سبد خرید من

تصویر Smash Bros. Ultimate

Uper Smash Bros. Ultimate یک بازی مبارزه ای متقاطع در سال ۲۰۱۸ است که توسط Bandai Namco Studios و Sora Ltd توسعه یافته و توسط Nintendo برای Nintendo Switch منتشر شده است. این پنجمین قسمت از سری Super Smash Bros است که جانشین Super Smash Bros برای Nintendo 3DS و Wii U می شود. حریفان خود را حذف می کنند و آنها را از یک میدان بیرون می کنند. دارای طیف گسترده ای از حالت های بازی، از جمله یک کمپین برای حالت های تک نفره و چند نفره در مقابل حالت های بازی است.

Ultimate دارای 89 مبارز قابل بازی، از جمله تمام شخصیت های بازی های قبلی Super Smash Bros در کنار تازه واردان است. این فهرست از طلسم های نینتندو تا شخصیت های فرنچایزهای شخص ثالث را شامل می شود.

برنامه ریزی برای بازی از دسامبر 2015 آغاز شده بود و توسعه کامل آن پس از تکمیل محتوای دانلودی 3DS/Wii U (DLC) آغاز شد. خالق و کارگردان سریال ماساهیرو ساکورای به همراه استودیو Bandai Namco و Sora، استودیوهایی که 3DS/Wii U را توسعه دادند، بازگشتند و بازگشت استودیوها روند آماده سازی را تسریع کرد. هدف ساکورای از بازی Ultimate این بود که با وجود چالش‌های مختلف توسعه و صدور مجوز، همه شخصیت‌های بازی‌های قبلی را در این سری قرار دهد.

با آپدیت نهایی Super Smash Bros. Ultimate، ماساهیرو ساکورای نفس تازه ای می کشد. اما به‌ عنوان نیروی خلاق اصلی پشت اسمش برای سال‌ها، طرفداران در حال حاضر به این فکر می‌کنند که آینده او و سریال چه خواهد بود.

  ترفندهای بازی Resident Evil Village

Nintendo Switch OLED با Nintendo Switch چه تفاوتی دارد؟

 

ساکورای با مجله ژاپنی Famitsu (از طریق Siliconera) در مورد برنامه های فعلی خود صحبت کرد. او گفت که در حال حاضر به دنباله‌ای فکر نمی‌کند، اما نمی‌توان با قطعیت گفت که Ultimate آخرین بازی Smash Bros خواهد بود. فعلاً به نظر می رسد که او خواهان استراحت است، اما می گوید: “باید فکر کنم که آیا باید یک بازی Smash را منتشر کنم یا نه، حتی اگر مجبور باشم کاری انجام دهم که کاربران را ناامید کند.” او همچنین گفت که باید به طور جدی در مورد موفقیت Smash آینده با نینتندو مشورت کند. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره معرفی شخصیت کریتوس را بخوانید.

اگرچه او به سادگی می‌توانست کنار برود و افسار Smash Bros را به شخص دیگری واگذار کند، اما به نظر می‌رسد در انجام این کار مردد است. او گفت: «در حال حاضر مسیری را نمی بینم که بتوان اسمش را بدون خودم تولید کرد. “راستش را بخواهید، ما در واقع سعی کردیم آن را به شخص دیگری بسپاریم، اما خوب پیش نرفت.”

بنابراین ساکورای کاملاً مطمئن به نظر می رسد که فقط او می تواند یک بازی جدید Smash را رهبری کند، اما او در حال حاضر به آن فکر نمی کند و ممکن است فقط به یک استراحت کامل از سری نیاز داشته باشد.

Super Smash Bros. Ultimate در سال 2018 منتشر شد، با این وعده که شامل همه مبارزانی می شود که قبلاً در یک بازی Smash ظاهر شده اند. این بازی در زمان راه اندازی این کار را انجام داد، اما سپس 11 جنگنده دیگر را در سال های بعد با مجموعه های DLC Fighters Pass اضافه کرد.

  بررسی بازی مدال افتخار - MEDAL of HONOR : ABOVE and BEYOND

مشخصات Nintendo Switch OLED

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *