سبد خرید من

مقایسه و بهبود عملکرد Mass Effect: Legendary Edition در سه گانه های اصلی

مقایسه و بهبود عملکرد Mass Effect: Legendary Edition در سه گانه های اصلی

مقایسه Mass Effect: Legendary Edition و نحوه بهبود آن در سه گانه های اصلی این سری

در حالی که تنها حدود یک ماه مانده است تا نسخه Mass Effect Legendary Edition نسخه ای دوباره از سه گانه اکشن RPG را در رایانه های شخصی و کنسول ها عرضه کند ، Bioware تریلر جدیدی دارد که نگاه بهتری را در مورد ارتقا تصویری موجود در فروشگاه ارائه می دهد.

صحنه های برش از قبل ارائه شده با کیفیت 4K بازسازی شده اند و ویژگی های موتور که تا قبل از Mass Effect 3 وجود نداشت اکنون در عناوین قبلی وجود دارد.

در اینجا هیچ جزئیاتی درباره “پیشرفت های هدفمند” که می توانیم در کنسول های نسل جدید PS5 و Xbox Series X انتظار داشته باشیم وجود ندارد ، اما در غیر این صورت این یک نگاه جذاب به آینده است. نسخه Legendary Edition برای اکران در تاریخ 14 مه برنامه ریزی شده است.

خرید PS4 دست دوم

 

تریلر رسمی مقایسه Remastered (4K) Mass Effect Legendary Edition

 

تغییرات در نسخه جدید بازی Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition یک تریلر مقایسه جدید با یک ماه تاریخ انتشار دریافت کرده است ، که نشان می دهد چگونه نسخه جدید بازسازی شده در سه گانه اصلی بازی Mass Effect بهبود می یابد.

این یک نگاه به شخصیت بهتر ، جلوه های محیطی و بصری ، از جمله پاسهای زیبا سازی ، ارائه پوست ، بافت های پیشرفته / بازسازی شده ، مدل های سه بعدی با جزئیات بیشتر ، سایه چشم ، برش های روشن و جلوه های بعدی جهانی مانند نقشه برداری صدا ، حجم ، عمق میدان ، انسداد محیط و پراکندگی زیر سطح.

اگر می خواهید حتی بیشتر و با جزئیات بیشتر ، توسعه دهندگان Mass Effect: Legendary Edition BioWare یک متن در این رابطه ارائه داده است.

BioWare خاطرنشان می کند: “ساخت مجدد یک بازی واحد یک فرایند فریبکارانه پیچیده است ، بنابراین ایجاد یک برنامه مناسب برای بهترین روش برای کاهش خطر در حالی که دوباره سه بازی را برای توسعه کامل باز کرده اید ، بیشتر از همه در ذهن ما بود.

  هر آنچه در مورد Starfield می دانیم

” آنها باید بیش از سی هزار بافت را برای Mass Effect: Legendary Edition بهبود بخشند ، بسیاری از آنها از 720p یا پایین تر به 4K – استاندارد برای ریمستر جدید.

بیشتر آن با استفاده از برنامه های up-res مجهز به هوش مصنوعی همراه با به روزرسانی Unreal Engine 3 (که در سه گانه اصلی Mass Effect استفاده می شود) به “نسخه به روزتر و یکپارچه” انجام شده است.

تغییرات در نسخه جدید بازی Mass Effect: Legendary Edition

عنوانی که بیشترین کار را می طلبید ، طبیعتاً اولین بازی Mass Effect بود که در سال 2007 در Xbox 360 منتشر شد.

در صورت امکان ، BioWare نسخه های بهتری از دارایی های بصری مورد استفاده در دنباله ها را ارائه داد – Mass Effect 2 و Mass Effect 3 – اما آنها مراقب بودند تسطیح نکردن حس گذشت زمان (مانند پیری شخصیت ها یا اصابت موشک در بعضی موارد)، یا حتی خطاهای تجارتی مانند تغییر لباس فرم.

BioWare واقع گرایی را به بافتهای قدیمی تزریق کرد و آنها را واكنش پذیرتر به نور ، گسترش انیمیشن ها و افزودن اثرات ذرات ثانویه یا تقویت شراره های عدسی افقی سه گانه دانست.

برش های پیش رندر شده در هر کجا که ممکن است با کیفیت 4K برای Mass Effect: Legendary Edition مجدداً ارائه شده اند و باقی مانده از طریق یک برنامه مجلل AI است. تیم هنرمندان محیط زیست لوازم جانبی را به “مناطق فوق العاده بایر” اضافه کردند ، بافت هایی با وضوح کم یا کشیده را بازسازی کردند و دارایی های سه بعدی دندانه دار را هموار کردند.

در این مرحله ، BioWare همچنین با اشکالاتی که از روند بازسازی مجدد بوجود آمده بودند ، برخورد کرد. طراحان نورپردازی بعدی را دنبال کردند و تمام موارد فوق الذکر را اضافه کردند و ویژگی های موتور Mass Effect 3 را به دو بازی اول آوردند.

سرانجام ، BioWare باعث بهبود گسترده قلم مو در کل جهان شد. در حال حاضر دارای ساختمان های بیشتر ، اثرات دود و آتش سوزی بیشتر و خسارات و آوارهای بیشتری برای انعکاس حمله گت است.

  نقد و بررسی بازی کشتی کج 2021 برای ps4 + تیزر رسمی و گیم پلی

در نوویه ، طوفان شدت یافته است و Eden Prime ، اولین مکان در Mass Effect ، از تغییرات موجود در Mass Effect 3: From Ashes DLC سود می برد. اما BioWare با قرار دادن آفتاب در ساعت طلایی ، خاکستر بیشتر ، آسیب آتش سوزی و نبرد ، و شاخ و برگ بیشتر و ساختارهای تخریب شده ، بیشتر در این زمینه بهبود یافته است.

 

Mass Effect Legendary Edition – تمام تغییرات عظیم که باید بدانید

در کنار تریلر ، BioWare وبلاگ گسترده ای را منتشر کرد که جزئیات روند کار آنها برای بازسازی بازی های اصلی Mass Effect را شرح می دهد.

آنها انتشار نهایی یک بازی را به خانه ای از کارتها تشبیه کردند و حتی “گرد و غبار بیرون کشیدن ، چه رسد به اجرای تغییرات اساسی مانند به روزرسانی نسخه موتور” می تواند باعث بروز موضوعات متنوعی شود ، به همین دلیل نیست فرایند ساده ای است که فقط زدن یک لایه رنگ تازه روی آن است.

پرش از 720p بومی (ارتقا یافته به 1080p) به ماشین هایی که می توانند رزولوشن های 4K را اجرا کنند یک چالش خاص بود ، زیرا این به معنای بازسازی یا انجام مجدد “بیش از” 30،000 بافت بود که در اصل برای وضوح بسیار پایین تر بود.

برای شخصیت هایی که در هر سه بازی ظاهر شدند ، مانند لیارا ، گاروس ، کایدن ، کاپیتان اندرسون و غیره ، ما در طول سه گانه با پیر شدن ، بلوغ یا اصابت موشک ، تغییرات جزئی را حفظ کردیم.

بدیهی است که ما نمی توانستیم اجازه دهیم یونیفرم هایی با مارک “SR2” به هواپیمای Normandy SR1 سر بزنند و هنوز هم دوست داشتیم که لباس های Alliance Admiralty با پیشرفت سه گانه نظامی و براق تر شوند ، بنابراین هر نسخه را بهبود بخشیدیم آن لباس ها به صورت جداگانه.

و سرانجام ، فراتر از به روزرسانی تصاویر بصری بازی ، BioWare شروع به بررسی روش هایی کرد که می توانند در نحوه عملکرد بازی پیشرفت کنند.

باز هم ، مشخصاً این امر در “جهش کیفی قابل توجه بین دو بازی اول” و تمایل به بازی اول کمی بیشتر با دو بازی دیگر بود. بخش عمده ای از این بازنگری در هنر مفهوم اصلی برای سطوح و مقایسه آنها با آنچه برای تحقق بهتر دیدگاه اصلی ارسال شده بود. این نیز جایی است که کیفیت زندگی و تغییرات بازی ایجاد شده است.

  معرفی شخصیت های مورتال کمبت Mortal Kombat + تصویر

تفاوت و مقایسه + ویدئو Mass Effect: Legendary Edition

آیا با Mass Effect: Legendary Edition همگام نشده اید؟

 

ویژگی های اصلی شما می توانید از این مجموعه انتظار داشته باشید:

حماسه سینمایی را دوباره زنده کنید

Three Games، One Launcher: از طریق محتوای پایه تک نفره و بیش از 40 DLC از هر سه بازی شامل اسلحه تبلیغاتی ، زره پوش و بسته بازی کنید.
Remastered for a New Generation: سه گانه را در 4K Ultra HD با عملکرد ، تصاویر و گرافیک پیشرفته تجربه کنید ، همه در HDR موجود است.
بهبودهای بصری در هر 3 بازی: به روزرسانی ها شامل مدل های پیشرفته ، سایه بان ، FX ، نور و عمق میدان ، به علاوه صدا با وضوح کامل هستند.

افسانه شپرد را تجربه کنید

سفارشی سازی جدید Shepard: با بهبود مو ، آرایش ، رنگ چشم و رنگ پوست ، می توانید Shepard خود را در یک شخصیت خالق متحد با تمام گزینه های موجود در سه گانه کامل ایجاد کنید یا بازی به عنوان نماد Femshep را از Mass Effect 3 که اکنون در همه عناوین موجود است.

 

پیشرفت های گیم پلی برای اولین بازی Mass Effect:

از بهبود هدف و تعادل سلاح ها ، SFX ، کنترل های بهتر ماکو ، ورودی / کنترل ، رفتار تیم ، رفتار پوشش و دوربین های گیم پلی لذت ببرید.

پیشرفت های گیم پلی برای اولین بازی Mass Effect:

تاریخ دقیق انتشار بازی Mass Effect: Legendary Edition

Mass Effect: Legendary Edition در تاریخ 14 مه در رایانه های شخصی ، PS4 و Xbox One منتشر می شود. همچنین با PS4 و Xbox Series S / X از طریق سازگاری به عقب قابل پخش خواهد بود – با BioWare امیدوار کننده “پیشرفت های هدفمند” برای کنسول های نسل بعدی.

با شروع از Rs می توانید نسخه Mass Effect Legendary Edition را پیش سفارش دهید. 3999 دلار / 60 دلار اعضای EA Play / Xbox Game Pass Ultimate به ترتیب 10 درصد تخفیف در Origin / Microsoft Store دریافت می کنند.

 

برای خرید بازی کارکرده پلی استیشن 3 اینجا کلیک کنید

برای خرید بازی کارکرده پلی استیشن 4 اینجا کلیک کنید

برای خرید بازی کارکرده پلی استیشن 5 اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.