سبد خرید من

هر آنچه در مورد God of War: Ragnarok می دانیم

همه جزئیات بازی God of War: Ragnarok | همه چیز درمورد بازی گاد آف وار (خدای جنگ: رگناروک)

Kratos و Atreus در God of War بعدی در سال 2022 باز خواهند گشت. در این مطلب همه آنچه که ما در مورد بازی بعدی استودیو سانتا مونیکا سونی می دانیم قرار داده شده است.

در ماه ژوئن سونی فاش شد PS5 رویداد را آشکار می کند ، بازی بعدی شاهد بازگشت Kratos و Atreus است ، زیرا آنها بیشتر در قلمروهای نورس باستانی کاوش می کنند و با خدایان قدرتمندتری روبرو می شوند که به دنبال قصاص هستند. حتی اطلاعات بیشتری در مورد God of War: Ragnarok و تریلر جدیدی در جریان رویداد نمایشگاه پلی استیشن در ماه سپتامبر منتشر شد.

در اینجا همه چیزهایی که در مورد دنباله بعدی God of War تا کنون می دانیم آورده شده است.

خرید PS4 دست دوم

 

آیا God Of War Ragnarok در سال 2021 عرضه می شود؟

بازی بعدی God of War قرار است یکی از بزرگترین بازی های آینده PS5 باشد. با این حال ، با تغییر تغییرات ناشی از همه گیری COVID-19 و نیاز به زمان توسعه بیشتر ، این دنباله اخیراً به سال 2022 به تعویق افتاد. استودیو Sony Santa Monica Sony تأخیر vita توییتر را توضیح داد و تأکید کرد که نیاز دارد “بر ارائه یک بالا متمرکز باشد” بازی با کیفیت ضمن حفظ ایمنی و رفاه تیم ، شرکای خلاق و خانواده های ما. ”

در جریان نمایشگاه پلی استیشن در ماه سپتامبر ، سونی اعلام کرد که Ragnarok در مقطعی در سال 2022 برای PlayStation 5 و PS4 منتشر خواهد شد.

  راهنمای سلاح‌های Halo Infinite: بهترین اسلحه‌ها برای چند نفره و نحوه کار آنها

خرید بازی PS5

 

آیا God Of War Ragnarok برای PS4 خواهد بود؟

دنباله بازی God of War برای PS5 برنامه ریزی شده است ، اما برای PS4 نیز عرضه می شود. اخبار نسخه نسل قبل بی سر و صدا از طریق پرسش و پاسخ با هرمن هالست ، رئیس استودیو پلی استیشن ، در وبلاگ این شرکت به اشتراک گذاشته شد. در نمایشگاه PlayStation در ماه سپتامبر ، سونی تأیید کرد که Raganrok در PS5 و PS4 منتشر خواهد شد ، اگرچه هنوز هیچ گونه تفاوتی بین نسخه های موجود وجود ندارد.

خرید بازی PS4

 

آیا نسخه PC وجود خواهد داشت؟

با توجه به سابقه اخیر سونی در به ارمغان آوردن تعدادی از بزرگترین بازی های پلی استیشن خود به رایانه ، منطقی است که احتمال وجود نسخه PC بازی God of War: Ragnarok را زیر سوال ببریم.

سونی همچنین اخیراً متخصص درگاه رایانه Nixxes Software را خریداری کرده است و این شایعات را افزایش داده است که سونی ممکن است بیشتر بازی های اول شخص خود را برای رایانه به رایانه بیاورد تا مخاطبان خود را افزایش دهد.

در حالی که نسخه رایانه ای Ragnarok هنوز تأیید نشده است ، هالست در مصاحبه ای در وبلاگ پلی استیشن به این موضوع اشاره کرد که این شرکت به سرمایه گذاری بیشتر در فضای رایانه ادامه می دهد. اما اگر چیزی شبیه نسخه های قبلی سونی در رایانه شخصی باشد ، در صورت وجود ، احتمالاً برای مدتی به این پلتفرم نمی آید. صرف نظر از این ، با یادگیری این ویژگی ، آن را با جزئیات بیشتری به روز می کنیم.

تصویر بازی God of War: Ragnarok

 

داستان بازی تا اینجا

تریلر جدید Ragnarok که در ماه سپتامبر منتشر شد تأیید می کند که بازی “چند سال” پس از وقایع God of War در سال 2018 اتفاق می افتد. سونی در پست وبلاگ خود می گوید: “بادهای یخبندان Fimbulwinter به میدگارد آمده است و بقا برای کریتوس ، آترئوس و میمیر در جنگل های نورس را بیش از پیش چالش برانگیز کرده است.”

  لیست بازی های PlayStation Now برای ماه جولای معرفی شد

“در حالی که آخرین بازی اعتماد و درک بسیار زیادی بین پدر و پسر ایجاد کرد ، هنوز پیچیدگی زیادی در تعاملات آنها وجود دارد-به ویژه پس از افشای میراث غول پیکر آترئوس و نبوت پنهانی که فقط کریتوس مشاهده کرد.”

به گفته سونی ، در راگناروک ، آتریوس “بسیار کنجکاو است”. “او مانند بسیاری از جوانان بیشتر از هر چیزی می خواهد بفهمد کیست. در این مورد ، او می خواهد بفهمد چه کسی می تواند باشد.

رمز و راز نقش لوکی در درگیری آینده چیزی است که آتریوس نمی تواند از آن دست بردارد. او می خواهد تا بتواند خانواده خود را ایمن نگه دارد ، اما آترئوس همچنین نمی خواهد در حالی که نزاع نه قلمرو را درگیر می کند ، کنار نایستد و کاری انجام ندهد. ”

در مورد کریتوس ، سونی می گوید قصد دارد تا از “درس های خونینی که از درگیری با خدایان آموخته است” برای نجات اتریوس کمک کند.

در خطی از توضیحات بازی آمده است: “او می خواهد فرزند خود را بیش از همه ایمن نگه دارد و رویارویی آنها با بالدور این باور را اثبات می کند که از درگیری های بیشتر با Aesir فقط تراژدی می آید.” “با هم ، کریتوس و آترئوس باید انتخاب کنند که در چه مسیری پیش خواهند رفت. هر چه را انتخاب کنند ، سرنوشت همه کسانی که در نه قلمرو زندگی می کنند با نزدیک شدن راگناروک مشخص می شود.”

 

دشمنان

دو دشمن اصلی که در راگناروک با آنها روبرو خواهید شد Freya و Thor هستند. فریا زمانی دوست کریتوس بود ، اما پس از اینکه کریتوس پسرش ، بالدور را کشت ، فریا به دنبال انتقام است.

“ما می خواستیم به بازیکنان یادآوری کنیم که Freya نه تنها یک کاربر فوق العاده قدرتمند از جادوی Vanir است ، بلکه او یک جنگجوی ترسناک در حق خود است. خشمگین از فرار از عدالت توسط کریتوس ، فریا هر سلاحی را متوجه او می کند. سونی گفت که به قاتل پسرش متهم شده است. ”

  بازی های جدید و بازی هایی که به زودی برای PS5 عرضه میشوند

ثور از کراتوس عصبانی است زیرا پسران و برادر ناتنی اش مرده اند. سونی گفت: “خونخواهی و عصبانیت افسانه ای ثور متوجه کراتوس و آترئوس خواهد بود.” “ثور که توسط میمیر به عنوان” بزرگترین حرامزاده قصاب در نه قلمرو “مورد تحقیر قرار گرفته بود ، با از بین بردن تقریباً همه غول ها به فرمان اودین عنوان خود را به عنوان یکی از قدرتمندترین خدایان عاصیر به دست آورد.”

خرید بازی PS3

 

تریلرها

تریلر اعلامیه برای Ragnarok چیز زیادی ارائه نکرد ، اما ویدیوی ماه سپتامبر از PlayStation Showcase حاوی جزئیات جالب تر ، گیم پلی و بینش در مورد آنچه از دنباله آن انتظار می رود ، بود. در زیر می توانید هر دو تریلر را مشاهده کنید.

 

ویدئو تریلر God of War: Ragnarok در  PlayStation Showcase 2021 | PS5  

 

موسیقی

Bear McCreary موسیقی بازی را ساخته است. مک کری در توییتر خود گفت: تریلر جدید PlayStation Showcase شامل طعنه ای از موسیقی جدید ، از جمله “تم شخصیت مهم” است. در خارج از بازی ، مک کریری موسیقی فیلم Godzilla: King of the Monsters را ساخته است.

 

کارگردان جدید بازی God of War

کوری بارلوگ God of War سال 2018 را کارگردانی کرد ، اما او برای دنباله فیلم برنمی گردد. اریک ویلیامز ، کهنه کار ، برای کارگردانی راگناروک وارد صحنه می شود. ویلیامز می گوید: “همیشه رسم سانتا مونیکا تغییر مدیران در طول بازی ها بوده است. ما موفقیت های خوبی را در این زمینه کسب کردیم. کوری تنها کارگردان تکراری است و به حق نیز چنین است: او در کارهایی که انجام می دهد بسیار خوب است.”

بارلوگ افزود: “نکته مهم برای ما این است که بتوانیم هر بار دید جدیدی داشته باشیم ، اما همچنین یک جفت پا تازه به این معنا که در پایان کار یکی از این موارد واقعاً خسته شده اید. بنابراین شما” باید شخص دیگری را مجبور به انجام این کار کنم. ”

خرید PS3 استوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *