سبد خرید من

همان طور که یادمان است در گذشته، علی رغم عناوین جذابی که برای برای پلتفرم های مایکروسافت منتشر می شد، همیشه این نقد به این شرکت وارد بود که بازی های انحصاری و فراوانی این بازی ها از نظر تنوع کم است.

مایکروسافت پس از انتشار کنسول های جدید خود (xbox series x | s) و پا گذاشتن در نسل نهم کنسول های بازی؛ این بار از بابت تعداد و تنوع بازی ها خیال کاربران خود را راحت کرد. 

منوی ایکس باکس سری ایکس و پوستر برخی از عناوین این کنسول بازی
منوی ایکس باکس سری ایکس و پوستر برخی از عناوین این کنسول بازی

امکانات داده شده به کاربر

علاوه بر پشتبانی از تمام بازی های کلاسیک و انحصاری هر چهار نسل کنسول های بازی مایکروسافت در ایکس باکس سری اس و ایکس ، فهرست و برنامه های جالب توجه ایی از بازی های انحصاری که در آینده برای کاربران این کنسول های نسل نهمی عرضه می شود، یک سرویس بسیار جذاب طراحی شده که به مانند یک بسته ی شگفت انگیز می ماند.

سرویس گیم‌پس، ویژگی بسیار جذابی در ایکس باکس سری ایکس است که نمی توان از آن گذشت. این سرویس که کمپانی مایکروسافت حسابی زیادی روی آن باز کرده است،‌ برای کاربران پر از پیشنهاد های ویژه برای صرفه جویی در هزینه ی خرید بازی ها است؛

از بازی های انحصاری که به وسیله ی استودیو های توسعه دهنده ی مایکروسافت ساخته می شود گرفته تا بازی های موجود در EA Play و عناوینی که در آینده برای این کنسول روانه بازار می شوند، در روز اول برای کاربران این سرویس جذاب به صورت رایگان در دسترس خواهند بود.

  Mario Golf: Super Rush Preorders: تاریخ انتشار ، جزئیات گیم پلی و .....

البته ذکر این مورد خالی از لطف نیست که بر خلاف اشتراک های مشابهی همچون پلی استیشن پلاس (Playstation Plus) که به اعضای خود این اجازه را می داد که حتی بعد از اتمام اشتراک ماهیانه شان باز هم از بازی های موجود در این سرویس استفاده کنند، گیم پس چنین قابلیتی ندارد و بعد از اتمام مدت زمان استفاده، کاربران جهت استفاده دوباره از آن می بایست دوباره حق عضویت پرداخت کنند .

 

 

سرویس گیم پس ایکس باکس برای کاربران

 

تا کنون بیش از 100 بازی برای قرار گرفتن در سرویس گیم‌پس، از سوی مایکروسافت معرفی شدند که هر روز به تعداد آن ها اضافه می شود . شما می توانید لیست کامل بازی های موجود در این اشتراک را در سایت ایکس باکس مطالعه نمائید .

تریلر سرویس game pass ایکس باکس

خرید پلی استیشن

خرید پلی استیشن دست دوم

 

ویژگی ها

همچنین ویژگی هایی که هر کدام از سه نوع اشتراک سرویس گیم پس را شامل می شوند عبارت اند از :

اشتراک ULTIMATE مخصوص Xbox series x | S و کنسول های نسل هشتمی همچون ایکس باکس وان، وان اس و وان ایکس (به عنوان بهترین نوع آن) : با قیمت $14.99 دلار

  • دسترسی به بیش از 100 بازی با کیفیت عالی برای کنسول ، رایانه و دستگاه های همراه Android

 

  • بازی های جدید همیشه به آن افزوده می شوند

 

  • عناوین انحصاری ساخته شده توسط Xbox Game Studio در همان روز اول عرضه برای اعضای این سرویس قابل استفاده است

 

  • تخفیف و معاملات ویژه در تمام ایام سال

 

  • امتیازات رایگان شامل بسته های الحاقی و محتوا های درون بازی و پیشنهادهای اشتراکی
  نامزدهای BAFTA Games Awards 2021 اعلام شدند

 

  • بازی در تلفن همراه و موبایل های Android خود از طریق cloud (بتا) قابل استفاده هستند

 

همچنین کاربران ایکس باکس سری ایکس و اس می توانند با ارتقای سرویس گیم پس خود؛ علاوه بر استفاده از تمام بازی های موجود در این سرویس در رایانه های شخصی شان، از سرویس ایکس باکس لایو هم به مدت زمان مشخصی بهره مند شوند . (برخی از این بازی ها در پی سی قابل استفاده نیستند و برخی دیگر انحصاری فقط برای پلتفرم پی سی هستند) .

 

اشتراک نسخه ی PC : با قیمت $9.99 دلار

  • بازی های جدید همیشه به آن افزوده می شوند

 

  • عناوین انحصاری ساخته شده توسط Xbox Game Studio در همان روز اول عرضه برای اعضای این سرویس قابل استفاده است

 

  • تخفیف و معاملات ویژه در تمام ایام سال

 

اشتراک معمولی مخصوص Xbox series x | S و کنسول های نسل هشتمی همچون ایکس باکس وان، وان اس و وان ایکس : با قیمت $9.99 دلار که تمامی ویژگی های نسخه ی PC (رایانه های شخصی) را داراست .

هایلایتی از اسرویس گیم پس
هایلایتی از اسرویس گیم پس

 

نتیجه گیری

روی هم رفته در مورد این سرویس قدیمی که حالا در نسل جدید و مشخصا برای کنسول های بازی Xbox series x | S تغییرات بسیار زیادی را در خود به وجود آورده است، می گفت که با توجه به ویژگی های موجود و وعده ایی که مایکروسافت درباره ی آن به کاربران داده است، ارزش این را دارد که فضای هارد دیسک کنسول خود را برای استفاده ی هر چه کامل تر از تمام بازی هایش خالی نگه دارید یا ظرفیت هارد دیسک کنسول خود را به خاطر آن ارتقا دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.