سبد خرید من

آخرین اخبار در مورد توییچ

بسیاری از استریمرهای Twitch در یوتیوب نیز کانال دارند. آنها همچنین دارای صفحات توییترInstagrams ، TikToks ، SnapChats و اساساً هر نوع حساب دیگر در شبکه های اجتماعی هستند.

برای سالها ، Twitch فعالیت در سیستم عاملهای دیگر را در هنگام تصمیم گیری برای توقف یا ممنوعیت پخش استریم، البته متناقض – و معمولاً فقط در مواردی که تخلفی در Twitch یا پخش کننده Twitch دیگری اتفاق افتاده بود ، در نظر می گرفت.

اکنون سعی دارد فعالیت خارج از سیستم عامل را به سنگ بنای رویکرد تعدیل خود تبدیل کند و با یک شرکت حقوقی شخص ثالث همکاری کند تا تهدیدات خارج از سیستم ، حمله جنسی و سایر انواع آزار و اذیت و خشونت را بررسی کند.

Twitch روز چهارشنبه در یک پست وبلاگی رویکرد جدید خود را در مورد سوء رفتار خارج از سیستم عامل اعلام کرد و گفت که “ما از نظر تاریخی علیه سو ء رفتار جدی و واضحی که خارج از سرویس بوده است ، اقدامی انجام داده ایم ، اما تاکنون رویکردی مقیاس پذیر نداشته ایم.” اینجاست که شرکت حقوقی ، که به تیم داخلی Twitch کمک خواهد کرد ، وارد می شود.

این شرکت نوشت: “این شریک یک شرکت حقوقی تحقیقاتی با تجربه است که به انجام تحقیقات مستقل در محل کار و دانشگاه از جمله موارد مربوط به تبعیض جنسی یا تجاوز اختصاص دارد” ، این شرکت نوشت ، با اشاره به اینکه ابزاری دارد که به شما امکان می دهد آنچه را که اتفاق نیفتاده است ، بررسی کند. اما تأیید صحت در سیستم عامل های دیگر بسیار دشوارتر است.

“این مشارکت به ما امکان می دهد گزارشات سوء رفتار خارج از سیستم را به طور کامل تری بررسی و به آنها پاسخ دهیم. ما همچنین اندازه تیم پاسخگوی اجرای قانون داخلی خود را افزایش داده ایم که به طور گسترده برای مدیریت تحقیقات حساس و محرمانه و همکاری با نیروی انتظامی آموزش دیده است. ”

  جزئیات جدیدی از بازی Elden Ring منتشر شد

گفته شد ، دلایل تردید وجود دارد. از طرف دیگر ، Twitch در مورد شرکت حقوقی ای که با آن همکاری کرده است ، توضیحات خاصی را ارائه نداده است و حوزه های تخصصی شرکت – تحقیقات در محل کار و دانشگاه – سیستم هایی هستند که در آنها به سختی می توانند به عدالت برسند.

همچنین پرچم های قرمز در چگونگی انتخاب اخیر Twitch برای اعمال قوانین موجود در خارج از سیستم عامل وجود دارد.

به عنوان مثال ماه گذشته ، این پلتفرم سرانجام استریمر تلویزیونی طولانی مدت Ali Gross Gore Larsen را به دلیل رفتار نامناسب خارج از سیستم عامل ناشی از حادثه” پورنو انتقام “ممنوع کرد ، اما تنها پس از سالها مستند آزار جنسی خارج از سیستم عامل و حمله همچنین بعید به نظر می رسد که این سیاست جدید از محافظت کنندگان از برنامه های آزار و اذیت توده ای خارج از سیستم محافظت کند.

آخرین خبر از سیاست های جدید توییچ

توئیچ طرح خود را برای رفع آزار و اذیت های خارج از سیستم و سو رفتار جدی به روشنی ترسیم کرده است. در یک پست وبلاگ ، این شرکت آزار و اذیت های خارج از سیستم عامل را به دو بخش طبقه بندی کرده است: آزار و اذیت هایی که در Twitch و سیستم عامل های دیگر رخ می دهد و آزارهایی که کاملاً خارج از سیستم عامل صورت می گیرد.

دسته یک مواردی را که آزار و اذیت در Twitch و خارج از آن اتفاق می افتد را پوشش می دهد. Twitch با ذکر یک مثال خاص از آنچه که به عنوان دسته اول محسوب می شود ، اظهار داشت که هنگام تحقیق در مورد یک سو رفتار گزارش شده در استریم مستقیم Twitch ، آزار و اذیت مربوط به آن در توییتر را در نظر می گیرد.

  E3 2021: نحوه تماشا، برنامه ریزی، شرکت کنندگان و ...

بخش جدیدتر دسته دو است: Twitch اکنون “در برابر تخلفات جدی که برای ایمنی قابل توجهی برای جامعه Twitch خطرناک است ، اجرا خواهد شد ، حتی اگر این اقدامات کاملاً در Twitch رخ ندهد.” این پلتفرم برشمرد که چه رفتاری زیر این چتر قرار می گیرد ، از جمله:

  • خشونت مرگبار و افراط گرایی خشن
  • فعالیت های تروریستی یا استخدام
  • تهدیدهای صریح و یا معتبر خشونت دسته جمعی (به عنوان مثال تهدید علیه گروهی از افراد ، رویداد یا مکانی که مردم در آن تجمع می کنند).
  • رهبری یا عضویت در یک گروه نفرت شناخته شده
  • انجام یا مشارکت در فعالیتهای جنسی غیر توافقی و / یا تجاوز جنسی
  • استثمار جنسی از کودکان ، مانند نظافت کودک و درخواست توزیع مواد جنسی زیر سن قانونی
  • اقداماتی که به طور مستقیم و صریح ایمنی جسمی جامعه Twitch را به خطر بیندازد ، مانند تهدید خشونت در یک رویداد Twitch
  • تهدیدهای صریح و یا معتبری علیه Twitch ، از جمله کارکنان Twitch

 

Twitch برای کمک به تحقیقات در این زمینه از یک شرکت حقوقی شخص ثالث کمک گرفته است. همچنین یک آدرس ایمیل به نام [email protected] باز کرد ، جایی که هر کسی می تواند شواهدی از سوء رفتار خارج از سیستم عامل را که تحت رفتاری است که در پست وبلاگ ذکر شده است ، ارسال کند.

این شرکت با بیان اینکه دامنه تحقیقاتی آن برای حوادث خارج از سیستم عامل محدود است ، خاطرنشان کرد: این شرکت فقط می تواند با رفتار گزارش شده برخورد کند که صریحاً در بخشهای ذکر شده در گروه دو ذکر شده است.

  بررسی بازی Final Fantasy VII Remake :باز سازی فاینال فانتزی 7

باید دید که چگونه این کارها در یک حالت اعتدال که استریمرها و بینندگان Twitch در طول تاریخ خواستار شفافیت بیشتر هستند ، و نه کمتر ، نتیجه می گیرند.

همانطور که گفته شد ، به نظر می رسد این یک روزنه در قوانین Twitch است. به عنوان مثال در سپتامبر گذشته ، Twitch به LeafyIsHere ، سازنده ای که پس از فعالیت های آزار و اذیت علیه پخش کنندگان مانند Pokimane از YouTube ممنوع شده بود ، اجازه داد به سیستم عامل خود مهاجرت کند.

سپس به او اجازه داده شد تا با وجود خطرات آشکار ، برای چند هفته استریم داشته باشد تا اینکه در Twitch نیز مرتکب تخلف شد. فقط در این صورت او را ممنوع کرد.

مشکلی که در این روش وجود دارد این است که به افرادی که قبلاً به جاهای دیگر آسیب زده اند این فرصت را می دهد که کارهای بیشتری انجام دهند. اکنون ، از لحاظ نظری ، Twitch ابزاری دارد که می تواند از بروز شرایط مشابه جلوگیری کند.

نظر شما در مورد این سیاست جدید توییچ چیست؟ ایا توئیچ در این کار موفق خواهد بود؟ در بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

 

برای خرید Ps4 دست دوم و کارکرده اینجا کلیک کنید

برای خرید و مشاهده قیمت خرید PS4 نو و آکبند اینجا کلیک کنید

برای مشاهده قیمت خرید ایکس باکس 360 دست دوم و سالم با قیمت مناسب اینجا کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.