سبد خرید من

تصویر Secrets of the Pacific در بازی Call of Duty Vanguard

Call of Duty: Vanguard در تاریخ 8 دسامبر(17 آذر) با نقشه جدید Caldera ادغام Warzone را دریافت خواهد کرد، اما نرم افزار Raven چند رویداد با زمان محدود دارد تا به بازیکنان این فرصت را بدهد تا با Verdansk خداحافظی کنند.

پس از رویداد جاری Operation: Flashback، نیز به صورت زنده پخش می شود و چالش های درون بازی را برای Vanguard و Warzone به ارمغان می آورد. البته به دلیل خرابی های گسترده، Secrets of the Pacific به طور موقت غیرفعال شد. طبق گفته اکتیویژن بلیزارد، موضوع یک حمله DDOS علیه سرورهای Call of Duty بود. آن حمله اکنون به پایان رسیده است و Secrets of the Pacific اکنون باید پخش شود.

در حالی که Operation: Flashback یک حالت منحصر به فرد با زمان محدود است، Secrets of the Pacific رویدادی چالش برانگیز است که اطلاعات نقشه آتی Caldera و نقاط مختلف آن را قبل از راه اندازی در دسامبر به بازیکنان می دهد. هر بازی مجموعه ای از وظایف و جوایز خاص خود را برای تکمیل آنها دارد، که مشابه رویدادهای Call of Duty مانند رویداد Haunting و Numbers است.

تکمیل مجموعه کامل چالش‌ها برای Warzone یا Vanguard یک طرح سلاح را باز می‌کند که با شروع فصل 1 در Warzone و Vanguard در دسترس قرار می‌گیرد. برخی از چالش‌ها به کارت‌های تماس پاداش می‌دهند که ظاهراً نقاط مورد علاقه نقشه Caldera را نشان می‌دهند.

 

چالش های وارزون

شش چالش خاص برای Warzone وجود دارد. شما نیاز دارند که یک عکس را مشاهده کنید، به مکان نقشه مربوطه در Verdansk بروید و یک شی از دوران دیگر را پیدا کنید. تکمیل این موارد، پیش نمایشی از نقشه Caldera آینده برای Warzone Pacific را باز می کند.

  تاریخ انتشار فیفا ۲۲ + تریلر گیم پلی بازی FIFA 22 + جزئیات

 

فرار از زندان:

به مکان نشان داده شده در عکس چالش بروید و شی مرموز را پیدا کنید. همانطور که این عنوان چالش نشان می دهد، این دوش گولاگ در محل زندان است. پاداش یک کارت تلفن نادر حماسی است.

 

On The Air:

برای باز کردن این جایزه به دنبال معاملات شیرین در جدیدترین لوازم الکترونیکی باشید. این را می توان در فروشگاه Electronics واقع در بخش Promenade West Verdansk یافت. این چالش به یک نشان کمیاب پاداش می دهد.

 

فست فود:

از یک غذای سریع لذت ببرید در حالی که منتظر هستید هواپیمایتان قفل این جایزه را باز کند. این در برگر تاون در فرودگاه یافت می شود. این به یک طلسم اسلحه افسانه ای پاداش می دهد.

 

روی پاها:

به مکانی بروید که می توانید پس از یک مسابقه آتش نشانی را برای باز کردن قفل این پاداش دریافت کنید. منطقی ترین مکان برای این چالش، بیمارستان Verdansk خواهد بود. این چالش به یک برچسب کمیاب پاداش می دهد.

 

رها شده:

کسانی که در مکانی ناآشنا به زیر زمین می روند، می توانند این پاداش را باز کنند. این تصویر به محل استخراج در لبه غربی وردانسک اشاره دارد. چاه های معدن اکنون در اینجا باز است. این چالش به یک اسپری کمیاب پاداش می دهد.

 

رازها:

اخیرا رازهایی از گذشته فاش شده است. برای باز کردن قفل این پاداش به آنجا بروید. این باید با بازدید از یکی از پناهگاه های باز جنگ جهانی دوم وردانسک باز شود. (این پناهگاه‌ها در مکان‌های زیر یافت می‌شوند: یکی در نزدیکی آرایه رادار و بلوک 15، دیگری در شمال منطقه تعمیر و نگهداری فرودگاه، و سومی درست در شمال سیلوها در Boneyard.) این به یک کارت تلفن افسانه‌ای پاداش می‌دهد.

  مقایسه گرافیک بازی THE LAST OF US PART II در PS4 و PS4 PRO و PS5

خرید Xbox One دست دوم

خرید PS4 دست دوم

 

مسائل مربوط به خرابی بازی Call of Duty: Vanguard

 

چالش های چند نفره COD Vanguard

Vanguard شش چالش چند نفره برای تکمیل دارد و همه آنها بسیار ساده و سرراست هستند.

 

ماموریت شماره 001:

25 حذف برای یک کارت تلفن نادر حماسی دریافت کنید

 

ماموریت شماره 002:

5 کشتار چندگانه را برای یک نشان کمیاب افسانه ای دریافت کنید

 

ماموریت شماره 003:

1 حرکت تمام کننده را برای جذابیت اسلحه افسانه ای انجام دهید

 

ماموریت شماره 004:

در 10 مسابقه برای یک برچسب کمیاب به تیم MVP رأی دهید

 

ماموریت شماره 005:

برای یک اسپری نادر، 5 بار با یکی دیگر از اعضای قبیله خود مسابقه دهید

 

ماموریت شماره 006:

برای یک کارت تلفن حماسی، 3 برد دریافت کنید.

رویداد Secrets of the Pacific تا 7 دسامبر(16 آذر) در دسترس است. بازیکنان همچنین می‌توانند برای تعطیلات آخر هفته طولانی‌مدت، از بازی دوبل XP، Double Weapon XP و دوبار پاس‌های نبرد در Warzone و Black Ops Cold War لذت ببرند. رویداد دوگانه XP در Vanguard فعال نیست.

خرید بازی دست دوم برای PS5

خرید بازی کارکرده برای PS4

 

چالش های بازی چندنفره COD Vanguard

یک رویداد نهایی برای بازیکنان برنامه ریزی شده است تا با نقشه اصلی Warzone خداحافظی کنند. از 30 نوامبر ( 9 آذر) تا پایان فصل پیش فصل، وارزون سری Last Hours of Verdansk را به نمایش می گذارد، که به طور مبهم توصیف شده است.

به شما امکان می دهد “پیش از تاریک شدن وارزون برای آماده شدن برای Caldera ببینید چه اتفاقی برای Verdansk می افتد.” اکتیویژن همچنین می‌گوید که “منتظر پایانی دیدنی و مناسب برای زمان خود در وردانسک باشید، زیرا برای همیشه با شهر کاستویان خداحافظی می کنیم؟”

  کنسول دستی ولو با نام Steam Deck دسامبر امسال (آذر - دی ماه) عرضه می‌شود

این محتوای Call of Duty قرار است ادامه یابد زیرا Activision Blizzard با شکایت‌ها و سایر تحقیقات مرتبط با آزار و اذیت جنسی و تبعیض علیه زنان روبرو می‌شود.

یک گزارش وال استریت ژورنال ادعا می کند که بابی کوتیک، مدیر عامل اکتیویژن بلیزارد، از سوء رفتار جنسی در این شرکت، از جمله موارد تجاوز جنسی و تجاوز جنسی، اطلاع داشته است. اخیراً، Kotick گفته است که در صورت عدم رفع سریع مشکلات، از اکتیویژن بلیزارد کناره گیری خواهد کرد.

خرید بازی دست دوم برای Xbox One

خرید بازی PS3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *