سبد خرید من

Game Pass چیست

گیم پس چیست؟

Xbox Game Pass و PC Game Pass خدمات اشتراک بازی های ویدیویی مایکروسافت هستند. هر دو سرویس به کاربران امکان دسترسی به کاتالوگ چرخشی از بازی‌های طیفی از ناشران و سایر سرویس‌های ممتاز، از جمله Xbox Live Gold و EA Play را با یک قیمت اشتراک ماهانه می‌دهند. Xbox Game Pass این سرویس را بر روی کنسول های Xbox Series X/S و Xbox One و همچنین دستگاه های Android و iOS از طریق Xbox Cloud Gaming ارائه می دهد، در حالی که PC Game Pass این سرویس را به رایانه های شخصی با استفاده از Windows 11 و Windows 10 با پشتیبانی از Xbox Cloud ارائه می کند. بازی این سرویس در 1 ژوئن 2017 راه اندازی شد، در حالی که مشترکین Xbox Live Gold در 24 مه دسترسی به اولویت دریافت کردند.

تصور اینکه چه چیزی به Game Pass تبدیل می شود از دو ناحیه سرچشمه می گیرد. اولین بار فیل اسپنسر به‌عنوان رئیس برند ایکس‌باکس در مایکروسافت پس از راه‌اندازی مشکل دار ایکس‌باکس وان در سال 2013،  تصمیمات گرفته شده قبل از عرضه باید پس از انتقاد منفی مصرف کنندگان و رسانه ها نسبت به این موقعیت، بازگردانده شود. اسپنسر، پس از تصاحب برند ایکس باکس، متوجه شد که باید ایکس باکس را در موقعیت بهتری قرار دهد همانطور که برای نسل بعدی کنسول برنامه ریزی کرده بودند، اما باید تیم خود را با ایده های جدید برای این کار تقویت کند، حتی اگر این ایده ها وجود داشته باشد. مخاطره آمیز. یکی از ایده هایی که در این مدت ایجاد شد، خدمات اجاره بازی بود و پروژه ای برای ایجاد این سرویس با نام رمز Arches آغاز شد. همانطور که مایکروسافت پیشرفت کرد، سرویس‌های پخش آنلاین مانند Netflix و Spotify مدل‌های کسب و کار اشتراک موفقی را نشان دادند که مایکروسافت را به انتقال Arches به دنبال یک مدل اشتراک در نهایت به Game Pass سوق داد.

حوزه دوم مربوط به Rare بود، یک توسعه دهنده بازی که مایکروسافت آن را در سال 2002 خریداری کرد. در طول دوره حضور Mattrick در Xbox، او ابزار جانبی حسگر حرکتی Kinect (معرفی شده با Xbox 360) را به عنوان یکی از اجزای اصلی محیط Xbox قرار داد و Rare را به آن اختصاص داد. برای کار بر روی Kinect Sports به عنوان یک عنوان راه اندازی برای آن، غیر معمول از خروجی معمولی Rare. به گفته کریگ دانکن، مدیر استودیوی Rare، کار بر روی Kinect Sports به آنها ایده های خلاقانه ای برای یک بازی آینده با عناصر چند نفره داد که در ابتدا آن را “Rare Next” نامیدند اما در نهایت به Sea of ​​Thieves تبدیل شدند. Sea of ​​Thieves به عنوان یک آزمایش بزرگ برای نشان دادن اینکه Game Pass چگونه توسط بازیکنان و اقتصاد سیستم به خوبی پذیرفته می شود در نظر گرفته شده بود. اسپنسر می‌دانست که دیگر ناشران و توسعه‌دهندگان بازی تردید زیادی در مورد مدل اشتراکی دارند، بنابراین برنامه‌ریزی کرد تا Game Pass را با استفاده از فهرستی از عناوین قدیمی‌تر راه‌اندازی کند و سپس Sea of ​​Thieves را به عنوان اولین بازی شخص اول مایکروسافت برای این سرویس ارائه کند. ، در همان روزی که به صورت خرده فروشی نیز در دسترس خواهد بود یا از طریق ویترین فروشگاه های دیجیتال قابل خرید خواهد بود. اسپنسر به دانکن گفته بود که حتی اگر هر بازیکن Sea of ​​Thieves آن را از طریق Game Pass بازی کند و هیچ نسخه خرده‌فروشی یا قابل دانلودی خریداری نشود، اسپنسر همچنان آن را یک نتیجه موفق می‌داند.

در 28 فوریه 2017، مایکروسافت اولین بازی Xbox Game Pass را اعلام کرد و کاتالوگ محدودی از بازی‌ها را برای آزمایش و بازخورد در اختیار اعضای منتخب انجمن Xbox Insider قرار داد. بعداً در سه ماهه دوم سال 2017، این سرویس برای بازیکنانی که مشترک Xbox Live Gold شده بودند و سپس برای عموم کاربران باز شد. اشتراک طلایی Xbox Live برای Xbox Game Pass لازم نیست، اما برای هر محتوای چندنفره آنلاینی که بازی‌های موجود در کاتالوگ ممکن است داشته باشند، لازم است.

به عنوان بخشی از کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در E3 2017، مایکروسافت اعلام کرد که عناوین منتخب ایکس باکس از طریق یک ویژگی جدید سازگار با نسخه مشابه مشابه آنچه برای عناوین Xbox 360 وجود دارد، در دسترس قرار خواهند گرفت. در مصاحبه بعدی، اسپنسر اظهار داشت که برخی از آن بازی‌ها می‌توانند راه خود را به Game Pass نیز باز کنند. جهت خرید و مشاهده قیمت ایکس باکس 360 دست دوم کلیک کنید.

  معرفی و بررسی بازی battlefield v + ویدئو نقد و بررسی

در 23 ژانویه 2018، مایکروسافت گسترش Game Pass را اعلام کرد که در آن عناوین اول شخص در کاتالوگ روز و تاریخ با انتشار خرده‌فروشی بازی، شروع می‌شود که با Sea of ​​Thieves ذکر شده در 20 مارس 2018 عرضه شد.  Crackdown 3، State of Decay 2 و Forza Horizon 4 نیز به محض عرضه اضافه خواهند شد، اگرچه تاریخ عرضه آنها در آن زمان اعلام نشده بود، و نسخه های بعدی در فرنچایزهای موجود مایکروسافت مانند Halo و Gears of War نیز اضافه خواهند شد. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره خرید کنسول در اصفهان را بخوانید.

اسپنسر بیان کرده است که قصد مایکروسافت از Xbox Game Pass این است که آن را در بسیاری از دستگاه‌ها، از جمله دستگاه‌های رقبا، در دسترس قرار دهد. اسپنسر اظهار داشت: «ما می‌خواهیم Game Pass را به هر دستگاهی که کسی می‌خواهد با آن بازی کند بیاوریم… نه فقط به این دلیل که تجارت ماست، بلکه واقعاً به این دلیل که مدل کسب‌وکار به مردم اجازه می‌دهد بازی‌هایی را مصرف کنند و پیدا کنند که در آن بازی نمی‌کردند. هر فضای دیگری.” مایکروسافت در ماه مه 2019 اعلام کرد که Xbox Game Pass برای رایانه‌های ویندوز 10 عرضه می‌شود و بیش از 100 بازی را از استودیوهای خود مایکروسافت و همچنین اشخاص ثالث در هنگام راه‌اندازی می‌آورد.

در 18 آوریل 2019، مایکروسافت Xbox Game Pass Ultimate را معرفی کرد، سطح جدیدی که هر دو Game Pass و Xbox Live Gold را در یک بسته اشتراک واحد ترکیب می‌کند. در همان روز برای آزمایش برای Xbox Insiders در دسترس قرار گرفت، در حالی که در دسترس بودن عمومی در 9 ژوئن 2019 آغاز شد. در 9 ژوئن 2019، مایکروسافت اعلام کرد که Game Pass برای رایانه شخصی در نسخه بتای باز عرضه خواهد شد و این نیز در Ultimate گنجانده خواهد شد.

در حالی که نام تجاری بصری Xbox Game Pass “Xbox” را در آگوست 2020 حذف کرده بود.

مایکروسافت اظهار داشت که این سرویس به نام “Xbox Game Pass” باقی مانده است.

اسپنسر در اکتبر 2020 گفت که مدل قیمت گذاری فعلی آنها برای Game Pass در این مرحله “کاملاً پایدار” در نظر گرفته شده است، علیرغم نگرانی برخی از توسعه دهندگان مبنی بر اینکه آنها برای آن هزینه کمتری دریافت می کنند، و مایکروسافت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت در آینده نزدیک ندارد.

مایکروسافت در ژوئن 2021 اعلام کرد که قصد دارد Xbox Game Pass را روی یک دستگاه مستقل که می‌تواند مستقیماً به تلویزیون‌ها وصل شود و همچنین برنامه‌ای برای تلویزیون هوشمند قرار دهد. علاوه بر این، مایکروسافت اعلام کرده است که ویندوز 11 شامل Xbox Game Pass به عنوان یک ویژگی داخلی خواهد بود. جهت خرید و مشاهده قیمت ایکس باکس دست دوم کلیک کنید.

لیست بازی های گیم پس ایکس باکس وان

ساختار گیم پس

Xbox Game Pass مشابه اشتراک بازی های ویدیویی موجود EA Play Xbox One و سرویس PlayStation Now ارائه شده توسط رقیب سونی است. کاتالوگ اشتراک شامل بیش از 100 بازی در زمان راه اندازی است، با بازی هایی که هر از گاهی به کاتالوگ اضافه می شوند و گاهی اوقات از آن خارج می شوند. Xbox Game Pass به بازیکن اجازه می دهد تا بازی کامل را روی کنسول دانلود کند. به گفته فیل اسپنسر، رئیس ایکس‌باکس، این کار برای ارائه بازی‌های مداوم و کاملاً وفاداری بدون نگرانی در مورد جریان، پهنای باند یا مشکلات اتصال انجام شد.] بر خلاف EA Access، Xbox Game Pass بازی‌هایی را از طیف گسترده‌ای از ناشران، مانند Bandai Namco، Capcom، WB Games، 2K Games، و بازی‌های شخص اول از Xbox Game Studios ارائه می‌کند. به گفته اسپنسر، مایکروسافت Game Pass را بیشتر به عنوان یک پلتفرم برای ارائه بازی‌هایی می‌بیند که با قالب معمولی مناسب نیستند و به خوبی به فروش می‌رسند و به سختی می‌توان ناشر به دست آورد، و در عوض اجازه می‌دهد این بازی‌ها در مدل اشتراکی عرضه شوند. هر دو توسعه دهنده را تشویق به ایجاد عناوین جدید و تجربی می کند. Game Pass همچنین راهی برای بازیکنان فراهم می‌کند تا بازی‌هایی را امتحان کنند که معمولاً نمی‌خریدند. پیشنهاد می شود درباره بررسی بازی gran turismo sport بخوانید.

کاتالوگ دارای بازی‌های منتخب برای Xbox Series X|S و Xbox One و همچنین عناوین Xbox 360 و Xbox است که Xbox Series X|S و Xbox One با آنها سازگار هستند. هیچ محدودیتی برای تعداد بازی‌هایی که یک بازیکن می‌تواند دانلود و بر روی کنسول‌های خود نصب کند، وجود ندارد، به جز مقدار فضای ذخیره‌سازی موجود در کنسول. تا زمانی که یک بازی در کاتالوگ باقی بماند، برای دانلود و بازی نامحدود توسط مشترکین در دسترس است. بازیکنان می‌توانند بازی‌های موجود در کاتالوگ را با 20 درصد تخفیف و هر محتوای افزودنی مرتبط برای آن بازی‌ها را با 10 درصد تخفیف خریداری کنند. قیمت تخفیف خورده فقط زمانی که بازی در کاتالوگ است و فقط برای بازی خاص موجود است. بازی‌های کاتالوگ را می‌توان در زمانی که کنسول آفلاین است، بازی کرد، اما قبل از اینکه کنسول آفلاین است، نباید بیش از 30 روز دوباره متصل شود تا اشتراک فعال تأیید شود.

اگر بازی از کاتالوگ حذف شود یا بازیکن اشتراک خود را به پایان برساند، دسترسی تا زمانی که بازیکن بازی را خریداری کند یا اشتراک خود را تمدید کند، به حالت تعلیق در می‌آید، اما پیشرفت درون بازی او در این مدت ذخیره می‌شود. اگر بازی یک عنوان ایکس باکس 360 باشد، با نسخه قبلی سازگار خواهد بود و باید در Xbox Series X|S یا Xbox One استفاده شود. نمی‌توان آن را روی کنسول Xbox 360 یک بازیکن دانلود کرد، مگر اینکه بازیکن آن را خریداری کند.

اسپنسر بیان کرده است که مایکروسافت راه‌های مختلفی برای جبران بازی‌های روی Game Pass به توسعه‌دهندگان دارد و یک رویکرد بازپرداخت واحد وجود ندارد. طرح بازپرداخت از یک رویکرد نرخ ثابت برای اطمینان از انحصار در پلت فرم مایکروسافت تا پوشش کامل هزینه های توسعه، و شامل مدل های مختلفی بر اساس رویکردهای استفاده و کسب درآمد است. فردریک وستر از پارادوکس اینتراکتیو شرایطی را بیان کرد که از مدل نتفلیکس پیروی کرده‌اند که در آن مایکروسافت به توسعه‌دهنده یا ناشر برای بازی خود در این سرویس برای مدت زمان معینی بر اساس ارزش درک‌شده، به جای هر بازی، مبلغی یکجا پرداخت می‌کرد. پیشنهاد می شود جهت خرید xbox one کلیک کنید.

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass و Game Pass Ultimate چیست؟

Xbox Games Pass به شما امکان می دهد با یک هزینه ماهانه به بیش از 300 بازی برای دانلود و بازی در Xbox One یا Xbox Series X/S خود دسترسی داشته باشید.

اگر به Xbox Game Pass Ultimate ارتقا دهید، Xbox Live Gold، Xbox Game Pass برای رایانه شخصی، EA Play و دسترسی به Xbox Cloud Gaming (که قبلاً Project xCloud نامیده می شد) نیز با همان قیمت دریافت می کنید.

تا زمانی که به پرداخت هزینه ماهانه ادامه دهید، می‌توانید بازی‌ها را دانلود کنید و هر دفعه که دوست دارید بازی کنید. برخی از عناوین ممکن است با اضافه شدن عناوین دیگر در دسترس نباشند، اما شما همچنین می توانید هر یک از مجموعه را به طور کامل با قیمت های تخفیف خریداری کنید.

ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان، ایکس باکس 360 و بازی های اصلی ایکس باکس بخشی از این مجموعه هستند، دو مورد آخر از طریق سازگاری با عقب، بنابراین عناوین برتر زیادی برای انتخاب وجود دارد.

مایکروسافت نسخه‌های بازی‌های خودش و بسیاری از بازی‌های شخص ثالث را در همان روزی که در فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند، اضافه می‌کند.

Xbox Live Gold شامل تخفیف‌های انحصاری برای بسیاری از بازی‌های فروشگاه Xbox نیز به اشتراک می‌دهد.

Xbox Game Pass Ultimate چقدر هزینه دارد؟

Xbox Games Pass Ultimate 14.99 دلار / 10.99 پوند در ماه قیمت دارد. در هرموقعی می توانید لغو کنید.

همانطور که گفته شد، شامل Xbox Live Gold، Xbox Games Pass برای رایانه شخصی و EA Play می شود. به علاوه، سرویس ابری مایکروسافت، Cloud Gaming، بخشی از Ultimate بدون هزینه اضافی است.

نسخه استاندارد کنسول Games Pass شامل Gold، EA Play، Cloud Gaming یا نسخه رایانه شخصی نیست. هزینه آن 9.99 دلار / 7.99 پوند در ماه است. در صورت مشترک شدن جداگانه، این قیمت برای نسخه فقط رایانه شخصی یکسان است. نهایی به وضوح معامله بهتر است. پیشنهاد می شود جهت خرید ایکس باکس وان دست دوم کلیک کنید.

بهترین بازی های game pass

لیست بازی های گیم پس ایکس باکس وان

A Plague Tale: Innocence
A Way Out
Age of Empires Definitive Edition
Age of Empires II: Definitive Edition
Age of Empires III: Definitive Edition
Alien: Isolation
Alvastia Chronicles
Among Us
Anthem
Ape Out
ARK: Survival Evolved Explorer’s Edition
ASTRONEER
Battle Chasers: Nightwar
Battlefield 1 Revolution
Battlefield 3 Premium Edition
Battlefield 4 Premium Edition
Battlefield V Year 2 Edition
Battlefield Hardline Ultimate Edition
BATTLETECH
Battletoads
Blair Witch
Bleeding Edge
Bridge Constructor Portal
Broforce
Burnout Paradise Remastered
Call of the Sea
Carrion
Carto
Celeste
Children of Morta
Cities: Skylines
Clustertruck
Code Vein
Comanche (Game Preview)
Command & Conquer Remastered Collection
Company of Heroes 2: Complete Collection
Control Standard Edition
Crackdown 3
CrossCode
Crossing Souls
Crusader Kings III
Crysis
Crysis 2 Maximum Edition
Cyber Shadow
Darksiders Genesis
Day of the Tentacle Remastered

  سرویس xcloud چیست و چه کاربردی دارد؟

Dead by Daylight
Dead Cells
Dead Space
Dead Space 2
Dead Space 3
Deep Rock Galactic
Descenders
Desperados III
Destroy all Humans!
DiRT 5
Disgaea 4 Complete+
Dishonored Definitive Edition
Dishonored 2
Disneyland Adventures
Don’t Starve: Giant Edition
Donut County
DOOM (1993)
DOOM II (Classic)
DOOM 3
DOOM 64
DOOM Eternal Standard Edition (PC)
Double Kick Heroes
Downwell
Dragon Age II
Dragon Age Inquisition — Game of the Year Edition
Dragon Age Origins
Dragon Quest Builders 2
DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age — Definitive Edition
Drake Hollow
Dungeon Keeper
Dungeon Keeper 2
EA SPORTS FIFA 16
EA SPORTS FIFA 17 Standard Edition
EA SPORTS FIFA 20
Eastshade
Empire of Sin
Endless Space 2: Deluxe Edition
Enter The Gungeon
Europa Universalis IV — Microsoft Store Edition
F1 2019
Fallout 76
Fallout 4
Farming Simulator 17
Fe
FIFA 15
FIFA 18
FIFA 19
FIFA 21
FINAL FANTASY VII WINDOWS EDITION
FINAL FANTASY VIII Remastered WINDOWS EDITION
FINAL FANTASY X/X-2 HD Remaster
FINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION
Five Nights at Freddy’s
Five Nights at Freddy’s 2
Five Nights at Freddy’s 3
Five Nights at Freddy’s 4
Five Nights at Freddy’s: Original Series
Football Manager 2020
Forager

پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره پلی استیشن پلاس چیست را بخوانید.

game pass
Forza Horizon 4 Standard Edition
Forza Motorsport 7 Standard Edition
Frostpunk
Full Throttle Remastered
Gato Roboto
Gears 5
Gears 5 Game of the Year Edition
Gears of War 4
Gears of War: Ultimate Edition
Gears Tactics
Genesis Noir
Ghost of a Tale
Goat Simulator Windows 10
Golf With Your Friends
GONNER2 WIN10
GreedFall — Windows 10
Grim Fandango Remastered
Gris
Grounded — Game Preview
Guacamelee! 2
Halo 2: Anniversary
Halo 3
Halo 3: ODST
Halo 4

جهت خرید و مشاهده قیمت ps5 کلیک کنید.

گیم پس
Halo Wars 2
Halo Wars 2: Standard Edition
Halo Wars: Definitive Edition
Halo: Combat Evolved Anniversary
Halo: Reach
Halo: Spartan Assault
Halo: Spartan Strike
Halo: The Master Chief Collection
Haven
Hearts of Iron IV: Cadet Edition
Heave Ho
Hellblade: Senua’s Sacrifice
Hello Neighbor
Hollow Knight
Human Fall Flat
Hypnospace Outlaw
Ikenfell
It Lurks Below
Jade Empire Special Edition
Just Cause 4: Reloaded
Katana Zero
Kathy Rain
Killer Instinct: Definitive Edition
Knights and Bikes
Knockout City
Lonely Mountains: Downhill
Madden NFL 19
Madden NFL 20
Madden NFL 21
Maneater
MARVEL VS. CAPCOM: INFINITE
Mass Effect
Mass Effect 2 Digital Deluxe Edition
Mass Effect 3 N7 Digital Deluxe Edition
Mass Effect Andromeda Deluxe Edition
MechWarrior 5: Mercenaries
Medal of Honor Airborne
Medal of Honor Allied Assault War Chest
Microsoft Flight Simulator: Standard
Middle-earth: Shadow of War
Minecraft Dungeons — Windows 10
Mirror’s Edge
Mirror’s Edge Catalyst
MISTOVER
Monster Sanctuary
Monster Train
Moonlighter
Morkredd
MotoGP20
Mount & Blade: Warband
My Friend Pedro
My Time At Portia
Narita Boy
Need for Speed Deluxe Edition
Need for Speed Heat Deluxe Edition
Need for Speed Most Wanted
Need for Speed Payback — Deluxe Edition
Need for Speed Rivals: Complete Edition
Neon Abyss
Neoverse
New Super Lucky’s Tale
NieR:Automata BECOME AS GODS Edition
Night Call
Night in the Woods Win10
No Man’s Sky
Nowhere Prophet
Observation
Octopath Traveler
Ori and the Blind Forest: Definitive Edition
Ori and the Will of the Wisps
Out of the Park Baseball 21
Overcooked! 2
Pandemic: The Board Game
Pathway
Peggle
Phoenix Point
Phogs!
Pikuniku Win10
Pillars of Eternity: Hero Edition
Pillars of Eternity II: Deadfire — Ultimate Edition
Plants vs. Zombies Game of the Year Edition
Plants vs. Zombies: Battle for the Neighborville Deluxe Edition
Plants vs. Zombies Garden Warfare
Plants vs. Zombies Garden Warfare 2: Deluxe Edition
Populous
Populous II: Trials of the Olympian Gods
Power Rangers: Battle for the Grid
Prey
Prison Architect PC
Project Winter
Psychonauts
RAGE 2 (PC)
ReCore: Definitive Edition
Remnant: From the Ashes
Reigns: Game of Thrones
RESIDENT EVIL 7 biohazard
Rise of Nations: Extended Edition
River City Girls
Rocket Arena
Rush: A DisneyPixar Adventure
ScourgeBringer
Sea of Solitude
Sea of Thieves
Second Extinction
Secret Neighbor
SimCity 2000 Special Edition
SimCity 4 Deluxe Edition
SimCity: Complete Edition
Shadow Warrior 2
Slay The Spire
Slime Rancher
SnowRunner
Solasta: Crown of the Magister
SpellForce 3: Soul Harvest
Spiritfarer
SPORE
Star Renegades
Starbound
STAR WARS Battlefront Ultimate Edition
STAR WARS Battlefront II: Celebration Edition
STAR WARS Jedi: Fallen Order
STAR WARS Squadrons
Super Lucky’s Tale
Supraland
Surviving Mars
Tales of Vesperia: Definitive Edition
Tell Me Why: Chapters 1-3
Tetris Effect: Connected
The Bard’s Tale ARPG : Remastered and Resnarkled
The Bard’s Tale IV: Director’s Cut
The Bard’s Tale Trilogy
The Catch: Carp & Coarse Fishing
The Dark Crystal: Age of Resistance Tactics
The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan
The Elder Scrolls III: Morrowind
The Elder Scrolls IV: Oblivion
The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
The Evil Within
The Falconeer
The Gardens Between
The Long Dark
The Messenger
The Outer Worlds
The Sabateur
The Sims 3 Starter Pack
The Sims 4 Deluxe Party Edition
The Surge 2
The Swords of Ditto: Mormo’s Curse
The Touryst
The Wild at Heart
TITANFALL DELUXE EDITION
Titanfall 2: Ultimate Edition
Torchlight III
Torment: Tides of Numenera
Totally Accurate Battle Simulator (Game Preview)
Touhou Luna Nights
Trailmakers
Train Sim World 2020
Two Point Hospital
UnderMine
UNDERTALE
Unravel
Unravel Two
Unruly Heroes
Unto The End
VA-11 Hall-A: Cyberpunk Bartender Action
Void Bastards
Wasteland 2: Director’s Cut
Wasteland 3
Wasteland Remastered
We Happy Few
West of Dead
Wilmot’s Warehouse
Wizard of Legend
Wolfenstein: The New Order
Wolfenstein: The Old Blood
Wolfenstein: Youngblood
WORLD OF HORROR (Game Preview)
World War Z
Worms W.M.D
Wreckfest
Xeno Crisis
Yakuza 0
Yakuza 3 Remastered
Yakuza 4 Remastered
Yakuza 5 Remastered
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2
The Yakuza Remastered Collection
Yakuza 6: The Song of Life
Yes, Your Grace
Yooka-Laylee and the Impossible Lair
Zombie Army 4: Dead War

جهت خرید و مشاهده قیمت ps4 کلیک کنید.

بهترین بازی های گیم پس

Halo: The Master Chief Collection

Stardew Valley

Kill It With Fire

The Wild At Heart

Mortal Shell

Halo Infinite (Multiplayer Beta)

Forza Horizon 5

It Takes Two

Last Stop

Boyfriend Dungeon

The Forgotten City

Back 4 Blood

Dragon Ball FighterZ

Guacamelee! 2

Visage

Sable

Pillars Of Eternity: Complete Edition

Scarlet Nexus

The Artful Escape

Superliminal

Aragami 2

Monster Train

Psychonauts 2

The Medium

Wilmot’s Warehouse

12 Minutes

Quake

Katamari Damacy Reroll

Hades

The Ascent

Limbo

  آموزش قدم به قدم ساخت اکانت نینتندو [Nintendo Switch] + ویدئو

Gears of War: Ultimate Edition

Lumines Remastered

Hellblade: Senua’s Sacrifice

Farming Simulator 19

For Honor

Golf With Your Friends

Gears Tactics

A Plague Tale: Innocence

Doom (2016)

Yakuza: Like A Dragon

Microsoft Flight Simulator

Gang Beasts

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Knockout City

Darkest Dungeon

Injustice 2

Hollow Knight

Subnautica

Halo Wars 2

Spiritfarer

Elite Dangerous

Human Fall Flat

Outlast 2

Psychonauts

Undertale

Grim Fandango

Fable 2

جهت خرید ps4 دست دوم کلیک کنید.

گیم پس ویندوز

گیم پس ویندوز

مایکروسافت در حال تغییر نام اشتراک Xbox Game Pass برای رایانه شخصی به PC Game Pass است. نام جدید نام تجاری Xbox را به نفع یک نام ساده PC Game Pass حذف می کند که باعث می شود چیزها برای گیمرهای رایانه شخصی کمتر گیج کننده باشد.

پیش از این، مایکروسافت اشتراک‌های Xbox Game Pass، Xbox Game Pass برای رایانه شخصی و Xbox Game Pass Ultimate را داشت که همگی می‌توانستند به‌عنوان ارائه‌های فقط Xbox اشتباه گرفته شوند. نام اشتراک رایانه شخصی اکنون در حال تغییر است، اما لوگو همچنان دارای نماد Xbox خواهد بود. پیشنهاد می شود درباره بهترین بازی های ps4 بخوانید.

مایکروسافت همچنین از این فرصت استفاده کرد و تعدادی از بازی‌های آینده را که در روز اول به PC Game Pass عرضه می‌شوند، فهرست کرد:

Total War: WARHAMMER III
Redfall
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl
Atomic Heart
Slime Rancher 2
A Plague Tale: Requiem
Starfield
Pupperazzi
Space Warlord Organ Trading Simulator
Replaced
Somerville
Eiyuden Chronicle: Rising
Scorn

در این مطلب به موضوع گیم پس چیست پرداختیم. نظرات و تجربیات خود را پیرامون بهترین بازی های game pass با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *