سبد خرید من

رفع مشکلات مربوط به share در ایکس باکس برای مایکروسافت اولویت اول است

رفع مشکلات مربوط به share در ایکس باکس برای مایکروسافت

مایکروسافت تاکید کرد، تعداد بیشتری پیشرفت در دست انجام است!

رفع مشکلات مربوط به share در XBOX (ایکس باکس)

پیشرفت های بخش های capture و share، در ایکس باکس سری ایکس در راه است ، اگرچه هنوز خیلی زود به نظر میرسد که مایکروسافت بگوید دقیقاً روی ارتقا یا ایجاد چه چیزی کار می کند.

مدیر مدیریت برنامه Xbox ، جیسون رونالد در پاسخ به یکی از طرفداران بر روی توییتر خود این خبر را تأیید کرد که مایکروسافت در جریان برخی مسائل و مشکلات مربوط به بخش share (اشتراک گذاری) کنسول است. او در مورد مواردی که اصلاح می شود یا تغییر می کند ، جزئیاتی را بیان نکرد ، اما تأکید کرد که این مقوله در اولویت اول تیم ماکروسافت است.

اضافه شدن دکمه share در ایکس باکس سری ایکس بنشان می دهد که مایکروسافت برای وضوح تصاویر تولید شده در این کنسول از قبیل اسکرین شات ها ، برش تصاویر و اشتراک گذاری بازی ها ارزش بیشتری نسبت به گذشته قائل است.

پیشنهاد می شود درباره مقایسه ایکس باکس سری ایکس و اس بخوانید.

از این دکمه (share ) می توان برای ضبط فوری فیلم و بارگذاری خودکار آنها در بخش کلیپ های اخیر استفاده کرد. اما از زمان راه اندازی این آپشن ، بازیکنان زیادی اشاره کرده اند که به نظر می رسد استفاده از share (اشتراک گذاری ) گاهی اوقات بیش از حد توان کنسول است و آن را خسته می کند. این اتفاق می تواند منجر به تاخیرهای غیر منتظره و بیش از حد ، اشکالات و باگ ها و حتی مشکلات در به اشتراک گذاری محتوای مورد نظر شود – که تمام موارد ذکر شده می تواند باعث شود دکمه ی جدید share جالب به نظر نرسد و حتی لزوم استفاده از آن احساس نشود.

  بازی جدید Marvel's Midnight Suns معرفی شد! + تریلر و داستان بازی

خوشبختانه ، مایکروسافت سابقه خوبی در پاسخگویی به مسائل و مشکلات Xbox Series X که تاکنون توسط کاربران مشاهده شده، داشته است. ماکروسافت در آخرین به روزرسانی سطح رنگ سیاه در 4K Blu-ray را درست کرد و این آپ دیت دقیقاً بعد از اینکه یک کاربر یوتیوب متوجه شد که رنگ سیاه کمی روشن است و استفاده از کنسول را در طولانی مدت برای چشم بسیار آزار دهنده میکند اتفاق افتاد. رفع مشکل به اشتراک گذاری ممکن است بیشتر از این زمان ببرد ، اما حداقل ما می دانیم که مایکروسافت این موارد را پیگیری می کند.

جیسون رونالد همچنین تأیید کرد که مایکروسافت هنوز در حال کار بر روی بهبود سازگاری Xbox Series X و پشتیبانی آن است و امسال اخبار بیشتر و مهیج تری در مورد گزینه ی جدید share برای ما خواهند داشت.

برای مشاهده سایت رسمی ایکس باکس روی این متن کلیک کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.