سبد خرید من

بازی های رایگان سرویس PS Plus برای ماه فوریه 2021 معرفی شدند

بازی های رایگان سرویس PS Plus برای ماه فوریه 2021

چندی پیش، بازی های رایگان سرویس PS Plus برای ماه فوریه سال 2021 اعلام شد . که بازی انحصاری کنسول نسل نهمی PS5 و یکی از بهترین بازی های سال 2019 عناوین پیشگام این لیست هستند .

طی این خبر بسیار خوشحال کننده، در پستی در بلاگ پلی استیشن آمده است: ” عنصر اصلی لیست بازی های ماه آینده سرویس PlayStation Plus، سراسر خلاقیت است . هنگام دویدن، ضربه زدن و کوبیدن در جنگ با وسیله نقلیه در بازی Destruction AllStars، مردم را با هرج و مرج بی حد و اندازه خیره کنید، همچنین جنبه هنری خود را با برخی از تصاویر جادویی در بازی Concrete Genie به نمایش بگذارید و در ادامه با توانایی های ماورا طبیعی مبتکر شوید تا بتوانید پوست خود را در کنترل نجات دهید . “

همه این تعاریف را می توان در جهت توضیح آنچه در این سه بازی مهم در لیست بازی های رایگان ماه فوریه سرویس PS Plus،‌ خواند .

پوستری از سرویس پلی استیشن پلاس در ماه فوریه
پوستری از سرویس پلی استیشن پلاس در ماه فوریه

خرید بازی های PS4

خرید بازی PS5

بازی های رایگان سرویس PS Plus برای فوریه 2021:

ویدیویی از بازی های رایگان سرویس Playstation Plus ماه فوریه سال 2021 برای کنسول های PS5 و PS4:

PS5) Destruction AllStars)

پوستر بازی Destruction AllStars برای کنسول PS5
پوستر بازی Destruction AllStars برای کنسول PS5

اگر تا به حال احساس کرده اید که سری بازی Burnout به خوبی به یک رویداد ورزشی پر از صحنه های جذاب تبدیل شده است، بازی Destruction AllStars می تواند برای شما بسیار مناسب و جالب توجه باشد . این دربی یا شهرآورد چند نفره بازیکنان را پشت فرمان وسیله نقلیه ای هدایت می کند که توسط یک سوپراستار درون بازی هدایت می شود و به شما وظیفه می دهد تا در چهار حالت مختلف بازی تا حد امکان آسیب وارد کنید . از زمانبندی، تاکتیک ها و حتی پارکور وسایل نقلیه استفاده کنید تا دشمنان خود را زیر پا بگذارید و قهرمان فدراسیون جهانی تخریب شوید .

  بررسی بازی New Pokémon Snap

Destruction AllStars بازی انحصاری کنسول PS5 است، بنابراین اگر این کنسول نهل نهمی سونی را خریداری کنید، تا 5 آوریل به نسخه جدید دسترسی خواهید داشت، اما متأسفانه این عنوان انحصاری برای کاربران PS4 در دسترس نخواهد بود .

ویدیوی تریلر بازی انحصاری Destruction AllStars برای کنسول PS5:

PS4) Concrete Genie)

عکس پوستر بازی Concrete Genie برای PS4
عکس پوستر بازی Concrete Genie برای PS4

بازی Concrete Genie شما را به شخصیت بسیار فانتزی و رنگارنگ خود تبدیل می كند و شما را با یك مسواك و مقداری رنگ جادویی در تلاش شما برای بازگرداندن شهر آلوده “Denska” به جلال سابق مسلح می كند . جن هایی که با توانایی “Living Paint” خود ایجاد می کنید به شما کمک می کنند تا بر پازل های مختلف بازی غلبه کنید و خیابان ها را از کثیفی ها و زشتی ها تمیز کنید . اگر طرفدار VR باشید، می توانید از دو حالت اختصاصی که تنها در VR مقدور است، برای کمک به خلاقیت خود در جهان این بازی استفاده کنید و در جهت لذت بیشتر از آن ها بهره ببرید .

ویدیوی تریلر بازی Concrete Genie برای کنسول PS4:

PS5 and PS4) Control: Ultimate Edition)

عکس شخصیت بازی Control برای کنسول های PS5 و PS4
عکس شخصیت بازی Control برای کنسول های PS5 و PS4

بازی Control در سال 2019،‌ بهترین بازی سال از نظر بزرگترین وبسایت های نقد و بررسی از حوضه ی بازی  بود و نسخه نهایی یا Ultimate Edition آن، که شامل هر دو نسخه ی عالی آن است، باعث دلگرمی و موفقیت بیشتر شما در این بازی می شود . چرا که در این نسخه با اتصال یک سلاح منحصر به فرد و برخی از توانایی های چشمگیر، شما در نقش جسی فادن، کاوش در “Escher-esque” در اداره کنترل فدرال را به عهده خواهید گرفت .

  مایکروسافت جعبه های هدیه سالگرد ایکس باکس را به طرفداران بصورت رندوم هدیه داد

ویدیوی تریلر بازی Control برای کنسول های PS5 و PS4 سونی:

با وجود اعلام بازی های فوق و همچنین سایر عناوین و هدایای سونی در فوریه،‌ می توان دومین ماه سال 2021 را برای کاربران کنسول های PS5 و PS4 سونی،‌ ماهی بسیار پربار و هیچان انگیز توصیف کرد .

 

مشاهده صفحه پلی استیشن پلاس در سایت پلی استشین در این لینک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.