سبد خرید من

همه چیز در مورد بازی Biomutant

Biomutant یک بازی نقش آفرینی در آینده است که توسط توسعه دهنده سوئدی Experiment 101 ساخته شده و توسط THQ Nordic منتشر شده است. این بازی در تاریخ 25 مه (4 خرداد) 2021 برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.
Biomutant این امکان را دارد که وقتی در تاریخ 25 مه منتشر می شود ، به یک گوهر پنهان تبدیل شود. این بازی طولانی ترکیبی واضح از اکتشافات جهان باز ، اشکال متعدد عبور از زمین ، یک سیستم جنگ هنرهای رزمی و داستان سرایی انتخابی را ارائه می دهد. – همه توسط قهرمان خزدار و متصل به ژن شما هدایت می شوند.

با این حال ، اگر هنوز در مورد Biomutant سوالاتی دارید در اینجا لیستی از اطلاعات وجود دارد که برای Biomutant است قبل از اینکه سرانجام در ماه جاری منتشر شود .

برای خرید کنسول PS4 دست دوم و کارکرده فول گیم با قیمت ارزان اینجا کلیک کنید

برای خرید بازی دست دوم پلی استیشن 4 سالم اینجا کلیک کنید

برای خرید PS3 دست دوم کپی خور فوق العاده سالم و تمیز با قیمت ارزان اینجا کلیک کنید

 

پیش فرض داستان برای Biomutant چیست؟

هنوز هیچ جزئیات گسترده ای درباره طرح نداریم ، اما توسعه دهنده بازی می گوید داستان Biomutant شامل سه ستون داستانی است:

داستان اینکه شما کی هستید و چگونه در این دنیا به وجود آمده اید.
سرنوشت درخت زندگی ، حیات دهنده اصلی این سیاره ، که توسط یک روغن نشت کننده و همچنین چهار موجود مخرب معروف به جهان خواران فاسد شده است.
Tribe War ، درگیری بین شش جناح بازی.

 

ویدئو گیم پلی بازی Biomutant

 

چگونه شخصیت خود را ایجاد می کنید؟

کار شما با انتخاب یکی از شش نژاد Primal ، Dumdon ، Rex ، Hyla ، Fip و Murgel آغاز می شود. هر یک از آنها نشان دهنده شش قبیله و خصوصیات و مزایای ذاتی بازی است. به عنوان مثال Hyla یک نژاد انعطاف پذیر است که برای جذب آسیب بیشتر از انواع دیگر ساخته شده است.

  امروز آپدیت بزرگ کنسول PlayStation 5 منتشر خواهد شد + ویدئو

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، نژادها دارای شش آمار هستند: سرزندگی ، قدرت ، عقل ، کاریزما ، چابکی و شانس. همانطور که با ساخت و ساز خود سر و صدا می کنید ، همچنین شخصیت خود را به صورت فیزیکی تغییر می دهید تا نمایشی بصری از انتخاب شما ارائه شود.

در مرحله بعدی ، شما یک مقاومت ژنتیکی را انتخاب خواهید کرد. چهار مورد مورد بحث عبارتند از Heat ، Cold ، Biohazard و Radioactivity و با بیوم هایی از همان نوع مطابقت دارند (بعداً اطلاعات بیشتری در مورد آن خواهید داشت). با پیشرفت مقاومت های خود را ارتقا می دهید ، اما می توانید با ریختن نقاط اولیه خود در یک مقاومت یا پخش آنها در بین چهار مقاومت ، شروع به کار کنید.

اکنون وقت آن است که ظاهر خود را انتخاب کنیم. یک نوار لغزنده ، الگو و رنگهای خز را از حالت عادی به عجیب و غریب تغییر می دهد (به عنوان مثال بنفش نئون روشن). با مراجعه به آرایشگری به نام Trim می توانید خز خود را هر زمان تغییر دهید ، بنابراین در بار اول درست کردن این قسمت زیاد ناراحت نشوید.

 

کلاس های Biomutant چیست؟

Biomutant پنج کلاس برای انتخاب دارد. هر کدام با یک مهارت شروع کننده و یک مزیت همراه هستند. در اینجا یک تفکیک ساده از هر یک وجود دارد:

Dead-Eye: کم و بیش در این کلاس “همه اطراف” در نظر گرفته می شود. مهارت بارگیری کامل باعث می شود تا سلاح های مختلف بلافاصله بارگیری شوند
تکاور: یک سرباز نخبه که خسارات متفاوتی را متحمل می شود. ایده آل برای نبرد متمرکز بر اسلحه
Psi-Freak: دارای قدرت psionic مانند شلیک گلوله های صاعقه و افزایش بازسازی انرژی است
خرابکار: با تمركز كردن مهارت دوگانه و افزايش فرار متمركز شده است
Sentinel: مخازنی که زره پایه آنها افزایش یافته است

کلاس های Biomutant چیست؟

 

جهان چگونه تقسیم شده است؟

دنیای گسترده Biomutant از 7 بیوم تشکیل شده است که برخی مهمان نوازتر از بقیه هستند. مناطق خاصی بسیار سرد یا بسیار گرم است. برخی دیگر رادیواکتیو هستند یا اکسیژن ندارند. این اثرات زیست محیطی به تدریج به بازیکنانی که مقاومت مناسب ایجاد نکرده اند آسیب می رساند. علاوه بر آنچه در سطح زمین است ، Biomutant همچنین دارای یک شبکه کامل فاضلاب زیرزمینی است که می تواند مورد کاوش قرار گیرد.

  چطور بازی های PS5 را در iPhone بازی کنیم؟

 

چگونه در Biomes زنده می مانید؟

شما باید مقاومت خود را با استفاده از امتیاز مهارت ارتقا دهید. هرچه مقاومت شما در برابر یک عنصر بیشتر باشد ، مدت طولانی تری می توانید محیط مربوطه را تحمل کنید. دستیابی به مقاومت 100 درصدی به شما امکان می دهد در یک منطقه بدون مجازات جریمه شوید. شما همچنین می توانید تجهیزات محافظتی را نیز تجهیز کنید. به عنوان مثال ، نسخه ی نمایشی به بازیکن نشان می داد که برای زنده ماندن در منطقه مرده بدون اکسیژن ، از یک لباس مکانیکی استفاده می کند.

 

Aura چیست؟

Aura اساساً یک سیستم کارما است. Biomutant دارای گیم پلی و قصه گویی انتخاب محور است و تصمیمات شما در تاریکی قرار می گیرد. با وجود ظاهر ، توسعه دهنده تأکید می کند که هیچ گزینه “درست” یا “اشتباهی” وجود ندارد. آئورا بیشتر به سبک برخورد شما با موقعیت ها بستگی دارد تا اخلاقی بودن آن. Aura شما در طول بازی بسته به جهتی که تغییر می دهید تغییر می کند. صحبت با NPC های مشابه یا مخالف Aura تعاملات مختلف و در نتیجه نتایج گوناگونی به همراه خواهد داشت.

 

آیا این بدان معنی است که چندین پایان وجود دارد؟

مطمئناً روند داستان اصلی Biomutant براساس تصمیمات شما و نحوه برخورد شما با چهار جهانخوار ، دو پایان عمده دارد. علاوه بر این ، جنگ قبیله ای می تواند به چندین روش مختلف بسته شود ، بسته به اینکه چه گروهی را برای اتحاد انتخاب کنید و چگونه با سایر قبایل تعامل داشته باشید.

 

NPC ها چقدر مهم هستند؟

خیلی زیاد. علاوه بر دادن ماموریت ها ، شخصیت ها می توانند بازیکنان را به سمت سیاه چال های مخفی و سایر اسرار نیز هدایت کنند. از راه خود خارج شوید و با هرکسی که می بینید صحبت کنید.

NPC ها در بازی Biomutant چقدر مهم هستند؟

 

چه چیز دیگری در جهان وجود دارد؟

هنوز از همه چیزهایی که دنیای Biomutant ارائه می دهد اطلاعی نداریم ، اما شما می توانید از جمله تورهای تفریحی جنبه های برجسته دیگری مانند Lumen Shrines ، Old World Vaults و Old World Storage را جستجو کنید. این مناطق به صورت مجموعه ای ارائه می شوند. به عنوان مثال ، شش مکان مقدس Lumen وجود دارد و یافتن همه آنها جوایز مخفی را باز می کند. همچنین می توانید تابلوهای اعلاناتی را مشاهده کنید که فعالیت های جانبی اضافی ارسال می کنند.

 

اتومات چیست؟

اتومات ها ربات های کوچک و شبیه ملخ هایی هستند که جمع می کنید. آنها عادت کرده اند که جهان را کشف کنند تا جوایز پنهان یا حتی آگهی های جدید دیگری پیدا کنند.

  بررسی بازی Psychonauts 2

 

آیا پازل وجود دارد؟

بله.  فقط یک معمای قفل چرخشی عجیب را نشان می دهد ، اما این فقط یکی از چندین نوع مختلف پازل است که بازیکنان با آن روبرو می شوند.

 

چگونه سلاح / دنده درست می کنید؟

سلاح ها از قطعات و موادی که هنگام کاوش نجات یافته اند ، جمع می شوند. سلاح ها با یک حرکت ثابت از حملات ترکیبی همراه هستند ، و همچنین شما می توانید جلوه های اساسی مانند آتش و یخ را تعیین کنید.  200 میلیون ترکیب ممکن فقط برای سلاح های مختلف وجود دارد.

همچنین ، شما می توانید هر چیزی را در هر زمان در منو ساخت. لازم نیست از یک میز کار بازدید کنید.

 

آیا سلاح ها با گذشت زمان تخریب می شوند؟

جواب منفی است. سلاح و تجهیزات تخریب نمی شوند و نمی شکنند.

 

Loadouts چگونه کار می کند؟

بارگیری شامل سلاح ها و زره های مجهز شما می شود. بازیکنان می توانند حداکثر پنج بارگذاری مختلف ایجاد کنند. از همه بهتر ، فقط با فشار دادن دکمه می توانید بین هر یک از آنها انتقال پیدا کنید.

Loadouts در بازی Biomutant چگونه کار میکند؟

 

آیا Photo Mode وجود دارد؟

وجود دارد!  Biomutant حالت عکس مخصوص به خود را دارد. این دقیقاً همانطور که انتظار دارید به نظر می رسد و عمل می کند ، اما موجودات عجیب و غریب و جلوه های سلاح های پر زرق و برق باید به برخی از تصاویر چشم نواز کمک کند.

 

آیا امکان بازی چند نفره وجود دارد؟

خیر. Biomutant یک تجربه کاملاً تک نفره است.

 

آیا محتوای پس از راه اندازی وجود خواهد داشت؟

فعلاً برنامه ای برای افزودن محتوای پس از راه اندازی ندارد. با این حال ، استودیو تاکید می کند که این بدان معنا نیست که هرگز محتوای بیشتری اضافه نخواهد کرد.

 

آیا Biomutant برای PlayStation 5 / Xbox Series X خواهد آمده است؟

Biomutant برای PlayStation 4 ، Xbox One و PC در نظر گرفته شده است.  نسخه اختصاصی PS5 / Xbox Series X موقع عرضه در دسترس نخواهد بود. تأیید یا انکار نکرده شده است که در آینده این امکان وجود دارد یا نه. فقط باید صبر کنیم و ببینیم.

آیا Biomutant برای PlayStation 5 / Xbox Series X خواهد آمده است؟

آیا در این مرحله فروش زیادی برای  Biomutant انتظار دارید؟ با ما در قسمت نظرات در ارتباط باشید.

برای خرید Xbox 360 دست دوم سالم با قیمت ارزان و مناسب اینجا کلیک کنید

برای خرید ایکس باکس وان و ایکس باکس وان اس و ایکس باکس وان ایکس | Xbox One, Xbox One S, Xbox One X روی این متن کلیک کنید

برای خرید و مشاهده قیمت خرید PS4 در ایران اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *