سبد خرید من

تصویر AndaSeat T-Pro 2
صندلی AndaSeat T-Pro سری 2 یک مدل از صندلی های سبک بازی است که AndaSeat ارائه می دهد ، اما به جای اینکه ظاهری شیک و توهین آمیز “مانند بازی” داشته باشد ، در دفتر کار خیلی بی نظیر به نظر نمی رسد. دقیقاً مانند AndaSeat Dark Demon ، رنگهای پررنگی که اغلب با مارک های دیگر صندلی مخصوص بازی دیده می شوند به نفع رنگ های خاکستری ، سیاه و آبی هستند.

خرید ps4 دست دوم و کارکرده در این لینک

خرید xbox one دست دوم و کارکرده در این لینک

سوال این است که آیا سری AndaSeat T-Pro 2 شایسته جایگاهی در لیست بهترین صندلی های بازی دارد؟
قیمت متوسط: 550 دلار / 450 پوند
حداکثر بار: 441 پوند (200 کیلوگرم)
حداکثر ارتفاع: 210 سانتی متر
مواد: پارچه کتانی
بالشتک: کف تراکم 65 کیلوگرم در متر مکعب
کوسن ها: بالش سر مخملی و ساپورت کمر
دستگیره: 4D
عکسی از صندلی گیمینگ AndaSeat T-Pro 2

ویدیوی بررسی سریع صندلی گیمینگ AndaSeat T-Pro 2 

همانطور که در بالا ذکر شد، سری AndaSeat T-Pro 2 به رنگ های خاکستری ، آبی تیره یا مشکی عرضه شده است و گزینه های رنگی توسط پارچه ای که در سرتاسر صندلی استفاده شده فعال می شوند.

این صندلی با پارچه های چرمی سایر صندلی ها تفاوت دارد. پارچه ممکن است به نظر نرم و لطیف نرسد ، اما قطعاً راحت تر است و در ماه های تابستان و هوای گرم مسئله کمتری دارد.
تفاوت اصلی T-Pro 2 نسبت به مدل قبلی خود لبه های پهن است.

  بررسی بازی Monster Hunter Rise

اگر چابک و انعطاف پذیرتر هستید ، ممکن است دوست داشته باشید که پا روی پا بنشینید ، اما با T-Pro 2 این امکان وجود ندارد. بهتر است به سراغ اولین صندلی سری بروید که دارای لبه های صاف در پایین است.

نکته مثبت این است که ، لبه های برجسته به وضعیت بهتر کمک می کنند.
در صفحه رسمی محصول قد توصیه شده 180-210 سانتی متر را بیان می کند ، به همین دلیل  T-Pro 2 را به پادشاهان و ملکه های کوتاه قد توصیه نمی شود.

کنار هم قرار دادن سری AndaSeat T-Pro 2 مانند اکثر صندلی های مخصوص بازی (از جمله نسخه AndaSeat Fnatic Edition ، Razer Iskur و SecretLab Omega 2020) ، کار چندان ساده ای نبود.

دفترچه راهنما یک یا دو اشتباه تایپی داشت و در حالی که هنوز تا حدودی ساده بود ، طول کشید تا همه پیچ ها را محکم کرده و بالشتک اصلی را با پایه خط کشید. باز هم ، به سختی ایرادی در مورد خود صندلی وجود دارد ، اما کمک گرفتن از یک نفر برای سر هم کردن صندلی به شدت توصیه می شود.

قابلیت تنظیم ، راحتی و عملکرد AndaSeat T-Pro 2

وقتی صحبت از راحتی خام می شود ، سری AndaSeat T-Pro 2 کوتاه نمی شود. این راحت ترین صندلی مخصوص بازی است که من استفاده کرده ام و بسیاری از این موارد به “بالشتک فوم با چگالی بالا” مربوط به ساخت و همچنین احساس واقعی بودن ساختار واقعی برمی گردد.

نمایی نزدیک از صندلی AndaSeat T-Pro 2

اگرچه 90٪ از وقت مابرای استفاده از صندلی در زاویه 90 درجه است ، اما اگر می خواهید برای انجام کاری سریع چیزی را روی میز کار خود قرار دهید تا 160 درجه خم می شود. مسلماً هنگام خوابیدن کمی راحت تر است ، زیرا بالشتک نگهدارنده کمر شکل مناسبی برای قرار دادن دارد.

  آموزش راه اندازی و نحوه ی استفاده از نینتندو سوییچ

در حالت ایستاده ، آن بالشتک ممکن است گاهی خیلی بزرگ باشد ، بدون استفاده از بند برای آن اگر می خواهید آن را بالاتر از صندلی حرکت دهید تا از هرجایی به جز کمرتان پشتیبانی کند.
بالشتک سر تقریباً یکسان است ، اگرچه بند دارد ، اما در حالت ایستاده و نشسته می تواند سر را به جلو منتقل کند. همچنین می توانید از زیربغل ها یاد کنید ، زیرا می توانید تنظیمات 4 بعدی را انجام دهید. جلو به عقب ، چپ به راست ، بالا و پایین همراه با عملکرد چرخان.

به طور کلی آیا باید AndaSeat T-Pro 2 را بخرید؟

AndaSeat شاید به رسمیت شناختن مارکهایی مثل Noblechairs ، DXRacer یا Secretlab از خود نشان می دهند چشم پوشی کند ، اما وقتی صحبت از راحتی خالص و قابلیت اطمینان برند می شود ، بسیار کیفیت بالایی دارند. سری T-Pro 2 یکی دیگر از موارد جذاب است و اگرچه خالی از اشکال نیست ، اما این گزینه، گزینه ای عالی برای هر کسی که می خواهد صندلی بزرگتری برای بازی داشته باشد.

نکات مثبت:
پارچه مناسب به جای چرم آن را خنک نگه می دارد
مکانیزم حرکتی 160 درجه
رنگ های هوشمند
نکات منفی:
برای افراد زیر 5’10 اینچ ساخته نشده است
کوسن کمر خیلی بزرگ است

 

مشاهده وبسایت صندلی AndaSeat T-Pro 2 در این لینک

روی این لینک کلیک کنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.