سبد خرید من

اکانت xbox

آموزش ساخت اکانت xbox

برای ایجاد حساب Xbox به یک حساب مایکروسافت نیاز دارید. اکانت مایکروسافت با اکانت Xbox یکسان نیست، اگرچه می توانید از یک آدرس ایمیل برای هر دو استفاده کنید. با آموزش ساخت اکانت xbox همراه ما باشید.

اگر قبلاً یک حساب مایکروسافت دارید که از آن برای ورود به سایر سرویس‌های مایکروسافت (مانند Windows، Outlook، OneDrive، Office، MSN و Skype) استفاده می‌کنید، از آن حساب برای ایجاد حساب Xbox خود نیز استفاده کنید. استفاده از همان آدرس ایمیل برای ورود به Xbox به شما امکان می دهد تنظیمات و اطلاعات صورتحساب خود را از طریق یک حساب واحد مدیریت کنید.
اگر برای یافتن آدرس ایمیل حساب مایکروسافت خود به کمک نیاز دارید، مراحل زیر را دنبال کنید:
آدرس ایمیل حساب مایکروسافت خود را پیدا کنید.
برای کمک به بازیابی رمز عبور، مراحل زیر را دنبال کنید:
رمز عبور گمشده حساب مایکروسافت خود را بازنشانی یا بازیابی کنید.
اگر حساب مایکروسافت ندارید.
می‌توانید از آدرس ایمیل معمول خود برای ایجاد یک حساب کاربری مایکروسافت استفاده کنید، حتی اگر ایمیلی غیر مایکروسافت (مانند یاهو، جی‌میل و غیره) باشد. اگر از یک آدرس ایمیل غیر مایکروسافت استفاده می کنید، هنگام ورود برای اولین بار از شما خواسته می شود اطلاعات بیشتری را ارائه دهید. شما نیاز دارید:
رمز عبور ایجاد کنید.
توجه داشته باشید این رمز عبور به حساب مایکروسافت شما متصل می شود و فقط برای ورود به سرویس های مایکروسافت استفاده می شود. لازم نیست رمز عبور همان رمز عبوری باشد که برای ورود به حساب ایمیل خود استفاده می کنید. همچنین توجه داشته باشید که به‌روزرسانی رمز عبور ایمیل، رمز عبور حساب مایکروسافت شما را تغییر نمی‌دهد.
نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.
کشور و تاریخ تولد خود را ارائه دهید.
با وارد کردن کدی که به آدرس ایمیلی که ارائه می‌کنید ارسال می‌کنیم، مالکیت حساب را تأیید کنید.
پس از انجام کارهای بالا، مالک یک حساب کاربری جدید مایکروسافت خواهید بود و می توانید وارد Xbox شوید.

ویدئو ساخت حساب کاربری ایکس باکس وان

آموزش ساخت اکانت xbox در کنسول:

از صفحه اصلی:
اگر وارد نشده اید، افزودن جدید را انتخاب کنید.
اگر وارد سیستم شده اید، دکمه Xbox  را فشار دهید تا راهنما باز شود، نمایه و سیستم > افزودن یا سوئیچ > افزودن جدید را انتخاب کنید.
آدرس ایمیل حساب مایکروسافت خود را وارد کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. اگر قبلاً انجام نشده است، از شما خواسته می شود که یک برچسب بازی برای حساب انتخاب کنید. پیشنهاد می شود جهت مشاهده و خرید انواع ایکس باکس دست دوم کلیک کنید.

  آموزش ساخت یوزر در ps4 کاربردی 100 % | ویدیوی آموزشی

آموزش ساخت اکانت xbox در رایانه شخصی:

گزینه 1: از یک آدرس ایمیل موجود برای ورود به Xbox استفاده کنید.
در یک مرورگر وب، به آدرس زیر بروید:
www.xbox.com
با آدرس ایمیل خود وارد شوید
دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا تنظیمات حساب Xbox خود را تکمیل کنید و سپس برای ورود به کنسول Xbox خود بازگردید. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره خرید کنسول در اصفهان را بخوانید.

گزینه 2: یک آدرس ایمیل جدید برای ورود به Xbox ایجاد کنید
هنگام ایجاد یک حساب مایکروسافت با استفاده از یک آدرس ایمیل کاملاً جدید، می توانید از موارد زیر استفاده کنید:
یک آدرس ایمیل با دامنه مایکروسافت، مانند @outlook.com یا @hotmail.com
هر آدرس ایمیل معتبری که به طور منظم از آن استفاده می کنید و نظارت می کنید، مانند @gmail.com، @icloud.com، یا @yahoo.com
می‌توانید هنگام ایجاد حساب کاربری در Xbox خود، یک آدرس ایمیل @outlook.com یا @hotmail.com جدید ایجاد کنید.
توجه داشته باشید اگر از یک آدرس ایمیل غیر مایکروسافت برای ایجاد حساب خود استفاده می کنید، یک ایمیل تأیید اعتبار به آن آدرس ارسال می کنیم تا تأیید کنیم که شما دسترسی دارید.

دکمه Xbox  را فشار دهید تا راهنما باز شود و Profile & system > Add or switch > Add new را انتخاب کنید.
دریافت یک ایمیل جدید را در صفحه ورود به سیستم انتخاب کنید. دستورالعمل های روی صفحه را برای تکمیل تنظیمات دنبال کنید.
به xbox.com بروید و Sign in را انتخاب کنید.
ایجاد یک را انتخاب کنید!
دریافت آدرس ایمیل جدید را انتخاب کنید.
پس از انجام کارهای بالا، مالک یک حساب کاربری جدید مایکروسافت خواهید بود و می توانید وارد Xbox شوید. پیشنهاد می شود درباره معرفی شخصیت های مورتال کمبت بخوانید.

آموزش ساخت اکانت ایکس باکس لایو

آموزش ساخت اکانت xbox live

مرحله 1: دکمه Xbox را فشار دهید. با این کار داشبورد باز می شود، جایی که می توانید محتویات Xbox One را پیمایش کنید.

مرحله 2: دکمه “ورود به سیستم” را انتخاب کنید. این در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش قرار دارد. دکمه “A” را فشار دهید یا بگویید “Xbox, Sign In”.

مرحله 3: روی دکمه “افزودن جدید” در پایین صفحه کلیک کنید. به شما این امکان داده می شود که یک حساب کاربری جدید مایکروسافت ایجاد کنید و برای Xbox Live ثبت نام کنید.

مرحله 4: با یک حساب مایکروسافت موجود وارد شوید یا یک حساب جدید ایجاد کنید. برای ثبت نام در Xbox Live به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید. حساب‌های مایکروسافت رایگان هستند و می‌توانید یکی را در ایکس‌باکس خود ایجاد کنید یا از رایانه. برای ایجاد یک حساب کاربری مایکروسافت به یک آدرس ایمیل معتبر نیاز دارید، زیرا ایمیل‌های تایید را روی آن دریافت خواهید کرد.

مرحله 5: یک طرح رنگی را انتخاب کنید. پس از ورود به حساب کاربری مایکروسافت، می توانید یک طرح رنگی برای Xbox One خود انتخاب کنید.

مرحله 6: حساب کاربری خود را بررسی کنید. هنگامی که وارد سیستم شدید و رنگ‌های خود را انتخاب کردید، یک تصویر مکان‌نما و یک مکان‌نمای Gamertag (نام آنلاین) خواهید دید. این موارد را می توان بعداً از منوی Xbox One تغییر داد. پیشنهاد می شود درباره بررسی بازی gran turismo sport بخوانید.

  Game Pass یا گیم پس چیست | بررسی کامل سرویس گیم پس

مرحله 7: برای Xbox Live Gold ثبت نام کنید. برای بازی آنلاین و دسترسی به بسیاری از ویژگی های ایکس باکس وان، به یک حساب کاربری Xbox Live Gold نیاز دارید. این صفحه به شما امکان می دهد یک حساب کاربری جدید راه اندازی کنید. باید اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید. Xbox Live Gold در پایان دوره صورتحساب به طور خودکار تمدید می شود.

مرحله 8: تصویر و برچسب بازی خود را تغییر دهید. هنگامی که با حساب جدید خود وارد شدید، می توانید تصویر و نام آنلاین خود را به چیزی شخصی تر تغییر دهید. برای انجام این کار، ابتدا با فشار دادن دکمه Xbox Guide در بالای کنترلر یا با گفتن “Xbox, Go Home” به صفحه اصلی بازگردید. روی نوار پروفایل ها کلیک کنید.

این یک نوار عمودی در صفحه اصلی شما است که دوستان، دستاوردها، اطلاعات نمایه و موارد دیگر را به شما نشان می دهد. “نمایه من” را انتخاب کنید. این به شما امکان می دهد اطلاعات نمایه خود، از جمله تصویر و نام آنلاین خود را تغییر دهید. عکس و برچسب بازی جدید خود را تنظیم کنید.

برای تغییر اطلاعات خود از دکمه های «Set gamerpic» و «Set gamertag» استفاده کنید. هر زمان که بخواهید می توانید عکس خود را تغییر دهید، اما فقط یک بار می توانید برچسب گیم خود را به صورت رایگان تغییر دهید. جهت خرید و مشاهده ایکس باکس وان دست دوم کلیک کنید.

اموزش ساخت اکانت xbox live

آموزش ساخت اکانت ایکس باکس لایو در رایانه شخصی

مرحله 1: از وب سایت Xbox Live دیدن کنید. اگر به کنسول دسترسی ندارید، می توانید از رایانه خود برای Xbox Live Gold ثبت نام کنید. برای انجام این کار، به Xbox Live | مراجعه کنید ایکس باکس

مرحله 2: روی پیوند “پیوستن به Xbox Live Gold” کلیک کنید. این در مرکز صفحه قرار دارد. با کلیک بر روی این لینک، فرآیند ایجاد حساب کاربری آغاز می شود.

مرحله 3: با حساب مایکروسافت خود وارد شوید. برای ایجاد یک حساب کاربری Xbox Live، به یک حساب کاربری مایکروسافت نیاز دارید. شما می توانید یک حساب کاربری مایکروسافت به صورت رایگان ایجاد کنید. اطمینان حاصل کنید که اگر یک حساب کاربری جدید مایکروسافت ایجاد می کنید، از یک آدرس ایمیل معتبر استفاده می کنید، زیرا ایمیل های تأییدی را دریافت خواهید کرد که باید به آنها دسترسی داشته باشید.

مرحله 4: شرایط خدمات را بپذیرید. قبل از اینکه بتوانید ادامه دهید، باید شرایط خدمات را بپذیرید. پس از موافقت، به گزینه های اشتراک هدایت خواهید شد.

مرحله 5: “ارتقا به طلا” را انتخاب کنید. پس از ورود به حساب کاربری مایکروسافت، حساب رایگان Xbox Live شما به طور خودکار ایجاد می شود. این حساب تا زمانی که به Gold ارتقا دهید نمی‌تواند به صورت آنلاین بازی کند یا به هیچ یک از خدمات پریمیوم دسترسی پیدا کند. پیشنهاد می شود مقاله دیگر ما درباره بررسی بازی ۱۲ دقیقه را بخوانید.

  لیست 9 بهترین بازی های ps4 تا سال 2021

مرحله 6: شرایط اشتراک خود را انتخاب کنید. شما می توانید برای یک ماه یا یک سال مشترک شوید. اشتراک شما به طور خودکار در پایان دوره صورتحساب شما تمدید می شود مگر اینکه [لغو-Xbox-Live|لغو]] را انجام دهید.

مرحله 7: اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید. هنگامی که اطلاعات پرداخت خود را تأیید کردید، حساب شما به وضعیت طلایی ارتقا می یابد. اکنون می‌توانید به برنامه‌های چندنفره آنلاین و پریمیوم در Xbox One یا 360 خود دسترسی داشته باشید.

مرحله 8: آواتار خود را تغییر دهید. در صورت تمایل می توانید آواتار خود را از وب سایت Xbox Live ویرایش کنید. روی نام نمایه خود در گوشه سمت راست بالای وب سایت Xbox Live کلیک کنید تا نمایه شما باز شود. روی دکمه «ویرایش آواتار من» در زیر آواتار فعلی خود کلیک کنید تا ویرایشگر آواتار باز شود

مرحله 9: تگ بازی خود را تغییر دهید. برای اینکه تگ بازی خود را تغییر دهید، باید از کنسول Xbox به نمایه خود دسترسی داشته باشید. شما می توانید یک بار آن را به صورت رایگان و سپس دوباره با هزینه ای ناچیز هر بار تغییر دهید. جهت خرید انواع ایکس باکس وان آکبند کلیک کنید.

ساخت حساب کاربری ایکس باکس

سوالات متداول

آیا Xbox Live 2021 رایگان است؟

از 21 آوریل 2021، همه بازیکنان Xbox می‌توانند بدون پرداخت هزینه به بازی‌های چندنفره آنلاین برای بازی‌های رایگان روی کنسول خود دسترسی داشته باشند. برای این بازی ها، دیگر نیازی به اشتراک طلایی Xbox Live نیست. می‌توانید به‌طور کاملاً رایگان در کنسول Xbox خود دانلود و بازی کنید.

آیا می توانید بدون Xbox Live آنلاین بازی کنید؟

همه دارندگان Xbox One و Xbox Series X/S می‌توانند بازی‌های چندنفره آنلاین رایگان را بدون عضویت Xbox Live Gold بازی کنند. در مجموع، این بدان معناست که بیش از 50 عنوان رایگان برای بازی آنلاین با دوستان خود دیگر نیازی به اشتراک ندارند.

تفاوت اکانت ایکس باکس و اکانت مایکروسافت چیست؟

تفاوت بین اکانت مایکروسافت و اکانت ایکس باکس در این است که مایکروسافت یک حساب کاربری تکی برای مشتریان مایکروسافت است تا به خدمات مایکروسافت و نرم افزارهای کاربردی مایکروسافت وارد شوند. در مقابل، ایکس باکس یک حساب بازی چند نفره آنلاین است که توسط مایکروسافت اداره می شود.

هزینه ساخت اکانت ایکس باکس چقدر است؟

اشتراک اصلی شبکه ایکس باکس رایگان است. هر کسی می تواند برای یک حساب شبکه ایکس باکس ثبت نام کند. اگر امتیازات و ویژگی‌های بیشتری می‌خواهید، باید اشتراک حساب طلایی خریداری کنید.

امیدواریم با استفاده از این مطلب آموزش ساخت اکانت xbox را یاد گرفته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *