سبد خرید من

هر آنچه درباره نسخه جدید Mass Effect می دانیم

BioWare اعلام کرده است که در حال حاضر روی Mass Effect بدون نام و نام تجاری جدید کار می کند (که از این پس ما به آن Mass Effect 4 خواهیم گفت). به نظر می رسد RPG آینده دنباله ای مستقیم برای Mass Effect 3 و Mass Effect: Andromeda باشد.

در ادامه مطلب در سایت فروشگاه پلی استیشن ایران، همه اطلاعاتی که در حال حاضر در مورد Mass Effect 4 می دانیم مرور می کنیم ، که البته چیز خیلی زیادی هم نیست.

اگر به بازی Mass Effect علاقه مند هستید پیشنهاد میکنیم که مطالب دیگر سایت ما در رابطه با این بازی جذاب را هم بخوانید:

نقد و بررسی کامل بازی Mass Effect: Legendary Edition [ویدئو]

راهنما | ترفندها | و راز و رمزهای بازی Mass Effect Legendary Edition [ویدئو]

مقایسه و بهبود عملکرد Mass Effect: Legendary Edition در سه گانه های اصلی

تاریخ انتشار بازی Mass Effect 4 جدید 

BioWare هنوز تاریخ انتشار این Mass Effect جدید را اعلام نکرده است. با توجه به اینکه ما کمی بیشتر در مورد Dragon Age 4 می دانیم و با توجه به اینکه این بازی برای اولین بار دو سال قبل از اعلام بازی Mass Effect 4 مورد تمسخر قرار گرفت ، تصور می کنیم BioWare Dragon Age را قبل از Mass Effect منتشر خواهد کرد ، اما باید منتظر بمانیم و ببینیم.

حتما بخوانید
بررسی بازی Oddworld: Soulstorm در ps5

 

درباره نسخه جدید بازی Mass Effect چه میدانیم؟

ما درباره Mass Effect 4 اطلاعات کمی داریم ، بیشتر اطلاعات ما از تریلر بازی است. این تریلر دو کهکشان مختلف را به نمایش می گذارد و این نظریه را که ممکن است Mass Effect 4 دنباله ای برای Mass Effect 3 و Mass Effect: Andromeda باشد ، به نمایش می گذارد و داستانی را روایت می کند که دو کهکشان جداگانه را در بر می گیرد.

حداقل به نظر می رسد که این بازی دنباله ای مناسب برای بازی Mass Effect 3 باشد ، زیرا در تریلر می توانید مردگان دروغ و یک Liara T’Soni قدیمی را ببینید. لیارا در Mass Effect 3 صد و نه ساله است و نژاد او ، آساری ، می تواند نزدیک به 1000 سال زندگی کند ، بنابراین Mass Effect 4 می تواند 900 سال پس از وقایع سه گانه اصلی رخ دهد.

 

جدیدترین تریلر بازی Mass Effect

امروز یک تریلر از Mass Effect جدید داریم.

 

پلتفرم

پلتفرم های راه اندازی این Mass Effect جدید هنوز مشخص نشده است ، گرچه ما این فرض را داریم که برای نسل کنونی کنسول ها ، Xbox Series X | S و PlayStation 5 و همچنین رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

شک داریم این نسخه برای سخت افزارهای نسل گذشته منتشر شود ، اما هیچ چیز به طور رسمی منتفی نیست.

برای خرید پلی استیشن 5 دست دوم + قیمت ارزان اینجا کلیک کنید

برای خرید ایکس باکس سری ایکس | اس (Xbox Series X | S) دست دوم ارزان اینجا کلیک کنید

 

مشخصات سیستم مورد نیاز (PC) بازی Mass Effect

حتما بخوانید
تاریخ انتشار و تریلر گیم پلی بازی FIFA 22 فاش شد!

باز هم ، این بازی هنوز برای هیچ سخت افزاری تأیید نشده است و این شامل رایانه شخصی نیز می شود. ما هنوز نمی دانیم حداقل مشخصات رایانه شخصی این Mass Effect و توصیه شده چقدر خواهد بود یا اینکه این بازی حتی برای رایانه های شخصی نیز منتشر خواهد شد یا خیر.

 

جزئیات چند نفره

BioWare مطلبی به اشتراک نگذاشته است که آیا Mass Effect جدید دارای چند نفره است یا خیر. امیدواریم که انجام شود ، همانطور که Mass Effect 3 و Mass Effect: Andromeda از یک بازی چند نفره حالت horde بسیار سرگرم کننده برخوردار بود که بر کار تیمی و استراتژی تأکید داشت.

 

جزئیات DLC 

هیچ خبری از BioWare یا ناشر EA در مورد پشتیبانی Mass Effect جدید از DLC یا تراکنش های خرد وجود ندارد. Mass Effect 3 و Mass Effect: Andromeda دارای تراکنش های خرد در چند نفره مربوطه بود ، و در سه گانه اصلی شامل توسعه های DLC با پرداخت هزینه بود که به گروهان اضافی ، تلاش های جانبی داستان محور و سلاح ها و زره های اضافی می شد.

تا به امروز ، Mass Effect 2 و Mass Effect 3 از بهترین DLC ها برخوردار هستند ، بنابراین اگر BioWare مدیریت کند ، بد نیست هزینه DLC را برای Mass Effect 4 بپردازیم. تا دوباره به آن کالیبر داستان سرایی برسیم.

 

جزئیات پیش سفارش بازی مس افکت جدید

Mass Effect جدید BioWare هنوز برای پیش سفارش در دسترس نیست.

بطور کلی هنوز هیچ اطلاعات دقیقی از این بازی در دست نیست و هر چه هست حدس هایی از تریلر عرضه شده آن است. در آینده اخبار تکمیلی این بازی را پوشش خواهیم داد.

حتما بخوانید
هر آن چیزی که در مورد Starfield می دانیم

قیمت ایکس باکس وان اس دست دوم

خرید PS4 اسلیم دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *