سبد خرید من

تا به حال شده فکر کنید خیلی از کار های روزمره زندگی که خودتان انجام میدهید را آیا افراد معروف نیز تجربه میکنند یا خیر؟یکی ازاین کار ها بازی کردن هست و باید در جواب شما بگوییم بله !

در این لیست به 10 نفر از افراد خیلی مشهور اشاره میکنیم که که گیمر های قدری هستند و در پایان میتوانید ویدیویی از بازی کردن تعدادی از این افراد مشهور ببینید.

متيو پرى یکی ازافراد مشهور و گیمر

1. متيو پرى (Matthew Perry)

متیو پری که بیشتر به دلیل بازی در نقش چندلر در سریال محبوب تلویزیونی فرندز شناخته شده است ، هيچ وقت علاقه ى عاشقانه ى خود را به مجموعه بازی هاى Fallout مخفى نكرده است. در مورد “عشق” صحبت می کنيم، نه علاقه و يا عادت.

او به قدرى عاشق اين بازى است که در طى يكى از ماراتن هاى فصلى بازی Fallout 3 به دست خود، به دليل مدت طولانى بازى و فشار آوردن زياد، آسيبى جدى وارد كرد.

در واقع متيو پری به لطف زمان طولانی اى که براى اين بازی گذاشت، دچار سندرم تونل کارپال (فشردگى عصب ميانى مچ دست) شد و مجبور به تزریق دارو به صورت مستقيم به مچ دست اش براى كاهش درد ناشى از اين بيمارى شد.

پری در Ellen Show براى الن دی جنرس راجع به عشق خود نسبت به اين بازى اعتراف کردT الن هم نسخه ى Xbox 360 اين بازى را در پايان برنامه به او هدیه داد.

این علاقه ى متيو پرى مورد توجه كمپانى سازنده بازى ، بتسدا ( Bethesda)، قرار گرفت و باعث شد، از پرى به عنوان صدا پيشه ى “بنی” در Fallout: New Vegas استفاده کنند. جهت مشاهده قیمت و خرید ps4 کلیک کنید.

وين ديزل و گیمینگ

2. وين ديزل (Vin Diesel)

در حالی که بازی ها نسبت به گذشته، در جامعه رواج و محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند ، اما هنوز هم کسانی هستند که تصورشان از گیمرها بچه های دارای اضافه وزن  است که تا سنين بالا مستقل نمي شوند و هميشه در خانه ى والدین خود زندگی می کنند.

خوشبختانه این کلیشه اى است كه به آرامی در حال از بین رفتن مى باشد ، مخصوصاً وقتی مى شنويد که یکی از مشهورترین ستاره های فيلم هاى اکشن هالیوود در واقع یک طرفدار پر و پا قرص بازی است.

وین دیزل در بيشتر مصاحبه هايش علاقه خود را به بازی برد گيم Dungeons and Dragons (سياهچال ها و اژدهايان) ابراز داشته است ، اما آیا می دانید وين ديزل در صنعت بازی های ویدیویی نیز نقش داشته؟

  بازی های مورد انتظار در سال 2021

پس از ناامید شدن عموم مخاطبان و در نهايت رسيدن به اين باور که هیچ بازی ویدیویی خوبی بر اساس فیلم های ساخته شده، وجود ندارد، دیزل تصمیم گرفت برای کمک به تغییر اين تفكر با استودیوى سازنده ى بازى Tigon همكارى كند.

نتيجه اين همكارى، منجر به ساخت اولین بازی این استودیو ، The Chronicles of Riddick: Escape from Butcher Bay شد، كه هنوز هم به عنوان یکی از بهترین اقتباس ويديو گيم ها بر اساس فیلم است.

طبيعتاً، وقتى كه دیزل طرفدار برد گيم D&D است، انتظار می رود كه بازى هاى  (MMO (massively multiplayer online مانند بازى World of Warcraft (محصول كمپانى Blizzard) را هم دوست داشته باشد.  پیشنهاد می شود جهت مشاهده و خرید ایکس باکس وان کلیک کنید.

اوليويا مان بازیگر و گیمر

3. اوليويا مان (Olivia Munn)

اولیویا مان که به خاطر ايفاى نقش در X-Men: Apocalypse نامش سر زبان ها افتاد، اعتراف کرد که یک گیمر و از طرفداران پر و پا قرص بازی های Rock Band و Guitar Hero است. او شب ایده آل خود را چنین توصیف می کند: “يك جعبه آبجو و بازى Guitar Hero تا سه صبح”.

اوليويا مان همچنین زمان زیادی را صرف تیراندازی به دشمن در بازی های Call of Duty و Halo می کند. در حالی که به گفته ى خودش بیشتر به بازى هاى تيراندازى اول شخص تمايل دارد، اما هر از گاهى دوست دارد در سرى بازی های Assassin’s Creed با ضربه چاقو دخل دشمن را بياورد.

بعلاوه، وقتی مان دشمنان خود را با گلوله نمى كشد یا خنجری را در گلوی آنها فرو نمی برد، گاهى از انجام بازی هاى موبايلى آزمون هاى علمى، برای کمک به افزايش دانش عمومی اش لذت می برد.

زكرى ليواى طرفدار پر و پاقرص گیمینگ

4. زكرى ليواى (Zachary Levi)

شخصيت واقعى زكرى ليواى اشتراکات زیادی با شخصیت چاك (Chuck) كه زكرى نقش آن را در سريالى به همين نام بازى مي كرد، دارد. زیرا هر دو از طرفداران پر و پا قرص ويديو گيم ها بودند.

ليواى را بيشتر براى ايفاى نقش شزم در فيلم Shazam! از ساخته هاى كمپانى DC مى شناسيم. همچنين قرار است در ٢٠٢٣ قسمت بعدى اين فيلم با بازى زكرى ليواى روانه ى بازار شود.

ليواى عاشق غرق شدن در بازى هاى اكشن و تيراندازى اول شخص است. Call of Duty, Battlefield و Destiny از محبوب ترین بازى هاى او هستند.

زكرى ليواى در ابتدا ، تمایل داشت بازى هاى تك نفره انجام دهد و از بازى هاى چند نفره ى آنلاین دوری ميكرد، اما سليقه ى شخصى زكرى وقتى Xbox Live خريدارى كرد تغيير يافت.

در حال حاضر او ترجيح مي دهد همان مقدار كه براى بازى هاى تك نفره زمان مي گذارد به بازى هاى چند نفره ى آنلاين هم بپردازد. همچنين لیواى اعتراف کرد که کمی به بازى Gears of War 3 معتاد شده است.
مانند متيو پری ، ليواى هم صدا پيشه ى یکى از شخصیت هاى Fallout: New Vegas است. پیشنهاد می شود درباره ساخت یوزر ps4 بخوانید.

  در برنامه ایکس باکس در رویداد گیمزکام ۲۰۲۱ چه گذشت؟ + تریلر بازی ها

ساموئل ال.جكسون

5. ساموئل ال.جكسون (Samuel L. Jackson)

شکی نیست که ساموئل ال جکسون بازیگری بسیار دوست داشتنی است که طی سالیان متمادی به شهرت زیادی در عرصه ى سينما در دنيا رسیده. بخشی از اين شهرت به دلیل بازی در نقش نیک فیورى (Nick Fury) در سرى فيلم هاى كمپانى مارول است.

با این حال ، شاید خیلی ها ندانند که جکسون طرفدار بازی هاى ویدیویی، و حتی صدا پيشه ى بازی های GTA: San Andreas, LEGO Star Wars, Iron Man 2 و Afro Samurai نيز بوده است.

عشق جکسون به بازی های ویدئویی از زمانی شروع شد که آتارى (Atari) تنها كنسول بازى موجود در بازار بود. همانند اکثر افراد مشهور در این لیست، ساموئل ال جكسون نیز بازى هاى اكشن و تيراندازى با محوريت اول شخص را مي پسندد.

بازى موردعلاقه او Call of Duty است ، و همچنین مجذوب بازی Assassin’s Creed نيز شده است.

ميلا كونيس

6. ميلا كونيس (Mila Kunis)

میلا کونیس به لطف بازی در نقش جکی (Jackie) در سريال معروف That ‘70s Show به یک شخصیت مشهور و بزرگ در سينما و تلويزيون تبدیل شده است. كونيس در سالهاى أخير در فیلم های تحسین شده اى ایفای نقش كرده و توانسته است نظر مخاطبان را بسیار به خود جلب كند. اما آیا می دانید که ، به گفته ى خودش ، به بازى World of Warcraft اعتياد داشته است؟

ميلا کونیس، در گفتگوهايش در مصاحبه هاى مختلف آشکارا اعتراف کرده است که بازی هاى MMO (بازى هاى گروهى آنلاين) اعتیاد آور را به طور کامل كنار گذاشته است و در حال حاضر بیشتر زمان بازی کردنش را صرف بازی های کمتر فانتزى می کند. در عوض، او اکنون به بازی های تیراندازی مانند Call of Duty اعتياد پيدا كرده است. پیشنهاد می شود جهت مشاهده و خرید xbox series s کلیک کنید.

دنيل كريگ

7. دنيل كريگ (Daniel Craig)

دنيل کریگ ، بازیگر نقش جيمز باند ، اعتراف کرد که بازی British spy 007 بخش بزرگی از زندگی و وقت او را تصاحب کرده است.

با توجه به اظهار نظرهای وی در گذشته، به نظر می رسد که اين بازی قسمت بزرگى از زندگی خصوصی او را تحت تاثير قرار داده است، زیرا کریگ در مصاحبه اى عنوان کرد که اين بازی باعث ایجاد اصطکاک بین او و نامزد قبلی اش شده است. به گونه اى كه براى انجام بازی باید منتظر خروج نامزدش از خانه مي ماند!

کریگ ، یکی از طرفداران سرى بازى هاى Halo و Guitar Hero است. همچنين فاش کرده است که در بازی هايى مانند GTA، تیراندازی به انسان ها را أصلا دوست ندارد!

  بررسی بازی Final Fantasy VII Remake :باز سازی فاینال فانتزی 7

آيس-تى

8. آيس-تى (Ice-T)

Ice-T، بازيگر مجموعه تلویزیونی محبوب نظم و قانون، که با بازی های قدیمی در سیستم های آتاری و سگا بزرگ شده است، علاقه اش را به ويديو گيم ها را پنهان نمي كند. او هم درست مثل بازیگران معروف دیگر در اين ليست عاشق Call of Duty است.

او اظهار داشته است که اگر به صورت اتفاقى وى را در بازى هاى آنلاين ببینید(نام مستعارش Lord 187X است)، قطعاً زنده نخواهيد ماند و در دريايى از خون مجازى خودتان غوطه ور هستيد. ظاهراً این يك تهدید تو خالى نیست زیرا اين بازیگر و رپر در Call of Duty به معناى واقعى كلمه عالى است.

در حال حاضر، آيس تى بيشتر وقت خود را صرف تیراندازی به موجودات فضايى در بازى Destiny 2 مي كند. پیشنهاد می شود درباره بررسی دسته ایکس باکس سری ایکس بخوانید.

هنرى كويل

9. هنرى كويل (Henry Cavill)

هنرى كاويل، كه نقش سوپرمن را در فيلم Superman ساخته ى DC ايفا مي كند، از طرفداران قديمى بازى وارکرفت است. او هرگز از گفتن اينكه گيمر است به مردم خجالت نكشيده.

کاویل بازی واركرفت را از زمانی که بازی هنوز در مراحل ابتدایی بود آغاز کرد و تا امروز نیز از آن دست نكشيده است.

World of Warcraft داشت تقریباً باعث مي شد کاویل شانس بازی در نقش سوپرمن را از دست بدهد زیرا وقتی كارگردان، زک اسنایدر، خواست تا نقش را به او پیشنهاد کند، وى مشغول حمله در بازى بود. خوشبختانه ، کاویل توانست به اندازه کافی خود را از بازی جدا کرده و به دنياى واقعى بازگردد و در نهایت ايفاى نقش در يكى از شاخص ترین شخصیت های دنياى كميك را بپذيرد.

در حالی که بیشتر سلبريتى هاى گیمر در این لیست، طرفدار بازى هايى هستند كه در آنها دشمنان خود را با تفنگ های خودکار از پا درمى آورند، کاویل ترجیح می دهد جادو بکار برد، شمشیر خود را به دست بگیرد و در بازی هاى قرون وسطایی اول شخص مانند Skyrim بازى كند.

رابين ويليامز

10. رابين ويليامز (Robin Williams)

رابین ویلیامز فقید ، احتمالاً مشهورترین سلبريتى گیمر در دنيا است. عشق و علاقه ى او به بازى کلاسیک Nintendo The Legend of Zelda آنقدر زیاد بود که نام دختر خود را زلدا (Zelda) هم نام با شاهزاده خانم اين بازى نامید.
در حالی که ویلیامز از علاقه مندان به سری بازی های زلدا بود ، همچنین وقت خود را صرف بازی هایی مانند World of Warcraft ، Half-Life ، Call of Duty و Battlefield نیز می کرد. جالب است بدانيد يك كاركتر ثابت به نام Robin به عنوان ادای احترام به اين بازیگر و کمدین فقيد در بازی World of Warcraft وجود دارد.

در ادامه ویدیویی از بازی کردن افراد مشهور در توییچ مشاهده میکنید که شاید در این لیست نیامده باشند.

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.