سبد خرید من

بهترین بازی های Xbox Series X

بهترین بازی های Xbox Series X آنهایی هستند که قبلاً در جدیدترین کنسول مایکروسافت به عنوان یک بازی ضروری در نظر گرفته شده اند. Xbox Series X ممکن است هنوز جدید باشد ، اما این بدان معنا نیست که عناوین برتر وجود ندارد که نشان دهند چرا داشتن Xbox Series X یک انتخاب عالی است.

بهترین مجموعه بازی های Xbox Series X ممکن است بزرگترین لیست در حال حاضر نباشند، اما در Xbox Series X و Xbox Series S چیزهای زیادی برای لذت بردن وجود دارد ، و حتی برخی از آنها برای راه اندازی با Xbox Game Pass همراه هستند.

Xbox Series X یک دستگاه قوی است و این لیست به شما کمک می کند در حالی که منتظر تمام بازی های آینده Xbox Series X هستید که قرار است در سال 2021 و بعد از آن منتشر شوند ، از آن نهایت استفاده را ببرید. این لیست از عناوین همچنین به شما نشان می دهد که بهترین بازی های سری Xbox S نیز با داشتن وضوح 4K برای 1080p تغییر می یابند.

خرید ps4 دست دوم و کارکرده در این لینک

خرید xbox one دست دوم و کارکرده در این لینک

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ 10 نوامبر در کنار Xbox Series X راه اندازی شد و در لیست بهترین بازی های Xbox Series X قرار دارد این واضح است که پس از یک ماجراجویی گسترده در دنیای باز برای نشان دادن توانایی نسل جدید کنسول ها است. با سرعت 4K و پایداری 60 فریم در ثانیه ، Assassin’s Creed Valhalla کاملاً شبیه هیچ بازی دیگری در این مجموعه نیست که پیش از آن بوده است.

نه تنها خیره کننده به نظر می رسد و به طرز باورنکردنی نرم و صاف احساس می شود ، بلکه دارای زمان بارگذاری سریع و فریبنده ای است که به شما کمک می کند تا بدون اصطکاک سفر خود را در دوره تاریکی انگلستان در قرن 9 انجام دهید. Assassin’s Creed بازگشته و بهتر از همیشه است.

Destiny 2: Beyond Light

Destiny 2: Beyond Light

صرف نظر از اینکه شما یک نگهبان بازگشتی هستید ، مدتی MIA هستید ، یا یک بازیکن در جستجوی یک ماجراجویی جدید هستید ، Bungie به طور موثر دکمه تنظیم مجدد را در Destiny 2 زده است زیرا ما به نسل بعدی منتقل می شویم. Destiny 2: Beyond Light در کنار Xbox Series X راه اندازی شده است و با استفاده از آن ، استودیو تیرانداز سرویس زنده را دوباره مهندسی کرده است تا دسترسی به بازیکنان جدید و بازگشتی را بیش از هر زمان دیگری انجام دهد. تجربه روز راه اندازی فوق العاده به نظر می رسد و احساس غرور می کند ، دارای بار سریع تر ، عملکرد نرمتر و پشتیبانی از cross-gen است .

  لیست بهترین تلویزیون گیمینگ برای ps5 و ایکس باکس + 11 مدل [4K]

اگرچه Destiny 2 یک پچ بهینه سازی رایگان در 8 دسامبر دریافت می کند که قفل وضوح 4K و 60 فریم قفل شده در ثانیه را باز می کند ، همچنین گزینه های جذاب جدید عملکردی مانند نوار لغزنده زمینه دید – اولین گزینه برای کنسول ها است. Destiny 2 هنوز هم یک تیرانداز خارق العاده از سازندگان Halo است.

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 ممکن است در سال 2018 راه اندازی شده باشد و در لیست بهترین بازی های Xbox Series X قرار دارد، اما توسعه دهنده Playground Games در بهینه سازی بازی مسابقه ای جهان باز خود چنان کار خوبی انجام داده است که برای Xbox Series X یک امر ضروری است. برای خرید  Xbox Game Pass ، Forza Horizon موجود است.

Forza Horizon 4 با نسخه 4K بومی و در حال حاضر با سرعت 60 فریم در ثانیه است – این بازی بهتر از هر زمان دیگری در Xbox ظاهر شده است. Forza Horizon 4 در حال حاضر بهترین بازی مسابقه ای دوران Xbox One بود و اکنون ، با عملکرد سریع تر ، گرافیک بالاتر و افزایش سایه ، بازتاب و کیفیت اثرات ذرات ، برای Xbox Series X تغییر شکل داده است. Forza Horizon 4 مجموعه معیار بازی های مسابقه ای این نسل جدید است.

Gears 5

Gears 5

Gears 5 که به صورت خرید مستقل و از طریق Xbox Game Pass در دسترس است . Gears 5 در سال 2019 راه اندازی شد و The Coalition بیشترین تلاش خود را در سال گذشته برای بهینه سازی بازی اکشن خود برای Xbox Series X صرف کرد و تلاش کرد تا گرافیک 4K خیره کننده و عملکرد 60 فریم در ثانیه را برای مبارزات بازی ارائه دهد.

اگر تا به حال بازی Gears of War را بازی نکرده اید ، Gears 5 مکانی عالی برای شروع و بدون شک یکی از بهترین ورودی های این سری است. اگر تلویزیون 4K شما از آن پشتیبانی کند ، برای عملکرد سریع تر و پاسخگوتر ، حالت های عملکردی 120 هرتز برای چند نفره نیز وجود دارد.

Gears Tactics

Gears Tactics

بنابراین یک بازی تاکتیکی نوبتی برای همه مناسب نخواهد بود ، اما ریتم مبارزات Gears Tactics ریتم راحتی دارد که آن را آسان می کند – به خصوص اگر ژانر را برای اولین بار امتحان کنید . Gears Tactics از طریق اشتراک Xbox Game Pass و به عنوان یک خرید مستقل در دسترس است که برای Xbox Series X با وضوح 4K و 60 فریم در ثانیه اجرا می شود.

  تریلر زمان عرضه ی عنوان Kena: Bridge of Spirits منتشر شد + تریلر

زیبا به نظر می رسد ، روان کار می کند و به طرز حیرت انگیزی با کنترلر بازی می کند – اگرچه اگر بخواهید ماوس و صفحه کلید را به آن وصل کنید. Gears Tactics معیاری را برای چگونگی بازی بازیهای تاکتیکی مبتنی بر چرخش در کنسول های نسل بعدی تعیین می کند ، در صورتی که توسعه دهندگان بیشتر این سبک را از رایانه شخصی انتخاب کنند.

Halo: The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection

مستر رئیس ممکن است مهمانی پرتاب Xbox Series X را از دست بدهد ، با Halo Infinite تا سال 2021 افتاد ، اما شما باید این را بهانه ای برای بازگشت به بهترین تیراندازان اول شخص در تمام دوران ها بدانید. صرف نظر از اینکه طرفدار بازگشت سری باشید یا تازه وارد این مجموعه شوید ، این یک گلچین ضروری است.

Halo: The Master Chief Collection شامل نسخه های سالگرد Halo: Combat Evolution و Halo 2 به همراه Halo 3 ، ODST ، Halo Reach و Halo 4 است. در 17 نوامبر ، کل مجموعه بهینه سازی Xbox Series X را دریافت می کنید که تقویت می شود. بازی ها به صورت پویا 4K و 120 فریم در ثانیه در هر دو کمپین و چند نفره – تصمیمی کاملا مسخره است که بازی آرام و پاسخگو تر از همیشه را ارائه می دهد.

و اگر پنج تیرانداز باورنکردنی کافی نبود ، Halo: The Master Chief Collection نیز از طریق Xbox Game Pass در دسترس است.

Sea of Thieves

Sea of Thieves

Sea of Thieves بی سر و صدا به یکی از انحصارهای برتر کنسول ایکس باکس تبدیل شده است. شبیه ساز دزدان دریایی Rare بیان نهایی Xbox Live است ، به شما و دوستانتان (یا افراد ساده ، اگر صبر و حوصله همه روشهای شیطان صفت را دارید) به شما اجازه می دهد تا در جستجوی شهرت و ثروت ، برخی از اقیانوس ها و مناطق واقعاً زیبا را کشف کنید.

Sea of Thieves برای Xbox Series X بهینه شده است و اکنون با سرعت 4K و 60 فریم در ثانیه اجرا می شود و همچنان یک لذت واقعی است. علی رغم عرضه در سال 2017 ، بازی همچنان به روزرسانی و تکرار می شود ، و آن را به عنوان یک عنوان شاخص برای Xbox Series X تبدیل می کند – البته به صورت خرید مستقل یا از طریق Xbox Game Pass در دسترس است.

Tetris Effect: Connected

Sea of Thieves

نمی دانید معادل Geometry Wars: Retro Evolution Xbox Series X کجاست؟ در Tetris Effect: Connected ، آن را پیدا کرده اید! Tetris ممکن است یکی از قدیمی ترین و موفق ترین مجموعه های بازی های ویدیویی باشد ، اما شما هرگز ندیده اید که کاملاً به این شکل باشد.

  اسامی بازی های برتر PSN + معرفی بازی، تصاویر و تریلر

این یک اجرای فوق العاده خنک از بازی اصلی است که شما را به یک قلمرو روانپزشکی همه جانبه ، سقوط Tetriminos ، رنگ های تپنده و ضربات نرم و صاف کشانده است. Tetris Effect: Connected همچنین از بازی های رقابتی و مشارکتی پشتیبانی می کند ، که به شما و برخی از دوستان اجازه می دهد تجربه مشترک را تجربه کنید.

  این نسخه Xbox Game Pass با اندازه نصب بسیار کمی ارائه می شود ، و آن را به اولین بازی عالی برای بارگیری و بازی در حالی که منتظر نصب بازی های بزرگتر هستید تبدیل می کند.

Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion یکی از تنها بازی های راه اندازی شده است که نشان می دهد ردیابی اشعه لاینفک برای بهبود غوطه وری در بازی های نسل بعدی چگونه انجام می شود. مطمئناً از زمان بارگیری سریعتر قدردانی می شود ، به شما اجازه می دهد این نمایش لندن را در محاصره یک رژیم اقتدارگرا با اصطکاک کمی که می تواند Ubisoft مدیریت کند ، جستجو کنید ، اما این پشتیبانی از ردیابی اشعه است که باعث می شود ماجراهای جدید DedSec واقعا آواز بخوانند.

نور ، انعکاس و جزئیات سایه بهبود یافته از این دنیا خارج شده است و به شما کمک می کند تا هرگونه  آتش سوزی گسترده در خیابان های لندن بر خلاف هر آنچه در کنسول دیده اید به نظر برسد.

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon

Yakuza: Like a Dragon یک ورودی شگفت انگیز برای Xbox Series X است که یک ورودی عالی برای سری طولانی مدت است. این سیستم با یک شخصیت کاملاً جدید ، یک سیستم جنگی نوبنیاد و سرمایه گذاری بیشتر در سیستم های RPG قابل درک (اما به طرز تعجب آور عمیق) وارد بازار می شود.

این یک بازی مضحک با شوخ طبعی خاص است که به تبدیل آنچه می توانست یک داستان خشن و جنایتکارانه و فساد در سرگرمی خیالی Kabukichō ، در اینجا Kamurocho نامیده شود ، تبدیل به چیزی کاملاً مستقل می شود.

در حالی که بازی مجهز به انبوهی از حالت های عملکرد است که به شما اجازه می دهد تجربه را بر خلاف اولویت های خود شماره گیری کنید ، اما بسیار عالی است که می بینید با سرعت 60 فریم در ثانیه با زمان بارگذاری سریع و اجرای سریع است.

مشاهده وبسایت رسمی ایکس باکس در این لینک

روی این لینک کلیک کنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.