سبد خرید من

Ratchet and Clank: لیست تروفی های PS5 فاش شد

Ratchet & Clank: Rift Apart واقعیت های متفاوتی را در تاریخ 11 ژوئن (21 خرداد) همراه با استفاده از SSD پلی استیشن 5 برای طرفداران پلی استیشن ارائه می دهد.

Ratchet & Clank به عنوان یک برنامه ریز اکشن اغلب به انواع مختلفی از حرکت احتیاج دارد: شما در حین دویدن در یک سطح از طریق امواج دشمنان در حال شلیک خواهید بود و به سرعت به سمت پرش از روی سیستم عامل های شناور و استفاده از ابزارهای مختلف برای پرواز ، چرخش و در حال حرکت خواهید کرد. واقعیت را طی مراحل طی کنید.

به نظر می رسد Rift Apart این مکانیک های اصلی را حفظ می کند ، اما حتی تصاویر بصورت بالقوه حسی بیش از حد ، از ترک در واقعیت تا منفجر شدن قطعات ساختمان را اضافه می کند. همه اینها باعث می شود که ویژگی های جدید Insomniac مورد استقبال بیشتر قرار گیرد. می توانید طیف کاملی از بازی Rift Apart را در نسخه ی نمایشی زیر درک کنید:

لیست تروفی های Ratchet and Clank
این گیم پلی شلوغ می تواند سرگرم کننده باشد ، اما بدون گزینه های شخصی سازی برای کنترل ها – همانطور که در این بررسی قابلیت دسترسی ذکر شده است – می تواند بازی را برای افراد دارای معلولیت که بر مهارت های حرکتی خوب تأثیر می گذارد سخت کند.

خرید پلی استیشن

خرید پلی استیشن دست دوم

همراه با بازسازی کامل کنترلر ، Rift Apart از چند طریق به این مسئله می پردازد ، مانند اینکه چگونه می توانید به جای فشار دادن ماشه ، بارها و بارها یکی از سلاح های مختلف بازی را با فشار دادن دکمه شلیک کنید. این بازی همچنین می تواند به طور خودکار بین اهداف جابجا شود و هدف شما را اصلاح کند.

  همه چیز درباره قرارداد همه چیز درباره قرارداد بتسدا و مایکروسافت

برای حرکت ، Rift Apart دارای ویژگی هایی برای کنترل آسان تر پرواز در بازی است ، به طور خودکار از گلایدر خود تراز می شود تا غواصی نکنید و “محافظ لبه خارج از صفحه” که باید شما را از سقوط از برآمدگی نجات دهد. همچنین یک گزینه وجود دارد که تمام کنترلهای حرکتی خود را به یک دکمه اختصاص دهید تا نیازی به ضربه و چرخش در قسمتهای مختلف کنترل کننده نباشد.

راهنمای ترافی Ratchet and Clank
از نظر بصری ، Rift Apart همچنین به شما امکان می دهد جلوه های تصویری چشمگیر و جالب توجه بازی را کاهش دهید. شما می توانید تمام تنظیمات واضح مانند کنتراست و میدان دید را تنظیم کنید ، این بازی همچنین هوشمندانه از یک سیستم سایه پردازی بصری استفاده می کند ، همان چیزی که سازنده Naughty Dog در The Last of Us Part II از آن استفاده می کند تا به وضوح بیشتر تصویر برسد.

شما می توانید سایه های رنگی را به شخصیت خود ، هر یک از دشمنان در بازی ، حتی اشیا تعامل پذیر اعمال کنید تا ردیابی و یافتن بصری کارها آسان تر شود. این بازی همچنین مجموعه ای از تنظیمات مشابه را برای تغییر اندازه HUD و اعلان های دکمه در بازی ارائه می دهد.

اگر کور رنگ باشید (همانطور که گفتیم این بازی امکاناتی برای افراد دارای معلولیت قائل شده است) ، سایه بان های دیداری می توانند به شما در ایجاد کنتراست ، قابلیت دید و ردیابی کمک کنند.
به نظر می رسد که سونی به عنوان بخشی از این نسل جدید کنسول ها ، در مورد مشکلات مختلف دسترسی که هنگام بازی پیش می آید ، کمی بیشتر باید مراقب باشد.

  معرفی و بررسی بازی battlefield v + ویدئو نقد و بررسی

خرید بازی ps3 کارکرده

خرید لوازم جانبی ps4 کارکرده

بخاطر ارائه گزینه های قابلیت دسترسی به نرم افزار در PS5 به طور پیش فرض ، مانند صفحه خوان داخلی ، مورد ستایش قرار گرفته است ، اما با دیدن توسعه دهندگان سونی که مالک آنهاست ، یا با آنها کار می کند و آنها را منتشر می کند ، راه واقعی که می توانید تغییر اوضاع را ببینید.

 

نسخه دمو گیم پلی Ratchet & Clank

به نظر می رسد Insomniac Games و Naughty Dog بر روی دسترسی بیشتر بازی هایشان متمرکز شده اند. Insomniac با گذشت زمان نیز به این امر رسیده است. این شرکت مراقبت ویژه ای را برای اضافه کردن طیف گسترده ای از ویژگی های دسترسی به Spider-Man: Miles Morales هنگام شروع بازی با PS5 انجام داد.

با این وجود ، ترفند واقعی با گزینه های دستیابی استاندارد کردن آنها در سراسر کشور است ، که به نظر می رسد حداقل ممکن است در این انحصارهای سونی اتفاق بیفتد.

 

لیست تروفی های Ratchet & Clank: Rift Apart منتشر شد.

1 تروفی پلاتینیوم
3 تروفی طلا
7 تروفی نقره
36 تروفی برنز

Ratchet and Clank: Rift Apart یازدهم ژوئن (21 خرداد) برای PS5 عرضه می شود.

شما هم منتظر این بازی جذاب هستید؟ نظرات را با ما در میان بگذارید.

خرید PS5 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *