سبد خرید من

اسامی بدترین بازی های سال 2021 تاکنون را بشناسید + ویدئو

بدترین بازی های سال 2021| 15 بازی مزخرف را بشناسید + [ویدئو]

لیست بدترین و مزخرف ترین بازی های سال 2021 | بدترین ها را بشناسید!

امسال تا اینجا چندین بازی عالی وجود داشته و برخی هم متوسط بودند، اما بلایای بزرگی نیز رخ داده است. 15 مورد از این بازی ها را در اینجا بررسی می کنیم. ادامه مطلب همراه ما در سایت فروشگاه پلی استیشن ایران | PSIR باشید.

 

15 عنوان از بدترین بازی های سال 2021

علیرغم اینکه امسال عناوین بزرگ و بی شمار به تأخیر افتاده اند ، در حقیقت باورنکردنی است که امسال تعداد زیادی بازی خوب منتشر شده است. البته ، تعداد زیادی نسخه وحشتناک نیز وجود داشته است ، از آزار دهنده تا کاملا شکست خورده. بیایید با هم نگاهی بیندازیم به 15 بازی بد سال تاکنون.

 

1) بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

بازی Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

تنظیمات World of Darkness موارد بسیار جالبی را ارائه می دهد ، Cahal یک قهرمان خسته کننده است و برای حفظ علاقه چیزهای کمی در این بازی وجود دارد.

خرید پی اس 5 دست دوم

خرید PS4 دست دوم

 

2) دومین بازی از بدترین بازی های سال 2021: Evil Inside

دومین بازی از بدترین بازی های سال 2021: Evil Inside

P.T. در این مرحله بیش از شش سال سن دارد اما هنوز چندین توسعه دهنده تلاش می کنند تا فضای روانی آن را کپی کنند. Evil Inside تنها یک نمونه است اما یکی از بدترین آنها نیز هست. در حدود 45 دقیقه ، قطعاً از P.T… بیشتر است. یک داستان کسل کننده و ترسناک. ارزش بازی کردن ندارد.

 

3) Balan Wonderworld

Balan Wonderworld

داستانی نامفهوم ، تصمیم گیری های گیج کننده برای طراحی ، تصاویر نادرست و نامشخص. شخصیت های اصلی چه کسانی هستند؟

  سونی توقف تولید PS4 Pro را تأیید کرد

بالان کیست؟ چرا قهرمانان داستان سعی در نجات افرادی دارند که قلب آنها از تاریکی یا چیزهای دیگری پر شده است؟ چرا در پایان هر مبارزه با رئیس تعداد رقص مفصل وجود دارد؟  کلی سوالات بی پاسخ دیگر.

 

4) بازی Marvel’s Avengers: Operation Hawkeye

بازی Marvel’s Avengers: Operation Hawkeye

در نگاه اول ، ممکن است عملیات Hawkeye به اندازه بسیاری از موارد موجود در این لیست بد به نظر نرسد. اما با توجه به اینکه این اساساً DLC است ، این مورد به معنای احیای مجدد یک بازی برای عرضه آن روی کنسول های نسل فعلی بود ، این امکان حتی وجود نداشته است.

علاوه بر یک محیط جدید ملایم که کشف آن خسته کننده است ، ماموریت های جدید و محتوای داستان ارزش دردسر را ندارند. حتی اگر به داستان اهمیت می دهید ، در اینجا ماده بسیار کمی وجود دارد. Avengers Marvel در این مرحله ممکن است فقط یک الگوی رفتاری باشد اما امید واقعی وجود داشت که عملیات Hawkeye می تواند نوعی احیا را القا کند. افسوس!!!

 

5) بازی Biomutant

بازی Biomutant

Biomutant با داشتن مکانیک ها و ژانرهای زیادی که با هم مخلوط شده اند ، بازیکن را گیج می کند. یک روایت ناخوشایند و خسته کننده ، انتخاب های اخلاقی بی معنی ، ساختاری خسته کننده ، جنگ های ناخوشایند و بسیاری از مسائل دیگر را باقی می گذارد.

در حالی که اصلاحاتی انجام شده است و بدون شک کسی چیزی برای لذت بردن از آن پیدا خواهد کرد ، اما عناصر مختلف Biomutant تجربه لذت بخشی را به ما ارائه نمی دهند.

اگر علاقه مند به این بازی هستید میتوانید محتواهای مرتبط به این بازی را در سایت ما مطالعه کنید:

چه چیزی در مورد بازی Biomutant می دانیم؟ اطلاعات کامل بازی

نقد و بررسی کامل بازی Biomutant در PC + ویدئو

ترفندهای بازی Biomutant

 

6) بازی Warhammer: Age of Sigmar – Storm Ground

بازی Warhammer: Age of Sigmar – Storm Ground

تنظیم Age of Sigmar می تواند ماجراهای جالب توجهی را فراهم کند ، خصوصاً در حوزه RPG تاکتیکی. اما Storm Ground به دلیل مکانیک های کاملاً آزار دهنده ، بی حوصلگی زیاد ناشی از تجربه دوباره محتوای یکسان ، یا کمبود ویژگی های اساسی باعث شده تا این بازی در این لیست قرار بگیرد.

خرید بازی PS5

خرید بازی PS4

 

  نقد و بررسی بازی Alan Wake Remastered

7) Taxi Chaos

بازی Taxi Chaos | بدترین بازی های سال 2021

روزی کسی به این نتیجه رسید که Crazy Taxi در جهان کافی نیست. اشکالات ، گیم پلی تکراری ، خطاها طولانی تر از بازی واقعی است که ممکن است چیز خوبی باشد.

 

8) بازی Of Bird and Cage

بازی Of Bird and Cage

Of Bird and Cage که به عنوان یک آلبوم متال ارائه می شود و طی یک بازی طولانی دو ساعته گسترش می یابد ، نقات قوت جالب توجهی در موسیقی دارد.

نکته اصلی این است که مدت زمان هر آهنگ تعیین می کند که شما چقدر برای کاوش در بخشهای مختلف وقت دارید. از نظر تئوری عالی به نظر می رسد اما به این معنی است که شما هرگز به اندازه کافی راحت نخواهید بود تا از هر دو جنبه لذت ببرید.

حتی اگر به آن وارد شوید ، مکانیک های جنگ وحشتناک است و بخش های مربوط به رانندگی خنده دار است. علیرغم تلاش برای ارائه یک سفر تاریک احساسی ، Of Bird and Cage نه به عنوان یک بازی و نه به عنوان یک آلبوم لذت بخش کار نمی کند. پیشنهاد می شود درباره بررسی بازی forza horizon 5 بخوانید.

 

9) Demon Skin

Demon Skin | بدترین بازی های 2021

اگر در نگاه اول کمی خشن باشد ، Demon Skin جذاب به نظر می رسد. این یک پلتفرم 2D است که به Souls شبیه است ، و بدون هیچ شکی خود را چنین اعلام می کند.

یک نوار استقامت وجود دارد و درست مثل Dark Souls در حال مرگ است! متأسفانه ، مکانیک های جنگ وحشتناک ( مانند تغییر موضع برای جلوگیری از حملات دشمن) تجربه را با مشکل روبرو می کنند در حالی که داستان به همان اندازه که آنها دور می مانند ، دور از دسترس است.

خرید بازی ایکس باکس وان کارکرده

 

10) بازی Redout Space Assault

بازی Redout Space Assault

به عنوان یک مسابقه دهنده آینده نگر که کانال Wipeout و F-Zero را هدایت می کند ، Redout یک تجربه عالی است و ارزش ورود به آن را دارد.

پس چرا در جهان ، توسعه دهنده از همه چیز به زمین تیرانداز فضایی رجوع می کند؟ Redout Space Assault می توانست یک بازی جذاب باشد اما با ضعف عملکرد ، طراحی ماموریت و کنترل های عجیب و غریب ، باعث خستگی و کسلی می شود.

 

11) Buildings Have Feelings Too

بازی Buildings Have Feelings Too

به جای مدیریت شهری از مردم ، اگر ساختمان ها خود مردم باشند و آرزوها و خواسته های خاص خود را داشته باشند ، چه می شود؟

  معرفی و بررسی بازی battlefield v + ویدئو نقد و بررسی

Buildings Have Feelings بیش از حد تلاش می کند تا با موضوعات توسعه و تغییر حاکم بر طرح آن ، این مسئله را حل کند. علی رغم زیبایی شناسی جالب ، کنترل ها وحشتناک هستند ، موسیقی وحشتناک است و اشکالات زیادی وجود دارد.

 

12) Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse (Switch)

بدترین بازی های سال 2021 میلادی: Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse (Switch)

در پلتفرم های دیگر ، Stubbs می تواند از مناسب (PC) تا افتضاح (PS4) باشد. نسخه سوئیچ در پایین ترین سطح است زیرا تصاویر منسوخ شده وحشتناک تر به نظر می رسند. حتی با پیشرفت و محتوای جدید ، علی رغم قلاب های جالب ، گیم پلی بازی تکراری است.

 

13) Apex Legends (Switch)

بازی Apex Legends نینتندو سوییچ

گرچه بسیار مورد انتظار بود ، اما بسیاری برایشان سوال بود که Apex Legends چگونه می تواند برای سوییچ عرضه شود ، به خصوص از آنجا که تیراندازان رقابتی مانند Overwatch سهم اصلی خود را از مشکلات داشتند. جواب یک بازی  “ضعیف” با بافت های تار ، فاصله رسم وحشتناک… همه به نام عملکرد 30 فریم در ثانیه است.

 

14) بازی I Saw Black Clouds

بازی I Saw Black Clouds

یک تریلر روانشناختی با داستان های شاخه ای و فیلم های اکشن !!! I Saw Clouds اگر غیر از این باشد غیرمعمول است ، اما بسیار نامرغوب است. گرچه تعداد زیاد انتخاب ها و مسیرها جالب است ، اما همه چیز از بازیگری گرفته تا کارگردانی و گام برداشتن در یکاین داستان شرم آور است.

 

15) PixelJunk Raiders

PixelJunk Raiders

اجازه ندهید این نام شما را فریب دهد – اگرچه از توسعه دهنده PixelJunk Shooter و PixelJunk Eden است ، PixelJunk Raiders یک بازی وحشتناک است.

زیبایی شناسی جالب است اما وقتی در اطراف سطح زمین لغزش می کنید ، مأموریت های غیر الهام گرفته و منابع را از بین می برید…. به عنوان انحصاری Stadia ، از نظر تئوری مکانیک های جالبی دارد (مانند به اشتراک گذاشتن مراحل با سایر بازیکنان از طریق StateShare ) اما در زیر یک طراحی بد و گیم پلی تکراری دفن شده است.

بنظر شما چه بازی بدترین در این لیست بوده است؟ در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

خرید PS3 استوک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *