سبد خرید من

انتشار نسخه‌ بتای Halo Infinite از آخر هفته آینده آغاز میشود

نسخه بتای Halo Infinite: تاریخ انتشار نسخه بتا، تریلر و نحوه ثبت نام تست های بتا

انتشار نسخه‌ بتای Halo Infinite از آخر هفته آینده آغاز میشود

همه چیز در مورد نسخه‌ بتای Halo Infinite | چگونه نسخه بتا را دریافت کنیم؟

اولین پرواز تکنیکی چند نفره Halo Infinite به زودی انجام می شود و 343 Industries آنچه را که انتظار می رود را بیان کرده است. در آخرین به روزرسانی Inside Infinite ، 343 از آنچه بازیکنان Halo: Infinite پرواز فنی آزمایش می کنند ، استفاده کرد.

343 Industries و مایکروسافت قصد دارند Halo Infinite را بعداً در سال 2021 راه اندازی کنند و براساس آنچه در جریان نمایشگاه Xbox E3 2021 گفته شد ،  قصد دارند از برنامه Halo Insider برای شروع پروازهای آزمایشی قبل از شروع بازی استفاده کنند.

این پروازهای آزمایشی به توسعه دهندگان کمک می کند اشکال و اشکالاتی را که ممکن است در غیر این صورت مورد توجه قرار نگرفته باشند شناسایی و برطرف کنند ، و همچنین طرفداران فرصتی برای عملی کردن پروژه های Halo قبل از انتشار آنها پیدا می کنند.

با توجه به اینکه Halo Infinite بازی مورد بحث است ، این یک چشم انداز کاملاً هیجان انگیز است.

شما باید در Halo Insider Program ثبت نام کنید تا فرصتی برای شرکت در مسابقات بتا Halo Infinite داشته باشید ، اما خوشبختانه روند انجام این کار به هیچ وجه دشوار نیست و فقط چند دقیقه طول می کشد.

Insiders همچنین ربات های چند نفره را در لیست پخش Bot Arena آزمایش خواهد کرد که 4 بازیکن را در مقابل 4 Bots در نقشه های Arena قرار می دهد.

برای این پیش نمایش فنی ، تجربه Bot Arena Slayer را در سه نقشه Bazar ، Recharge و Live Fire نشان می دهد. ربات ها در چهار سطح وجود دارند: Recruit ، Marine ، ODST و Spartan که هر سطح نشان دهنده افزایش مهارت Bot است.

خرید پلی استیشن 4 دست دوم

 

تاریخ انتشار نسخه‌ بتای Halo Infinite

این تیم در حال برنامه ریزی برای ارائه محتوای روزانه با Bots است که در طول پرواز براساس مشارکت کلی شرکت کنندگان پیشرفت خواهد کرد. همه چیز آهسته شروع می شود تا به همه کمک کند تا سازگار شوند ، اما با گذشت زمان ، ربات ها با تنوع بیشتری چالش بزرگتری را ارائه می دهند.

از نظر حالت های بازی ، ما انتظار داریم که حالت های سنتی Arena و همچنین نام تجاری جدید Halo Infinite Big Team Battle با 24 بازیکن برای آزمایش بتا در دسترس باشد. همچنین ممکن است در برخی موارد محتوای کمپین وارد تست بتا شود ، اما در حال حاضر هیچ حرف رسمی در این مورد وجود ندارد.

  انتقال دیتا از ps4 به ps5 + آموزش 4 روش کاربردی + ویدیو

بتای اولیه ، که در غیر این صورت به عنوان پیش نمایش فنی شناخته می شود ، ممکن است بیشتر از تجربه و ثبات کلی Halo Infinite و سیستم های پشتیبانی کننده آن باشد ، نه عناصر خاص گیم پلی.

خرید پلی استیشن 5 دست دوم

خرید PS3 دست دوم

تست های بتا Halo Infinite و ‘پرواز’ چیست؟

پروازهای آزمایشی دوره های زمانی است که در آن 343 Industries به Halo Insiders امکان دسترسی به ساخت آزمایشی یک بازی را می دهند.

این پروازها معمولاً حدود یک یا دو هفته طول می کشد و 24 ساعته فعال هستند ، اما ممکن است کوتاه تر یا طولانی تر باشند و همچنین ممکن است زمان شروع و پایان مشخص تری داشته باشند. محتوای موجود در پرواز بسته به آنچه 343 می خواهد آزمایش کند ، می تواند بسیار متفاوت باشد.

برای Halo Infinite ، ما انتظار داریم که پروازها در درجه اول روی چند نفره متمرکز شوند.

پروازهای Halo Infinite عمدتا به همین صورت انجام می شود ، تیم Halo Infinite قصد دارد پیش نمایش های فنی و بتای مختلفی را برای تست بازیکنان منتشر کند ، تمرکز هر کدام متفاوت است.

هدف این است که 343 اطلاعاتی را جمع آوری کند که در غیر این صورت نمی توانستند به تنهایی جمع آوری کنند ، تا “آزمایش استرس” Halo Infinite را قبل از راه اندازی گسترده تر انجام دهد.

خرید Xbox 360 دست دوم

 

Halo Infinite | نمای کلی چند نفره

 

تاریخ شروع بتا Halo Infinite

ما هنوز تاریخ دقیق شروع آزمایشات یا پروازهای Halo Infinite را نداریم ، اما می دانیم که نزدیک هست.

ما قبلاً می دانستیم که برنامه آزمایش Halo Infinite با بازیکنان در تابستان 2021 است ، اما اکنون اطلاعات بیشتری در مورد اولین پیش نمایش فنی Halo Infinite می دانیم که ممکن است به محض پایان ماه ژوئیه در دست بازیکنان قرار گیرد.

برنامه های 343 هنوز کاملاً سنگ تمام گذاشته نشده اند ، اما بازیکنان ممکن است بتوانند Halo Infinite را برای اولین بار در مدت بیش از یک هفته بازی کنند.

343 سرانجام جزئیات مربوط به اولین پرواز بتا Halo Infinite را تأیید کرده است و بازیکنان تنها چند روز با آزمایش آن فاصله دارند. حتی بدون تاریخ دقیق انتشار ، می دانیم که اولین پرواز Halo Infinite به بازیکنان امکان می دهد چندین جنبه از بازی را آزمایش کنند ، از جمله:

نقشه های آرنا. سه نقشه (Bazaar ، Recharge و Live Fire) از حالت بازی Arena در اولین تست Halo Infinite معرفی می شود که به بازیکنان اجازه می دهد محیط ها را برای خود کشف کنند.

گیم پلی در مقابل ربات ها. در سه نقشه فوق ، بازیکنان می توانند در برابر ربات های تازه معرفی شده قرار بگیرند ، که به عنوان راهی برای بازیکنان جدید از طریق Halo Academy جدید به بازی عادت می کنند.

  مقایسه گرافیکی FIFA 21 و PES 2021 در نسل نهم |مقایسه FIFA 21 و PES 2021

دریل سلاح. بازیکنان همچنین می توانند برای اولین بار از طریق تمرینات سلاح Halo Academy از مجموعه ای از سلاح های Halo Infinite استفاده کنند. سلاح هایی که ارائه می شوند عبارتند از:

MA40 AR BR75 MK50 Sidekick CQS48 Bulldog Needler VK78 Commando S7 Sniper Plasma Pistol Pulse Carbine Ravager Heatwave Skewer Battle Pass و رابط کاربر منو.

جنبه مهم هر بازی بازیکنان UI برای پیمایش هستند و 343 در اینجا به دنبال بازخورد است. بازیکنان می توانند منوهای Halo Infinite ، سفارشی سازی و Battle Pass UI را آزمایش کنند.

هر چیزی که قفل آن باز شود به بازی اصلی منتقل نخواهد شد.
Halo Waypoint جدید. Halo Waypoint برای Halo Infinite از جمله یک برنامه جدید تلفن همراه در حال بازسازی است. اولین پیش نمایش فنی Halo Infinite شامل اولین آزمایشات برای تجربه جدید Waypoint در وب ، Android و iOS است.

خرید PS2 دست دوم

 

نحوه ثبت نام در تست های بتا Halo Infinite

نحوه ثبت نام در تست های بتا Halo Infinite

برنامه Halo Insider برنامه رسمی 343 برای آزمایش تجربیات آینده Halo است و با مجموعه Master Chief بسیار کارآمد است. هر دو بازیکن Xbox و PC (از طریق Steam و فروشگاه Windows 10) می توانند در این برنامه ثبت نام کنند و از آنجا که Halo Infinite در هر دو پلتفرم منتشر می شود ، احتمالاً تست روی هر دو برای بازی انجام می شود.

برای شروع ثبت نام ، مراحل زیر را دنبال کنید.

از صفحه Halo Insider در Halo Waypoint دیدن کنید.
روی ثبت نام کلیک کنید.
در بخش «ورود به حساب Xbox Live خود» ، روی ورود به سیستم کلیک کنید.
با اعتبار حساب Microsoft خود وارد سیستم شوید.

در صورت درخواست اجازه دسترسی به Halo Waypoint را به اطلاعات Xbox Live خود بدهید.
تأیید کنید که 18 سال یا بیشتر دارید.
تأیید کنید که با بیانیه رازداری برنامه Halo Insider موافقت می کنید.
روی پیوستن به برنامه کلیک کنید.

در قسمت های ارائه شده ، ایمیل ، مکان ، منطقه زمانی و تجربه دلخواه خود را با بازی های Halo وارد کنید.
ادامه را کلیک کنید.
اگر از Xbox player هستید ، وقتی از شما سوال شد که آیا می خواهید برای پرواز با کنسول در نظر گرفته شود ، Yes را کلیک کنید.
جزئیات راه اندازی و مالکیت کنسول خود را پیدا کنید و سپس روی ادامه کلیک کنید.

آیا نسخه بتا باز Halo Infinite وجود خواهد داشت؟

اگر بازیکن PC هستید ، در مورد سال اینکه می خواهید برای پرواز با رایانه در نظر گرفته شود ، Yes را کلیک کنید.
برای بدست آوردن و بارگذاری مشخصات رایانه شخصی خود با WindowsX’s DirectX Diagnostic ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.
اگر از Steam استفاده می کنید ، روی دکمه Link Steam Account کلیک کنید و با اعتبار Steam خود وارد شوید.

  نقد و بررسی بازی FIFA 22 + ویدئو

وقتی درباره دسترسی پرواز از شما سوال شد ، روزها و ساعاتی را که معمولاً برای جلسات آزمایشی در دسترس هستید ، انتخاب کنید.
روی ثبت نام کامل کلیک کنید.
ایمیل Halo Insider ارسال شده به آدرس ارائه شده خود را باز کنید.
روی تأیید آدرس ایمیل من در ایمیل کلیک کنید.
تموم شدی نمایه Halo Insider شما پس از پایان کار به طور خودکار ظاهر می شود و در صورت تغییر هر زمان ، اطلاعات شما قابل ویرایش است.

بخاطر داشته باشید که کنسول های Xbox Series X و Xbox Series S در لیست کنسول هایی که می توانید بگویید استفاده کرده اید ، لیست نشده اند ، بنابراین اگر مالک یکی از این کنسول ها هستید ، مرتباً بررسی کنید و هنگام افزودن گزینه مناسب را انتخاب کنید.

همچنین اگر در Xbox بازی می کنید باید در برنامه Xbox Insider Program ثبت نام کنید.

 

آیا جوایز بتا Halo Infinite تعلق می گیرد؟

مشخص نیست که آزمایش کنندگان Halo Infinite از کجا پاداش شرکت می گیرند. در آزمایش ها و پروازهای قبلی Halo beta ، بازیکنان پاداش های منحصر به فرد بازی را دریافت می کنند .

نباید تصور کنید که هر پاداش یا پیشرفتی که در یک آزمون Halo Infinite کسب می کنید به بازی اصلی منتقل می شود. مگر اینکه 343 خلاف این را مشخص کند ، احتمالاً هر محتوایی که به آن دسترسی پیدا کنید یا قفل آن را باز کنید به سادگی بخشی از پرواز آزمایشی است و فراتر از آن نخواهد بود. پیشنهاد می شود مقاله تست سلامت دسته بازی را بخوانید.

 

آیا نسخه بتا باز Halo Infinite وجود خواهد داشت؟

در حالی که پرواز آزمایشی Insider تأیید شده است ، اما بسیاری از آنها تعجب می کنند که آیا بتا عمومی برای این بازی برگزار می شود؟ در زمان نوشتن این مطلب مشخص نیست.

بسیاری بر این باورند که 343 بتا برگزار می کنند زیرا ، در مصاحبه 2015 با Game Informer ، رئیس 343 صنعت بانی راس اظهار داشت که پس از راه اندازی فاجعه آمیز مجموعه Master Chief ، همه عناوین آینده Halo دارای بتا خواهند بود.

راس گفت: “شما هرگز شاهد بیرون آمدن یک بازی Halo بدون بتا نخواهید بود. این (مجموعه استاد ارشد) به وضوح برای طرفداران ما و برای ما دردناک بود اما دیگر این اتفاق نخواهد افتاد.”

 

تاریخ انتشار Halo Infinite چه زمانی است؟

انتظار می رود Halo Infinite در تعطیلات 2021 برای Xbox Series X ، Xbox Series S ، Xbox One و رایانه های شخصی ویندوز 10 منتشر شود.

پیش بینی می شود قیمت این محصول هنگام انتشار 60 دلار باشد (بازی چند نفره رایگان است) و امیدوارم در نهایت یکی از بهترین بازی های Xbox One باشد.

خرید بازی دست دوم ایکس باکس وان

خرید بازی های xbox series x

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *