سبد خرید من

هر آنچه در مورد Final Fantasy 16 می دانیم

یکی از مهمترین اعلامیه های جریان PlayStation 5 در اوایل سال 2020، Final Fantasy XVI بود. با یک تریلر طولانی که حال و هوای آن را ایجاد می کرد و کمی از گیم پلی بازی را به نمایش می گذاشت ، موارد زیادی برای تجزیه و تحلیل بعدی در خط اصلی داستان وجود داشت.

علاوه بر تریلر آشکار نسبتاً مفصل ، Square Enix همچنین یک وب سایت رسمی راه اندازی کرده است که شامل نگاهی عمیق به دنیای جدید و شخصیت های FFXVI است تا از این طریق بتوانید داستان گذشته را درک کنید.

نکته قابل توجه در مورد این ورودی ، به ویژه ، این است که توسط Creative Business Unit III – که نام نه چندان درخشان برای بخش پشت MMORPG Final Fantasy XIV است ، در حال توسعه است.

امیدوار کننده است با توجه به اینکه Naoki Yoshida در FFXVI پیشگام تولید است – او تیم را پشت سر تولد دوباره FFXIV هدایت کرد و همچنان کارگردانی MMO را ادامه می دهد ، که هرچه بهتر می شود و از نظر قصه پردازی درجه یک محسوب می شود.

FFXVI خود توسط Hiroshi Takai کارگردانی می شود ، که سابقه طولانی در Final Fantasy و Square Enix دارد و او حتی بخشی از توسعه مجدد FFXIV بوده است.

ما هنوز با عرضه FFXVI فاصله داریم ، اما یوشیدا اظهار داشت که اطلاعات مهم جدیدی در مورد بازی در آینده در سال 2021 منتشر خواهد شد. ما در این مطلب همه اطلاعاتی که در مورد این بازی وجود دارد را بیان می کنیم. ادامه مطلب همراه ما باشید.

پلی استیشن وی آر دست دوم

خرید دسته PS4 دست دوم

 

تاریخ انتشار Final Fantasy 16

هیچ خبری در مورد تاریخ انتشار منتشر نشده است. هیروشی تاکای کارگردان ، در بیانیه مشترکی با یوشیدا اندکی پس از فاش شدن بازی گفت: “ممکن است مدتی طول بکشد تا بتوانیم آن را به دست شما برسانیم.

با این حال ، قول می دهم انتظار ارزشش را داشته باشد.” این ممکن است شما را به این باور برساند که نسخه 2021 از جدول خارج شده است، اگرچه گفته می شود که این بازی از چند سال پیش در حال توسعه است.

حتما بخوانید
هر آنچه در مورد Biomutant می دانیم

 

 Final Fantasy 16 برای چه پلتفرم هایی منتشر میشود؟

در حال حاضر ، FFXVI به عنوان انحصاری کنسول PS5 مشخص شده است. این تنها پلت فرم مشخص شده در وب سایت رسمی است. این یک بازی cross-نسل نیز نخواهد بود ، بنابراین دارندگان PS4 برای اجرای آن مجبورند به نسل جدید منتقل شوند.

 

تریلر Final Fantasy 16 FFXVI PS5 (2020) 

 

آیا Final Fantasy XVI به PC یا Xbox می آید؟

Final Fantasy XVI انحصاری کنسول PS5 با زمان محدود خواهد بود. در پیش نمایش این تریلر آمده است: “محتوای زیر در PC شبیه سازی شده از تجربه PS5 ضبط شده است.

” و در پایان تریلر ، این بازی “پس از انتشار در PS5 برای مدت زمان محدودی در پلتفرم ل های دیگر در دسترس نخواهد بود” ، با پاورقی می گوید این بازی در رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد دوام انحصار وجود ندارد.

اگرچه جدیدترین بازی این فرانچایز ، Final Fantasy VII Remake ، همچنان به صورت انحصاری پلی استیشن باقی مانده است ، اما اگر FFXVI در مقطعی به Xbox بیاید ، تعجب آور نخواهد بود.

خرید بازی دست دوم PS4

خرید PS5 (پلی استیشن 5) + قیمت ارزان در تهران

 

 

تریلر

تریلر چهار دقیقه داستان ، برش و گیم پلی را ارائه می دهد. این تریلر پر از جزئیات است که تصویر واضحی از آنچه FFXVI به همراه دارد را ترسیم می کند. همچنین از یک تم هماهنگ قدرتمند با چند لمس Final Fantasy مانند نمادین Crystal Prelude برخوردار است.

 

داستان بازی تا اینجا

از آنچه می توانیم از تریلر و وب سایت رسمی بگوییم ، اختلافاتی بین قلمروها (اساساً کشورها) در دنیای Valisthea و یک سری درام سیاسی وجود دارد ، اما همچنین تمرکز بر Dominants – اینها چند نفر خاص هستند که می توانند قدرت Eikons ، همان چیزی است که احضار در جهان FFXVI (و در FFXIV) نامیده می شود.

به نظر می رسد که شما در داستان FFXVI از دو بازه زمانی جداگانه عبور خواهید کرد ، که می توانید از تکامل شخصیت اصلی Clive Rosfield از یک جوان سرخوش با یک مدل موی فانتزی گرفته تا یک کهنه سرخ پشمالو با ریش بدبو و علامت گذاری شده روی صورت او بعدا در زندگی خال کوبی کنید.

او پسر پادشاه سلطنتی است ، و به نظر می رسد قادر به استفاده از قدرت های مربوط به Eikon در جنگ است ، اما لزوما خود یک سلطه گر نیست. او قسم خورده است که از برادرش جوشوا ، پسر جوان که به جای آن به عنوان یک غالب ، محافظت می کند ، محافظت کند.

حتما بخوانید
مقایسه گرافیک بازی THE LAST OF US PART II در PS4 و PS4 PRO و PS5

با این حال ، همانطور که در تریلر نشان داده شده است ، جاشوا نمی تواند Eikon خود را کنترل کند – او پس از تماشای کشته شدن شخصی که احتمالاً مهم است درست قبل از چشم او ، ققنوس را احضار می کند.

این حوادث با نبردی بین ققنوس و ایفریت ، که ممکن است فاجعه ای باشد (که در پروفایل های شخصیت های رسمی ذکر شده است) ، Clive را در FFXVI هدایت می کند ، مهار می شود.

شخصیتی دیگر که در تریلر مشاهده می کنید جیل واریک است. او دختر جوانی با موهای خاکستری است که جاشوا را همراهی می کند. گفته می شود که او زندگی پیچیده ای داشته است ، زیرا او از قلمرو دیگری به وجود آمده است و اساساً توسط رزفیلد پذیرفته شده است و به عنوان واسطه ای بین ملت های درگیر جنگ عمل می کند.

گفته می شود که او هم قابل اعتماد برای Clive و Joshua است.

داستان و شخصیت های بازی Final Fantasy 16

در سرتاسر تریلر ، شخصیت دیگری را مشاهده می کنید

در نبردها و گفتگوها درباره آشفتگی سیاسی که به نظر می رسد جنگ در والیستا را دامن می زند. شما شاهد آیکون های نمادین دیگری مانند شیوا و تایتان هستند که در میدان جنگ استفاده می شوند.

به نظر می رسد Eikons ، و Domainants از لحاظ گسترش ، شبیه سلاح های جنگی قدرتمند هستند که تعادل قدرت را بین قلمروهای Valisthea تغییر می دهند. همچنین درگیری علیه یک Dragoon زره پوش ، گفته می شود یک افعی امپریالیستی است ، که شخصیت ها را تکان می دهد و یکی دیگر از عناصر اصلی است.

نکته دیگری که باید در نظر گرفت این است که دنیای FFXVI همچنین پیرامون آنچه Mothercrystals نامیده می شود ، که گفته می شود زمین را با اتر (اساساً جادو) برکت می دهد ، می چرخد. اما یک نیروی مخرب به نام The Blight نیز در حال بهم ریختن جهان است.

لازم به یادآوری است که عنوان FFXVI این است: “میراث بلورها تاریخ ما را برای مدت زمان کافی شکل داده است.” ما از معنی آن مطمئن نیستیم ، اما تحریک کننده است و ممکن است مربوط به اتفاقاتی باشد که برای والیستیا رخ داده است.

خرید و قیمت PS4 فت دست دوم

خرید ایکس باکس وان اس دست دوم + (دو دسته و فول گیم) ارزان

 

حتما بخوانید
بررسی بازی Biomutant در PC

 

آنچه آرم می تواند به ما بگوید

ما همیشه می توانیم به هنرمند Yoshitaka Amano اعتماد کنیم تا برای هر Final Fantasy یک آرم جدید بسازیم که چیزی در مورد داستان بازی به ما بگوید. در مورد آرم FFXVI ، این Ifrit و Phoenix به صورت رو در رو در یک مبارزه حضور دارند.

با وجود Ifrit به عنوان یک نیروی اصلی مخالف و ققنوس Eikon که Rosfields از آن استفاده می کنند ، به نظر می رسد این یک درگیری اصلی است که بازی را هدایت می کند.

همچنین به نظر می رسد که Eikons در عملکرد جهان FFXVI بسیار مهم است ، بیشتر از بازی های قبلی Final Fantasy.

تریلر، گیم پلی، پلت فرم ها و تاریخ انتشار بازی Final Fantasy 16

 

گیم پلی بازی Final Fantasy 16

با توجه به گیم پلی بازی در تریلر ، FFXVI سبک جنگی اکشن RPG به خود گرفته و به نظر می رسد شباهت هایی به FFXV و FFVII Remake دارد.

Clive می تواند گلوله های آتشین را به زمین بیندازد ، با شمشیر و توانایی های تار مانند خود درگیر شود و از چند قدرت استفاده کند که به نظر می رسد به Eikons گره خورده اند (با مشت سنگی احضار شده در مبارزه با Dragoon نشان داده می شود).

هیچ عنصر UI یا HUD نشان داده نشده است ، بنابراین دشوار است تشخیص دهید که آیا این بخشهایی از سیستم نمادین ATB (نبرد زمان فعال) این مجموعه را در خود جای داده است ، نحوه پخش طلسم ممکن است کار کند ، یا حتی نحوه برخورد مبارزات نیز وجود دارد.

ما همچنین Clive را فقط در عمل دیده ایم ، بنابراین مطمئن نیستیم که یک سیستم مهمان وجود دارد یا چگونه کار می کند (البته در صورت وجود).

چیزی که باید بدانید این است که ریوتا سوزوکی ، که یک طراح مبارزه برای Devil May Cry 5 و Dragon’s Dogma بود ، مدیر نبرد برای FFXVI است ، که می تواند نتیجه ای کاملاً هیجان انگیز باشد.

 

از کجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد Final Fantasy XVI پیدا کنید

جزئیات بیشتر در مورد معلومات FFXVI را می توان در وب سایت رسمی Final Fantasy 16 بازی مشاهده کرد.

به نظر می رسد این یک بازی جاه طلبانه با تأکید بر جهان سازی و دامنه وسیع است و همانطور که قبلاً گفته شد ، یوشیدا می گوید که اطلاعات بیشتری در مورد این بازی در سال 2021 ارائه می شود.  هر زمان که جزئیات بیشتری از FFXVI فاش شود ،ما آن را پوسس خواهیم داد.

خرید پلی استیشن 3 فت دست دوم

خرید PS5 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *