اسکن محیط است که شما در آن حرکت می کنید و نقاط مورد علاقه را مشخص می کنید. همچنین این برنامه دشمنان را پیگیری می کند ، اغلب قبل از اینکه آنها را ببینید یا درگیر آنها شوید. این نقشه به شما یک نگاه از بالا به پایین اطراف خود می دهد و بسته به روشی که روبرو هستید همراه شما می چرخد ، اما زمینه بیشتری را فراهم می کند. اساساً ، نقشه می تواند به شما نشان دهد چه چیزی پشت سر شما است ، و این بسیار بزرگ است.

مینی نقشه در بازی Returnal

مینی نقشه شما انواع اطلاعات را از جمله مکان دشمن ، قطره مورد ، دوربرابر و بسیاری موارد دیگر به شما نشان می دهد. باید تقریباً همیشه مراقب آن باشید.

در حالی که طبیعت bullet-hell بازی Returnal به این معنی است که برای جلوگیری از حملات باید چشمان خود را باز نگه دارید ، متوجه خواهید شد که صدماتی که در طول بازی تحمل می کنید از منابعی ناشی می شود که نمی توانید ببینید. یک ترفند بزرگ برای زنده ماندن ، تغییر مکان سریع و کارآمد است تا دشمنان شما را در آغوش نگیرند ، اما همچنین می توانید با نگاهی به نقشه و ارزیابی مکان های دشمن ، که با رنگ قرمز مشخص شده اند ، از این امر جلوگیری کنید. می توانید با استفاده از نقشه مشخص کنید که دشمنان به کجا منتقل می شوند تا بتوانید آنها را از دست دهید ، بفهمید که در کمین کمین قرار گرفته اند و چه زمانی در حال پوشاندن پوشش شما هستند تا بتوانید جهنم را از آنجا دور کنید. این یک ابزار ضروری است ، به خصوص در مبارزات بزرگ.

آخرین نکته در مورد مینی مپ: همه چیز را علامت گذاری می کند ، بنابراین برای تمیز کردن اتاق ها به طور مثر از آن استفاده کنید. اسلحه ها ، اوبولیت ها و وانت های سلامتی شناسه های خاص خود را دارند ، اما همه موارد دیگر ، از جمله انگل ها ، مصنوعات ، مواد مصرفی ، وانت های معروف و اتر ، همه با یک مثلث به سمت پایین مشخص شده اند. به دنبال آن چیزها باشید و اطمینان حاصل کنید که وقتی اتاق را بیرون می کشید همه چیز را با خود می برید.

اگر قصد خرید و مشاهده قیمت Xbox 360 دست دوم دارید روی این متن کلیک کنید

از دویدن و فرار نترسید

Returnal یک بازی سخت است. این یک تیرانداز گلوله ای است که به معنای تمرکز در جنگ ها جلوگیری از بسیاری از آتش های ورودی دشمن و واکنش سریع به حملات مختلف است. اما از آنجا که از منظر شخص سوم شخص پخش می شود ، شما مزیت دیدن همه چیز روی صفحه را به یک باره از دست می دهید – دشمنان می توانند پشت سر شما قرار بگیرند ، گلوله ها می توانند از مکانهایی که در حال حاضر نمی بینید بیرون بیایند و عرصه ها دارای پیچ و خم و مسیرهایی هستند که می تواند هیولاها را برای حمله به شما و همچنین راههای فرار را برای شما فراهم کند

تصویر محیط بازی ریترنال | Returnal

وقتی اوضاع خیلی شلوغ است ، از بیرون آمدن از اتاق و ارزیابی مجدد وضعیت دریغ نکنید.
یک نکته مهم این است که در اکثر موارد می توانید برای آن فرار کنید و اگر بیش از حد خسته می شوید ، باید این کار را انجام دهید. بعضی از اتاق ها وقتی وارد اتاق می شوید قفل می شوند و این امر شما را مجبور می کند که نبردی را برای نبرد برای فرار انجام دهید (اگرچه معمولاً وقتی یک دشمن بزرگ و سخت را می کشید قفل قفل بلند می شود نه اینکه همه بدهای اتاق را از بین ببرید – بنابراین تمرکز کنید روی هر تخم ریزی که دوام بیاورد و معمولاً قفل خروج خود را باز کنید). اما اکثریت قریب به اتفاق به شما اجازه می دهد حتی در وسط جنگ وارد و خارج شوید و به شما فرصتی برای دور شدن ، ارزیابی مجدد و شروع مجدد نامزدی به دلخواه شما می دهد. اگر شما را بیش از حد تحت فشار قرار دهد ، می توانید از درها برای جلوگیری از دشمنان استفاده کرده و آنها را در گروه های کوچکتر از بین ببرید. دشمنان نمی توانند درها را باز کنند ، بنابراین اگر از یکی عبور کنید و به عقب برگردید ، بسته می شود و دیواری بین شما و مخالفان ایجاد می شود. برخی از حملات می توانند به درها نفوذ کنند ، بنابراین باید همچنان مراقب باشید ، اما در صورت نیاز به تنفس از اکثر افراد در امان خواهید بود.

  بهترین پیشنهادهای پلی استیشن در Cyber Monday و بلک فرایدی

از نظر انتقادی ، دشمنان به اتاقهایی که قبلاً پاکسازی کرده اید احترام نمی گذارند ، بنابراین شما همیشه می توانید برای برداشتن وسایلی که از آنها عبور داده اید یا بررسی مسیرهای فرعی ، احساس خوشایندی در عقبگرد داشته باشید. و این بدان معنی است که اگر در یک مبارزه به دیوار برخورد کنید ، اغلب می توانید با ضمانت از آن و بعداً دوباره امتحان کنید. نگران نباشید که دشمنان را با استفاده از درب پنیر دهید یا نبردی را که بد پیش می رود از بین ببرید. زنده ماندن بزرگترین وظیفه شما در بیشتر وقت ها در Returnal است.

 

به مجسمه هایی با چشمان زرد برای Obolites شلیک کنید

تعداد زیادی مجسمه در Returnal وجود دارد که در بیوم های مختلف پراکنده شده اند و به طور کلی ، شما می خواهید از شلیک آنها جلوگیری کنید. بعضی اوقات آنها دشمنان اثیری و شبح مانند را تخم ریزی می کنند که اگر آنها را نابود کنید از طریق هوا پرواز می کنند. آنها همچنین پوشش بدی دارند ، بدون مجازات زیاد خرد می شوند.

آموزش رد کردن مرحله مجسمه ها در بازی Returnal

 

برای مصنوعات زندگی اضافی صرفه جویی کنید

تصویر محیط بازی ریترنال PS5

اگر این مورد را در یک سازنده مشاهده کردید ، آن را محکم بگیرید.

برخی از مصنوعاتی که می توانید از ماشین آلات سازنده تهیه کنید نباید هرگز از رده خارج شوند. اینها مجسمه فضانورد و ساعت کودک هستند ، یک بار قفل آنها را باز کردید. کاربردهای آنها از توضیحات آنها بلافاصله مشخص نیست ، اما اگر در دسترس هستند ، صرفه جویی کرده و آنها را محکم کنید – آنها معمولاً 300 Obolites را برای شما اجرا می کنند. مانند مصنوعات بازسازی ، این مصنوعات می توانند زندگی شما را نجات دهند. هر دو فضانورد و ساعت کودک اگر شما بمیرید شما را زنده خواهند کرد ، اما بر خلاف بازسازی کننده ها ، آنها باعث نمی شوند که در جای دیگری دوباره بیدار شوید – آنها شما را به زندگی در همان نقطه ای که تقریبا دو ثانیه بعد سقوط کردید ، زنده می کنند. . این بدان معناست که اگر هنگام جنگیدن با یک رئیس یک مجسمه فضانورد در جیب خود داشته باشید ، در این حالت فرصتی دوباره پیدا می کنید ، که بطور ناگهانی با سلامتی کامل از خواب بیدار می شوید. این دو اثر در اصل زندگی های اضافی هستند ، بنابراین با دیدن آنها آنها را بخرید. اگر هنگام یافتن آنها توانایی پرداخت آنها را ندارید ، بعداً با Obolites بیشتر برگردید. همیشه ارزشش را دارد.

 

برای تعمیرات اضطراری انتخاب کنید

اگر می توانید یک مصنوعات دیگر همیشه باید گیر بیاندازید: تعمیرات اضطراری. همراه با مجسمه ای از فضانورد ، این یک نسخه ارتقا یافته به من اجازه داد تا در اولین اجرای خود سه بیوم اول را در Returnal به علاوه رئیسانشان تکمیل کنم. اگر به شدت آسیب دیده باشید ، به طور خودکار لباس شما را تا 30٪ از یکپارچگی کل شما ترمیم می کند – اساساً همیشه مانع از این می شود که یک ضربه از مرگ داشته باشید. این پر کردن اضافی باعث صرفه جویی در وقت شما می شود ، به ویژه در مبارزات رئیس. تعمیرات اضطراری ممکن است بهترین مصنوعات در Returnal برای زنده نگه داشتن و طولانی مدت باشد ، بنابراین اگر می توانید آن را تهیه کنید ، کاملاً باید. Obolites خود را ذخیره کنید ، زیرا این یک گران قیمت است ، اما اگر در یک جعل کننده ظاهر شد ، مطمئن شوید که برای آن بازمی گردید.

نکات مهم بازی ریترنال

گران است ، اما مصنوعات اورژانس تعمیرات کمک زیادی به زنده نگه داشتن شما می کنند ، پس در این کار صرفه جویی کنید.

چند ثانیه طول می کشد تا تعمیرات اضطراری انجام شود ، بنابراین این نکته را به خاطر داشته باشید – مانند برداشتن سیلفیوم فوراً شما را درمان نمی کند ، با گذشت زمان به آرامی شما را بهبود می بخشد. این بدان معناست که اگر در حین آسیب جدی ، دو ضربه پشت سر هم بزنید ، همچنان خواهید مرد. اما اگر می توانید به حرکت خود ادامه دهید و به ایمنی برسید ، تعمیرات اضطراری مانند این است که همیشه در جیب پشت خود سیلفیوم داشته باشید.

همچنین باید توجه داشته باشیم که می توانید همین مزیت را از برخی انگلی ها پیدا کنید. انجام تعمیرات اضطراری تقریباً همیشه ارزش جبران دارد ، مگر اینکه به معنای کاهش شدید محافظت یا کم کارایی تعمیرات باشد. در غیر این صورت ، اگر می توانید این هدیه را دریافت کنید ، باید.

 

ردیابی مکان های ایستگاه مکعب داده را دنبال کنید

همانطور که در بیوم کاوش می کنید و پس از ضرب و شتم اولین رئیس خود ، به احتمال زیاد با Data Cubes روبرو خواهید شد. اینها اشیایی هستند که بلافاصله برای Selene در یک مبارزه مفید نیستند ، اما با یافتن موارد جدید می توانند قفل موارد جدید را باز کنند و آنها را به مجموعه موارد اصلی شما اضافه کنند. راه دیگری را بیان کنید – تا زمانی که Data Cube مربوطه را پیدا نکنید ، نمی توانید برخی از اقلام و مصنوعات خاص را بدست آورید ، اما پس از دریافت آن ، این موارد می توانند به طور تصادفی در سازندگان یا صندوقچه های سراسر جهان ظاهر شوند. باید آنها را باز کنید تا در آینده برای اجرا در دسترس قرار بگیرند.

راهنما و نکات کامل بازی Returnal به همراه گیم پلی بازی

رمزگشایی داده های مکعبی موارد جدیدی را به استخر غارت شما اضافه می کند ، بنابراین اگر این ایستگاه را مشاهده کردید ، از کجا یادداشت کنید – به این ترتیب ، در اجرای بعدی می توانید دوباره آن را پیدا کنید. همیشه در یک مکان است.

مکعب های داده باید در دستگاه های خاصی درج شوند. خبر خوب این است که این دستگاه ها همیشه در مکان های مختلفی از یک biome قرار دارند ، بنابراین هنگامی که از یکی عبور می کنید ، باید مکان خود را به خاطر بسپارید. برخی از ایستگاه ها راحت تر از ایستگاه های دیگر هستند – تعداد کمی از آنها در انتهای بیوم یا حتی گذشته از رئیس هستند ، در حالی که برخی دیگر می توانند در اتاقهای توپی مرکزی یا همان ابتدا قرار بگیرند. اما اگر هنگام کاوش یک Data Cube پیدا کردید ، باید اولویت بردن آن را به دستگاه و رمزگشایی آن داشته باشید ، زیرا ممکن است در آینده آیتم جدید مزیت جدی برای شما باشد. دانستن اینکه به کجا باید بروید این روند را بسیار آسان می کند ، مخصوصاً وقتی که در Returnal بیشتر وارد می شوید.

امیدواریم با توجه به این نکته لذت این بازی جذاب برای شما چند برابر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.