سبد خرید من

درگیر شدن با فورتنایت لور کمی سخت است. در زیر شمارش معکوس شخصیت‌های اصلی بازی Fortnite را خواهید دید.

از آنجایی که Epic دوست دارد افشاگرهای بزرگ خود را به صورت قطره‌ای تغذیه کند، ما این داستان را در صورت لزوم به‌روزرسانی می‌کنیم – برای مثال، وقتی با تعداد بیشتری از هفت مرموز آشنا می‌شویم یا با زنجیره‌ای از فرمان‌های Imagined Order آشنا می‌شویم. در حال حاضر، در این مطلب 10 شخصیت مهم در داستان Fortnite تاکنون آورده شده است.

 

10. The Prisoner

تصویر The Prisoner از مهم ترین شخصیت های Fortnite

ما این دهمین جایگاه را در لیست برای The Prisoner رزرو می کنیم، که ممکن است در واقع یکی از The Seven باشد، یک گروه مخفی که به نظر می رسد در حال جنگ با Imagined Order (IO) برای کنترل نقطه صفر و در نتیجه جزیره Fortnite است. . زندانی در قله قطبی توسط پادشاه یخی در فصل 1، فصل 7 اسیر بود، قبل از اینکه کوه یخی آب شود و به The Prisoner اجازه فرار دهد.

او بعدها آتشفشانی را تشکیل داد و بخش هایی از آتنا را سوزاند، قبل از اینکه دیگر هرگز دیده نشود. یعنی حداقل تا زمانی که عکس او در کنار اعضای تایید شده The Seven in The Bridge ظاهر شد، مکانی که نقطه صفر را در خود جای داده است. هر کسی که تخته چوب پنبه را گذاشت و آن را با سرنخ هایی تزئین کرد، به نظر می رسد فکر می کند زندانی عضوی از The Seven است، و با قضاوت از روی کلاه خود، ممکن است درست باشد.

برای خرید پلی استیشن 5 آکبند روی این متن کلیک کنید

 

9. Midas

تصویر Midas

میداس به‌عنوان رهبر GHOST، یک شاخه شبه‌نظامی و جاسوسی آشکار از IO، نقش بزرگی را در شروع فصل 2 بر عهده گرفت و تقریباً یک سال به نقطه کانونی داستان تبدیل شد. اقدامات او منجر به تغییرات گسترده ای در جهان فورتنایت شده است، مانند زمانی که او سعی کرد از طوفان عبور کند و در نهایت منجر به ایجاد یک سونامی بزرگ شد که کل جزیره را برای فصل 2، فصل 3 Fortnite فرا گرفت به وضوح قدرت زیادی به او داده شد.

GHOST، اگرچه به نظر نمی رسد اقدامات او در مورد طوفان توسط IO تایید شده باشد، زیرا آنها می توانند ثبات نقطه صفر را تهدید کنند. بنابراین، به نظر می‌رسد میداس درست قبل از راه‌اندازی دستگاه خود به SHADOW فرار کرده است، که در ادامه برخی از بزرگترین تغییرات جزیره را معرفی می‌کند.

خرید PS4 آکبند در این لینک

 

8. Raz

شخصیت Raz در فورتنایت

ما Raz را فقط برای یک فصل دیدیم، اما او بیش از بسیاری از شخصیت‌ها اثر خود را در دنیای Fortnite گذاشت. راز به عنوان عضوی از نوعی فرقه پرستش مکعب، سعی کرد از قدرت نقطه صفر افشا شده برای دستاوردهای اسرارآمیز خود در فصل 2، فصل 6 استفاده کند، اما در نزدیکی انرژی تاریک مکعب ها، آلوده شد.

  تریلر گیم پلی بازی resident evil village

آن را و در نهایت با نقطه صفر پیچید تا جایی که او اساسا جزیره آپولو را روی نقشه برای The Last Reality، جناح بیگانه Fortnite، پینگ کرد تا به آن حمله کند. آنها دقیقاً همین کار را کردند که بعداً به جنگ مکعب فاجعه بار منجر شد. با این حال، این سوال باقی می‌ماند که آیا راز مکان آپولو را دقیقاً همان چیزی را که مکعب‌های حساس می‌خواستند آشکار می‌کرد؟

خرید Xbox One

 

7. The Cube Queen

جدیدترین شخصیت در این لیست نیز به نظر می رسد بدترین شخصیت باشد. ملکه مکعب در فصل 2، فصل 8، که دو فصل قبل توسط راز اشاره کرد، وارد شد. به نظر می رسد که او هم رهبر The Last Reality و در نتیجه خود مکعب ها باشد، اگرچه معلوم نیست که آیا این نقشی است که او ادعا کرده است یا از طریق نوعی تلقین که راز از آن رنج می برد به او واگذار شده است.

گفته می شود که ملکه مکعب قبلاً مانند رهبر گونه های مهاجم بین بعدی “واقعیت های بی شماری” را از بین برده است. یک مکعب منفرد (که جامعه با نام مستعار کوین نامیده می‌شود)، احتمالاً توسط ملکه در فصل 1، فصل 5 فرستاده شد و تقریباً یک فصل بعد جزیره را ویران کرد. در زمان نگارش، به نظر می رسد که او تصمیم دارد آپولو را به عنوان جایزه بعدی خود بپذیرد، که اکنون به یک ارتش مکعب کامل مجهز شده است.

خرید بازی PS5

 

6. The Paradigm

ما تاکنون اطلاعات کمی در مورد The Paradigm داریم، اما آنچه می‌دانیم او را به عنوان حیاتی در افسانه‌های کلی فورتنایت ثابت می‌کند. او یکی از تنها چهار عضو تایید شده The Seven است، گروه اسرارآمیز بازی از شخصیت‌های نقابدار که شبیه ابرقهرمانان اصلی Fortnite هستند.

هنوز مشخص نیست که آنها چقدر قدرت دارند، اما می دانیم که پارادایم و متحدانش کاملاً مخالف نظم تصوری هستند، ظاهراً به این دلیل که هر کدام قصد دارند با نقطه صفر دست و پنجه نرم کنند، اما باید روش های مختلفی برای انجام این کار داشته باشند.

The Imagined Order اساساً The Paradigm و کسانی مانند او را کنار گذاشته است، اما ممکن است ما به سمت مونتاژ مجدد آنها و بازپس گیری نقطه صفر در زمان حرکت کنیم.

خرید بازی PS4

 

5. The Scientist

عکس The Scientist

یکی دیگر از اعضای تایید شده The Seven، The Scientist در نحوه پایان فصل 1 نقش مستقیم داشت. هنگامی که نقطه صفر آتنا در فصل X آسیب پذیر بود، دانشمند وارد شد تا با نقطه صفر درگیر شود، اگرچه انگیزه های او هنوز مشخص نیست.

  در کنفرانس نینتندو در E3 2021 چه گذشت؟

دانشمند با استفاده از سیستم پیچیده ای از موشک ها و شکاف ها، موشکی را مستقیماً روی نقطه صفر منفجر کرد که منجر به سیاهچاله ای شد که تمام آتنا را بلعید و بعداً آن را به عنوان آپولوی تجدید شده به بیرون پرتاب کرد.

به نظر می‌رسد این اقدام شدید تنها راه‌حل مناسب برای نجات نقطه صفر در معرض قرار گرفته بود، که قبلاً در اعماق دریاچه لوت قرار داشت. بدون تلاش او، جهان هستی ممکن است برای همیشه به پایان رسیده باشد – یا این واقعاً نقشه او بود؟

خرید بازی Xbox Series X

 

4. The Visitor

The Visitor اولین عضوی از The Seven بود که در خط داستانی Fortnite با آن آشنا شدیم، زمانی که در فصل 1، فصل 3 با یک کپسول فلزی که در داخل یک شهاب سنگ جاسازی شده بود، به جزیره برخورد کرد. موشک، سپس آن را به آسمان پرتاب کرد که منجر به اولین رویداد زنده داستانی Fortnite، Blast Off، در سال 2018 شد.

قصد او از موشک در بهترین حالت مبهم باقی می ماند، اما یک نظریه این است که او برای بقیه The Seven سیگنال می داد، بنابراین آنها می تواند به آتنا برسد و احتمالاً آن را از کنترل IO پس بگیرد. او بعداً در فصل X دوباره ظاهر شد و The Scientist را با خود آورد و تا همین اواخر به عنوان رهبر فرضی The Seven در نظر گرفته می شد، اما این نقشی است که اکنون می دانیم به آن تعلق دارد…

بازی Xbox One

 

3. The Foundation

بنیاد در سراسر فورتنایت، مخصوصاً اخیرا، فعالیت می‌کند، و این واقعیت که دواین جانسون صداپیشگی او را بر عهده دارد، به ما می‌گوید Epic برنامه‌های بزرگی برای این چهارمین عضو تایید شده The Seven دارد.

باید کمیک تک شات  را خوانده باشید تا کاملاً در جریان اتفاقات او قرار بگیرید، اما در اینجا یادداشت های جرقه ای وجود دارد: بنیاد در جریان فینال Zero Crisis در فصل 2، فصل 6 وارد شد. و پس از یک مشاجره کوتاه با جونزی، تصمیم گرفت در ازای دریافت اطلاعات در مورد مکان جنو و خواهران، که هویت آنها تا به امروز مخفی مانده است، به تعمیر نقطه صفر کمک کند.

بنیاد در داخل نقطه صفر گیر کرده بود و آن را مانند اطلس در کنار هم نگه داشته بود، تا اینکه در طول تهاجم بیگانگان از آن خارج شد و به گاتهام (بله، آن گاتهام) پرواز کرد، جایی که او با بتمن برای بازگشت به آپولو کار کرد.

آخرین موردی که از او دیدیم، بنیاد به آپولو بازگشته بود و اکنون در جستجوی جونزی است. او همچنین ماموریت خود را – به بتمن از همه مردم – توضیح داد و گفت: “من یک گروه را رهبری می کنم… The Seven. هدف ما توقف The Order، آزادسازی The Zero Point و نابود کردن The Loop است.

بازی های دست دوم PS5

 

2. Doctor Slone

شخصیت Doctor Slone در بازی Fortnite

اسلون با این که رهبر بی رحم IO- یا حداقل بالاترین عضوی است که تا به حال ملاقات کرده ایم- نامی برای خود دست و پا کرده است. به هر حال بی رحمی او زیر سوال نمی رود.

  لیست بهترین بازی های رایگان Xbox Series S و X + ویدئو تریلر

او برای اولین بار در فصل 2، فصل 7 ظاهر شد و لوپرها (بازیکنان) را برای مقابله با تهاجم The Last Reality به خدمت گرفت. اما او بعداً هنگامی که لوپرها را رها کرد تا در منطقه انفجار بمبی که به آنها کمک کردند مخفیانه وارد کشتی بیگانه مادرشیپ شوند، به آنها خیانت کرد. خیانت او به طور کامل طبق برنامه پیش نرفت، زیرا مکعب ها بیدار شدند و آپولو را تصرف کردند و برخی از لوپرها را نجات دادند، اما منجر به پایان فصل 2 شد.

تاریخچه اسلون در سرتاسر Fortnite اشاره شده است، از جمله یک صفحه بارگیری قابل باز شدن که تمرینات مادام العمری را که او برای رساندن او به جایی که امروز گذرانده است را به تصویر می کشد.

در حالی که ما هنوز نمی دانیم که آیا او به کسی بالاتر از خودش پاسخ می دهد یا خیر، می دانیم که به نظر می رسد او برای مدت طولانی در خط داستانی Fortnite نقش اساسی داشته باشد، زیرا او مستقیماً در شبکه ای از دسیسه هایی که The Seven را احاطه کرده است درگیر شده است. و نظم خیالی.

خرید PS4 دست دوم

 

1. John Jones

کاراکتر John Jones از شخصیت های مهم بازی Fortnite

جان جونز AKA Agent جونز آکا، معروف ترین، جونزی، قهرمان بازی Fortnite است. از طریق چشمان او و سخنان تروی بیکر است که ما بیشتر داستان Fortnite را تجربه می کنیم. جونز عضوی از Imagined Order بود که برای تعمیر نقطه صفر در فصل 2 فرستاده شد، و به همین منظور، او بسیاری از بزرگترین شکارچیان جهان را برای کمک به محافظت از آن، مانند الن ریپلی، سارا کانر، و ماندالوریان به خدمت گرفت.

هنگامی که نتوانست از آن محافظت کند، جونز از دستورات IO خود سرپیچی کرد و با The Seven تماس گرفت به این امید که آنها ممکن است واقعیت را نجات دهند. IO آمادگی انجام چنین کاری را نداشت زیرا این کار باعث شعله ور شدن مجدد مبارزه بین دو طرف می شد، بنابراین جونز آنها را به خاطر آنچه که به عنوان خیر بزرگتر می دید کنار گذاشت. با کمک بنیاد، جونز توانست حداقل برای مدتی از نقطه صفر محافظت کند.

در سرتاسر فورتنایت، ما شاهد حضور جونز در قالب «عکس‌های فوری» یا نسخه‌های جایگزین از خود بوده‌ایم. هنگامی که بازیکنان به جزیره بازگشتند و برای یا علیه نقطه صفر، (توجیه درونی برای دورهای نبرد رویال) مبارزه می‌کنند، اغلب می‌توانند تغییر کرده بازگردند.

بنابراین، بسیاری از چهره‌هایی که جونزی می‌پوشد، نسخه‌های جایگزین همان قهرمان هستند، چه او مانند یک تاکسی، یک گاو یا مانند تام هنکس در فیلم Cast Away لباس بپوشد. جونز دقیقاً در میانه دشمنی بین IO و The Seven گرفتار شده است و داستان او هنوز تقریباً کامل نشده است. به احتمال زیاد، جونز برای سال‌های آینده در قلب همه چیز Fortnite باقی خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *