سبد خرید من

داستان بازی Halo Infinite از طریق نسخه بتا درز کرد و فاش شد!

داستان بازی Halo Infinite لو رفت! اطلاعات کامل فاش شدن داستان در اینترنت

کمپین Halo Infinite از طریق بتا درز کرد

همه چیز در مورد فاش شدن داستان بازی Halo Infinite در اینترنت | چگونه این اطلاعات لو رفت؟

همانطور که حتما می‌دانید، بازی Halo Infinite از مورد انتظارترین عناوین نسل نهمی است که به نوعی برگ برنده‌ی مایکروسافت نیز محسوب می‌شود. علاوه بر این، نسخه‌ی بتایی نیز اخیرا از این بازی منتشر شده بوده که برخی از دیتاماینرها توانسته‌اند تا از همین طریق یکی از کلیپ‌های صوتی این عنوان را استخراج کنند.

تاکنون بسیاری از طرفداران Halo از پیش نمایش فنی چند نفره Halo Infinite لذت برده اند. با این حال ، تأیید شده است که محتوای کمپین به اشتباه در فایل های بتا گنجانده شده است ، که منجر به باز شدن اسپویل ها به صورت آنلاین شده است.

بر اساس جدیدترین گزارشات منتشر شده، به نظر می‌رسد جزئیات نسبتاً مهمی از بخش داستانی بازی Halo Infinite در سطح اینترنت در حال دست به دست شدن است که می‌تواند تا حدودی بر روی تجربه‌ی نهایی بازی‌بازان از جدیدترین حماسه‌ی مستر چیف (Master Chief) تأثیر منفی بگذارد.

جوزف استاتن از 343 Industries اظهار داشت که “تعداد کمی” از پرونده های کمپین Halo Infinite به طور ناخواسته در ساخت پیش نمایش فناوری باقی مانده است. او تأیید کرد که آنها شامل اسپویلر هستند.

استاتن در توییتی می گوید: “چنین نشتی برای تیم dev دردناک است و می تواند تجربه مبارزات انتخاباتی را برای همه خراب کند.” “بنابراین لطفاً ، چشم های خود را از دست خرابکاران جدا کرده و در صورت مشاهده آنها را پهن نکنید.”

خرید کنسول بازی Xbox Series X

خرید Xbox One (ایکس باکس وان | ایکس باکس وان اس | ایکس باکس وان ایکس)

 

  نقد و بررسی کامل بازی NieR Replicant

علاوه بر اسپویل ، بارگذاری داده های استخراج شده در مکان هایی مانند YouTube می تواند تأثیرات نامطلوبی بر روی کانال شما بگذارد. برایان جرارد ، مدیر انجمن Halo هشدار داد که انجام این کار می تواند منجر به اخطار حذف و منجر به دریافت اعتصاب شود.

جارارد توصیه می کند: “اگر قبلاً محتوا ارسال کرده اید ، توصیه می کنیم آن را به صورت فعال از کانال خود حذف کنید.”

اگر از شانس کافی برای دریافت دعوت نامه برای تست فنی برخوردار هستید ، باید سرویس گیرنده بتا را نیز نصب کنید. بازیکنان بتا نیز در حال حاضر رقابت برای کسب نمرات بالا در آکادمی را آغاز کرده اند.

خرید PS5

خرید بازی ایکس باکس وان و ایکس باکس وان اس

 

اطلاعات مهمی از داستان بازی Halo Infinite فاش شده است

برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که در آزمون فنی Halo Infinite شرکت کنند ، شما اکنون یک مشکل و نقشه جدید برای بازی دارید.

343 Industries یک مشکل جدید و چالش برانگیز را برای افراد آزمایشی در آزمایش فنی Halo Infinite منتشر کرده است. نقشه جدیدی نیز اضافه شده است.

مشکل جدید ODST است که یک پله بالاتر از Marine است. چرخاندن چیزها تا ODST باعث می شود که ربات ها در فرار از نارنجک و موشک م moreثرتر باشند و آنها را مجبور به تیراندازی و گراپلشات برای شما کند تا شما را به کشتار غوغا بیاورند.

نقشه جدید Recharge است که به چرخش مداوم نقشه های Slayer در حال حاضر بخشی از آزمایش فنی می پیوندد: بازار و زنده آتش.

343 Industries در توییتی نوشتند که بازیکنان در مجموع 1.2 میلیون ربات را در اولین روز آزمایش فنی کشته اند.

  بررسی و مقایسه بازی Hitman 3 در کنسول های نسل نهم

تا کنون ، آزمایش فنی Halo Infinite با تعدادی مشکل مواجه شده است ، که قابل انتظار است. این آزمایش برای همین است. 343 Industries روی مسائل جاری کار می کند ، اما امیدوار است بازیکنان بفهمند که این فقط یک آزمایش است ، نه راه اندازی کامل بازی. استودیو به طور شبانه روزی برای رفع اشکالات در حین آزمایش کار نمی کند.

آزمایش فنی Halo Infinite تا 2 آگوست (11 مرداد) ادامه خواهد داشت. در صورت عدم موفقیت نگران نباشید-343 Industries گیم پلی بازی کامل Halo Infinite را منتشر می کند، بنابراین حداقل می توانید ببینید بازی چگونه است. حتی اگر بر روی Xbox One اجرا شود ، واقعاً خوب به نظر می رسد.

Halo Infinite قرار است تعطیلات 2021 را برای Xbox One ، Xbox Series و PC منتشر شود. این بازی چندنفره هنگام راه اندازی رایگان خواهد بود.

خرید Xbox One دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *