سبد خرید من

امروز سه شنبه ساعت 16:30 آپدیت جدید عنوان Assassin’s Creed Valhalla عرضه خواهد شد.

آپدیت جدید (آپدیت مرداد) بازی Assassin's Creed Valhalla امروز ساعت 16:30! + ویدئو

آپدیت جدید عنوان Assassin's Creed Valhalla

همه چیز درمورد آپدیت جدید Assassin’s Creed Valhalla امروز

Ubisoft افشا کرده است که دومین ساخته Assassin’s Creed Valhalla ، The Siege of Paris ، در تاریخ 12 آگوست (21 مرداد) در کنار موسیقی متن رسمی آغاز به کار می کند.

پس از وقایع بازی اصلی ، The Siege of Paris می بیند که Eivor برای جمع آوری سلاح های بیشتر ، یادگیری توانایی های جدید و از بین بردن دشمنان سرسخت ، به منطقه غرب اروپا در فرانیه سفر می کند. محاصره پاریس به دنبال آخرین گسترش Assassin’s Creed Valhalla ، Wrath of Druids انجام می شود.

هر دوی اینها در گذرگاه 40 دلاری USD موجود است که شامل ماموریت پاداش The Legend of Beowulf نیز می شود. Siege of Paris به صورت جداگانه با قیمت 25 دلار قابل خریداری است و برای رایانه های شخصی ، PS4 ، PS5 ، Stadia ، Xbox One و Xbox Series X | S موجود است.

Siege of Paris همچنین ماموریت Black Box Assassin’s Creed Unity را دوباره معرفی می کند ، اهداف جعبه شن و ماسه که به بازیکنان آزادی کامل در مورد چگونگی انجام یک هدف مشخص (مانند ترور یک هدف مشخص) را می دهد.

قبل از The Siege of Paris جشنواره Sigrblot است ، یک رویداد محدود در بازی که شروع فصل حمله را جشن می گیرد.

  به‌روزرسانی نسل نهمی بازی The Last of Us Part II برای پلی استیشن ۵ منتشر شد

Ravensthorpe که از 29 ژوئیه تا 19 آگوست برگزار می شود ، فعالیت های زیادی برای شرکت در آن و جوایز مختلف برای برنده شدن ، از جمله مسابقات پرواز ، تزئینات شهرک سازی و شمشیر یک دست Skrofnung خواهد داشت.

قیمت ایکس باکس وان دست دوم

 

ویدئو آپدیت جدید عنوان Assassin’s Creed Valhalla 

دو شرط وجود دارد که باید قبل از تجربه جشنواره Sigrblot رعایت شود. ابتدا بازیکنان باید به انگلیس برسند و یکی از اولین کمان های داستانی – Grantebridgescire یا Ledecestrescire را تکمیل کنند.

پس از آن ، اسکان مجدد در Ravensthorpe باید به سطح 2 برسد. پس از تحقق این دو شرط ، جشنواره Sigrblot افتتاح می شود. همچنین یک به روزرسانی اضافی نیز برای معرفی بسته جدید River Raid در نظر گرفته شده است که مقصد آن در سراسر فرانسه و ایرلند پر خواهد شد.

افتادن در کنار The Siege of Paris موسیقی متن فیلم رسمی است. این آلبوم در تاریخ 12 آگوست (21 مرداد) منتشر می شود و اولین قطعه “Hásæti” ساخته استفانی اکونومو با شعرهای نورس قدیمی پخش می شود.

در سایر اخبار Assassin’s Creed Valhalla ، Action-RPG در تاریخ 27 جولای (5 مرداد) پچ ای دریافت می کند که برخی تغییرات و رفع اشکالات را ایجاد می کند. یکی از مواردی که باید توجه داشته باشید ، مقیاس گذاری سطح دشمن است تا باعث شود RPG بیشتر احساس شود.

خرید بازی PS5

خرید بازی ایکس باکس وان دست دوم

 

حجم آپدیت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla 

حجم این آپدیت برای PS5 ، تقریبا هفت گیگابایت و برای PS4 بین 15 الی 25 گیگابایت (بسته به ریجن بازی) می باشد.

  E3 2021: نحوه تماشا، برنامه ریزی، شرکت کنندگان و ...

از مهم ترین تغییرات این آپدیت می توان به اضافه شدن مهارت های جدید ، رفع باگ ها ، بهبود گیم پلی ، آماده سازی برای دومین بسته ی الحاقی ، اضافه شدن قابلیت Level Scaling ، جشنواره ی جدید و … اشاره کرد.

 

از جدیدترین برنامه ی رویدادهای عنوان Assassin’s Creed Valhalla رونمایی شد :

آپدیت جدید بازی : سه شنبه ، 5 مرداد

جشنواره ی SIGRBLOT : پنجشنبه ، 7 مرداد تا پنجشنبه ، 28 مرداد

بسته ی الحاقی Siege of Paris : پنجشنبه ، 21 مرداد

پک دوم از نقشه های بخش River Raids : تابستان 2021 (شهریورماه)

قیمت PS4 دست دوم

خرید PS5 دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *