سبد خرید من

اخبار بازی Stalker 2

اسنادی وجود دارد که ظاهرا لو رفته است و همچنین نشان می دهد برنامه مایکروسافت برای کاهش سهم سود خود برای بازی های فروخته شده در فروشگاه Xbox نیز نشان می دهد STALKER 2 برای مدت طولانی روی کنسول Xbox نخواهد بود.

طبق اسناد دادگاه به دست آمده توسط سایت  The Verge که همچنین دوره انحصار پذیری بسیار محدودی را برای فروش در نظر گرفته است ، در حال حاضر 30٪ تقسیم درآمد فروش بازی ، فروشگاه Xbox تغییر خواهد کرد و به مایکروسافت فقط 12٪ از سود فروش بازی های دیجیتال می دهد. بازی STALKER 2 بر اساس این سند ، قبل از ورود به سیستم عامل های دیگر ، فقط سه ماه در سیستم های مایکروسافت وجود دارد.

Tetris Effect: Connected با یک دوره انحصاری شش ماهه در به روزرسانی های Connected ذکر شده است ، به این معنی که احتمالاً خیلی زود آنها به PS4 می آیند. در همین حال ، اگر سند دقیق باشد ، The Gunk هرگز به سیستم عامل های دیگر نخواهد آمد و “برای همیشه” در Game Pass در دسترس خواهد بود.

 

تیزر گیم پلی بازی Stalker 2

در این اسناد آمده است که تغییر فروشگاه ایکس باکس طی امسال اتفاق خواهد افتاد ، اما مشخص نیست که مقرره ای که به حقوق پخش انحصاری بازی های رایانه ای احتیاج دارد ، به اجرا در می آید. اگر هنوز پابرجاست ، بازی های رایانه ای که از split استفاده می کنند باید در xCloud باشند.

با این وجود همه مطمئن نیستند که چنین تقسیم سود زیادی انجام خواهد شد. مت پيسكاتلا ، تحليلگر NPD ، به این موضوع بدبين است و در توئيت خود افزود كه افزايش تعداد مخاطبان براي چنين اقدامي نيازمند “بزرگ” بودن براي كار كردن آن است.

  نقشه جدید خیابان ها Halo Infinite Multiplayer، در ویدیوی گیم پلی نمایش داده شد...

ادعاهایی که ظاهراً درز کرده است که علاوه بر این برنامه مایکروسافت را برای تقسیم سهم درآمد خود برای بازی های ویدئویی خریداری شده در فروشگاه Xbox Store علاوه بر بازی STALKER 2 ، تأیید نخواهد کرد ، یک کنسول Xbox برای مدت طولانی منحصر به فرد نخواهد بود.

STALKER 2 برای مدت طولانی روی کنسول Xbox نخواهد بود

این مدارک می گوید که تغییر Xbox Retailer دیر یا زود در این 12 ماه اتفاق می افتد ، اما مطمئناً مشخص نیست که آیا مقرره ای که به حقوق پخش منحصر به فرد بازی های ویدیویی رایانه ای نیاز دارد ، تأثیرگذار خواهد بود. بازی های ویدئویی رایانه های شخصی با استفاده از برش باید در xCloud باشد ، همچنین باید ثابت باشد.

در صورت واقعی بودن ، ریاضیات پشت این انتخاب می تواند بیشترین توجه را به خود جلب کند. این بسیار بزرگ است ، و افزایش ابعاد بینندگان و دورهای مختلف که ممکن است بخواهند این انتخاب را حتی با عظمت ارزشمندتر کنند.
بنابراین من به سمت واقعی بودن این مسئله متمایل می شوم ، در نتیجه این ریاضیات ذهن را آزار می دهد.

با این وجود مایکروسافت از Scrooge McDuck پول اضافی دارد ، بنابراین این شرکت کاملاً قابل قبول است که تلاش می کند سالها در تلاش برای تقویت مدل Xbox اضافی موفق باشد. درآمد آن در مدت سه ماه به اندازه کافی بود تا دو بار 7.5 میلیارد دلار خرید ZeniMax خود را پرداخت کند.

شما از طرفداران این بازی هستید؟ نظرتان در مورد این اتفاق چیست؟ در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

 

  نقد و بررسی بازی The Dark Pictures Anthology: House Of Ashes در پلی استیشن 5

برای مشاهده قیمت خرید پلی استیشن 2 | PS2 دست دوم و کارکرده اینجا کلیک کنید

برای خرید ایکس باکس 360 | Xbox 360 کارکرده سالم با قیمت مناسب اینجا کلیک کنید

برای اطلاع از قیمت و خرید پلی استیشن 3 | PS3 دست دوم و استوک سالم با قیمت ارزان اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.