سبد خرید من

Roblox بعد از قطعی چند روزه به حالت آفلاین باز می گردد!

تصویر Roblox

Roblox بعد از قطعی چند روزه به حالت آفلاین باز می گردد!

Roblox دوباره آنلاین شده است. پس از یک قطعی که چندین روز به طول انجامید، Roblox یک بار دیگر راه اندازی شده است. توسعه‌دهنده گفت: «از صبر و شکیبایی شما در بازگشت به حالت عادی متشکریم.

با این حال، استودیو گزارشی برای آنچه که در وهله اول برای آفلاین کردن سرورها اتفاق افتاده ارائه نکرده است. برای اطلاعات بیشتر در آینده با GameSpot به بررسی مجدد ادامه دهید.

Roblox در همه جا آنلاین شده است! از صبر و شکیبایی شما در بازگشت به حالت عادی متشکریم.

بهترین بازی های Xbox Series X تا کنون

 

اصل داستان در زیر آمده است.

یکی از محبوب ترین بازی های روی زمین، Roblox، چند روزی است که آفلاین بوده و قطعی آن از 60 ساعت گذشته و همچنان در حال افزایش است. سازنده اولین بار این مشکل را در 29 اکتبر گزارش کرد و تا 31 اکتبر، بازی به دلیل نامعلومی همچنان متوقف است. با این حال، ما می دانیم که مربوط به بوریتوهای رایگان (در ادامه در مورد آن) یا هک نیست.

بیانیه ای که در 30 اکتبر منتشر شد، می گوید که استودیو “علت داخلی قطعی را شناسایی کرده است” و تیم ها اکنون در حال انجام کارهای مهندسی و تعمیر و نگهداری برای بازگرداندن بازی آنلاین هستند. استودیو گفت: از صبر شما متشکرم.

ما معتقدیم که علت داخلی قطعی را شناسایی کرده ایم. ما در حال انجام کارهای مهندسی و تعمیر و نگهداری لازم برای راه اندازی مجدد Roblox و اجرای آن در اسرع وقت هستیم. با تشکر از صبر شما

  نسخه بتای Back 4 Blood Beta شامل چه مواردی می شود؟ + ویدئو بررسی

یکی از سخنگویان به The Verge گفت که خرابی Roblox به یک “نفوذ خارجی” مربوط نمی شود. با این حال، علت مشکلی که بازی را پایین آورد، مشخص نیست.

برخی از مردم بر این باور بودند که قطع شدن روبلوکس به نوعی مربوط به شرکت چیپاتل زنجیره ای بوریتو است که در طول بازی 1 میلیون دلار بوریتو اهدا می کند. با این حال، Roblox Corp تایید کرد که اینطور نیست.

Roblox Corp. برای نشان دادن این قطعی بر اساس تعداد افراد آسیب دیده گزارش داد که بازی در ماه اوت 48 میلیون بازیکن داشت. مانند سایر شرکت‌های فناوری، Roblox Corp. در تلاش است تا با Roblox یک متاواژه ایجاد کند. پیشنهاد می شود درباره آموزش نصب مود گرافیکی gta v بخوانید.

بهترین کارت های کپچر نینتندو سوییچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *