سبد خرید من

رکورد مرحله ی دوبی در بازی “Hitman 3” زده شد ! ویدیو

رکورد مرحله ی دوبی در بازی "Hitman 3" زده شد ! ویدیو

نسخه ی جدید بازی بسیار پرطرفدار هیتمن 3 که در تاریخ January 20, 2021 (پنج روز پیش) برای کنسول های نسل نهمی PS5 ، Xbox Series X\S و کنسول های نسل هشتمی PS4 ، Xbox One و همچنین رایانه های شخصی عرضه شد،‌ این روزها صدر اخبار دنیای بازی را به خود اختصاص داده است .

با وجود گذشت تنها 5 روز از ورود بازی HITMAN 3 به خانه های کاربران، بازیکن های به اصطلاح دونده (speed runners) که گویا علاقه ی بسیار زیادی برای اتمام هر چه زودتر بازی ها و رسیدن به پایان داستان آن ها را دارند،‌ این بار هم بی کار ننشسته و شروع به ثبت رکوردهای بسیار جالبی در دویدن و به پایان رساندن مراحل بازی Htiman 3 کرده اند .

پوستر بازی Hitman 3
پوستر بازی Hitman 3

رکورد جدیدی که این بازیکن ها در به اتمام رساندن مرحله ی اول بازی Hitman 3 با نام مرحله ی “دبی” زده اند چیزی در حدود 9 ثانیه است . همانطور که توسط وبسایت رسمی speedrun.com تأیید شده است (به نقل از وبسایت PCGamesN)، دو بازیکن دونده و سرعتی، موفق به انجام اولین ماموریت این بازی که موقعیت آن واقع در یک ساختمان آسمان خراش در دبی است، در بازه زمانی 9 ثانیه شده اند .

در طی این رکورد زنی که از لابی اصلی ساختمان شروع می شود، دو کاربر دونده با نام های کاربری “Wreak” و “Der_Lauch_Linus” با دو سرعت نزدیک به هم به نقطه ی مورد نظر می رسند . در ویدیوی کوتاهی می توانید رکورد زنی بسیار پر سر و صدای آن ها را ببینید .

خرید بازی PS5 در این لینک

ویدیوی رکورد شکنی در بازی Hitman 3:

در این رکورد زنی بسیار خلاقانه  تنها دو علامت گذاری روی سر دو آدم بد حاضر در صحنه با سلاح کمری خاموش و کم سر و صدای 47 کافی است تا بدون ایجاد هیاهوی زیاد، هر دو آدم بد را راهی جنهم کنید و لباس هایشان را بردارید . در ادامه همان طور که در ویدیو مشاهده کردید هر دو بازیکن دونده پاشنه خود را روشن می کنند و با سرعت زیاد به سمت آسانسور مجاور رفته و از طریق آن مکان قتل را ترک می کنند و در نهایت زمان نهایی آن ها تنها 9 ثانیه است .

  بررسی PS5: همه فن حریف !

به گفته یکی از این اسپید رانرها با نام کاربری “Der_Lauch_Linus”: “زمان 8 ثانیه ممکن است و او یک دویدن کامل است”  . اما سرعت دهنده همچنین می گوید: “شاید هشت ثانیه هم امکان پذیر باشد، من نمی دانم” .

تنها یک اقدام اضافه و سعی در انجام پنهان کاری و یا حرکت اضافه ایی موجب ثبت رکوردی به نام Silent Assassin در بازی می شود . این رکورد شامل برداشتن هر دو هدف بدون شناسایی اسلحه ی 47 یا اجساد آدم بد ها است و زمان آن در حدود 16 ثانیه می باشد، چیزی که سه دونده به آن رسیده اند . به نظر می رسد اکثر بازیکنان انتظار دارند ساعت خوبی را در این بازی سپری کرده تا بتوانند راه خود را در این رکورد زنی و مسابقه ی اتمام مراحل بازی Hitman 3 مشخص کنند .

عکسی از مرحله ی "دبی" در بازی Hitman 3
عکسی از مرحله ی “دبی” در بازی Hitman 3

پس از عرضه ی این بازی مشکلی پیش آمد که طی آن سرورهای شرکت سازنده خراب شدند و چند ساعتی کاربران پلتفرم PC برای شروع این بازی منتظر ماندند . ولی در ادامه و بعد از رفع این مشکل، بازیکنان PC تلاش کردند تا پیشرفت خود را نسبت به سری های قبلی این بازی و همچنین کابران سایر پلتفرم ها (کنسول های ایکس باکس و سونی) افزایش دهند . به نظر می رسد Hitman 3 برای آن ها تمرین خوبی برای دویدن باشد .

اگر همانطور که رانندگان سرعت می گویند، نه ثانیه محدودیت سختی ندارد، همه ی ما مشتاقانه منتظر هستیم تا ببینم جامعه ی جهان بازی چه چیز دیگری می تواند ارائه دهد .

 

مشاهده سایت رسمی بازی هیتمن دراین لینک

  مشکل کنترلرهای نسل نهم مایکروسافت چیست؟|مشکل دسته xbox series s , x

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.