سبد خرید من

آیا بازی Half-Life 2 Remastered Collection بر روی استیم منتشر خواهد شد؟

آخرین اخبار از انتشار بازی Half-Life 2 Remastered Collection بر روی استیم

آیا بازی Half-Life 2 Remastered Collection بر روی استیم منتشر خواهد شد؟

بازی Half-Life 2 Remastered Collection بر روی استیم منتشر میشود

به گفته‌ی یک اینسایدر و طبق اطلاعات موجود در بانک داده‌های استیم (Steam Database)، عنوان Half-Life 2 و دنباله‌های اپیزودی آن به عنوان بخشی از Half-Life 2 Remastered Collection در فروشگاه استیم عرضه خواهند شد.

دیروز تایلر مک‌ویکر (Tyler McVicker)، اینسایدر شناخته شده‌ی ولو (Valve)، در صفحه‌ی توییتر خود تایید کرد که بازی Half-Life 2 Remastered Collection اخیرا به بانک داده‌های استیم اضافه شده است و توسط تیمی که مسئول به‌روزرسانی Half-Life 2 در چند سال پیش بودند، توسعه می‌یابد.

طرفداران مجموعه نمادین Half-Life این روزها از مشاهده ناگهانی Half-Life 2: Remastered Collection در Steam هیجان زده شده اند. در حالی که متأسفانه یک محصول رسمی Valve نیست ، در واقع نسخه بعدی عالی Half-Life 2: Update mod از همان تیم است که احتمالاً شامل تمام DLC Episode نیز می شود.

Half-Life 2: Update در ابتدا در سال 2015 توسط فیلیپ ویکتور ، عضو و مدرس انجمن راه اندازی شد و به اندازه کافی خوب بود که صفحه Steam و پشتیبانی خود را از Valve دریافت کند.

این سیستم دارای یک بازنگری کامل در سیستم روشنایی بازی ، جلوه های جدید ذرات و مه ، رفع بسیاری از اشکالات و حتی حالت تفسیری تفریحی جامعه بود، همه بدون قربانی کردن ظاهر بصری Half-Life 2.

خرید بازی ps5 دست دوم

خرید بازی ps4 دست دوم

 

پروژه بعدی فیلیپ ویکتور این Half-Life 2: Remastered Collection جدید است که در SteamDB مشاهده شد و به نظر می رسد که در اصل قرار بود فقط یک وصله اصلی برای Half-Life 2: Update باشد که شامل دو گسترش اپیزودیک Valve می باشد.

  Ratchet and Clank: لیست تروفی های PS5 فاش شد

احتمالاً ، سازنده تصمیم گرفته است که این به روز رسانی به اندازه کافی بزرگ است و انتشار مستقل خود را توجیه می کند و ظاهراً به روز رسانی قبلی را “شرمنده” می کند.

به گفته خبرنگار Valve/Source Tyler McVicker ، این پروژه دارای برکت Valve است-احتمالاً به این دلیل که ناشر اجازه داده است که Half-Life 2: Remastered Collection صفحه Steam خود را با آن عنوان دست نخورده ارائه دهد.

در حال حاضر هیچ تاریخ انتشار برای این پروژه وجود ندارد و صفحه ای از این بازی هنوز در دسترس نیست ، بنابراین طرفداران که می خواهند آن را امتحان کنند باید صبور باشند – چیزی که باید به آن عادت کرده باشند.

Valve تقریباً هیچ برنامه ای برای به روزرسانی بازی های خود با ریمستر ندارد ، زیرا ترجیح می دهد روی بازی های جدیدی مانند Half-Life: Alyx و رایانه های شخصی قابل حمل بسیار هیجان انگیز کار کند. طولانی این یک ریمستر است که ریمستر خاص خود را دریافت می کند.

پلی استیشن 4 دست دوم

خرید Xbox One دست دوم

 

بازی Half-Life 2 Remastered Collection بر روی استیم منتشر میشود

ظاهراً بازسازی A Half-Life: 2 توسط گروهی از طرفداران با همکاری Valve آمده است.

درست در زیر ، می توانید توییتی از تایلر مک ویکر ، خودی Valve ، خود را در مورد پروژه جدید مشاهده کنید. مک ویکر ادعا می کند که Half-Life 2 و قسمت های بعدی توسط تیمی از طرفداران بازسازی می شوند ، که به دنبال وجود سازنده اصلی Valve برای این پروژه هستند.

در توییت بعدی ، ویکر ادعا کرد که توانسته است صحت این پروژه جدید را که بازسازی Half-Life 2 را بازسازی می کند ، تأیید کند.

  نقد و بررسی بازی شرلوک هلمز: فصل اول در پلی استیشن 5

اگر با Half-Life 2: Update که مک ویکر در توییت بالا به آن اشاره کرده است ، آشنایی ندارید ، این نسخه قبلی از همان گروه طرفداران است.

این نسخه روشنایی و رفع اشکال Half-Life 2 اصلی را اصلاح کرد تا به طور موثری رنگ جدیدی به آن بدهد. این پروژه در ابتدا در سال 2015 منتشر شد ، بنابراین کاملا محتمل است که ریمستر آینده Half-Life 2 از همان گروه تا 6 سال در حال ساخت بوده است.

در حالی که پروژه توسط Valve تأیید نشده است ، و ما فقط جزئیات پایگاه داده Steam را در دست داریم ، این نسخه واقعاً هیجان انگیز با پتانسیل زیاد است.

بازگشت به عقب و بازی Half-Life 2 اصلی در حال حاضر ، برای کسانی که آن زمان آن را تجربه نکرده اند ، لزوما ساده ترین کار دنیا نیست که بتوانید با آن کنار بیایید. این بازسازی می تواند Half-Life 2 را برای مخاطبان کاملاً جدید جذاب تر کند.

در حال حاضر، Half-Life فوق العاده: Alyx برای لذت بردن وجود دارد (به شرطی که هدست PC VR در دست داشته باشید).

اوایل امسال در ماه مارس ، Halb-Life: Alyx ، رابین واکر ، سرپرست پروژه فاش کرد که بازی جدید VR پایان این سریال را نشان می دهد که در “بلاتکلیفی روایی” گیر کرده است ، عبارتی که پتانسیل بی پایان برای بازگشت سریال دارد

هنوز تاریخ مشخصی برای Half-Life 2: Remastered Collection وجود ندارد.

خرید لوازم جانبی PS5 + قیمت ارزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *