سبد خرید من

در اين مطلب به معرفى بدترين و ضعيف ترين بازى های منتشر شده برای هر پلتفرم از اول ژانویه 2020 تا 31 دسامبر 2020 پرداخته ايم. بازی ها توسط Metascore (در 15 دسامبر 2020) بر حسب کمترین امتیازهاى داده شده از نظر گيمر ها و همچنين منتقدان گردآورى شده است.

Tiny Racer

1. switch) Tiny Racer)

بدترین بازی رسمی كمپانى Metacritic در سال 2020!

در اين بازى عجيب، ماشين های مینیاتوری در آشپزخانه ها، باغچه ها و جنگل ها مسابقه می دهند. قيمت اين بازى ١٠ دلار است! منتقدان و گیمرها از اين بازى با عنوان ناامیدى جهانی دنياى گيم ياد كرده اند.

“Tiny Racer چیزی را ارائه نمی دهد که قبلاً ندیده باشيد یا امكانات خاصی نمی دهد که شما را ملزم به بازی کند. به نظر می رسد اين بازی در یک هفته و بدون توجه به جزئیات یا حتى در نظر گرفتن هدفى خاص توليد شده است.

به غیر از اينكه ماشین ها را کوچک کردند كه راستش را بخواهید، حتی در این زمینه هم شکست خوردند، خلاقيت خاصى اعمال نكرده اند. نقدى از سوى كاربران هست مبنى بر اين که نینتندو در Switch eShop تقریباً به هرچیزی اجازه ى انتشار می دهد، انتشار بازى Tiny Racer این باور را برای ما تقویت کرده است. ”
نقل از NintendoWorldReport

XIII Remake

2: (XIII Remake (Xbox One

اين بازى بازسازی نسخه ى اول شخص از بازى Ubisoft 2003 است، كه خود اقتباسی از سری كتاب هاى رمان مصورى بلژیکی است. این نسخه از بازى پر از باگ هاى متعدد می باشد، كه باعث ایجاد مشكلات شديد در بارگذارى و حتى ظاهر و تصوير آن شده. طرفداران از این امر اصلاً خوشحال نبودند و كمپانى منتشر كننده ى بازى را مجبور به عذرخواهی رسمی كردند!

“در نگاه اول ، XIII Remake مانند هر بازی ویدیویی است. همه چيز درست به نظر ميرسد، گرافیک، صداها، وقتی فرمان حركت ميدهيد، شخصیت به راحتى حرکت می کند. اما بنشینید و بازى كنيد. بعد از مدت كمى متوجه خواهید شد که گويا اجزاى اين بازى با چسب نوارى و گیره کاغذ در کنار هم قرار گرفته است، وقتی بیش از پنج دقیقه بازی می کنید ساختار قراضه اش نمايان ميشود و در باگ هاى بى پايان فرو ميرويد. ”
نقل از TheXboxHub

  رتبه بندی تمامی نسخه های Mario در نینتندو سوئیچ

 

برای خرید ایکس باکس ( XBOX ONE S | XBOX ONE X | XBOX SERIES X | S ) آکبند کلیک کنید

 

 

Dawn of Fear

3: (Dawn of Fear (PS4

پس از بازی های موفق Resident Evil 1990 ، بازی هاى ترسناک با تم بقا از كمپانى Brok3nsite با مشکلات فنی و طراحی شديدى روبرو شدند.

“Dawn of Fear سعی می کند نوستالژی بازي هاى ترسناك کلاسیک با تم بقا را بازگرداند اما تقریباً از هر لحاظ شکست می خورد. کنترل های بازى بسيار ضعیف هستند و باعث به وجود آمدن بیشتر مشکلات می شوند و هم چنين بازى را براى بازى كننده بسيار سخت ميكند. مشکلاتی كه در اين بازى وجود دارد معمولا در ساده ترین و ابتدايى ترين بازی ها در این روزگار هم وجود ندارد. ”
نقل از PlayStation Universe

Fast & Furious Crossroads

4: (Fast & Furious Crossroads (PC

اين بازى در ابتدا قرار بود در کنار نهمین فیلم از مجموعه فيلم هاى معروف Fast & Furious منتشر شود (که البته اكران فيلم به سال 2021 موکول شد). Fast & Furious Crossroads بازی رالى به سبک بازی هاى كمپانى Codemasters ‘Slightly Mad Studios است، که به دلیل کنترل های ضعیف ، عدم عمق تصوير، ايجاد حس صافى و دو بعدى نظرات منفی زيادى دریافت کرده است.

“من نمی توانم باور کنم که استودیوهاى پشت ساخت اين بازى Project CARS و Need for Speed: Shift هستند و چنین بازى ناشيانه اى را توليد کردند. حدس می زنم این اتفاق زمانى می افتد كه بودجه ى محدود، نا كافى و خنده دارى به شما اختصاص می یابد، و شما را مجبور ميكنند نیمی از آن بودجه را صرف صداپیشگان سلبريتى سینمايى، براى صداى كاركترهاى بازى کنید.”
نقل از CD-Action

برای خرید ایکس باکس دست دوم (XBOX ONE |  XBOX ONE S | XBOX ONE X | XBOX SERIES X | S )  کلیک کنید

Arc of Alchemist

5: (Arc of Alchemist (Switch

بازى Arc of Alchemist از كمپانى Factory’s action-RPGمنتقدان و گيمرها را تحت تأثیر گرافیک قدیمی و داستان بدون روح و محتواى خود قرار داد.

“به لطف شخصیت هاى غير جذاب، داستان متلاطم و بى سر و ته، نبرد هاى ناشيانه و داغان، بازى Arc of Alchemist قادر به كارى جز بلند كردن آه از نهاد گيمرها نيست. مگر اینکه شما مازوخيسم (بيمارى خود آزارى) داشته باشید كه در اين صورت از آن لذت ميبريد!”

  بررسی پیش نمایش Returnal

نقل از We Got This Closed

Remothered: Broken Porcelain

6: (Remothered: Broken Porcelain (PC

Broken Porcelain عنوان بازى ترسناک با تم بقا از كمپانى Stormind Games است، که در ماه اكتبر وارد بازار شد. اين بازى با اشکالات فنى زياد، و همچنین مشکلات ساختارى كه در آپديت هم قابل حل نيستند مانند داستان “غیرقابل درک” روبرو شد.

“پر از باگ. Remotached: Broken Porcelain با تصمیم گيرى هاى ضعیف در طراحی بازى، یک داستان نامفهوم و بسیارى از جنبه هاى ديگر كه نمايانگر بى سلیقه گى سازندگان بازى است. بازى به سختی قابل اجرا شدن روى دستگاه است و واقعاً ارزش تلاش را هم ندارد. ”
نقل از PC Invasion

Tamarin

7: (Tamarin (PS4

با احترام به كمپانى Games Chameleon این بازى با تم ماجراجویی و ظاهر بانمك آن (البته فقط در نگاه اول) نتوانست جايگاه اين كمپانى را بازپس بگیرد. و بايد گفت ابداً آنقدرها که به نظر می رسد بانمك نیست. كاركتر اصلى اين بازى كه میمون است برای از بین بردن دشمن از سلاح های سنگین و سلاح گرم استفاده ميكند و در میان اين اعمال خشونت آمیز، شاهد مقادير قابل توجهى از صحنه هاى خونین و وحشيانه هستيم. بنابراین اين بازى برعكس چيزى كه به نظر ميرسد نه بانمك است و نه برای بچه ها!

“در بعضی از لايه هاى بازى ، نظر من اين است كه ، تامارین به نوعی شگفت انگیز است. به این دلیل که نمی توانم فکر کنم آخرین بار کی بازی اى در اين حد خشن و فاجعه بار بازى کردم که در مورد سطح خشونت انقدر صریح باشد.

من اخیراً بازی های تم ترسناك زیادی بازى كردم، حتى اگر بازي هاى خوبى نبودند، اما حداقل در می توانستید ببینید که چه می خواهند ، و می توانستید تصور کنید که نسخه های خوب آن بازی ها بايد چگونه به نظر برسند. تامارین، بازی کاملاً گيج كننده است و ابهامات مفهومى زيادى دارد.”
نقل از Gaming Age

برای خرید پلی استیشن ( PS1 CLASSIC | PS4 | PS5  ) آکبند کلیک کنید

 

Street Power Soccer

8: (Street Power Soccer (PS4

بازى Street Power Soccer قيمتى مشابه FIFA Street دارد اما فاقد جلوه و عمق بصرى است. اگر فوتبال را ورزشى خسته کننده بدانید ، امكان ندارد نظر شما را تغییر دهد!

  پچ جدید بازی Returnal

“من به امید يك بازى ورزشى مفرح سراغ Street Power Soccer رفتم و واقعاً از بد بودن کل مجموعه و جوانب بازى متحیر شدم. این یک پول ريختن دور، غیرقابل بخشش است. اگر دوباره حق انتخاب داشته باشم بين خريد اين بازى و يك بيسكويت بى كيفيت ، قطعاً بیسکویت را می گیرم. من به مغزم فشار آوردم، له و لورده اش کرده ام اما نتوانستم حتى يك جمله ى مثبت درباره این بازى بگويم.

حتی بچه هایم که وقتی صحبت از بازی ميشود به هيجان مى آيند، فقط 10 دقیقه طول كشيد تا به كل دستگاه را خاموش کنند. اين بازى شاید بهترین راه برای ترك كردن اعتياد به ويديو گيم براى افرادى كه به صورت افراطى اعتياد دارند باشد.”
نقل از TheSixthAxis

Gleamlight

9: (Gleamlight (Switch

Gleamlight ممکن است از نظر سطح امكانات بازى براى سوییچ مناسب باشد. اين بازى بر پايه ى طرح داستانى شواليه ى مقدس ساخته شده و محتوای بسیار کم و ناچيزى دارد، و حتى همان متحواى اندكى كه هست، سرگرم کننده یا منسجم نیست.

“اين بازى درباره ى يك شوالیه است كه با یک سیستم کنترل فاجعه بار ، موسیقی گوش خراش و سیستم عاملى بدقلق ارايه شده. بازی اى است که می خواهید هرچه سریعتر به پایان برسانید. و خوشبختانه با حدود یک ساعت بازى تمام ميشود.”
نقل از Switch Player

برای خرید پلی استیشن دست دوم ( PS1 | PS2 | PS3 | PS4 | PS5 ) کلیک کنید

The Elder Scrolls: Blades

10: (The Elder Scrolls: Blades (Switch

گاهی اوقات بازی ها براى كنسول هاى بازى دستی خيلى خوش ساخت توليد نمی شوند ، حتی اگر از ابتدا برای صفحه های نمايش كوچك طراحی شوند. این مشكل در مورد آخرین بازى ساخته ى كمپانى Bethesda (كمپانى Bethesda سابقه اى 26 ساله در زمينه ى ساخت و طراحى بازى هاى فانتزى دارد) به نام The Elder Scrolls: Blades صدق ميكند. اين بازى از نظر منتقدان و مخاطب ها بسيار كسل کننده به نظر می رسد.

“The Elder Scrolls: Blades یک فانتزى نرم و لطیف و به شدت تکراری، و مثل یک بازی موبایل رایگان است. فاقد هرگونه ماجراجویی ، كشف ، شوخ طبعی یا حتى جذابیت است، كه از خصلت هاى بازى هاى مشابه ميباشد. ”
نقل از Nintendo Life

تلاش شده با گردآوری این مطلب از اتلاف زمان، هزینه و انرژی گیمرهای عزیز جلوگیری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.