سبد خرید من

پایان تولید ps4 pro 

پلی استینش 4 پرو در کنار ps4

 

سونی، غول کنسول سازی، تولید همه ی مدل های PS4 به جز یکی از آن را در ژاپن متوقف کرد، این امر نشان می دهد انتقال از PS4 به PS5 سریع تر از آنچه تصور می شد انجام خواهد شد . 

تولید کننده های کنسول بازی مانند کمپانی سونی و مایکروسافت طبیعی است که پس از ورود نسل جدید، تولید کنسول های نسل قبلی خود را متوقف کنند، اما به نظر می رسد این روند این بار سریعتر از قبل باشد.

توسط فروشگاه ژاپنی GameWatch گزارش شده است که، سونی تولید تمام مدل های PS4 را متوقف کرده است، به جز Jet Black 500GB PS4 Slim استاندارد .

خرید ps4 کارکرده

خرید xbox one کارکرده

خرید بازی ps4 کارکرده

دوالشاک و دوال سنس

مهم تر از همه، این توقف تولید شامل توقف کامل کنسول قدرتمندتر PS4 Pro نیز هست. طبق گزارش GameWatch، به محض فروش PS4، دیگر نمی توانید جای خالیش را حتی با خرید خرده فروشی هم از فروشگاه های آنلاین یا غیر آنلاین پر کنید.

به طور کلی خبر توقف تولید ps4 pro یکی از جنجالی ترین خبر های دنیای گیم طی این چند روز بوده است.

گفته می شود سونی از حداکثر ظرفیت تولید کمپانی برای ساخت هر چه بیشتر و سریع تر PS5 استفاده کرده است. هم اکنون PS4 Pro با قیمت 400 دلار دقیقاً همان قیمت نسخه دیجیتال PS5 به فروش می رسد .

اگرچه هنوز مشخص نیست که توزیع PS4 Pro در کشور های غربی هم متوقف می شود یا نه، اما باید به یاد داشت این فقط یک مسئله ی مقطعی است و دیر یا زود در همه جای دنیا این کنسول فروشش متوقف می شود.

  10 بازی رایگان ps4 و ps5 + بهترین بازی های رایگان ps4 و ps5

خرید بازی ps3 کارکرده

خرید دوربین ps5

همانطور که فروشگاه VGC   video game chroniclesدر ماه دسامبر گزارش داد، فروشگاه رسمی پلی استیشن (PlayStation Direct Store) به طور خلاصه اظهار داشت که آنها دیگر کنسول PS4 Pro را برای فروش ارائه نخواهند داد، گرچه این خبر پس از انتشار از اخبار فروشگاه حذف شد .

در مصاحبه ای در سال 2019، جیم رایان، رئیس پلی استیشن سونی اظهار داشت که انتقال از PS4 به PS5 سریع تر از نسل های قبلی خواهد بود، و اقدامات اخیر سونی مطمئناً منعکس کننده همین رویکرد است. رقیب اصلی سونی مایکروسافت نیز ساخت Xbox One X خود را در ماه ژانویه متوقف خواهد کرد.

مایکروسافت این اقدام را “یک گام طبیعی” به سمت نسل بعدی کنسول های ایکس باکس توصیف کرد . پیشنهاد می شود درباره وصل كردن دو مانيتور به يك كامپيوتر بخوانید.

 

در این ویدیو سطح گرافیکی و اجرایی بازی پر حاشیه ی سایبر پانک 2077 (Cyberpunk 2077)، را در PS4 و PS5 میتوانید ببینید، و مقایسه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.