سبد خرید من

مایکروسافت جعبه های هدیه سالگرد ایکس باکس را به طرفداران بصورت رندوم هدیه داد

سورپرایز کاربران Xbox با جعبه هیجان انگیز مایکروسافت! + تصویر

 جعبه های هدیه سالگرد تولد ایکس باکس

کمپانی مایکروسافت امسال برای سالگرد خود سنگ تمام گذاشت. با ارائه های جدید و در آخر این سوپرایز برای طرفدارانش. به عنوان بخشی از جشن‌های جاری بیستمین سالگرد ایکس‌باکس، مایکروسافت جعبه‌های هدیه غافلگیرکننده‌ای را برای گیمرها که به‌طور تصادفی انتخاب شده بودند، فرستاد.

این هدیه که Keepsake Kit نام دارد، با یک کریستال 20 ساله Xbox – یک بلوک شیشه ای سنگین که برچسب بازی گیرنده حک شده است – و همچنین یک کنترلر Halo Infinite Limited Edition و یک اشتراک یک ساله Xbox Gamepass Ultimate ارائه شد.

یادداشتی همراه این بسته بود و روی آن نوشته شده بود: “برای تشکر از اینکه بخشی از 20 سال ایکس باکس بودید، ما این کیت 20 سالگی  ایکس باکس را به شما هدیه می دهیم. این یک کیت با نسخه محدود است که برای ایکس باکس به صورت رندوم برای طرفداران FanFest جهت یادآوری سفر ما از گذشته، حال و آینده به عنوان یک انجمن Xbox انتخاب شده است.”

تصویر Keepsake Kit هدیه مایکروسافت به گیمرها

مایکروسافت قبلاً چندین رویداد برای جشن گرفتن کنسول بازی خود برگزار کرده است، مانند پخش زنده جشن بیستمین سالگرد ایکس باکس در نوامبر و یک موزه تعاملی مبتنی بر مرورگر Xbox.

در جریان زنده سالگرد، مایکروسافت اعلام کرد که حالت چند نفره رایگان Halo Infinite قبل از حالت تک نفره بازی منتشر می شود و لیست جدیدی از بیش از 70 بازی ایکس باکس را معرفی کرد که برای سازگاری با نسخه های قبلی برنامه ریزی شده اند.

  صدای فن در پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 + روش کاهش صدا

در 13 دسامبر (22 آذر)، مایکروسافت همچنین یک مستند شش قسمتی با عنوان Power On: The Story of Xbox را منتشر خواهد کرد که در یوتیوب و سایر پلتفرم ها در دسترس است.

خرید Xbox One  دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *