سبد خرید من

گزارشی در مورد به روزرسانی نسخه Mass Effect Legendary Edition

گزارشی در مورد به روزرسانی نسخه Mass Effect Legendary Edition

به روزرسانی بازی Mass Effect Legendary Edition

تا بازسازی مجدد سری Mass Effect هنوز چند هفته دیگر باقی مانده است ، اما ما در حال حاضر می دانیم که چه چیزی در روز بروزرسانی ارائه می شود.

نسخه Mass Effect Legendary Edition ، که نسخه های بازسازی شده سه بازی Mass Mass Effect و همچنین تقریباً DLC های به روزرسانی شده را در اختیارتان قرار می دهد ، در تاریخ 14 می (24 اردیبهشت) ارائه می شود. اصلاحات عملکردی ، بهبود روشنایی و “رفع اشکال محتوای متفرقه” کاملا مبهم.

اولین بار توسط Twisted Voxel مورد توجه قرار گرفت ، Mass Effect Legendary Edition’s Patch 1.1 قبلاً به صورت مستقیم در سرورهای PlayStation پخش شده است. در صفحه به روزرسانی در Orbis Patches ، این نسخه 11.8 گیگابایت است و مجموعه ای از تغییرات را با خود به همراه می آورد که برای یک روز پچ خیلی تعجب آور نیست.

 

پیش نمایش رسمی مقایسه Remastered | PS5

یادداشت های پچ ، که کاملاً کم هستند ، تعدادی از اصلاحات را برای بهتر اجرا شدن بازی نشان می دهد. این موارد شامل بهبود پایداری ، رفع اشکال برای جلوگیری از خرابی و بهبود نور است. سرانجام ، این پچ همچنین مزایایی را برای انسداد محیط به همراه دارد ، یک ویژگی گرافیکی که واقع گرایی سایه ها و نور را افزایش می دهد.

نسخه Mass Effect Legendary در PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X | S و PC قابل پخش خواهد بود ، اگرچه هنوز نسخه خاصی از PS5 یا Xbox Series X | S وجود ندارد. اکنون می توانید نسخه Mass Effect Legendary Edition را پیش سفارش دهید و در حال حاضر می توانید با قیمت 10 دلار از بازی Newegg بازی را بدست آورید. نسخه Legendary Edition یک تغییر اساسی گسترده در سری ایجاد می کند ، و همچنین تعدادی از پیشرفت های مبارزه ای و گیم پلی را برای ایجاد سازگاری و مدرن بودن مکانیک در بازی ها پیاده سازی می کند.

  بررسی بازی Evil Inside در پلی استیشن 5

خرید ایکس باکس وان دست دوم

خرید پلی استیشن 3 دست دوم

نکات جدید در Mass Effect Legendary Edition Patch 1.1 :

عملکرد را بهبود می بخشد
ثبات را بهبود می بخشد و خرابی ها را برطرف می کند
بهبودهای انسداد محیط (AO)
بهبودهای روشنایی – چه بصری و چه مربوط به عملکرد
رفع اشکال محتوای متفرقه

نکات جدید در Mass Effect Legendary Edition Patch 1.1 :

با توجه به فایل هایی که اخیراً در سرورهای PlayStation به صورت مستقیم پخش شده اند ، بازیکنان باید یک نسخه یک روزه برای Mass Effect Legendary Edition بارگیری کنند. Twisted Voxel این لیست را مشاهده کرد ، که در Orbis Patches به عنوان بارگیری 11.8 گیگابایتی ظاهر می شود. یادداشت های وصله ای در مورد طرح اصلی تغییرات دقیقاً شامل آنچه به روزرسانی شامل آن می شود – بهبود عملکرد ، رفع مشکلاتی برای پایداری و مشکلات مربوط به خرابی ، پیشرفت های انسداد محیط ، اصلاحات نور برای تصاویر و عملکرد ، و “اصلاح محتوای متفرقه” نامشخص.

همانطور که Twisted Voxel اشاره کرد ، هنوز مشخص نیست که آیا اندازه پرونده 11.8 گیگابایتی فقط یک روز مورد بررسی را در نظر گرفته است. هنوز هم ، بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که با رسیدن بازی در طی دو هفته ، نوعی از به روزرسانی را بارگیری کنند.

در مورد بسته سه گانه Mass Effect چند سوال طولانی باقی مانده است. برای اولین بار ، در حالی که نیازهای سیستم PC نشان می دهد 120 گیگابایت فضای خالی توصیه می شود ، BioWare و EA هنوز مشخص نکرده اند که بازیکنان کنسول از نظر اندازه بارگیری کامل بسته با چه چیزی درگیر خواهند شد. نیازی به گفتن نیست ، با نزدیک شدن به تاریخ پرتاب قریب الوقوع ، چنین اطلاعاتی باید ظاهر شود.

  10 شخصیت مهم در Lore بازی فورتنایت

بسته سه گانه Mass Effect

BioWare تغییرات چندانی در سه گانه علمی تخیلی RPG مورد تحسین منتقدان برای نسخه های بازسازی شده در Mass Effect: Legendary Edition ایجاد کرده است. گزارش شده است که اولین Mass Effect بیشترین کار را انجام می دهد ، از جمله تغییرات بزرگ در مبارزه و گیم پلی وسایل نقلیه Mako. نسخه افسانه ای به دنبال ایجاد تغییرات گسترده در کل سه گانه Mass Effect است تا بتواند بینایی یکپارچه ایجاد کند و حتی از یک بازی به بازی دیگر هموارتر شود. این شامل برخی اصلاحات در سیستم اخلاقی Mass Effect’s Renegade و Paragon است.

مانند بازی قبلی BioWare Knights of the Old Republic ، که از Light and Dark Sides of Force استفاده می کرد ، Mass Effect شامل یک سیستم اخلاقی است که شخصیت را بسته به عملکرد و گزینه های گفت وگو به سمت Paragon یا Renegade سوق می دهد. این سه گانه حاوی تداوم انتخاب های مختلف بین بازی ها است و سرنوشت بازیکنان اصلی ، شخصیت های فرعی و کل جوامع می تواند به این مسئله بستگی داشته باشد که آیا بازیکن تصمیم دارد در موقعیت های خاص از مسیر Paragon یا Renegade استفاده کند.

 

خرید پلی استیشن 4 دست دوم

خرید PS5 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.